Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2009   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Antik GT cup - Tlacovka - 5. kolo

,,,

Q: Disco

R1: taky kopanec
R2: docela zvláštní závod. Po startu, i když jsem jel hodn? opatrn? (nebo jsem si to myslel), zase brutální mela... FZR jasn? ukázalo, že d?lá ješt? v?tší rozdíly. Takže jsem si hned na za?átku o n?koho ohobloval pravý bok, což odnesly odklony. Bylo to asi o Noella, p?edjížd?l jsem ho zleva, ale asi m? nevid?l a ot?eli jsme se o sebe. Až do 4. kola jsme m?l po?ád n?koho p?ed sebou, takže se jelo pomalu a poškození jsem nijak nevnímal. Jenže pak jsem se dostal do ?ela (Megin se pokoušel obrann? brzdit dýl, ale brzdit dýl než já se prokazateln? nevyplácí, protože je to už fakt opravdu pozd? a i tady se to ukázalo ). Pak jsem se rozjel, ale za?al se mi s*át volant... P?i p?echodu p?es st?ed mi to místy nep?íjemn? cuklo, párkrát v zatá?ce, takže jsem byl rád, že jsem se asi v dvou místech nevymlel. Jak jsem na to šlapal, tak jsem za?al poci?ovat že pravá strana je ohoblovaná a mam menší odklony. Takže se mi hlavn? zadní guma podivn? zah?ívala a v levých zatá?kách to klouzalo... Tantokrát jsem si dal za cíl dostat se co nejvíc pod 10,50, ale s timhle to nešlo. Takže nakonec jenom 10,66, i když potenciál tam byl na mnohem lepší. Ale tak vyhrál jsem, to je hlavní.

Záv?r: Na FZR jsem se t?šil, ale je vid?t že XRR je pro v?tšinu snažší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 22.11.2009 at 23:36.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Smile

(ešte že som pozrel ?i niekto medzi?asom nevytvoril thread, hehe)

Perfektné preteky, auto poslúchalo, volant tiež, pripojenie vydržalo, nespravil som žiadnu extra chybu, takže pekne kolo za kolom, sledova? rozostupy predo mnou a za mnou... paráda. Všetko v poriadku, aj GT2 sa ako obvykle oh?aduplne uhýbali aj ke? mali vzájomný súboj, a 2x piate miesto je pre m?a ve?ký úspech. A to som dokonca bol chví?u druhý. :-)

Len jedna vtipná vec, možno hodná trestu, neviem - štart druhého preteku. Držím spojku, noha na plyne, sledujem semafór, zelená, IDEM! Predo mnou niekto dos? zaspal, vyto?ím to a som vpredu! Ale moment... ja som úplne vpredu...? Kde sú všetci?? Vypadol mi net? Nie. Tak som tak chví?u išiel s otvorenou hubou, som si istý že nad hlavou mi svietil ve?ký otáznik v oblá?iku. Potom mi zaplo - žeby sa štartovalo za SC? ;-) Tak som ?akal, a rozmýš?al - môžem sa vráti? na svoje pôvodné miesto?? No skúsim to, ?o mám robi?... :-) Nejaký mentálny výpadok. Ešte aj prvé ostré kolo som išiel ako ožratý kým som sa spamätal. :-) Sorry ak som niekoho vyplašil.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Pole.
R1: R
R2: R

Dneska mi bu? Antik, nebo internet nep?ál. Co se dá d?lat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Seznamevání s p?ekopanym setupem, 3. v GT2.

Race 1: Chvíli jsem jel 2., ale rozjebal jsem to na sjezdu z oválu, kdy jsem trefil balík slámy a šel do zdi.Do konce hotlapení, po odpadnutí Kida 2. místo v cíli.

