Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.7.2006   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default Tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D1 Round5

...

No, co ?íct záv?rem, snad jen - zalezu si do ulity a dam si pár facek, aby to nikdo nevid?l.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Thumbs up

Komentovat závod nebudu....vážn? ne....chci jenom pod?kovat všem za krásné závody a organizátor?m za pevné nervy a nádhernou ligu
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #3
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

krasne preteky

skoda ze som trafil v dlhom v prvom kole pod mostom Radka Sereho ktory tam metal br 1eakdance na budke, ale nestihol som sa mu vyhnut nejak sa mi zjavil pred ocami, (v replayi to vyzera v pohode, ale v hre proste rana z cista jasna) v plnej som to tam narval (hoci nebola nejaka extra v tych miestach mozno tak 80 mil za hodinu, nasledujuca zrazka cosi sialene6 x premet a totalne nepojazdne auto :-(

mozno by som trosku postrasil NRG aj ked myslim ze by to aj tak nestacilo :-)

tak vela stastia v dalsej lige slava onym cest tym ostatnym :-)
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #4
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvalda: nic moc, az v uplne poslednom kole cas 2.39.7x,co stacilo na 3.miesto

Kval.race: v 1. kole problem v sikane pred 2. splitom, v ktorej som nekdy ziadne problemy nemal (asi to bolo spatakom,v ktorom bol jet az priliz blizko )

Sprint1: Start z konca, postupne som sa dostal na 10,na ktorom som aj dosiel.

Sprint2: Dufal som,ze sa po starte rychlo premeliem cez jazdcov predomnou,ale nejak sa to pomlelo, od 1.kola poskodene zavesy. Postupne som sa dostal na 3. miesto,ale co cert nechcel, zacal tlacit jimik a tak som to za pomoci obrubnika pred 1.splitom poslednyho kola stocil auto do zvodidiel...prepad na 6.miesto

Long: Postupne som sa dostaval cez pole za pomoci chyb inych. Po kopnuti jimika a loukotu som sa ocitol na 5. miesto a zacal som dotahovat stratu na losa. Ak som sa k nemu priblizil, tak som sa zamyslel a spravil chybu (strata cez 4 sekundy) POstupne som ju zacal dotahovat a priplietol sa tam chaos, ktoreho auto nebolo pri pohlade na kufor ocividne v poriadku. po 3.splite chaos skor pribrzdil a los asi tiez,a tak som sa pred nich dostal. Potom uz len snaha zvysit naskok a udrzat 18 sekundovu stratu na marka novysa,ale prisla strata koncentraciu a 2x uspesne vyletenie z trate,cim sa los priblizil na 0.5 sekundy. V poslednom kole este jazda po 2.kolesach a uz som sa videl na 4.mieste,ale nejako som to ustal. 3. miesto


P.S.: Dakujem organizatorom za ligu...a skoda,ze trvala s XFR tak kratko

Last edited by Harad; 31.7.2006 at 23:31.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #5
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Ten za?átek longu mne mrzí Hodil sem boudu, z?stal sem na tráv?, ale pak p?ilet?l Mistr Bean a poslal m? do silnice Kdybych m?l mí? poškozený auto a tys vydržel dýl, cht?l sem t? hodit na silnici (zjistil sem, žes zapadl až pozd?). Ale než sem se dokodrcal do pitu...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

diky volnu, které jsem dnes m?l, jsem se po dlouhé dob? mohl v?novat p?íprav? na ve?erní závod. Díky pat?í Kidovi za nastevení vozu, bez n?j bych ten sv?tovej rekord asi t?žko zajel... V tréningu se mi dokonce poda?ilo prolomit hranici 2 minut a 38 sec a s osobním rekordem 2:37.98 jsem m?l do kvalifikace náladu dobrou.

Q: tréning se vyplatil a hned v prvnim ostrym kole jsem dal 2:38:0x na což už žádný jezdec odpov?? nenašel.

Qrace: start - cíl

Sprint1: start - cíl, ale jelikož už jsem m?l set na delší štreku, tak mi místy na záda dýchal Jet, ale nakonec jsem dojel 1.

Sprint2: neš?astná nehoda v pravé zatá?ce za mostem, kde jsem T. Válu oto?il na st?echu mi vzala elán a soust?ed?ní do závodu a podle toho taky zbytek ve?era vypadal... Ješt? jednou sorry...

Long: Zpo?átku se vyvíjel dob?e, ale pak m? zas dostihlo nesoust?ed?ní. B?hem jízdy p?emejšlim co dál s ligou, co vyhlášení atd. a výsledek jednozna?nej: pitomý chyby, poškození auta, pit a dokon?ení zhruba v p?li pole...

