Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.4.2012   #61
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Omluva Masterfulovi a Gepasovi za smetení.
nic se ned?je, já se v tom míst? oto?il p?edtím 2x, takže si m? nezdržel

já se taky n?komu omlouvám, už nevím komu, ale n?koho sem 2x žduchl, sorry
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #62
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak zde je link ke stažení streamu,pokud by nešel dejte v?d?t: http://clipdownload.livestream.com/m...a8893/4F79C5B0
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #63
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Q: Kvalifikace druhé místo maximální spokojenost.Škoda že je krátká 10min tzn: jen dv?-t?i kola na kvalifikaci je málo.

R1: Krátký závod na 10kol se povedl jel jsem na druhém míst? od za?átku až do konce ve trojici první Ghost druhý já a t?etí kolega Hiromi.

R2: Start na oto?eném roštu z posledních míst docela ná?ez hlavní problém byl hned na za?átku kde se ud?lala velká chumlanice nedalo se p?edjížd?t rad?ji jsem po?kal až se pole rozjede.Hned na za?átku d?lal nejv?tší prasárnu pan Drda.M který jezdí jak píp.... a kazil jízdu ostatním srážel atd nemám slov nau? se jezdit opatrn?! No jinak z posledních míst jsem se dostal postupn? až na druhé a první místo ale takové rychlé tempo si vzalo velké opot?ebení pneu a v posledním kole m? bouchla (praskla) p?ední pravá pneu a proto jsem z prvního místa klesnul na t?etí.
Jinak spokojenost po?adatel?m d?kuji za závod p?íšt? nás snad pojede více,pod?kování také pat?í Tomášoj za p?kný Stream a komentá?.
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #64
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Petr.Tuner.cz View Post
Q: Kvalifikace druhé místo maximální spokojenost.Škoda že je krátká 10min tzn: jen dv?-t?i kola na kvalifikaci je málo.

R1: Krátký závod na 10kol se povedl jel jsem na druhém míst? od za?átku až do konce ve trojici první Ghost druhý já a t?etí kolega Hiromi.

R2: Start na oto?eném roštu z posledních míst docela ná?ez hlavní problém byl hned na za?átku kde se ud?lala velká chumlanice nedalo se p?edjížd?t rad?ji jsem po?kal až se pole rozjede.Hned na za?átku d?lal nejv?tší prasárnu pan Drda.M který jezdí jak píp.... a kazil jízdu ostatním srážel atd nemám slov nau? se jezdit opatrn?! No jinak z posledních míst jsem se dostal postupn? až na druhé a první místo ale takové rychlé tempo si vzalo velké opot?ebení pneu a v posledním kole m? bouchla (praskla) p?ední pravá pneu a proto jsem z prvního místa klesnul na t?etí.
Jinak spokojenost po?adatel?m d?kuji za závod p?íšt? nás snad pojede více,pod?kování také pat?í Tomášoj za p?kný Stream a komentá?.
Díky,omlouvám se za pomluvu na streamu ,?ekl jsem že jsi ud?lal v posledním kole chybu,ale m?l jsi defekt,m?l jsem v hledá?ku Lálu a defekt nebyl v?bec vid?t
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #65
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Natrenovano jsem mel dost a poctive jsem si i overil, ze pneu to naplno 40 kol nevydrzi. Presto jsem zvolil strategii bez vymeny pneu Pocital jsem totiz s tim, ze budu mit ke konci zavodu nekajek naskok a raci na poslednich par kol hodne zpomalim, nez abych stravil 12 sekund vymenou a navic se pripravil o nejlepsi prilnavost, az budou pneu spravne sjety.

Q: Ja ty kratoucky kvaldy na 1-2 pokusy vubec neumim. I s mizernym casem jsem byl ale 3.

