Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.9.2005   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

No, co k dnešnímu ve?eru ?íct... Už p?i tréninku si pár lidí st?žovalo na stabilitu serveru. Je celkem zajímavý, že to kopalo po?ád ty samý.

Pár ?ádek k závodu:

Kvalifikace: První kolo op?t na jistotu, ?as n?kde kolem 2:20, což byla bída. Druhý kolo jsem zkusil zrychlit, ale vyjel jsem zadkem kousek mimo a bylo po nad?jích. Celkov? jsem skon?il n?kde na konci první poloviny startovního pole, takže zklamání.

Dlouhý závod: Pos*al jsem to hned v zavád?cím kole, p?i snaze oh?át pneu v zatá?ce p?ed oválem jsem dojel pomalejší jezdce a jen jsem se op?el špi?kou o brzdu, už jsem let?l do svodidel. :bang: Takže zastávka v boxech hned v prvním kole. Zkusil jsem pak stíhat zbytek pole a trochu se i da?ilo, jenže pak to p?išlo. Hromadnej kick tak 3/4 lidi cca v 8. kole. :rage: Po dlouhých debatách se dohodnul novej závod na 1 hodinu, ale to už jsem m?l nervy v kyblíku a bylo to znát i na mojí jízd?. Radši jsem odstoupil, abych ostatním nekazil závod.

Nejsem žádnej odborník na po?íta?e, ale podle mýho názoru nebyla chyba v serveru, ale spíš u "notorických kicker?". Tedy lidí, který to kopalo už v kvalifikaci, a to hned n?kolikrát. Tím se nechci n?koho dotknout, t?eba nemám v?bec pravdu. Píšu jenom sv?j názor.

Jinak samoz?ejm? gratuluju všem, co na rozdíl ode m? dojedou, zejména pak vít?zi 00Ja. Musím ale ?íct, že konec ligy jsem si p?edstavoval trochu jinak.

Btw kdyby to bylo na m?, vypsal bych náhradní termín na 2h race, výsledky kvalifikace bych nechal dnešní.

Domluvil jsem... (a asi i doadminoval) ^^

EDIT: Dopln?na gratulace vít?zi. Taky jsem to moh napsat rovnou...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #2
(CZ)Ada
Newbie
 
Join Date: 7.5.2005
Posts: 51
Default

Ahoj, je mi to líto, t?šil sem se na tenhle závod jako na žádný jiný.

Kvlalda: 3. místo , HL supr.

Long: No a? sem zazmatkoval start a vyjel z box?, vypracoval sem se na 4. místo, v tom padl server.

P?i duhém pokusu už byli asi všichni mimo... Ale dopustil sem se neuve?itelného proh?ešku v??i Petrovi CGI, který se mi zprvu omlouval, vidím to tak, že sem mu bezohledn? vlítl do stopy... Fakt se Pet?e omlouvám, vím co to je když Ti n?kdo posere závod v 1. kole( Prosím nepamatuj si mé jméno ve zlém, v?z, že jsem se pou?il.

Nakonec sem se na 6. pri?ce, 20 min p?ed koncem závodu, alibisticky zahrabal do písku...

Sorry za stylistiku, ale už jsem unaven...

Goodbye a víc št?stí do p?íšt? VŠEM....
(CZ)Ada is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #3
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

K serveru: Podle myho nazoru, pokud je ten server dobre napsanej, tak by zavodnici s pomalejsim/lagujicim pripojenim nemeli ovlivnovat ostatni. Ten prvni kick po pulhodine, to koplo uplne vsechny az na Chipse. Podle myho byla chyba v konektivite serveru. Opakovany zavod na 1 hodinu uz byl vice-mene bezproblemu (nekoho to taky koplo tusim, ale byla to vyjimka).

K zavodu: Jel jsem, na co sem mel, jako vzdy, takze predposledni misto, posledni kolo s prazdnym kolem, ale jinak v celku spokojenost.

Gratulace vsem, co dojeli, vitezi 00Ja-mu obzvlast.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #4
EARWIG
Member

 
EARWIG's Avatar
 
Join Date: 19.7.2005
Location: Liberec
Posts: 103
Default

Pekny zavod, pekny vysledek. Skoda toho problemu ze serverem, mohlo to byt zajimavy s unavou. Osobne mi restart hodne pomohl, protoze jsem do zavodu spatne nastavil pneu a s tezkym vozem jsem nebyl schopen R4 ohrat, a lital jsem po draze jak pod vlivem... Po restaru jsem mel uz R3 a vse bylo OK.
Byl to muj prvni zavod s FZR a ponekud me prekvapilo jak tomu ubejvaj gumy. Musel jsem proti planu jedne zastavky 2x do boxu pro nove, ale bednu jsem nakonec preci jen udrzel!
Jsem spokojen.