Jinak m? p?ekvapilo že závod nás dokon?ilo jen 11... Díky všem za ú?ast a doufám navid?nou na p?edávání cen, které prob?hne na 13.08. 2006 na RACE CAR CHALLENGE na Autodromu v Most?, op?t v polední pauze... Zváni jsou všichni LFS pozitivní!!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #7
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Server nas VCz nemel rad. Skoda tak zase nekdy priste. Dik vsem, kteri se podileli na poradani cupu.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2006   #8
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Thumbs up

O5 v D1, o5 se mi pomerne zadarilo.
Quali: 8., nejak jsem se nechytal, ani pod 2:40 jsem se nedostal, ale nestezoval jsem si, na D1 to bylo solidni :-)

QR: Harad se v prvnim kole zahrabal za druhym splitem, takze posun na 7. v cili.

S1: Start v pohode, jeste v prvnim kole jsem predjel Marka Novyse. Ten na me dve kola dorezel, ale pak se vyboural. Tak jsem drzel sesty misto az do sestyho kola. V nem jsem vyjel do travy, dostal jsem smyk a nez jsem dozmatkoval, tak byl Mark prede mnou. Nakonec sedmy misto.

S2: Start z 11., ve druhe zatacce me roztocil Los, nastesti bez ztraty. Ta prisla o par zatacek dal, kdyz me predjizdel jet a ja na vnejsku jsem neodhadl rychlost a sesrotoval se o svodidla = pit = propad na konec. Pak pak lidi bouralo, odstoupilo, nekoho to koplo, v cili nakonec 12.

Long: Tentokrat start z 6., ve 3. zatacce to trochu litalo, takze posun na 5. Za druhym splitem jsem minul levitujiciho Wooda, o zatacku pozdej mi uhnul do travy Diablo, takze treti misto, na kterym jsem par kol jezdil, trochu jsem si zabojoval s Chaosem, nakonec me v 6. kole zabila hrbitovni zed. Mozna by se s tim dalo jet, ale vyhled z auta byl tak maly, ze jsem musel do tech boxu zajet = 10. misto. Postupne jsem pak predjel Attiho, Diabla a Salliho, ve 12. kole jsem predjel "boxujiciho" Chaose a dokrouzil jsem to na peknym 5. miste. Na to jak se to vyvijelo, tak celkem dobry vysledek, i kdyz to, ze jsem mohl byt treti.......

Nakonec spokojenost, prece jenom v D1 jsem zazraky necekal, ale ony jaksi prisly .

A samo ze musim podekovat ostatnim za skvely zavody, gratuluju prvnim trem ufonum k uspechu v champu, pak taky nejlepsim tymum a diky organizatorum za organizaci!!! I pres problemy to byla skvela sezona a hlavne posledni tri zavody jsem si uzil. Jeste jednou, DIKY! :-))
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #9
I.T.G.|PROTEST
Newbie

 
Join Date: 21.6.2006
Location: Hradec Kralové
Posts: 24
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
...

No, co ?íct záv?rem, snad jen - zalezu si do ulity a dam si pár facek, aby to nikdo nevid?l.
Snad to nebude tak zly! Cast viny nesu taky ja za tu moji botu pri sjezdu do "doliku" v 1.sprintu kde jsem si to daval po dvou a nasledne po svodidlech. Od nichz jsem se odrazil a dokutalel az pod kola... V prvnim kole urcite nastve mit predek na kasi. Takze jeste jednou sorac Woodbine!

P.S. : Abych tady nebyl za lamku co tady sliduje do svodidlech - do ty doby jsem se stihnul dostat o 4 pozice dopredu.
I.T.G.|PROTEST is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #10
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by I.T.G.|PROTEST
Snad to nebude tak zly! ...smajl... Cast viny nesu taky ja za tu moji botu pri sjezdu do "doliku" v 1.sprintu kde jsem si to daval po dvou a nasledne po svodidlech. Od nichz jsem se odrazil a dokutalel az pod kola... V prvnim kole urcite nastve mit predek na kasi. ...smajl... Takze jeste jednou sorac Woodbine!
Nic se ned?je, tenhle ve?er jsem byl prost? za oslíka já. Spíš bych se m?l omluvit já tob?, že jsi dostal takovou "ránu z milosti". Takže sry.

