Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 11.5.2013   #11
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Necht?l jsem se tady moc vyjad?ovat, ale te? n?co málo z mého pohledu. Výb?r aut se mi líbí. Jo, tohle je p?esn? podle mého gusta. Problém je ale v tom, že zkušenosti ?íkají, že silné RWD není u velké v?tšiny úpln? v oblib? (RAC a FZ5 už v?bec ne). To nem?ní nic na tom, že já bych si to opravdu rád zajel. Dnešní doba není pro LFS p?íznivá, ú?ast v lize vidíme práv? te? (p?ed 4-5 lety byly stabiln? obsazené 3 divize, te? nedáme plnou ani jednu). Letní období navíc neni na závody úpln? ideální, i když m? t?eba jako pracujícímu vyhovuje. Na dovolenou jedu max. na týden a ostatní letní m?síce jsou po?ád pracovní, takže jsem doma a m?žu jet. V minulosti se n?jaký letní sranda pohár po?ádal, obsazenost byla 10-15 lidí v závod?, což není moc. V 2. p?lce kalendá?e nás jelo t?eba i 7. Vidím, že se tu píše o 1,5h dlouhých závodech - to není pro dobrou obsazenost taky úpln? super. Ideální je kombinace dvou kratších závod? (po cca 20-30 minutách) nebo jeden delší, ale nep?esahující 60 minut. Držim palce a? to vyjde jakkoliv, ale musím za sebe ?íct, že i kdybych v?d?l, že se jede se super autem co mám rád, ale zárove? v?d?l, že budem 1,5h kroužit v 10ti lidech, tak nejspíš nepojedu. Pole se natáhne a tak?ka každý z toho má jedno velké sólo na hodinu a p?l. Já bych s ohledem na tohle dal n?co oblíbeného a snadno ?iditelného v krátkých závodech. A? je aspo? n?jaká akce. T?eba XFG+XRG na dva p?lhodinové závody, do druhého závodu oto?it 3/4 pole.

Edit:
JackCY: http://en.wikipedia.org/wiki/IRacing.com
Máš tam všechno. Trat? se mi líbí, je tam i n?kolik p?kných evropských (i když v?tšina jsou pro m? nudné americké ovály, na druhou stranu ty americké b?žné "silni?ní" okruhy taky nejsou špatné). Auta jsou ale ta?ka výhradn? americká. Co naplat, hrát se to rozhodn? dá a m? se to líbilo. Problémem jsou ale ty peníze... S p?echodem na novou sérii musíš vypláznout peníze za auto a nové trat?, takže t?eba i 150 USD. A že t?ch sérií je tam dost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 11.5.2013 at 13:03.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.