Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2009   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Antik GT cup - Tlacovka - 3. kolo

...

zatial len poznamenam k modrym z mojej strany... ja som moc nepredbiehal GT2ky v zakrutach vo vnutornej casit okruhu, totiz GT2 tam boli rovnako rychle az nie o nieco rychlejsie ako GT1 (tusim mi dakto aj miesto robil, ale ja som is povedal, chod na max, ved ta predbehnem na ovale, ja mam casu dost )

Takze som si mnohe predbiehacky nechal na oval - myslim ze tam som nikoho nemohol poskodit
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 25.10.2009 at 23:18.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #2
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

na kvaldu som nemac cas ,cize tusim 4

race jedna ,pardon (fastjardovi ?) za vyjazd z ovalu , neako som ta tam pomlelo atd. suboje s kidom atd . Vysledok 2

race dva opat napinave atd ,jedine co ma stvalo ,ze ma poniektori predbehli pod zltou vlajkou "hura ved tam je miesto" , pekne suboje s duukom a kidom .Vysledok 2
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #3
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default



Race 1: Hned v 1. kole m? rozto?il Bra?o, následovala stíhací jízda, p?edjel jsem Ryka, dotáhoval jsem Bra?a, toho jsem sjel na 3s, ale lidi z GT1 asi nepoznaj, že jim ?lov?k d?lá místo, spomaluje apod. Takže vše v tahu a v cíli 3. z GT2.

Race 2: V zavád?cím kole jsem se asi 3x vysekal o PeteraVSP, díky. Následkem toho bylo, že se p?ezem? dostal Bra?o a Kid, nápor duukua jsem odrazil. O pár zatá?ek dál byl crash, jakej jsem v oficiálním závod? snad ješt? nevid?l. Doufal jsem, že to projedu a ono se tak i stalo, z5 1. v GT2 s docela solidním náskokem asi 2s. Za znímku ješt? stojí, že jsem chvilku byl 6. celkov?, to potvrzuje ty jatka. 1. z GT2 jsem byl do 16. kole, kdy zase n?kdo z GT1 neum?l p?edjížd?t, m? vychladly gumy p?i sálodlouhém d?lání prostoru. Auto nem?lo grip, já nevybral T1 a rozto?il jsem se. Šli p?edem? duuku s Bra?em, co jezdily zamnou, dokonce i Kid, který už docela ztrácel. Doufal jsem, že Kida dojedu, ale zase neschopnost n?kterých z GT1 p?i p?edjížd?ní m? stála hromadu ?asu, ztrátu koncentrace a chyby, takže zase poslední z GT2. Asi mi není p?áno.........

Last edited by Fast Jarda; 25.10.2009 at 23:13.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali - 1, ?as mohl být lepší, ale sta?ilo to.

R1: Start jsem p?ímo posral, n?jak jsem si myslel, že je to letmý start. Takže jsem po odpíchnutí sundal nohu z plynu a ?ekal na SC. Jenže on tam nebyl. Takže jsem se propadnul asi na 5. místo. Omlouvam se t?m za mnou. Ale v 5. kole už jsem byl zase zpátky, takže nakonec v cíli bezpe?n? 1. Akorát jsem se zase srazil s n?jakou asi GT2, když drajvr dostal smyk pži mém pokusu objet ho zprava. Sorry, ale nešlo s tim nic d?lat, já smyk nedostal.

R2: Pohádkový letmý start 10 -> 3. Pak se Noell s tím druhým v následující zatá?ce srazili a tim mi ud?lali krásnou uli?ku, které nešlo nevyužít. Takže na konci 1. kola na 1. míst?, Noell ztrácel - op?t bezpe?n? 1.

P?ipomínka na záv?r k admin?m - ten letmej start ve vašem podání je docela chaos. Upravil bych pravidla - takhle se d?je co se d?je. T?eba do zelené vlajky leader drží pevn? stanovených 150 km/h. Pak by se to snad m?lo uklidnit (jo a asi by to cht?lo dát zelenou d?ív).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #5
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Race1:
Start z 2 miesta.Start ako tak vysiel, no pozeram, kde je ghost a nikde ho nevidim, som bol v tom, ze je v lagu, tak som do T1 siel opatrne a mozno prave preto som urobil svoju uz tradicnu chybu, na zaciatok pretekov siel do hodin a musel pustit cele pole.V priebehu niekolkych kol som sa preracoval az na stvrte miesto, superi nekladly ziadny odpor, niektory dokonce pustaju poziciu zadarmo, tak jediny zaujimavejsi suboj bol s masterfulom. Potom dlhe hotlapenie a snaha zmazat 15 sekundove manko na megina. Niekolko kol pred koncom sa to podarilo, no zacal som robit chyby a uz som sa k ohrozeniu megina nedostal. So 4 miestom samozrejme velka spokojnost nepanuje.