Když už m? to zklamání trochen p?ešlo, tak bych rád pod?koval za p?knou sezónu a její organizaci a zárove? pogratuloval všem "ufon?m", kte?í se kdy prodrali na bednu. Btw, Kide, ty už nám taky n?jak ufounovatíš... Jo a do Mostu ur?it? dorazím. (...po?et smajlík? vy?erpán...)
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #11
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

quali
proste jsem lamil, 4. misto

quali race
harad to zabalil jeste nez jsem zautocil, takze predemnou zbyval chaos a jimik, jimika jsem predjel v poslednim kole na brzdy pred mostem, takze nakonec 2.

sprint1
start-cil 2.

sprint2
takovy kraviny jsem snad nedelal ani na westhillu... v te zatacce kousek po startu jak se podjede most.. asi petkrat jsem tam vylit.. no hruza.. nakonec jsem byl rad za 7. misto.

long
mel jsem dost stesti a nakonec jsem se i rozjezdil, takze jsem se uspesne prokousaval vpred.. kdyz jsem dojel prvniho marka novyse, tak jsem se mohl hodit do klidu, protoze za nami siroko daleko nikdo.. parkrat jsme si prohodili pozice, ale nakonec jsem se pred nej dostal a trochu poodjel.. v predposlednim kole jsem navic zajel o 3 desetiny lepsi cas, nez je wr, coz mi dokolane spravilo naladu, protoze do tohoto zavodniho vecera jsem nastupoval s cca 20 odjetymi koly a nic jsem si od toho nesliboval... nakonec teda 1. flek.

na zaver takovy maly zhodnoceni ^^
vyber auta.. no fwd proste sux presto to byly asi nejlepsi zavody za vsechny ligy co jsem kdy jel. mile me prekvapilo par novacku, kteri jezdili opravdu dobre, naopak jisty upadek byl citit u nekolika veteranu, nebudu jmenovat system zavodu byl na muj vkus prilis zdlouhavy, asi bych vypustil kvalifikacni zavod, jinak ok, vcetne reverse gridu. tak a to je asi vsechno co jsem mel na srdci... gratulace kolegum na bedne a vsem kteri s nami prosli ligou.

no a samozrejme velky dik chaosovi za vsechno
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #12
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

takze, toto mi nevyslo.
nasa velka ofenziva na Valu sa nepodarila.
magorik mal totalku a ja som sa smochtal na konci. Inac sme mali naplanovane, ze Vala bude mat totalku.


Quote:
Originally Posted by Chaos
Jinak m? p?ekvapilo že závod nás dokon?ilo jen 11... Díky všem za ú?ast a doufám navid?nou na p?edávání cen, které prob?hne na 13.08. 2006 na RACE CAR CHALLENGE na Autodromu v Most?, op?t v polední pauze... Zváni jsou všichni LFS pozitivní!!
nuz chaos, lepsie znie, ze som skoncil 11 ako posledny.
puga is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #13
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Post statistiky

kvalifika?ní závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...05_DIV1_Q.html

sprint ?.1
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...5_DIV1_S1.html

sprint ?.2
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...5_DIV1_S2.html

dlouhý závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...05_DIV1_L.html


Dojmy dopíšu pozd?ji
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #14
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jenom takova ptakovina
www.jet.ic.cz/lfs/fe4r.avi

pokud by vam to neslo prehrat, stahnete si tenhle kodek
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #15
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by jet
jenom takova ptakovina
www.jet.ic.cz/lfs/fe4r.avi

pokud by vam to neslo prehrat, stahnete si tenhle kodek
já ho mám, ale i tak to p?ehrává jen jako audio ...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #16
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
já ho mám, ale i tak to p?ehrává jen jako audio ...
vidis jaho nemam ale mam ffdshow a bezproblemov to prehrava teda cccp
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #17
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

hmm tak zkuste ffdshow
edit/ beaten by magorik
jet is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #18
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

zase jsem nainstaloval, ale stále to p?ehrává jako audio, za?ínám se obávat, že problém bude n?kde u m?, ale v?bec nevím kde by mohl být ...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #19
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
zase jsem nainstaloval, ale stále to p?ehrává jako audio, za?ínám se obávat, že problém bude n?kde u m?, ale v?bec nevím kde by mohl být ...
tak skus preregistrovat kodeky , pripadne pozri co ti to tam otvara za kodek a eak nejaku kravinu tak blokni abo v ffdshove zafajkni x264
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2006   #20
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Vždy m? sta?il kodek Pack All in one. Vždy když jsem spustil n?jaké video, tak se mi dole otevrel i kodek a mohl jsem si v n?m hrabat. Tady mi to ale dole p?i otev?ení videa jen blikne a hned zmizí, takže nem?žu nic upravit.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.