S: Start jsem podelal a propadl se. Pak jsem navic trefil okolaka - podle skinu hadam Habaska, ktery jel pred sikanou podel trati a vypadal, ze nas jen pousti a ma vsecko pod kontrolou. Jenze pak mi zkrizil cestu a tam se toho moc vymyslet neda Ke konci me pustil Muf, i kdyz nemusel. Dojel jsem asi na 7. miste nebo tak nejak.

L: Start zase nic moc. Jel jsem asi moc opatrne a prodelal hromadu pozic. Z nervozity prislo i par chyb a ocitnul jsem se az v 2. desitce. Pak jsem se ovsem sebral a hodne jezdcu predjel behem par kol. Prvni ctyrka uz mela poradnej naskok, tak jsem na to slapal. APR Petra jsem dojel kolem pulky zavodu a prejdel ho v boxech. Jenze ne moc ciste, tak jsem ho raci pustil. Navic jsem si rikal, ze si aspon zkusim poradnej souboj. No jenze to na tomdle kombu moc nejde. Celou druhou puli jsem visel za nim a ne a ne se priblizit na utok. Jarda se propadl kuli jiny strategii a nam vlastne zacla ta prava bitva az ke konci zavodu Kloucek vypadal, ze hodne setri. Az tak, ze jsme ho s Petrem oba snadno predjeli. Ja uz ale pocital zatacky do cile, pze pneu byly skoro kaput. Musel jsem opravdu zvolnit. Kloucka jsem tak vlastne bez boje zase pustil pred sebe. Petrovi to ruplo a ja to na pul plynu dovez na stribrny pozici.

Pro organizatory:
Priste na KY3 pojedem cistou trat? Jde mi o sikanu. Jestli by nestalo za zvazeni jet na layoutu s Boothyho sikanou...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #66
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Q: vím že to lepší nebude
Sprint: v podstat? jsem si jezdil to své a byl jsem spokojený
Long: za?átek OK, potom n?jaký ten bum bum od n?jakých vozidel, ale jo, neva. Pak ale moje chyba a p?i zajetí do pitu to za?lo. Tehdy se to stalo, p?i zajizdeni do pitu se mi povedlo to, že jsem si rozesteloval nastavení a v pitu se mi to zm?nilo, jenže s tím se nedalo jet a než jsem to nastavil tak jsem byl asi 5x v pitu
masterful is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #67
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Výsledky vyv?šeny v prvním postu. Formátování doupravim.

Zm?nil jsem propozice, zastávka v boxech je nyní p?edepsána v rozmezí po?tu kol.

Replaye:
www.mprinda.com/we1.zip

Lala: nechce se nam nahravat zadny layout, tudiz jedem origo trat. Snad to nebude takova tragedie ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #68
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Výsledky vyv?šeny v prvním postu. Formátování doupravim.

Zm?nil jsem propozice, zastávka v boxech je nyní p?edepsána v rozmezí po?tu kol.

Replaye
www.mprinda.com/we1.zip

Lala: nechce se nam nahravat zadny layout, tudiz jedem origo trat. Snad to nebude takova tragedie ;-)
super nebylo vid?t celkovej odjetej ?as
masterful is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2012   #69
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Lala: nechce se nam nahravat zadny layout, tudiz jedem origo trat. Snad to nebude takova tragedie ;-)
Tragedie snad pravdu ne, ale urcite to bude maso

No a jinak posilam gratulaci vsem, kdo neudelali vetsi chybu a dovezli to do cile v jednom kuse. Pro nezkuseny je XRR (tuplem na Westhillu) fakticky tezky.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2012   #70
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Petr.Tuner.cz View Post
Q:

R2: Start na oto?eném roštu z posledních míst docela ná?ez hlavní problém byl hned na za?átku kde se ud?lala velká chumlanice nedalo se p?edjížd?t rad?ji jsem po?kal až se pole rozjede.Hned na za?átku d?lal nejv?tší prasárnu pan Drda.M který jezdí jak píp.... a kazil jízdu ostatním srážel atd nemám slov nau? se jezdit opatrn?!
Co to meleš ?? Vim o jednom ktereho sem lehce tuk jeste spolecne s nekym a ten sel do kacirku, to bylo v longu a jedinej incident a zadna prasarna to nebyla, byl to lehounkej tukanec zezadu, za kterej sem se omluvil a bylo to nechtene, o zadnym jinym kontaktu nevim, tak klidek, myslim ze jezdim az dost opatrne
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2012   #71
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default ?akujem