Race2: Som nezvladol start, niekto brzdil na rovinke ovalu pri starte, ked je v propoziciach jasne napisane, ze sa plynule zrychluje. Takmer rovnaky priebeh ako v prvom zavode, akurat moje manko bolo mensie - hladky postup polom, suboj s masterfulom a nakoniec aj predbehnutie megina. Este ma vystrasil substance242, ked mi zabrdil rovno pred nosom pri pustani na modru a stratil som asi 15 sekund. Nastastie megin bol daleko a v ciely 3 miesto.

Som veril, ze s Noellom pozavodime o druhe miesto na zakazdym som to posral. Ghost si ide svoju ligu.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/

Last edited by Pútnik; 25.10.2009 at 23:43.
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #6
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Unhappy

V kvalifikácii sa mi ledva podarilo pod 1:40, ale jazdil som s race setupom.

Odjazdil som skoro štyri kompletné tréningové preteky, aj tak to nesta?ilo.

Pretek 1: Nemám ?o doda?.

Pretek 2: S hrôzou som zistil že štartujem prvý. :-) Nechal som SC trošku odís? a za?al som z?ahka pridáva?, ke? som zbadal že keby som tak pokra?oval tak SC predbehnem, ?o viem že v motošporte sa nesmie, tak som zase spomalil - dúfam že s tým za mnou neboli problémy. :-( V prvom ostrom kole jemný kontakt s niekým a letel som cez trávu a vedel som že pôjdem krížom cez tra?, tak som sa to snažil vyto?i? aby som nezavadzal a predviedol som ?íslo "ako sa dosta? z prvého na posledné miesto za 10 sekúnd". Potom som bol relatívne sám, len v 20. alebo 21. kole som si zle vybral miesto na pustenie Lempochnera pred seba, ?ukol do m?a a sto?ilo ho to - prepá?.

Ja neviem, ako to robíte... najviac som strácal v závere trate, ?iže tú 180-stup?ovú a vpravo v?avo na ovál, ani raz som sa nedostal pod 1:40. A pri štarte za SC, ja teda na tých studených som nesmel pridáva? a skoro ani brzdi?, všetci ste leteli dopredu, ako je to možné? :-) A neviem ani podra?ova?, niekedy mám príliš vysoké otá?ky a hne? sa to chytí a chce ís? do šmyku - nenau?il som sa ešte robi? medziplyn.

Zlaté FXR, a FZR bude asi ešte horšie. :-) :-( Do kelu.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak nakonec nelituju, že jsem se rozhodl jet GT2. (?uk ?uk)
Díky Insert?m, že m? nechali jet na poslední chvíli bez kvalifikace.

R1: Start z posledního (5.), ale za T2 už jsem byl 3. O kolo pozd?jc jsem se dostal p?ed Bra?a a vytrvale jsem ho blokoval až do 7. kola, kdy jsem p?edjel Ryka. Branislav šel hned za ním, následovaly další 2 kola blokování, pak ale Branislav nezvládl výjezd na ovál a trochu jsem se trhnul. Odstup jsem pak držel na 1-3 vte?inách, jenom v posledních pár kolech se Bra?o za?al dotahovat, ale už jsem to udržel. 1.