Dekuji vsem za zavod!

Gratuluji vitezi, a vsem co dojeli!

Omlouvam se Silverovi, pokud jsem ho na konci zavodu na klopence zavrel, ale vubec jsem jej nikde nevidel, tak jsem se vratil do stopy a pak jsem uz jen videl, jak na me blika..

start zavodu:
__________________
www.SkvorRacing.wz.cz
EARWIG is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #5
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
....
....

P?i duhém pokusu už byli asi všichni mimo... Ale dopustil sem se neuve?itelného proh?ešku v??i Petrovi CGI, který se mi zprvu omlouval, vidím to tak, že sem mu bezohledn? vlítl do stopy...
Hmmm, to se stává. Vím, že nejsi žádný wrecker, to se prost? stává. No a já se omlouval Santa Cruzovi.

Omlouvám se znovu, nebo? m?j proh?ešek byl ješt? pitom?jší, než Adova b?žná chyba. Po kolizi s Adou jsem skon?il na streše mimo dráhu, ale na asfaltu. ?ekal jsem, až p?ejede vlá?ek jezdc?, abych mohl použít RESET, ale neodhadl jsem situaci a RESET použil p?íliš brzy ve chvíli, kdy kolem projížd?li dva jezdci a zp?sobil jsem kolizi se zmín?ným Santa Cruzem. Na mou omluvu mohu ?íct jenom to, že jsem (chybn?) p?edpokládal pouze oto?ení na kola a ne že m? to hodí doprost?ed dráhy o X metr? vedle. Porušil jsem tím "Všeobecná pravidla závod?" ?lánek 2.8. (Návrat do závodu po nehod?) a jsem p?ipraven nést zodpov?dnost za následnou nehodu, pokud bude vedeno ?ízení ?editelstvím závodu. Postiženému se ješt? jednou omlouvám.

Te? snad k pr?b?hu závodu.

Neskute?n? se mi povedla kvali, (PB a druhá pozice), což mi umožnilo se vyhnout kolizím po startu. Podcenil jsem ale studené gumy vyjel do trávy a propadl se o pár míst. Pak drobná kolize a následn? již zmín?ný kick (na 9. míst?).

Opakovaný start se povedl víc a bylo to dobré až do klopenky, pak kolize s Adou a následn? skok do cesty Santa Cruzovi (viz výše). Ješt? dlouho se budu ?ervenat. Takže na konci prvního kola do depa, skoro kolo ztráta a postupné drápání nahoru. Celkem se to da?ilo. P?ed koncem ud?lal chybu tuším Nezle a p?epustil mi 4. pozici. V posledním kole jsem jel sout?ž o co nejmenší spot?ebu a nechal jsem projet 00Ja o kolo, ?ímž se mi zkrátil závod o 1 kolo a já s t?emi procenty paliva v nádrži a gumama na plátno dojel na slušném ?tvrtém míst?.

Vzhledem k pr?b?hu závodu a p?edevším mnou zavin?nému incidentu nemám ze záv?ru poháru moc dobrý pocit a du spát. Doufám, že Santa Cruz p?ijme moji omluvu a nebude nadávat, kdykoliv moje jméno na netu zahlédne.

Gratulace vít?z?m a díky všem z??astn?ným i po?adatel?m nejen dnešního závodu, ale celého poháru. A samoz?ejm? díky adminovi za asi nejdivo?ejší adminovské podmínky, co kdy m?l.

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #6
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

P?edevším gratuluji vít?zi i všem co dojeli.

Kvalifikace .... no, nebyl jsem poslední a to je úsp?ch

Závod .... p?ed prvním startem jsem se sám vykopnul ... docela hloupost, ale je to tak. Omylem jsem se odpojil a nasko?il do zavád?cího kola z box?. Znamená to, že jsem startoval z posledního místa. Jel jsem na R3 a gumy se jen t?žko oh?ávaly. Když jsem chytil rytmus a zah?ál gumy, n?kdo mi dal ze zadu pusu a vše bylo v pr..li. Hromadnej BAN byl vlastn? nová šance

Druhý start .... už na R2

startoval jsem t?etí od konce, ale brzo jsem zaujmul své oblíbené místo a snažil se dojet. To se povedlo ... zajel jsem sv?j osobní rekord .... a moc nep?ekážel ... v p?íští lize už možná budu i závodit :P

