Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.4.2011   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default EGT FZR CUP TISKOVKA 2. závod

omlouvám se, smažte to. Díky
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Hihi, no hele to je jedno, n?jakej moderáor to pak smaže.

Q: zajel jsem to, co jsem cht?l. 1, pohoda.

R: po startu jsem chvíli klouzal na studených gumách, ale jakmile se kapku oh?ály, povedlo se mi ujet Radkovi a vyjet si solidní náskok. Sice jsem jel v klidu, ale mnohdy jsem spíš sledoval mapu a mezi?asy co se d?je za mnou než abych se soust?edil sám na sebe. Takže tam byly n?jaký výlety, hodinky... Ale našt?stí jsem náskok m?l víc než dostate?nej, takže jsem to udržel v pohod? až do finiše. Musim se akorát omluvit F. Vojtášovi za to, že jsem ho poslal mimo. Jel jsem st?edem mezi jím a n?kým vlevo, když jsme si neporozum?li s tím vlevo a on, když už jsem byl t?sn? za ním, vyjel na st?ed. Instinktivn? jsem to vzal doprava, jenže tam byl Francek. Omlouvám se...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #3
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pošlete prosím n?kdo replay z kvalifikace, díky.

Jinak, na závod jsem v?bec netrénoval, jen pár kol p?ed kvaldou... ale ?asy kolem 1:11, takže dobrý.

Kvalda se mi docela povedla, start z 4. místa.

V závod? jsem moc nebojoval, jen z Radkem a Franckem trochu, ale vzdalovali jsme se ostatním. Bál jsem se, jestli mi vydrží gumy, ale nakonec vydržely. Nakonec z toho bylo 3. místo, paráda.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #4
Gnetty
Newbie
 
Join Date: 28.12.2007
Posts: 13
Default

Je vid?t že závod od závodu se zlepšuji!! minule jsem byl úpln? poslední m?l jsem 5 zastávek a 5 kol mínus ale dneska už jen 2 dv? zastávky a mínus 3 kola, je vid?t že forma jde nahoru

Za?átek jsem jel s docela lehkým autem, tak že jsem se prvních pár kol jsem byl schopen držet tempo a dokonce jsem i n?koho p?edjel, tak že jsem byl 10. nebo 11. ovšem pak za?alo peklo se spojkou kterou jsem m?l asi 15 kol po?ád v ?ervený barv? pak se to zase uklidnilo a závod jsem si za?al zase užívat, ale levá p?ední pneu m? ob?as potrápila (když jsem vid?l jak rychle ubýva)

No posledních 8-10 kol jsem dojel Dendyho a snažil jsem se ho p?edjet, ale teplota pneu už to nedovolila, tak že jsem rád že jsem dojel

PS: doufám že jsem nikoho moc nezdržoval, snažil jsem se vyhýbat co to šlo
Gnetty is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Mám to v notepade a ?akám už 5 minút že ktorý thread prežije, bachnem to teda sem, ke?že Baby napísal "sem nepsat" a on tu má rozhodujúce slovo. :-)

V tréningoch som dával prinajlepšom 1:14, takže 1:13.30 v kvalifikácii bolo pre m?a OK, hlavne ke? nepoužívam kvalifika?né setupy, pretože mojim cie?om je by? ?o najvyššie v tabu?ke porovnania štartovacej a cie?ovej pozície. :-) Asi ako každý som mal v tréningoch problémy s ?avou prednou, takže postupne som pridával tlak, uberal silu b?zd, a posúval ich dozadu, nakoniec som skon?il na pomere 53 vpredu, ?o som si myslel že bude na m?a ?ažké a že budem ma? problém som šmykmi pri brzdení - ale bolo to OK.

