Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Ostatní

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.1.2005   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Chtel bych zkusit pouzit Analyze for Speed ale chybej mi MESH soubory ktery musi byt v adresari SMX. Pry se to da stahnout nekde na lsf-files, ale to ted jaksi nejde. Pokud je nekdo ma, mohl by je please dat idealne do sekce Soubory at to je pristupny vsem? Dik

p.s.: pokud mate nejaky lepsi program v kterym analyzujete a porovnavate svoje jizdy tak poradde, ja stahl tohle, jiny neznam, zacinam s tim.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2005   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

SMX uz tam jsou a link je TADY
Tenhle softik je dobrej na porovnani dvou replayu a je dobre videt rozdilny stopy. Pokud chces neco z ceho vyctes nastaveni auta, tak pouzij F1PerfView je trosku slozitejsi, ale zato mas vsecky grafy co potrebujes pro radny nastaveni auta...
Dalsi softiky na analyzovani uz potreba nejsou
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2005   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Diky! Nastaveni auta si stahuju protoze do toho krome prevodovky moc nevidim ale porovnani replayu se velmi hodi..
Mozna se casem dopracuju i k tomu vlastnimu setupovani.

EDIT: tak jsem nakonec nainstaloval i ten F1PerfView a je super, jsou tam videt dalsi udaje ktery me zajimaj. Ani mi neprijde nejaky slozity, protoze jsem kdysi paril GPx a tam podobny trochu mozna jednodussi analyzator byl primo soucasti hry a docela jsem to pouzival. Ted si jeste ty zjisteny nedostatky vzit k srdci a ridit se tim, to bude problem..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2005   #4
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

na co ale vubec nemuzu prijit, podle ceho nastavit geometrii kol, hlavne sklon. Precijen metoda pokus omyl neni zrovna to prave.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.