EDIT: ješt? omluva, krátce po druhém startu jsem p?ed (tuším) T3 dal zezadu pusu jezdci p?edemnou. Ne?ekal jsem, že mu to tak brzdí :no: ... on bohužel vylet?l .. po?kal jsem až se vrátí do závodu a pokra?oval. Tímto se doty?nému omlouvám. - jdu se mrknout na záznam koho jsem to vlastn? postr?il


__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #7
ChiPS
Member

 
ChiPS's Avatar
 
Join Date: 16.8.2005
Location: Praha
Posts: 113
Default

Jak byl ten vypadek, tak je pravda ze to vykoplo vsechny krome me, ale nepride mi ze bych za to nak moch. Jeste se mi nikdy nestalo ze by mi vyprselo pripojeni(mam to asi 3 tydny). Navic mam pripojeni 2mb a nikdy sem snim nemel problemy, navic v druhym zavode uz bylo vsechno bez problemu. tak snad za to nenesu vinu...jestli ano, tak se moc omlouvam, ale stim nic nenadelam.)

no nic, tak kratce k zavodu...

Quali: Zadnej zazrak, ale na to ze sem to moc netrenoval tak to nebylo zas tak hrozny. Myslim ze 10misto.

Race: Jelikoz mi blbli pedaly ze mi obcas brzda sla jenom na pulku tak sem hned v prvni zatacce vylit a jezdil sem na chvostu, potom nastesti pro me se jelo znova....
Druhej start uz byl normal, asi do 7 kolo sem se vozil nekde ve predu 3-4pozice. Pak(uz nevim kde) sem se vyboril a musel sem predcasne do boxu a od ty chvile uz jezdil totalni ho*no. Pomalu skoro kazdy kolo sem nekde vyjel........no proste hruza, misto 2 pitu 4........nakonec asi 3 od konce(z tech co dojeli).

PS: Myslel sem ze nedojedu jak me bolela noha z plynu, ale nakonec sem to vydrzel

PS2: Pokud myslis tu "pusinku" v t1 tak sem to byl ja, jel sem dost pomalu a tu zatacku a ty jeste pomalejc, tak sem te fakt jenom nepatrne tuknul a uz si byl v trave. Moc se omlouvam....nakonec to bylo stejne jedno.)
__________________

TEAM : KnipeX-Racing
KxR-David "ChiPS" Cingroš 51
ChiPS is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #8
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by ChiPS
PS2: Pokud myslis tu "pusinku" v t1 tak sem to byl ja, jel sem dost pomalu a tu zatacku a ty jeste pomalejc, tak sem te fakt jenom nepatrne tuknul a uz si byl v trave. Moc se omlouvam....nakonec to bylo stejne jedno.)
dík za p?iznání i omluvu ... máš pravdu, nakonec to stejn? bylo jedno :up:
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #9
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

quali: takze kvalifikaci sem uplne projel, neodjel sem jediny poradny kolo , vlastne sem odjel jenom jedno kolo , takze start z posledni pricky.

Long: Pri opakovanem zavodu jsem se postupne prodiral v pred diky chybam ostatnich jezdcu , jenze diky svym chybam sem i nekolik pozic ztratil . Pro me se tento zavod stal prokletim nezle.cz kdykoliv sem ho dojel a chystal se na predjeti vzdy jsem to nejak zvoral a zkoncil mimo trat :-))) takze nakonec se nademnou ten nahore smiloval a nadelil mi 7.misto s cimz sem spokojeny .

Co se tyce kolize s PetremCGY tak si nejsem jisty zda to byla jeho chyba , jetsli si to dobre uvedomuji tak sem mel problem v najezdu do sikany , ktera nasleduje po te casti ovalu. trosku sem tam zazmatkoval a v tu chvili se mi petr objevil ve zpetnem zrcatku , myslel sem ze uz je o 1 kolo rychlejsi a snazil sem se mu tam delat misto ( nemel sem zrovna cas sledovat na kterem miste se kde ktery jezdec nachazi) a vyjel sem ztrati a pak uz jenom vim ze on tam mel taky nejaky problem , jeste zhlidnu replay .

A ktomu serveru , nevim nakolik je to chyba pripojeni jednotlivich hracu a nakolik chyba jezdcu , ja mel ping na ZT server 240ms na MCZ to bylo asi 33 ms, cely zavod mi to tak nejak podivne cukalo , taky muze byt chyba na me strane , ale pri treninku na MCZ to jelo v pohode .
Jinak to ze bychom zavod odlozili a nasli jiny vhodny termin sem taky navrhoval jenze skoro nikdo snim nesouhlasil .