R2: Tady jsem odstartoval taky dob?e, v T1 už jsem byl vedle Branislava, ale byl jsem na vn?jšku. Za t?etí zatá?kou byl masakr, musel jsem po?ádn? zvolnit a spadl jsem na konec. Celkem m? dostal Jarda, kterej to tam propálil na plno. Držel jsem se pak za ob?ma SDI až do 7. kola, kdy jsem uklouzl na tráv?. Ztráta narostla o 10 vte?in na 12 a vypadalo to špatn?, ale šlápl jsem na to a za?al sázet osobáky. Jednou se mi povedlo zajet PB a v dalších dvou kolech ho zopakovat na setinu stejn?. SDI se soubojem s Jardou brzdili, taky jsem m?l št?stí, že v?tšinu GT1 jsem poušt?l na ovále, takže jsem je stahoval rychle. Na mí? jak vte?inu v cíli to ale nesta?ilo, aspo? jsem m?l nej kolo v GT2. 3.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #8
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Celkem m? dostal Jarda, kterej to tam propálil na plno.
Ano, vím že jsem nem?l p?edjížd?t, ale tu situaci jsem vyhodnotil jinak. Cca 4s p?ed tím, než jsem vás míjel, jsem koukal dozadu na duukua a byl za mnou o n?jaký 2/3 délky auta. Vy jste hodn? zvolnily a já si toho všiml ne zrovna brzo. Musel jsem se rozhodnout v okamžiku, jestli to projet, nebo zadupnout s tím rizikem, že duuku do m? m?že vlet?t a sejmout ješt? n?koho a kdo ví co ješt?. Taky jsem to mohl poslat do trávy v plný rychlosti a p?i návratu taky n?koho sundat. Proto jsem to radši na jistotu projel s tím, že se také musím na trati chovat tak, abych eliminoval co možná nejvíc nebezpe?í nehody. Možná to nebylo nejš?astn?jší ?ešení, ale z mého pohledu pro okolí asi nejmén? nebezpe?né.
Toto je velice diskutabilní situace...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #9
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Moje prve online zavodenie na XRR aj ked s pomalsim GT2... ako tak som mal natrenovane aj pripaveny set na race, na preteky som sa teda tesil... v prvom preteku som v prvych kolach siel na istotu a otukaval sa, je ine si hotlapit offline a ine jazdit rozne lajny pri plnej trati... aj napriek tomu som ale celkom drzal krok s ostatnymi v GT2, aj ked ma postupne traja borci brano, kidd aj jarda predbehli... tak som si povedal, ze skusim ist ako sa da a udrzat krok, stalo sa ale to iste co som spozoroval v treningu pred pretekmi... neviem z akeho dovodu, aj ked som mal na vyjazdoch rovnake rychlosti, na konci roviniek aj na ovale som mal z nicoho nic o 5-6 km/h nizsiu rychlost, nechapem preco... teplota pneu bola optimalna, uato neposkodene v 100 percentnom stave... toto ma ale natolko spomalovalo, ze som nemal sancu robit kvalitne casy pod 1,47 s ktorymi som pocital... nemalo pre mna zmysel takto kruzit po trati, tak som sa odpojil... pre mna je toto spomalenie nepochopitelne, som este jednoducho asi stale LFS zelenac a nieco, co sa fungovania aut tyka, neovladam... no nic, mozno nabuduce...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #10
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Moje prve online zavodenie na XRR aj ked s pomalsim GT2... ako tak som mal natrenovane aj pripaveny set na race, na preteky som sa teda tesil... v prvom preteku som v prvych kolach siel na istotu a otukaval sa, je ine si hotlapit offline a ine jazdit rozne lajny pri plnej trati... aj napriek tomu som ale celkom drzal krok s ostatnymi v GT2, aj ked ma postupne traja borci brano, kidd aj jarda predbehli... tak som si povedal, ze skusim ist ako sa da a udrzat krok, stalo sa ale to iste co som spozoroval v treningu pred pretekmi... neviem z akeho dovodu, aj ked som mal na vyjazdoch rovnake rychlosti, na konci roviniek aj na ovale som mal z nicoho nic o 5-6 km/h nizsiu rychlost, nechapem preco... teplota pneu bola optimalna, uato neposkodene v 100 percentnom stave... toto ma ale natolko spomalovalo, ze som nemal sancu robit kvalitne casy pod 1,47 s ktorymi som pocital... nemalo pre mna zmysel takto kruzit po trati, tak som sa odpojil... pre mna je toto spomalenie nepochopitelne, som este jednoducho asi stale LFS zelenac a nieco, co sa fungovania aut tyka, neovladam... no nic, mozno nabuduce...
Je zopar sposobov co si mohol mat zle . Prvy blbe prevody ,druhy velky pritlak a treti pretoceny motor (moj pripad v race 1). Este ma napada blba stopa na ovale.

EDIT: Neviem preco ,ale suboje v GT2 mi prisli dost napinavejsie a zaujmavejsie (ja viem preco ) a hlavne vyrovnanejsie . Mohlo by zopar jazdov presedlat na GT2 ,ved to neni hamba ,ide oto si ferovo a "vyrovnane" pozavodit. V GT1 musi byt nuda ked tam su rozostupy ako na spartakiade
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 26.10.2009 at 12:40.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Napriek prvemu zlemu dojmu som tymto zadohrabom co zacali s XRR celkom prisiel na chut, len to chce este popracovat na rychlosti.

Je pravdou ze preteky v GT1 triede aspon u mna boli trocha suchsie, akurat som sa snazil udrzat miesto pred Putnikom v zavere 1. preteku.

V druhom preteku jedine vzruso start a tu kolizu v 1. kole som prezil bez nejakeho zdrzania a presiel skrz. Putnik ma tentokrat predbehol lahko po tom ako som trocha vysiel na travu v technickej pasazi vo vnutri okruhu. Mal som v cerstvej pamati obdobnu situaciu v treningu ked som pridal plyn a chudaka Putnika zostrelil otockou vzad . Toto som nastastie nezopakoval. Zvysok preteku som uz len dokruzil na 4. mieste.

Super suboje v GT2 triede som si teda vsimol hlavne v 2. preteku, pekne chlapci, v GT1 tusim toto auto spravilo 2x vacsie rozdiely medzi jazdcami ako pri FXR. Snad sa to zmensi.

Co sa tyka toho SC startu tak sa mi vidi ze zrychlujuceho jazdca nenasledoval 2. v poradi a tym vznikla neprijemna situacia s dobrzdovanim pri starte... ale este to musim kuknut na zazname.

Replaye uz najdete na webe, ako i statistiky
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 26.10.2009 at 17:31. Reason: doplnene stats
Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:03.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.