Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.9.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Aston North rev 2. závod

vykecavejte se :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 27.9.2010   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Závod na nemilované trati, který jsem jel bez váhy a po fiasku na BL bylo co napravovat.

Setup: Op?t se mi poda?ilo naladit velice kvalitn?. Po pár radách od Ghotika (D?kuji moc ) jsem byl spokojen nad míru.

Q: Setup na race se dal použít aj jako velice kvalitní Q set. Bohužel se mi nepoda?ilo zajet co jsem cht?l (n?jakejch 56,7 jsem si p?edstavoval). Musel jsem se spokkojit s ?asem 1:57,09 a "až" 8. místem.

Race 1: M?l jsem docela št?stí, V T1 jsem venkem dal Jirku, za Eau Rouge šel dobrovoln? ven Lála a už jsem byl 6. Za stadionem schytal ránu Gepas od Mufista, tím se jen potvrdilo prokletí APR pro tento cup. Flame a Zdenda nejeli v?bec. Takže zahra?ování cti týmu bylo na mn?. Jel jsem 4. ve skupince s Ghostem, Ljubikem a Rodem. Po t?ech kolech jsme ujeli docela výrazn? skupince za náma, kde byl Jirka, Lála, rEyco, Nicam a dál nevím.... každopádn? to pro m? vypadalo docela dob?e. Chvíli jsem držel aj nejrychlejší kolo, který jsem dal hned v druhém ostrém a hned pod 57 - aneb boj za delší kvalifikace . No... tohle bylo všechno moc p?kný, ale jak jsem za Rodem chvílema ztrácel p?ítlak, tak se mi za?ala pálit PP guma (Jel jsem R2/R2). Takže jsem musel trošku zvolnit. Asi od 10. kola bylo vše OK a za?al jsem tahat. Rodo a Ghost byly na dosah ruky, ale byla vyv?šena ?ervená vlajka, závod byl zastaven a následn? uko?en kv?li tornádu a sn?hové válnici na Astonském autodromu .

Race 2: zZzZzZz

Snad se p?íští závod kone?n? vyvede podle p?edstav a APR se ukáže v plné síle :-)))
Fast Jarda is offline  
Old 27.9.2010   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Co kolo, to zlepšení. Na Ljubika bez závaží to ale nebylo, ten ?as byl o 2 desetiny pod TB a to fakt nešlo.

R: Start, hned do ?ela, pád serveru. Po restartu jsem šel jako p?edtím zase do ?ela, ale to mi vydrželo jen 4 kola. Setup byl dobrý, jenom jsem ho n?jak netestoval na víc jak 5 kol. Bylo mi jasný že bude fungovat dob?e, ale nastavení stabilizátor? co jsem m?l bylo spíš na n?jaký krátký sprint, takže jsem v podstat? až do 11. kola bojoval s nedotá?ivostí. Tou dobou už ale Ljubik byl dávno pry?, takže na n?jaký útok jsem nemyslel a spíš se t?šil na 2. závod a ?ikal si, jak to všem te? nat?u. V 12. kole jsem tedy kone?n? mohl zatáhnout naplno, splity vypadaly na ?as n?kde kolem nejrychlejšího kola závodu, když v tom to zase lehlo... Akorát jsem se pousmál, nemohlo to p?ijít v lepší okamžik. Dob?e našlápnuto, setup perfektn? vylad?ný na 2. závod... Snad p?íšt?.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 27.9.2010   #4
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Q: velice p?knej ?as, nadmíru spokojenej

R1: poprvé druhy misto, podruhé druhy misto, pot?etí druhy misto ale pak m? Mufisto ždouchl na 19. místo

Na to, že sem za?al trénovat až v sobotu dopoledne, nebej t?ch zk. problém? bych dojel velice p?kn?... jenže vono néé...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 27.9.2010   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No co vám budu povídat :-))
Q: po celou dobu trénování se mi nestalo,abych v T1 hodil auto na boudu a zrovna v Q se mi to povedlo po pár kolech,?as sta?il myslím jen na 15-16 místo.