CELA SEZONA: jinak celou sezonu hodnotim velice pozitivne byla to pro me prvni sezona takze sem sbiral zkusenosti , ale myslim ze jsem se umistil slusne nekde ve stredu startovniho pole . Timto diky vsem s kteryma sem mel tu cest zavodit a diky organizatorovi Chaosovi za skvelou praci a adminum jednotlivych divizi. Jen tak dal tesim se na dalsi zavody .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ja budu spis nadavat nez chvalit.

Chovani nas, hracu: NEPRIPUSTNY!!!!
Vetsina z nas nedala adminovi vubec tu nejmensi sanci delat jeho praci! Objevily se dotazy, jakym zpusobem se pojede kvali. Adminovat ja, odkazu vas, kteri se ptali, na propozice. Woodbine se snazil vse objasnit a zacinal slovy: TICHO, VSE VYSVETLIM. Bylo pak ticho??? Ne, zvanili jsme dal. Tohle fakt neni mozny a ja doufam, ze pristi sezonu budou za takovy chovani stanoveny a uplatnovany hodne prisny postihy vcetne vylouceni ze zavodu.

Dalsi veci je to, jak si vubec dovolujeme hlasovat o zkraceni zavodu. Snad vsichni cetli propozice, kde je jasne napsano, ze pri odpojeni vice jak 50% hracu se zavod restartuje znovu v plne delce!!!! Ja taky rano vstavam brzo a neremcam. Takova jsou pravidla a pokud nejsem schopen je dodrzet, tak nezavodim a nekazim to tak ostatnim. Byli lidi, kteri poctive trenovali prave na 2 hod. zavod a meli naplanovou strategii tak, ze by se jeji vyhoda projevila prave az pri 2 hod. zavode. Muselo je to stat hodne casu a pak nekdo prohlasi, ze mu rano leti letadlo nebo co a ze nemuze byt celou noc vzhuru...
Skoda, ze se admin snazil vyjit nam vstric, mel jasne a rezolutne restartovat zavod na 2 hod.
Nezazlivam mu ale jeho ustupek, urcite mel nervy na pochodu, ostatne jako kazdej z nas, zvlast po tom kicku.

Takze znovu opakuju, co jsem psal uz nekdy o prazdninach: co je tak desne tezkyho na tom nic nepsat behem kvali, razeni do zavodu a zavodu???? Kdyby vsichni mlceli, tak admin vse vysvetli (kdyz uz si nekdo ani neprecte propozice).

Kvali: povedlo se mi prvni misto a byl jsem spokojenej. Nejdriv jsem z toho moc radost nemel, pac jsem si myslel, ze jsem se pripravil o zabavu pri prodirani se polem kupredu, ale ....
Long: ... kdyz jsem videl tu tapetu na obrazovce, kde bylo samy Sorry, my fault, uvedomil jsem si, ze je dobre, ze jedu z prvniho mista. Mam pocit, ze jsem na prvni misto behem zavodu nikoho nepustil a jel na nem od zacatky az do konce.
Moc me mrzelo, ze se kolem me nekdo nemotal, nejvic jsem se tesil na Petra CGY, Woodbina, Earwiga, magorika a nekolik dalsich, se kteryma jsme si uz driv pekne zazavodili. Celej zavod jsem jel s dostatecnym naskokem a tak jsem jen setril pneu a snazil se nevybourat. To se mi nakonec povedlo.
Jen se musim omluvit (nevim kdo to byl) jezdci s FZR, tusim, ze bylo bily, za to popostouchnuti pri predjizdeni o kolo. Chtel jsem si pockat na nejaky vhodny misto a pak ho predjet, protoze me zezadu nikdo nenahanel a mel jsem dost casu. To on ale nemoh vedet a tak se uhnul, bohuzel tam, kam jsem si to namiril pri predjizdeni. Nastesti to ale bylo opravdu maly otreni se a nikdo neboural a neznamenalo to zadny poskozeni ani pro jednoho.
Ale ten kdo zazmatkoval, jsem byl ja, sory.