Pretek fajn, nemám si absolútne na ?o alebo koho s?ažova?, trochu ma mrzí len že ako naschvál ke? som mal modrú, sledoval som viac zrkadlo ako situáciu pred sebou, povedal si "ešte je ?aleko, pustím ho až za zákrutou/šikanou", tak ako naschvál som práve vtedy v nej spravil nejakú malú chybu a v o?iach toho profíka ?o sa okolo m?a prehnal som mohol vyzera? ako manták. :-D Ale inak som šikovný chlapec a nespravil som žiadnu vä?šiu chybu. ;-) Súboje som si užil iba s EGT Baby, dokonca ke? som na dlhej rovinke pri predbiehaní na modrú zaváhal a uhol sa na nesprávnu stranu do trávy, tak situáciu nevyužil a nepredbehol ma - ve?ké gentlemanstvo! Pred cie?om som pozeral že spravím o kolo viac ako som ?akal a už mi to nevychádzalo, sledoval som ?as a dúfal že Ghost nespraví ešte jedno kolo, naštastie prešiel cie?om myslím 1:00:00.43 a zachránil ma, aj ke? pozíciu by som ani so šetrením nestratil, len som nechcel potom osta? stá? na trati. :-)

Díky, a ahoj všetci o dva týždne.

Moje replaye Q aj R, štatistiku skúsim po?ka? ?i nespraví overená štatistická kancelária. ;-)
http://po20rokoch.sk/lfs/EGTFZR2011-2-AS1r.zip (15 MB)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #6
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: 3. miesto... nad ocakavanie
R: 6. > otras. Pravidelne som pri podradovani pretacal motor za obmedzovac a vobec som si to neuvedomoval. Zrazu idem na rovinke plny plyn a Rodo za mnou ako keby mal o 50 koni viac. Auto uplne stratilo tah, preto som stratil 2 miesta. Casy boli o viac ako sekundu pomalsie.
Ospravelnenie Radkovi, Lubikovi, a aj Ghostovi pretoze ja som Ti mal uhnut, vobec som si neuvedomil ze mam modru vlajku.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #7
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pro m? to byl dnes výborný závod. Díky malému po?tu jezdc? jsem si v kvalifikaci vyjel 11. pozici.
Závod jsem si pak jel tém?? sám pro sebe, protože jezdci p?ede mnou mi ujeli a t?m za mnou jsem zase ujel já. Gumy výborn? držely a takže vým?na v boxech nebyla pot?eba, bohužel jsem na výjezdu z boxu p?ekro?il rychlost a tak jsem se do box? podíval ješt? jednou v dalším kole. P?išel jsem tím o pozici, ale pak se najednou n?kam ztratil Zdenda APR, takže jsem nakonec dojel na 10. míst?.
Vyložen? m? však dneska zklamal Ghost. ?ekal jsem, že zajede ?as pod 1:10
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #8
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: 5. na startu se mi celkem libilo. Ten Flame se nejak moc zlepsil v kvalde!

R: Na startu hned malinka chybka, ktery samozrejme vyuzil Rodo a i Agent. Ten pak teda udelal chybu, takze jsem si jednu pozici vzal zpet. Jeste na me chvili dorazel Gepy, ale tomu jsem po 2-3 kolech cuknul, nemusel jsem ho uz sledovat a zacal se soustredit na Roda. Ale ten i teda dal. Rychlejsi sem byl, ale ne o moc. 31 minut za nim a kdyz ho konecne predjedu, tak neumim zaparkovat v boxech a tam ztratil 5s. pac jsem 2x popojizdel. VYjedu na trat a Rodo zas 1,5s prede mnou!!! Nastesti se mi ho povedlo dat jeste v 58. minute. Sice trochu tvrde, ale myslim, ze jeste ferove. Stejne omluva, za ten bodycheck. Ale byla to makacka te dat V cili 4., pac Franckovi to nejak nejelo a navic mi ho odklidil Ghost z cesty .
S dnesnim zavodem spokojenost. Melo to vsechno co jsem od nej ocekaval. Souboje, vysledek. Parada, jen tak dale
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #9
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by Francek View Post
Q: 3. miesto... nad ocakavanie
R: 6. > otras. Pravidelne som pri podradovani pretacal motor za obmedzovac a vobec som si to neuvedomoval. Zrazu idem na rovinke plny plyn a Rodo za mnou ako keby mal o 50 koni viac. Auto uplne stratilo tah, preto som stratil 2 miesta. Casy boli o viac ako sekundu pomalsie.
Ospravelnenie Radkovi, Lubikovi, a aj Ghostovi pretoze ja som Ti mal uhnut, vobec som si neuvedomil ze mam modru vlajku.
V poho nic se nestalo.ale z toho pitu jsi mohl opatrnejc.poslal jsi to hned pres zlutou a ja o tobe ani nevidel a malem jsi me nabral.tak priste opatrneji.stejne bych te pustil.....
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2011   #10
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
V poho nic se nestalo.ale z toho pitu jsi mohl opatrnejc.poslal jsi to hned pres zlutou a ja o tobe ani nevidel a malem jsi me nabral.tak priste opatrneji.stejne bych te pustil.....
Neuveris mi ale dokladne som pozeral mapku ci niekto ide a zdalo sa mi to prazdne ... este raz sorry
Francek is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #11
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