Race 2: Start docela zajímavý, kdy si Kalio dával "dvacet" a z?stal stát na startu, Start samotný byl v klidu, Kid se kolem m? prohnal a za?ínal p?ekrásný! souboj s Bra?em, který trval až do posledního kola. Kid op?t odpadl, takže zase jen 2 GT2 na trati. Náš souboj utla (Z mého pohledu) jedna nejmenovaná GT1, která jezdila jak bludnej Holan?an v žit?.... D?lám místo, aby m? p?edjel a on na to dupe že nikam nejede. Sjezd z oválu jsem prolítnul, a Bra?o fu?. Op?t d?lám místo, op?t GT1 nikam nechce. Bra?o ud?lal chybu, skoro jsem se p?ed n?j dostal, ale sta?il mi trošku poodjet a já ho už nedorazil Po parádní bitv? 2. v cíli.

Kam se pod?ly všechny GT2
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #5
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Na svoj prvy zavod s FZR som sa celkom tesil, zial uz prvy trenink mi pomohol k vytrezveniu. KytoGPLong je moja oblubena trat a tak bolo pre mna velkym sklamanim neschopnost vytazit z auta maximum + nejak ma nebavilo trenovat. XRR mi sadlo o dost lepsie. Co sa tyka zavodnej rychlosti som tu dokonca pomalsi ako s FXR. Ked som videl ako to ide Noellovi bolo jasne, ze na lepsie ako tretie miesto nemam narok.

Q: vdaka disconnectu ghosta 2 miesto.

R1: Trosku zaspaty start, pred prvym medzicasom chyba a mohol som zacat uplne od konca. Moc som na to netlacil a snazil sa uzit si suboje co sa podarilo. Nakoniec v ciely druhe miesto a velka spokojnost.

R2: Start za SC + kombinacia pneu r4-r4 => zaujimava prva pasaz. Do t1 som musel brzdit pomerne skoro a pritom sa modlit aby ma nikto nezostrelil, vsetko dobre dopadlo Noell s Ghostom to zvladli a dostali sa cez mna bez problemov. Potom to bol az do konca cyklus velka chyba + dotahovanie sa k realne dosazitelnemu 3 miestu. Tych chyb bolo pozehnane, az na jednu vynimku vsetky idu na moj vrub. Osudna sa stala ta v poslednom kole, kedze uz nebol cas to napravit...asi 7 miesto.

Dam FZR este sancu v najblizsom preteku, inak je to horuci kandidat na moje najmenej oblubene auto v LFS.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #6
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
(Megin se pokoušel obrann? brzdit dýl, ale brzdit dýl než já se prokazateln? nevyplácí, protože je to už fakt opravdu pozd? a i tady se to ukázalo )...
no tak mi to kapanek uslo

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Len jedna vtipná vec, možno hodná trestu, neviem - štart druhého preteku. Držím spojku, noha na plyne, sledujem semafór, zelená, IDEM! Predo mnou niekto dos? zaspal, vyto?ím to a som vpredu! Ale moment... ja som úplne vpredu...? Kde sú všetci?? Vypadol mi net? Nie. Tak som tak chví?u išiel s otvorenou hubou, som si istý že nad hlavou mi svietil ve?ký otáznik v oblá?iku. Potom mi zaplo - žeby sa štartovalo za SC? ;-) Tak som ?akal, a rozmýš?al - môžem sa vráti? na svoje pôvodné miesto?? No skúsim to, ?o mám robi?... :-) Nejaký mentálny výpadok. Ešte aj prvé ostré kolo som išiel ako ožratý kým som sa spamätal. :-) Sorry ak som niekoho vyplašil.
s Robom na TS sme sa teda riadne cudovali, asi su tie dvojtyzdnove prestavky dlhe a pravidla vysumia cloveku z hlavy, a ani pisanie hesla v mailoch na zaver nepomaha

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...Náš souboj utla (Z mého pohledu) jedna nejmenovaná GT1, která jezdila jak bludnej Holan?an v žit?....
Myslis mna? Alebo dakoho este 'bludnejsieho' Totiz moj hlavny ciel bol nevyburat dajaku GT2, a skoro som ho nenaplnil (aj ked tusim po mojom vzdialeni sa na 2x krat ste si poradie zachovali)