Zhodnoceni sezony: jsem desne rad, ze jsem se do ligy prihlasil. Nejdriv jsem si myslel, ze mezi tema ostrilenyma mazakama nemam co delat, ale ukazalo se, ze nejezdim zas tak mizerne jak jsem si myslel a hlavne me liga dost znatelne posunula dopredu. Ne, ze bych se nejak vyrazne zrychlil, ale alespon v zavode jsem se naucil jezdit bez vyletu mimo trat a z toho mam radost. Zazil jsem celkem dost peknych souboju jak pri zavodech, tak pri trenincich, zktratka jsem se 3 mesice neskutecne bavil.
Vcera nam zacaly treninky a tak uz asi moc jezdit nebudu, ale trener avizoval zmenu doby cviceni, tak je pravdepodobny, ze bych moh stihat zavody pristi sezony a pokud ano, nevaham ani vterinu a hlasim se znova.
Timto bych tedy vsem bez vyjimky chtel podekovat za to, ze mi delali soupere, ze mi radili, pomahali se setama a vubec.
Dalsi uprimny diky patri lidem, kteri celou ligu organizuji a samozrejme i sponzorum kteri ligu posunuli o velky kus dal.
Jestli si od pristi sezony neco slibuju, tak je to to, ze si snad uz opravdu kazdy precte poradne pravidla a propozice a ulehci tak adminum jejich praci. Zejmena teda nekecanim.
Vcera jsem jen zasnul, co vsechno jsou nekteri schopni napsat behem zavodu. At se pak nedivi, ze se nekde vysekaji, kdyz jeste mydli do chatu....
Omlouvam se, ze je to delsi, ale potreboval jsem to nekam napsat.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #11
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by ChiPS
...Navic mam pripojeni 2mb a nikdy sem snim nemel problemy...
Timhle nechci tvrdit, ze nekdo muze za lagovani, ber to jen tak, ze neco konstatuju: to, jestli si dobre zahrajes, neni ani tak zavisly na rychlosti (navic 2mb sou dva mili bity a to je dost malo- spravne se pise Mb ), ale hlavne na odezve (PING).
A to, ze mas "skutecnou" 2Mbps linku, se mi zda nepravdepodobny. Uz me sice nekdo psal, ze mu to tou rychlosti opravdu chodi, ale skutecnou 2Mbps linku by nikdo doma nezaplatil.
My mame domaci sit o 30ti lidech a za profi linku 1 Mbps platime 7000 mesicne. Takze porad neverim tomu, ze se za cenu okolo 500 da poridit nesizena kvalitni 2 Mbps lajna.
To cislo je spis dilem marketingovyho oddeleni a technik by to tak nikdy neprezentoval.
Stejne jako odezvu 4ms u LCD. Radim to na stejnou uroven jako frazi: CENY JIZ OD na rucnych reklamnich letacich...
Pokud se mylim, rad se necham poucit a vyvest z omylu

Ale to je trochu offtopic, omlouvam se.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #12
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
...
...

Dalsi veci je to, jak si vubec dovolujeme hlasovat o zkraceni zavodu. Snad vsichni cetli propozice, kde je jasne napsano, ze pri odpojeni vice jak 50% hracu se zavod restartuje znovu v plne delce!!!! Ja taky rano vstavam brzo a neremcam. Takova jsou pravidla a pokud nejsem schopen je dodrzet, tak nezavodim a nekazim to tak ostatnim. Byli lidi, kteri poctive trenovali prave na 2 hod. zavod a meli naplanovou strategii tak, ze by se jeji vyhoda projevila prave az pri 2 hod. zavode. Muselo je to stat hodne casu a pak nekdo prohlasi, ze mu rano leti letadlo nebo co a ze nemuze byt celou noc vzhuru...
Skoda, ze se admin snazil vyjit nam vstric, mel jasne a rezolutne restartovat zavod na 2 hod.
Nezazlivam mu ale jeho ustupek, urcite mel nervy na pochodu, ostatne jako kazdej z nas, zvlast po tom kicku.
.....
.....
Já, a? obvykle s 00Ja souhlasím, bych tentokrát nebyl tak p?ísný. Ono v?era to byla v?bec podivná situace. Volné jízdy m?ly za?ínat v 19.30, ale díky pádu master serveru jsem se dostal na net až n?kdy k osmé a start kvalifikace byl stanovený až na 20.40, pokud si pamatuju. A koplo nás to až krátce p?ed 22.00 hodinou, takže p?i opakování závodu bychom kon?ili kolem p?lnoci, což je pro n?které asi opravdu docela pozd?. 00Ja je starej pardál a když se rozhodne jezdit do t?í do rána, tak si zajezdí do t?í. N?kdo musí stihnout letadlo a n?kdo je t?eba ješt? školou povinný a když rodi?e zavelí, musí od compu, pravidla nepravidla. Nutno taky uvážit, že admin rozhodoval v situaci, kdy pár lidí to odpojilo ješt? p?ed startem a po p?l hodin? to vykoplo všechny, na odezvu a škubání si st?žovalo víc lidí - nebyla tedy b?hvíjaká jistota, že server ty 2hod skute?n? vydrží. Podle pravidel se m?lo jednozna?n? opakovat 2hod ježd?ní, ale situace byla opravdu docela specifická. Tolik m?j názor k hlasování B)