OK, takže moje online štatistiky:
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_qual.html
http://po20rokoch.sk/lfs/egtfzr1/201...ults_race.html
Pozerám že mám druhý najvä?ší po?et modrých, ale to preto že 00Ja sa nevedel rozhodnú? ?i je rýchlejší alebo nie. ;-)

Pozrel som aj celý prenos a zaujali ma situácie Ghost vs. Francek (celkom ne?akaná chyba), Mufisto vs. Rodo, a Francek v cieli. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #12
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Otocil som sa lebo sa mi uz nechcelo ist este jedno cele kolo .
Presne ked som minul odbocku do boxov tak vypisalo konecne poradie v cieli.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #13
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Krátký onboard z kolize Francek - Ghost z mého pohledu. Je to z mého replaye, možná to byl minilag, nevim. Všímejte si modrého auta na rovince vlevo. Práv? jsem zkouknul online p?enos ze závodu a tam to vypadalo fakt blb?, i když to rozhodn? nebyl úmysl.

http://www.youtube.com/watch?v=69EjXxa24SU
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #14
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Ghost: problem vidim v tom, ze Francek bol rychlejsi ako predbiehany jazdec a tym padom sa ta medzera zmensila. V tvojej situacii by som do prava nepozeral, v tej rychlosti by som konal podvedome a rovnako ako ty, kedze vsetko nasvedcovalo tomu, ze sa zmestis pred Franceka. (v streame je to cas 1:37:00)
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 4.4.2011 at 01:42.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #15
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Takze, snazil jsem se trochu potrenovat. Nebylo to jako posledne, ale slo to 1:13... spokojenost na me

Q: Nejak jsem dojel .. nebyl jsem posledni. Takze ok.

R: Dolu z kopce nekdo jel vedle me, tak mu nechavam misto na vnejsku a jedu pomalu vnitrkem. No ale presto to dotycny nevzal pomaleji vnejskem, ale hezky plnou parou na vnitrek, kde jsem byl ja... Prvni odrene zrcatko a jak vite.. prvni skrabanec poradne nastve . Pak pod mostkem vidim za sebou nejake KxR jak se snazi jet navnitrek, tak si rikam ok, pojedu zase venkem a bum uz jsem byl vedle v trave. Tazke zase hezky z konce. Po par kolech jsem se prokousal pres CHS a dohnal Substance. Jako posledne Tentokrat jsem za nim krouzil dlouho, na rovince me vzdy odjel, at jsem delal co sjem delal. Jedina sance, jak se ho vubec udrzet bylo jet za nim. Obcas zavravoral v zatackach, tak jsem si rekl, ze tam to pujde. No ulehcil me to nekdo na modrou, ale nakonec jsem si rekl, ze by to nebyl ten "spravny" souboj a pokorne se za nej vratil.. s tim ze priste Vyslo to... ale Substance dal hned box, tak koukam na palivo, jeste 3-4 kola da, tak nazenu cas. Vse vychazelo az do vyjezdu z boxu. Posledne jsem spalil spojku v boxech. Tak nejlepsi napad je se na ni podivat na vyjezdu z boxu. Hodiny.. Substance predemnou .. a ja sama modra. Uhejbal jsem, az me pak dohal 00Ja. Moc se me ho poustet nechtelo, a asi me ani nechtel dojet Rekl jsem, si ze se za nim svezu a dozenem Substanceho No Agent, tam udelal chybku v sikane za rovinkou a ja byl za nim. Trosku jsem ho poskralil, aby jel a dohnal Substanceho semnou v zadech... jenze me ujel Kdyz prejizdel Substanceho, tak si rikam, konecne se dotahnu .. zamyslel jsem se... proslapl drive plyn.. hodiny .. Substance daleko ...a ja ty 4 min pomalu dokrouzil.. 12. spokjenost.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Mel jsem celkem natrenovano, set od Mufa jsem jen drobe prizbusobil svym zvyklostem a jelo se mi dobre. Kdyz o nic neslo, jezdil jsem lehce pres 1:12.