Ahoj, ?akujem za záznam streamu, strašne rád som vás videl preteka?, ke? už tento rok nemám možnos? sa zú?astni?... :-(

Ale jednu vec si neodpustím, a už som to hovoril v minulosti - opúš?anie trate všetkými kolesami. Je jedno ?o robia ostatní, ja ako pilot by som mal vedie? ?o je správne.

Dúfam, že sa ešte niekedy uvidíme online. Viem nie som top, ale mám rád LFS. Napríklad ma potešili zmienky o LFS v najnovšom PDF Autosimsport. :-) A dúfam že si tu v cudzine na notebooku budem môc? zahra? Assetto Corsa, zatia? drvím GT5 a Dirt 3 na PS3...

Užijte si ?alšie preteky, závidím vám.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2012   #72
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Zde najdete videa ze závod?. http://www.youtube.com/user/czechlfs
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2012   #73
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já bych m?l ke streamu a komentování pár p?ipomínek:

Rozumím tomu, že se ze za?átku ladil zvuk a director, takže jsou výpadky samoz?ejmostí viz. vypadávání zvuku.

P?išlo mi, že ob?as komentátor v?bec nesledoval d?ní na trati a pomohlo by otev?ít si LFSRemote, aby nemusel jména a po?adí louskat z SPZetek.
Také se mi moc nezamlouvalo vyslovování n?kterých jmen (Damcák, Denica ) a doporu?il bych si projít alespo? jména jezdc?, zvlášt? t?ch mén? známých, pop?ípad? se kouknout, jaké mají skiny.
Informace v 1. závod?, které jsem se dozv?d?l, nebyly podle m? moc užite?né. Nap?íklad, v jakém jsou jezdci kole je vid?t ve streamu a že Ghost (vyslovuj "Goust") vede bylo taky jasný. Naopak, když se n?co d?lo, tak jsem se nedozv?d?l nic.
Ješt? bych zkusil stáhnout n?které grafické updaty (jestli to v?bec pom?že), aby stream vypadal ješt? lépe. Je to na lfsforu nebo tady: http://lfsdatabase.eu/index.php?action=media
Trochu muziky v mezi?ase bych rad?jii vynechal...
Když n?kdo provokuje nebo se na n?co ptá (asi) na chatu livetreamu a komentátor na to odpovídá, tak by nebylo od v?ci objasnit, o co jde.
Druhý závod byl o poznání lepší.
Trochu emocí do komentu by neuškodilo, ale to je detail.

Neberte to jako kritiku, jsou to jen p?ipomínky.
Ur?it? není jednoduchý provozovat live stream a jsem velice rád, že do toho n?kdo šel, protože to p?idává na zajímavosti lfs závod?.
Hodn? št?stí p?i p?íštím p?enosu
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2012   #74
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Já bych m?l ke streamu a komentování pár p?ipomínek:

Rozumím tomu, že se ze za?átku ladil zvuk a director, takže jsou výpadky samoz?ejmostí viz. vypadávání zvuku.