Ješt? pár slov k poháru. Jak už ?íkal 00Ja, i já d?kuji všem, kdo se na závodech podíleli, jak jezdecky tak organiza?n?. Do další sout?že se hlásím p?edem . První závod jsem jel v dob?, kdy jsem m?l licenci asi týden a b?hem poháru jsem se postupn? vyjížd?l, nejen rychlostn?, ale i takticky. S mazáky z Div1 jsem si sice nezazávodil, ale mnohokrát báje?n? potrénoval, a s mnohými i prima pokecal na iRC. Hodn? blízký je mi styl závod?ní i projevu 00Ja (díky za spole?nost, pozávod?ní i potrénování :up, nemohu nevzpomenout osobitost Jardiera i ukecanost PerGa (kterej asi víc mluví než jezdí ), perfekcionismus Jeta i Rumika, noblesu Taira. Díky p?edevším kluk?m z Div2, se kterýma jsem asi projezdil nejvíc ?asu. Díky i Earwigovi. který a? na divokou kartu, nás p?kn? prohán?l. Díky Woodbinovi za adminování, ke kterýmu p?išel rozhodnutím zh?ry :P.

A pevn? doufám, že se potkáme na dalších závodech jak jednotlivých, tak p?ípadn? ligových.

Zdar

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #13
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
... a n?kdo je t?eba ješt? školou povinný a když rodi?e zavelí, musí od compu, pravidla nepravidla....
Aha, na tohle jsem zapomnel, protoze prece jen mi nejakou dobu do tohohle rodice nekecaji a sam deti nemam, tak me to nenapadlo. Za ostatnim si ale stojim. Prijde mi nefer, ze se zavod zkratil, zejmena vuci lidem, kteri si naplanovali sporivou jizdu s malo pitama. A ze jizda na 1h a 2h je sakra rozdil. Rikam to i pres to, ze mne ta hodina vyhovovala vic, uz kvuli pneu.
Ted je to uz jedno, uz je to pryc, jen bych byl rad, kdyby se s takovouhle situaci pro priste pocitalo a bralo se to jako samozrejmost.
Je mi jasny, ze ne kazdej je ochotnej obetovat LFS tolik casu a ze existuji dulezitejsi veci nez LFS, ale je treba brat ohledy na ty, kteri LFS ten cas obetuji, trenuji a berou to vazne. Prave vuci temhle lidem (i kdyby to byla mensina), mi prijde to zkraceni nefer.
Tim uz ted nikoho neobvinuju, jen se snazim vysvetlit svuj pohled na vec.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #14
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Vpodstate vse bylo jiz receno, plne souhlasim s 00Ja, mozna postreh pro dalsi ligy. Zavodnici na divokou kartu by nemeli uz vubec mluvit o zkraceni nebo jinych org. vecech, myslim si taky ze udelovani tzv. divokych karet by melo byt jine, tito zavodnici dost vyrazne ovlivnuji deni na trati (ma kolize se Saragem) ale to je na organizatorech ligy, ja bych nerad nekoho napadal vylucoval nebo tak neco.

K samotnemu zavodu nemam v podstate co rict, po novem startu to celkem slo, do doby kdyz jsem predjizdel jezdce o kolo a vylitl z trati, po navsteve boxu jsem udelal dalsi chybu a zavod pro me skoncil. Pro me ponauceni ze zadni nahon neni nic pro me.

Tem co dojeli skladam poklonu, vcera to bylo dosti vypjate. :bow:
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #15
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Chovani nas, hracu: NEPRIPUSTNY!!!! ...
Dík, v podstat? nemám, co bych k tomu dodal.

Jenom k tomu adminování - nespadlo z nebe, po zkušenostech z p?edchozího závodu jsem se sám nabídl, že to vezmu. Bohužel na problémy, které nastaly, jsem nebyl dostate?n? p?ipraven. Ale pou?ení pro p?íšt? (jestli n?jaký p?íšt? z mý strany bude ) jsem si vzal. Zárove? jsem pro nekompromisní dodržování pravidel, takže kdo se proti nim proviní, bude z ú?asti v závodním ve?eru vy?azen.

Zhodnocení ligy: Velký dík pat?í všem, kte?í se postarali o vznik a celý pr?b?h ALSC. Máte m?j velký obdiv. kay: Byla to pro m? obrovská zkušenost, z totálního newbieka na za?átku jsem vyrost (falešnou skromnost stranou...) tak, abych byl schopnej taky trochu závodit a ne se jenom plést na trati. Na profíky z div1 se ale po?ád ješt? koukám s velkým odstupem. Samoz?ejm? pak gratuluju vít?zi Jetovi i všem ostatním, kte?í ligu úsp?šn? dokon?ili. Už se t?ším na další pokra?ování!

