Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.12.2010   #61
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Prosím už né takový kombo a ješt? s tím v?trem.
Krasny kombo, krasny vitr
Rodo is offline  
Old 23.12.2010   #62
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Tak kone?n? jsem mel cas se kouknout na incident mezi RODO a JIGR.

K tomuhle incidentu se nejde nevyjadrit.

JIGR ... to že tam vysekal lubik a hodil na tebe gumu to se proste stane. M?l jsi tam dost casu na to když jsi byl poslední se oto?it, pop?ípade se kouknout na poškození a na auto jak vypada a když už vidim že to nejde a vidim ze se blizi dalsi zavodníci o kolo zpet tak nebudu nesmysln? když tam nevidim couvat do trati, nebo jsi to chtel jeste odvezt do box? a nechat to tam opravit když jsi byl posledni.

Ohledn? zluté vlajky, neubrani plynu atd.

až bude na zacátku cupu re?eno, že se bude jednat o simulaci, tak že pro auto v ka?írku, na boude atd. bude jezdit auto a pak se muze dat do specu .. pak je rodova chyba že neubral dostate?n? a nerespektoval vlajku a muze si za to sam. P?íst? kazdý ubere vic kdyz to tak bude, ale kdyz toto ?e?eno nebylo tak automaticky kazdy pocita s tím že pokud mam auto na hadry tak se dam do specu abych neprekazel a neohrozil dalsí jezdce.

Takže p?ícina žluté vlajky je v nesmyslném chovani JIGR a pak je d?sledek kdy couva do stopy a skosí RODA, ktery už s tim nic pak neudela a vezme ho sebou. Pokud by se dal do specu tak zadna zluta neni.

Pro JIRG: "Radši uhnu do polí a nechám t? projet" prave vubec poradne trenuj a pokud budes pomalej, tak si kazdy jezdec najde místo kde te bezpe?ne p?edjet ... proste to nevzdavej a bojuj
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 23.12.2010 at 11:50.
kremilekcz is offline  
Old 23.12.2010   #63
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kremilku ach jo co to placas?

Na spec mas 60s dle pravidel, a zluta vlajka je zluta vlajka. je jedno proc sviti. respektovat se musi.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 23.12.2010   #64
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Kremilku ach jo co to placas?

Na spec mas 60s dle pravidel, a zluta vlajka je zluta vlajka. je jedno proc sviti. respektovat se musi.
Jen ?íkam sv?j názor nebo snad nemuzu ?
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 23.12.2010   #65
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
Jen ?íkam sv?j názor nebo snad nemuzu ?
Jo to muzes.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 23.12.2010   #66
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Už jsem si ?íkal, že to nevyjde, ale tady t?ch 5 stránek textu nakonec bude.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 23.12.2010   #67
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Ja ji respektoval, bohuzel ne dost ,

ale mam skvelej napad, kdyz sou ty vanoce, neseberes nam aspon 50 kg ?
Rodo is offline  
Old 23.12.2010   #68
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Ja ji respektoval, bohuzel ne dost ,

ale mam skvelej napad, kdyz sou ty vanoce, neseberes nam aspon 50 kg ?
ne spis vam pridam :-D aby to bylo jako v realu pac se ted vsichni budem prezirat kaprem a salatem a cukrovim :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 23.12.2010   #69
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Q: Za?al jsem jezdit až 10 minut po za?átku. Dal jsem jedno ubohý kolo kde m? po?ádn? nevyšla snad ani jedna zatá?ka. Potom jsem zamí?il do pitu, ale jak jsem nastavoval tankování, tak jsem zapom?l na vítr a vyjel mimo trati a zavadil o Pumu, kterej byl na st?eše. LFS m? samozd?ejm? katapultovalo 20 metr? do nebe. Dál už jsem se jenom mohl dívat jak se propadám v po?adí. Na konci kvali 16. místo.

Race1: Startovní pozice v druhé pulce startovního pole m? v kvali nepot?šila, ale zároven jsem si ?ekl že si aspon zap?edjíždím. Po startu jsem se snažil vyhnout mrtvolám, kterých kupodivu moc nebylo. V 1. kole jsem požduchl Kida, za to sorry. Dál už to šlo hladce a postupn? jsem se propracovával dop?edu, jedinej za kým jsem se vezl n?jakou dobu byl Rodo, ale ten to pak taky vyndal v šikan?. Pár kol p?ed cílem jsem se dostal na 2. místo. Klou?ek byl už moc daleko nato aby byla aspon n?jaká šance ho dojet. Cht?l jsem teda získat aspon nejrychlejší kolo. To se m? v posledním kole povedlo, takže spokojenost.

Race2: Startoval jsem na 7. míst?. Hned po startu jsem se zdržel v šikan? a p?edjel m? Klou?ek a Ghost. Ješt? v tom prvním kole jsem p?edjel Klou?ka zp?t, ale na konci prvního kola m? ?ekalo p?ekvapení. N?kdo na výjezdu v poslední zatá?ce postavil auto na p?í?. Moje auto sm??ovalo p?esn? na tohle auto, musel jsem zablokovat kola, aby se m? auto svezlo do boku. T?sn? jsem minul stojící auto, ale musel jsem pak hodn? kontrovat. V ten moment p?ilet?l Klou?ek po dvou kolech a ?ukl m? zrovna když jsme rovnal auto. To m? rozhodilo a lehce jsem trefil zed, což m? malinko zpomalilo, ale sta?ilo to nato aby m? p?edjelo cca 5 aut. Dál už jsem se zas jenom propracovával dop?edu, n?který p?edjížd?ní bylo dost zajímavý (Nicam, Flame), ale i to k tomu pat?í. Dostal jsme se na 3. místo, ale ztrata zas byla už moc velká na to abych n?koho dohnal. Celkov? teda 3. místo, škoda jenom že jsem si druhej závod nezazávodil s Klou?kem, jak jsem si p?ál.


Po dlouhé dob? jsme zase jel n?jakej závod a bavilo m? to. Taky jsem se bál silnýho vítru, ale ten m? nakonec nedostal.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline  
Old 23.12.2010   #70
Jigr
Newbie

 
Jigr's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Location: Olomouc
Posts: 38
Default

D?kuji všem za reakce(pátá strana?),ale ježišmarja,už dobrý.Já se"p?iznal" ,Rodovi se omluvil,Rodo se omluvil m?,všeci sme se domluvili, ?ekl jsem,že si su v?dom,že za to mužu já,všeci jste ?ekli,že za to mužu já,m? už te? d?sí jen to,co mi chce useknout ten Sonyk .....
Jigr is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.