Kvali: nejak jsem mel tremu nebo co, lip jak 1:12:48 (tusim) se mi nepovedlo. Ale i kdybych zajel cas rovnej svymu PB, mel jsem sanci poskocit v poradi jen o jedno misto, tak me to az tak nerozhodilo.

Zavod: na zacatku jsem udelal chybku a stalo me to dve mista. Pak jsem az na obcasny predjeti lidi okolo krouzil sam s konstatni ztratou na Gepase, kterou jsem nebyl schopnej stahnout. Pokazdy jsem udelal nejakou chybu z nepozornosti.
Omluvit bych se chtel Lubikovi, kterej me dojel a asi by me i predjel, kdybych zrovna nevlal po trati jako hadr. Ja totiz totiz chvili predtim predjel Babyho, tak jsem myslel, ze je to Baby (skin je stejnej). A jak jsem ladil stabilizatory a prepinal na mezicasy a vubec sledoval deni po trati na minimapce, tak jsem proste pred Lubikem prasil a ten mel asi co delat, aby do me nenarazil.
Celkove me to bavilo, jen me mrzelo, ze jsem jel celou dobu sam.

Tak jako tak jsem si na FZR i s timhle setem zvyknul a libi se mi.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #17
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Omluvit bych se chtel Lubikovi, kterej me dojel a asi by me i predjel, kdybych zrovna nevlal po trati jako hadr. Ja totiz totiz chvili predtim predjel Babyho, tak jsem myslel, ze je to Baby (skin je stejnej). A jak jsem ladil stabilizatory a prepinal na mezicasy a vubec sledoval deni po trati na minimapce, tak jsem proste pred Lubikem prasil a ten mel asi co delat, aby do me nenarazil

Kurna ooooJo...teda Agente.zednej problem.jen jsme mohli trosku pozavodit.no priste.jinak jsi dojel ted predemnou tak jse to otocilo.minule ja pred tebou.

Ja se projel a zazavodil takze pohoda.Akorad me stve ze jsem musel zase jet uplne jako posledni jako minule.ja vul mel zato ze jedem Q az v 8.tak jsem tam zmatkoval a skakal do garaze v domneni ze je trenal.Za to se jeste jednou omlouvam!!priste snad nepojedu ze zadu a poperu se s klukama ve predu.hlavne s mufikem

Last edited by Lubik; 4.4.2011 at 15:43.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #18
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Krátký onboard z kolize Francek - Ghost z mého pohledu. Je to z mého replaye, možná to byl minilag, nevim. Všímejte si modrého auta na rovince vlevo. Práv? jsem zkouknul online p?enos ze závodu a tam to vypadalo fakt blb?, i když to rozhodn? nebyl úmysl.

http://www.youtube.com/watch?v=69EjXxa24SU
No na streamu to vypadalo blb?,ale po zhlédnutí replaye už to vypadá trochu jinak,jezdec p?ed tebou za?al najížd?t vpravo,no zkusil jsi to doprava ale tam m?l ješt? p?edek Francek,stane se,možná by jsi ho ani nevid?l pohledem vpravo a ani v zrcátku,ale po st?etu jsi férov? pustil plyn a asi sledoval v zrcátku co se d?je,jediné co by se dalo vytknout že když jsi nejsi jistý že vedle tebe nikdo není tak jsi spíš mohl ubrat,ale chápu i tv?j manévr
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #19
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Byl to reflex, jsem cht?l modráska objet na t?sno zprava, jenže on t?sn? p?ede mnou ne?ekan? cuknul na st?ed. Abych zabránil kolizi, cuknul jsem vpravo... Kdybych to mohl ud?lat v klidu tak, jak jsem p?vodn? cht?l, Francka bych nesmet. Ale stalo se, tenhle manévr jsem v?bec neo?ekával.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.4.2011   #20
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
poperu se s klukama ve predu.hlavne s mufikem
No taky mi tam chybis. Ses jeden z mych nejoblibenejsich souperu, pac se tak nejak motame vykonnostne kolem sebe temer porad. I kdyz s timhle autem se mi dari, Vid Rodo . Bohuzel na ty prede mnou fakt nemam.
mufisto is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.