EDIT: K organizaci závod? - nechápu, co je sakra tak t?žkýho na tom, najít si chvilku na p?e?tení, co se vlastn? jede, jak, kdy... :irk: Když už máte ?as p?ihlásit se, tak si taky p?e?t?te, do ?eho se hlásíte! V každým závod? se našlo pár jedinc?, co plašili a ši?ili poplašný zprávy, p?íp. ani nev?d?li, která bije. Není problém p?ed startem kvalifikace i závodu stru?n? zopakovat pravidla, ale to neznamená, že se bude vysv?tlovat úpln? všechno. Když už n?kdo nastoupí, má se za to (a je to slušnost), že se seznámil s pravidlama a pr?b?hem závodu. Pokud tomu tak není, nezbývá než
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #16
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Ja budu spis nadavat nez chvalit.

Chovani nas, hracu: NEPRIPUSTNY!!!!
Rád bych se také vyjád?il k problému ml?ení a kecání p?i závod?. Pat?ím do skupiny t?ch, kte?í si pravidla p?e?etli a p?i kvalifikaci i závod? ml?í .... p?ed závodem si p?e?tu specifikace závodu i ?asový harmonogram. Kecání n?kterých neukázn?ných jezdc? nesnáším a ruší mou koncentraci na závod, nehlad? na to, že závod zdržují a jsem pro trestání takového chování.

Tentokrát jsem ale po hromadném banu sám vstoupil do diskuse o zkrácení závodu a byl si v?dom, že se jedná o zásah do pravidel. Jsem však p?esv?d?en, že v tomto p?ípad? bylo zkrácení závodu jedinou možnou variantou jak dosáhnout toho, aby se závod odjel v po?tu p?ihlášených jezdc?.

Zamyslete se nad krutým úbytkem jezdc? v lize po skon?ení prázdnin. Jasn? to napovídá o tom, kdo ligu jezdí. Nás starších tu zas tolik není. Kluci co chodí do školy a jsou pod dohledem rodi?? si nemohou moc vyskakovat a myslím, že i samotný fakt zpožd?ní startu byl pro n? problém.

Návrh na zkrácení závodu vzešel z diskuze p?ed novým startem a tam se n?kolikrát ozvalo, že v p?ípad? nového startu na 2H nepojedou. To nebyly trucy .. to byl fakt, že nem?žou.

Nikde na jiném serveru jsem nem?l takové problémy s kopáním jako na tomhle. Jel jsem tu dva ligivé závody a vždy to bylo to samé. M?j názor je takový, že v ur?itou dobu, která se bohužel kryje s ?asem našich závod?, dochází z d?vod? nap?íklad aktualizace dat ke krátkodobému p?etížení linky a proto ty kopance. Je to d?vod pro? se toho serveru bojím.

Po zvážení t?chto aspekt?, jsem p?esv?d?en, že rozhodnutí na zkrácení závodu bylo správné a budu si za ním stát.
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #17
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
....
....

P?i duhém pokusu už byli asi všichni mimo... Ale dopustil sem se neuve?itelného proh?ešku v??i Petrovi CGI, který se mi zprvu omlouval, vidím to tak, že sem mu bezohledn? vlítl do stopy...
Hmmm, to se stává. Vím, že nejsi žádný wrecker, to se prost? stává. No a já se omlouval Santa Cruzovi.

Omlouvám se znovu, nebo? m?j proh?ešek byl ješt? pitom?jší, než Adova b?žná chyba. Po kolizi s Adou jsem skon?il na streše mimo dráhu, ale na asfaltu. ?ekal jsem, až p?ejede vlá?ek jezdc?, abych mohl použít RESET, ale neodhadl jsem situaci a RESET použil p?íliš brzy ve chvíli, kdy kolem projížd?li dva jezdci a zp?sobil jsem kolizi se zmín?ným Santa Cruzem. Na mou omluvu mohu ?íct jenom to, že jsem (chybn?) p?edpokládal pouze oto?ení na kola a ne že m? to hodí doprost?ed dráhy o X metr? vedle. Porušil jsem tím "Všeobecná pravidla závod?" ?lánek 2.8. (Návrat do závodu po nehod?) a jsem p?ipraven nést zodpov?dnost za následnou nehodu, pokud bude vedeno ?ízení ?editelstvím závodu. Postiženému se ješt? jednou omlouvám.

Te? snad k pr?b?hu závodu.