Inak kratke hodnotenie:

Q: najlespii z najhorsich (bez urazky)

R1: nevyhnutim Radasovi sa zacal kolotoc vlastnych chyb, proste hroza, nutny pit, posledne miesto

R2: Po polke vcelku kludneho preteku som prezil jednu koliziu s Noelom po sikane z ovalovej casti... otocil som sa ani neviem kolkokrat ale Noel ma vzorne pockal... pneu som musel ale cca 4 kola chaldit pretoze sa brutalne prehriali a v zakrutach mi to riadne uchadzalo. Potom som sa vozil na 3. mieste ked sa opat zacal fraska z 1. preteku. Istu chvilu sa mi zdalo ze s Putnikom superime kto spravy viacej chyb a nakokon som v tomto suboji o jednu ci dve vyhral ja

Teraz sa smejem, ale vcera som bol rad ze je po pretekoch. Ale to nestastne auto este sancu dostane tak uvidime. Napokon som pretekal v timovej bitve FZR@AS3 a tam to nebolo take zle... tak mnozno to bola moc tazka kombinacia... alebo ja neviem...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #7
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Myslis mna? Alebo dakoho este 'bludnejsieho' Totiz moj hlavny ciel bol nevyburat dajaku GT2, a skoro som ho nenaplnil (aj ked tusim po mojom vzdialeni sa na 2x krat ste si poradie zachovali)
Byl tam ješt? n?kdo bludn?jší

Výsledky s pevným bodováním (A? se m?žem zase dohadovat a nadávat na systém)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post

Výsledky s pevným bodováním (A? se m?žem zase dohadovat a nadávat na systém)
mas to aj mimo stahovania zipu?

A ja k race
Q: v GT2 2
R1: no ocakavanom odpojeni kida strasna nuda hotlapenim a prvy
R2: kedze som vedel ,ze kid mi zdrhe a potom ho odpoji tak som troska ukoncil nudu ,ze som sa nalepil na jardu a trocha si snim pozavodil , ciel prvy
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #9
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Byl tam ješt? n?kdo bludn?jší

Výsledky s pevným bodováním (A? se m?žem zase dohadovat a nadávat na systém)
Holand'ane, máš n?jak v tabulce domotaný jméno a lfs nick u n?kterých v t?íd? GT1, jak jsi to psal dlouho?


______________
KillerRaceTeam

Last edited by Miloscz; 24.11.2009 at 08:45.
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #10
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Masato View Post
Holand'ane, máš n?jak v tabulce domotaný jméno a lfs nick u n?kterých v t?íd? GT1, jak jsi to psal dlouho?

D?lal jsem to po závod? kolem p?lnoci, to jsem jen dopsal body.... Jestli umíš lepší a máš se k tomu... Tak m?žeš ud?lat:-))..... Excel07 je divnej, po?ád mi to d?lá n?jaký chyby... až p?ilezu ze školy, tak to opravim.... Nese?adili se reálná jméno, LFSW Nicky jsou správn?.

Bra?o: Pokusím se ti to hodit do PDF, pokud p?ijdu na n?jakej rozumnej zp?sob

Last edited by Fast Jarda; 24.11.2009 at 11:00.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

RYP
Ked Kocur nechcel ZIP daj mu to da RARu
/RYP
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #12
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja som potreboval nieco co sem mozes hodit do prilohy , kde nemusim komplikovane stahovat cez inu web
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #13
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
ja som potreboval nieco co sem mozes hodit do prilohy , kde nemusim komplikovane stahovat cez inu web
Prej složit?... Ale máš to tu mít

Megin: ZaZIPpovanej RAR

Snad už to je správn?
Attached Files
File Type: zip Antik GT - Pevné bodování.zip‎ (59.8 KB, 6 views)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.