R1: první výpadek komentovat nebudu,druhý start se povedl,na 9. místo a co se mi asi mohlo op?t stát,znovu v T1 na boudu,ješt? že tentokrát jsem se p?evalil sp?t na kola.
Spadnul jsem až na 16 pozici,pomuchlané plechy ale nic víc tak jsem vyrazil na stíhací jízdu,n?kte?í šli p?edjet snadno,no Substanc m? potrápil,p?kný souboj který jsem vyhrál,pak Pé?a dostal smyk a byl jsem za Gotharem,dojel jsem ho a s velkým št?stím p?edjel,došlo na ?ukance,dle záznamu ti trošku ulet?l zadek a ?uknul jsi do m?,ale i tak sorry,v 11 kole Masterfull na dohled a o kolo déle bum a server down.
No po všem tom trápení s 9. místem snad i spokojen.
Op?t jsem si díky ?astému p?edjížd?ní závod užil,škoda že nedošlo na R2,set byl perfektn? vylad?n a po tvrdém tréninku s hochy z APR (díky za rady) a od nás jsem se t?šil na lepší výsledek.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 27.9.2010   #6
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Tomáš ješt? zapom?l dodat, že jsme si museli vynahradit n?jak ten druhej závod, tak jsme jezdili až do t?í do rána
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 27.9.2010   #7
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Tomáš ješt? zapom?l dodat, že jsme si museli vynahradit n?jak ten druhej závod, tak jsme jezdili až do t?í do rána
No jestli se tomu dalo ?íkat ježd?ní
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 27.9.2010   #8
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
No jestli se tomu dalo ?íkat ježd?ní
psst nebo nás prozradíš a dostanem na Actual ban
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 27.9.2010   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
psst nebo nás prozradíš a dostanem na Actual ban
pisu si :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 27.9.2010   #10
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
pisu si :-D
že já rad?ji neml?el (byl tam semnou i Tomáš, toho si taky zapiš )
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 27.9.2010   #11
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
že já rad?ji neml?el (byl tam semnou i Tomáš, toho si taky zapiš )
Tak když už se bonzuje Gepy,tak i Jarda a Jirka
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 27.9.2010   #12
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak este aj ja nieco prihodim:
Priprava: snazil som sa nieco zajazdit, ale zdalo sa mi, ze set nie je ok, nastastie ma zachranil Fast Jarda, ktory mi poslal velmi pekne vyvazeny set, s ktorym som vsak uz nestihol velmi trenovat.
Q: stale som si v podstate zvykal na set a hladal jeho limity, nakoniec z toho bolo PB a 16. miesto (trochu smutne, ale bol som spokojny )
R: po prvom starte ma ktosi otocil hned v T1 a bol som beznadejne posledny, potom to spadlo a islo sa znovu
Nejakym zazrakom som sa vyhol vsetkym nehodam, aj ked casto vela nechybalo a skoncil by som mimo tiez, takto so stastim som sa dostal az niekde pred prvu desiatku, kde som dobehol skupinku FXRiek, ktore boli brzdene FZRkom, postupne sa ho vsak podarilo predbehnut a ja som kruzil na uzasnom 9. mieste. Prisla iba jedina chybicka vo vyjazde na rovinku z kopca, ale vdaka 4x4 som to nejako ustal, medzitym som stratil jedno miesto a potom to spadlo
Bol som so sebou spokojny, nekonali sa ziadne velke chyby ako som doteraz zvykol robit, takze mozno mi svita na lepsie casy. Tiez je to mozno sposobene tym, ze som jazdil pri hudbe (Essential mix od Pendulum), takze ma udrzovala v tempe a vedel som sa sustredit.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 28.9.2010   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Vzal jsem zavodni set, naplanoval si jednu zastavku jen s doplnenim paliva a spolehal, ze zajedu cas pod 1:57. Doufal jsem, ze se s tim vejdu aspon do prvni pule startovniho pole. Cas byl opravdu pod stanovenou hranici a stacil na 4. misto -> bomba