Neskute?n? se mi povedla kvali, (PB a druhá pozice), což mi umožnilo se vyhnout kolizím po startu. Podcenil jsem ale studené gumy vyjel do trávy a propadl se o pár míst. Pak drobná kolize a následn? již zmín?ný kick (na 9. míst?).

Opakovaný start se povedl víc a bylo to dobré až do klopenky, pak kolize s Adou a následn? skok do cesty Santa Cruzovi (viz výše). Ješt? dlouho se budu ?ervenat. Takže na konci prvního kola do depa, skoro kolo ztráta a postupné drápání nahoru. Celkem se to da?ilo. P?ed koncem ud?lal chybu tuším Nezle a p?epustil mi 4. pozici. V posledním kole jsem jel sout?ž o co nejmenší spot?ebu a nechal jsem projet 00Ja o kolo, ?ímž se mi zkrátil závod o 1 kolo a já s t?emi procenty paliva v nádrži a gumama na plátno dojel na slušném ?tvrtém míst?.

Vzhledem k pr?b?hu závodu a p?edevším mnou zavin?nému incidentu nemám ze záv?ru poháru moc dobrý pocit a du spát. Doufám, že Santa Cruz p?ijme moji omluvu a nebude nadávat, kdykoliv moje jméno na netu zahlédne.

Gratulace vít?z?m a díky všem z??astn?ným i po?adatel?m nejen dnešního závodu, ale celého poháru. A samoz?ejm? díky adminovi za asi nejdivo?ejší adminovské podmínky, co kdy m?l.

Petr CGY
Ted sem koukal na replay a vubec nevim o kterym momentu mluvis , my sme spolu meli incident kolem 41 min. tesne nez sem jel do boxu a ten incident byl zavinen pouze a jenom mnou, vyrovnoval sem smyk pri vyjezdu ze sikany a vyjel sem na travu a pak sem se zase vracel na trat a prekrizil ti drahu a pak zase trava a smyk , ani sme se nedotkli az pak v tom mem smyku sem te otocil :-) takze pokud tam nebylo jeste neco , tak tvou omluvu nemohu prijmout protoze neni vubec na miste , spise se ja omlouvam tobe za to moje zmatkovani
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #18
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Ja budu spis nadavat nez chvalit.
...
Takze znovu opakuju, co jsem psal uz nekdy o prazdninach: co je tak desne tezkyho na tom nic nepsat behem kvali, razeni do zavodu a zavodu???? Kdyby vsichni mlceli, tak admin vse vysvetli (kdyz uz si nekdo ani neprecte propozice).
Uplne souhlasim, psal jsem to uz jednou, jeste bych pripojil nekecani lidem do posledniho kola lidma, co uz dojeli (protoze to jsem vetsinou ja, kdo ma pech a prijede 3 minuty po vitezi :-)). Ad propozice, opet uplnej souhlas, klidne bych byl pro "tvrdsi" kick-adminovani (nekde to navrhoval Rumiko). Podle mne, kdo si chce slusne zajezdit nebude mit sebemensi problem.

Na druhou stranu, vcera se mi hodilo, ze byl zavod zkracen, protoze jsem brzo rano odjizel, musel balit, atd.. Hlavne bych to asi nevydrzel fyzicky, 3 hodiny jezdeni (s quali a casem pred prerusenim). Pokud vim, neozval se nikdo, komu by to uplne vadilo. Je pravda, ze to nebylo presne podle propozic, nicmene pokud jsme schopni se dohodnout, tak je to snad OK :hshake:. Prvni zpravy z reditelstvi zavodu hovorily o souhlasu s nasim resenim :-).
Quote:
Originally Posted by 00Ja
Jen se musim omluvit (nevim kdo to byl) jezdci s FZR, tusim, ze bylo bily, za to popostouchnuti pri predjizdeni o kolo. Chtel jsem si pockat na nejaky vhodny misto a pak ho predjet, protoze me zezadu nikdo nenahanel a mel jsem dost casu. To on ale nemoh vedet a tak se uhnul, bohuzel tam, kam jsem si to namiril pri predjizdeni. Nastesti to ale bylo opravdu maly otreni se a nikdo neboural a neznamenalo to zadny poskozeni ani pro jednoho.
Ale ten kdo zazmatkoval, jsem byl ja, sory.
To jsem byl asi ja, ale pripadlo mi to tak nevyznamny, ze jsem se o tom v hodnoceni nezminoval. Se mnou to ani nehlo, vsak jsem psal "No problem" (hledani F2 me rozhodilo uz vic :-)). Mozna jsem uhybal moc rychle, ze jsi nestihl zareagovat (replay jsem nevidel). Proste "No problem".

Podekovani vsem organizatorum cele ligy sepisu do zvlastniho prispevku.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.