P?išlo mi, že ob?as komentátor v?bec nesledoval d?ní na trati a pomohlo by otev?ít si LFSRemote, aby nemusel jména a po?adí louskat z SPZetek.
Také se mi moc nezamlouvalo vyslovování n?kterých jmen (Damcák, Denica ) a doporu?il bych si projít alespo? jména jezdc?, zvlášt? t?ch mén? známých, pop?ípad? se kouknout, jaké mají skiny.
Informace v 1. závod?, které jsem se dozv?d?l, nebyly podle m? moc užite?né. Nap?íklad, v jakém jsou jezdci kole je vid?t ve streamu a že Ghost (vyslovuj "Goust") vede bylo taky jasný. Naopak, když se n?co d?lo, tak jsem se nedozv?d?l nic.
Ješt? bych zkusil stáhnout n?které grafické updaty (jestli to v?bec pom?že), aby stream vypadal ješt? lépe. Je to na lfsforu nebo tady: http://lfsdatabase.eu/index.php?action=media
Trochu muziky v mezi?ase bych rad?jii vynechal...
Když n?kdo provokuje nebo se na n?co ptá (asi) na chatu livetreamu a komentátor na to odpovídá, tak by nebylo od v?ci objasnit, o co jde.
Druhý závod byl o poznání lepší.
Trochu emocí do komentu by neuškodilo, ale to je detail.

Neberte to jako kritiku, jsou to jen p?ipomínky.
Ur?it? není jednoduchý provozovat live stream a jsem velice rád, že do toho n?kdo šel, protože to p?idává na zajímavosti lfs závod?.
Hodn? št?stí p?i p?íštím p?enosu
Jsem rád za p?ipomínky,bude co zlepšovat,k t?m jmén?m,t?žko jsi mohu p?edem projít jména jezdc? a skiny,když je to otev?ený pohár bez p?ihlášek,tudíž nevím kdo ve?er pojede a závodí ten kdo p?ijde na server,kdyby jsi ?etl thread na za?átku,zmi?oval jsem se o tom,že je to škoda.Jinak jména beru z TV Direktoru,tím se vysv?tluje pro? to ve druhém závod? bylo lepší,v prvním mi moc nefungoval,remote by mi to zna?n? uleh?ilo,bohužel mám monitor 22 a nevejde se tam všechno .
Co se tý?e kvality streamu,na free kanálu je p?enos omezen na 500 Kb/s,což znamená i menší rozlišení a tudíž i kvalitu,že z vetším rozlišením roste i datový tok ur?it? chápeš.
Textury stáhnu,ale moc to asi nepom?že.
Díky za p?ipomínky.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 7.4.2012 at 20:30.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2012   #75
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Když n?kdo provokuje nebo se na n?co ptá (asi) na chatu livetreamu a komentátor na to odpovídá, tak by nebylo od v?ci objasnit, o co jde.
Islo o Verunku a z casti lutujem/alebo som rad/ ,ze neni neaky zaznam z live chatu
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2012   #76
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak asi takhle: byl to po dlouhé dob? první stream,za nedostatky se omlouvám a do p?íšt? snad vše dopiluji,nemám doma profesionální studio,tak že není v mých silách na dvou po?íta?ích stíhat vše aniž by se to projevilo t?eba na zvuku (výpadky) a tomu se chci vyvarovat.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2012   #77
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Nešel by vym?nit ten Blackwood ??
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2012   #78
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Nešel by vym?nit ten Blackwood ??
Ono to nebude tak tesny, neboj. A hlavne- az budem mit za sebou Blackwood, to bude najednou uleva na Astonu
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2012   #79
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Ono to nebude tak tesny, neboj. A hlavne- az budem mit za sebou Blackwood, to bude najednou uleva na Astonu
Takovou odpov?? jsem necht?l.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2012   #80
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Jsem si vcera strihnul jeden treninkovej zavod. Jak jsem cekal, pneu tu nebudou ani zdaleka takovej problem jako na WE. Schvalne jsem jel o 2 kola vic (27) a bez defektu. Zato neoddelat tlumice bude umeni Jedinej preskok retarderu v ty rychly levy z ovalu a levej zadni tlumic zpulky kaput.

No a pro zajimavost ... tech 27 kol i s "holou" zastavkou v boxech (bez tankovani, bez prezuti) jsem udelal za neco malinko pres hodku a pul minuty. Navic moje casy staly za pendrek i se zdravym tlumicem, natoz se znicenym. Takze cekam, ze vypsanych 25 kol ujedeme pod hodinu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.