R: Presprintovali me dve FXR. Za "Eau Rouge" jsem se drzel az moc blizko kohosi a bez pritlaku jsem lehce vyjel mimo trat. Stalo me to dalsi dve mista. Malem tri. Tady se omluvam Jirkovi; on byl tim tretim a nepredjel me proto, ze jsem mu zavrel pravotocivou cast esicka pod kopcem (za 1. splitem). Az ted z replaye vidim, jak moc byl blizko, a ze mel v tu chvili pravo na stopu. V zavode mi to tak vubec nepripadalo; jen jsem ho tusil tesne za sebou a citil lehky dotek. Ted jsem koukal, ze jsem ho osklive trefil zboku a on tak ztratil par mist
O chvilku pozdeji jsem dostal dve mista zpet diky cizi nehode a pozdeji jeste jedno, kdyz chyboval Reyco. Po par klidnejsich kolech me dotahli Nicam s Jirkou a zacla tezka obranna jizda. Oba byli o dost rychlejsi ve vracacich a ja mel fakt co delat, abych udrzel pozici. Povedlo se. Ja pak chytil poradne tempo a ujizdel jim. Zavod byl prerusen prave v dobe, kdy jsem mel rozjety vynikajici cas a citil jsem se na prekonavani PB kazdym dalsim kolem
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline  
Old 28.9.2010   #14
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Vcera som poslal protest na email komisarov, ktory som nasiel na altp stranke cez ten formular co tam mate... Snad to doslo.
Francek is offline  
Old 28.9.2010   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Vcera som poslal protest na email komisarov, ktory som nasiel na altp stranke cez ten formular co tam mate... Snad to doslo.
nic nedoslo. kam si to posilal, jaky mail?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 29.9.2010   #16
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak od tohoto zavodu sem necekal vubec nic kdyz sem videl casy lidi bez balastu a Q sem typoval tak do stredu pole. Tim vic sem byl prekvapen ze sem se mylil

Q: prvni ostry kolo a hned cas co sem potreboval, dlouhou dobu sem zustaval necekane na 4 pozici az me ke konci shodil Lala na 5 flek, se 40 kg total spokojenost.

R1-a) start 4.flek par zatacek bum server, bal sem se ze jenom ja a malem sem utrh volant a hodil ho do monitoru, nastesti to spadlo vsem

R1-b) start 5. flek - restart

R1-c) opet start po T1 na 5 flek, ale pak pred T3 myslim se Mufisto a nastvany Gepas trkli a odporouceli, najedou krasny 3 misto a predemnou Lubik a Duch, Lubik se behem chvilky s lehkym autem dostal do vedeni (respekt), a ja sem nejak nechapal ze mi Ghost nemuze ujet a spis sem se obcas pokousel o atak az sem to malem jednou trochu prepisk (sorry, nakonec se trochu rozjel a drzel si rozestup, rek sem si ze posledni utok zkusim ve vracakach 3 kola pred cilem, no a toho sme se nedockali kvuli tej chumelenici no , ale jinak 3 flek spokojenost

R2) mrzi me ze se to nejelo, pekna ucast , pekna trat a urcite bych vyhral

Tesim se na priste, snad se pocasi umoudri
Rodo is offline  
Old 29.9.2010   #17
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Konecne se taky muzu vyjadrit
trening: Moc jsem toho nenatrenoval kvuli sluzebni ceste. Volant jsem si sice vzal, ale nebylo ho kam upnout. Nakonec jsem vymyslel provizorni reseni, ale bylo to hodne na ho...
Q: Konecne jsem mel nejaky srovnani s lidma kolem, a i se mi doma za stolkem jezdilo prijemne. Nakonec z toho byl cas temer o sekundu lepsi nez v treninku a seste misto. Naprosta spokojenost
R: Povedlo se mi dobre odstartovat (vsechny 3 straty byly dobre), ale pak jsem to v pulce trati prehnal a sejmul Gepase (fakt se omlouvam a budu si na to davat velkyho majzla). Myslel jsem se protahnu za Lubikem na vnitrku, ale jel zrejme mensi pritlak a zacal brzdit o chvilku driv nez jsem brzdil ja a o nej jsem se roztocil a vzal s sebou Gepase. Nesere me to kvuli me, ale ze jsem zkazil zavod nekomu jinemu. Pak z 19 mista jsem se probojoval aspon na 11tou pozici.

V celku se mi jelo dobre, ale udelam hovadinu a ta mi kazi dojem z toho zavodu. Byl to muj druhej zavod v LFS, tak se teprve ucim, jak se chovat na trati. Priste se urcite polepsim.
mufisto is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.