Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.3.2008   #1
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default Round 5 - Tiskovka divize 1

Tak konecne to ze me spadlo, to vsechno napeti...
tahle sezona byla opravdu tesna, uzky bodovy rozestup s Ghostem na me vyvijel tlak temer celou sezonu a ty nervy tam byly, zvlast na Astonu, hodne znat

kvalifikace i superP se povedli paradne, k tomu nemam snad nic dodat

prvni zavod byl hotlapovaci

a v druhem tam bylo par souboju a to bylo fajn
__________________
...

Last edited by windmouse; 24.3.2008 at 22:19.
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #2
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska se to nedalo. Internet me pustil az na poslednich 6 minut kvali, to stacilo na 22. flek.
R1: Zapletl jsem se do tolika karambolu, ze to snad ani nepamatuju. Omlouvam se Faraonovi za otoceni. Nakonec 19, nespokojenost.
R2: To uz bylo lepsi. Probil jsem se behem par kol na 11. misto, predjel Lalu a zacal stahovat deviticlennou vedouci gruppe. 3-4 kola pred koncem jsem je dojel, ale utavil jsem gumy a musel jsem zvolnit. Nakonec se mi ale podarilo dostat pres Jimika a Lukiho, nebyt chyby v poslednim kole, mohl jsem dat i Radka. I tak ale solidni 8. misto.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Poslední závod si za ráme?ek nedám, internet zklamal op?t v rozhodujícím okamžiku...

Cht?l bych se za první závod omluvit t?m, kterým jsem zp?sobil lagy ur?it? nemalé problémy.

No a nakonec d?kuji všem organizátor?m a jezdc?m za výbornou ligu se spoustou p?kných souboj? (hlavn? s ex-kolegou Kidem) a už se t?ším na sraz/další ligu.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Z mého hlediska jednozna?n? nejhorší závod. HL a kvali mi sedli, jenže co je to platný když neumim superpole. V plánu jsem m?l jakkoliv udržet bednu a i po 9. míst? v kvali jsme si v??il, ale že si nad?lam takový problémy jsme fakt ne?ekal. Takže kv 1 -> sp 9.

R1: po startu už to vypadalo že pudu rychle dop?edu, jenže pak souboje... No a bylo to d?sný... Samý kontakt, chyba, asi 3x jsem musel ?ekat na n?koho komu jsem ud?lal problémy. Takže místo postupu nahoru to šlo rapidn? dol?. Záv?rem jsem to totáln? pod?lal za Ondrejkem, který brzdil n?jak brzo, picnul jsme to do n?j a necht?n? poslal n?koho do trávy... Moc se omlouvam.

R2: mnohem lepší, kone?n? se mi da?ilo jít nahoru, až jsem se dostal na 2. místo. Sice teda Radek n?co má, ale já mam svedomí ?istý. Uvidíme.

Každopádn? gratuluju Windmousovi k zaslouženému vít?zství a d?kuju moc kolegovi Adamovi za super práci v teamech.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #5
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: Zajel jsem svuj hotlapovaci standard - 12.misto
Z1: Po staru par pozic, pak jsem se s nekym stouchnul a spadl jsem zpet na 12. Pote jsem ziskal asi 3 pozice kvuli nevydarenym soubojum prede mnou.

Z2: Po nekolika kolech jsem ztratil par pozic. Dostal se za me Ondrejko se kterym jsem si moc nerozumnel. Nejdriv jsem asi trochu divne branil na ovalu a tim jsem nas oba dostal do smyku. Ztratil jsem koncentraci a pri vyjezdu z ovalu jsem ztratil i kontrolu nad vozem a sejmul jsem Ondrejka - omlouvam se . Pak uz jsem se jen trapil na chvostu startovniho pole, kde jsem mel jeste nekolik nepeknych souboju s Pavlikem.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #6
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
...
ja dekuju tobe, byl jsi dost dustojny souper a mel jsem az do poslednich chvilek nahnano
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #7
AdamCZ
Member

 
Join Date: 4.3.2005
Posts: 105
Default :checkeredflag:

Hl: 7
Q: 4
SP: 2

Race1: 2

Start v poho. Zkusil jsem zautocit na Vita Mistinu v T1 ale byl jsem trochu dlouhej a on me to okamzite vratil na vyjezdu. Po par kolech Vit ziskal nekolik vterin naskoku, ktery se pak ustalil a ja dokrouzil v klidu druhej.

Race2: 6
Start z paty pozice. V T1 nekdo prede mnou dostal smyk a ja musel ubrat a po mirnym zmatku jsem prisel o dve pozice. Pak jsem jel dlouho 7 nez me prespurtoval teammate M. Silhanek. Dal jedu osmej a tlaci na me Radek Loucky. Po jeho chybe pri najezdu na oval mu mirne poodjedu. Par kol pred koncem jsem si jeste pekne, a pro me uspesne, zazavodil s Radkem Mullerem, ktery se propadl po nejakym souboji. Do cile jsem dojel o pul delky auta za Jardou Polmou na sestym miste.

Zaver: Opet skvela liga. Diky vsem co se podileli na jeji organizaci.
A taky diky Devilstormovi, ze uz mam konecne fungujici pedaly.
________
UZ ENGINE

Last edited by AdamCZ; 15.2.2011 at 03:10.
AdamCZ is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #8
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

qual: po nahodeni zavodneho skinu a vdaka mensiemu mnozstvu paliva a lepsiemu vetru a stastiu som sa dostal na 3. miesto

superpole: v ostrom kole admin v chate kecnul, aby wms vysiel na trat a to mi uplne rozhodilo koncentraciu. cely cas som uvazoval co to vystraja, ked mam mat cely okruh len pre seba. nasledne vdaka nepriazni osudu a vetru a nedostatku stastia som sa dogulal na 9. miesto pred Ghosta

race 1: v tomto zavode som mal velmi pekne suboje s Jimikom, s ktorym sme si parkrat vymenili pozicie a vzajomne kontakty (mensie aj tie vacsie). takisto sa zapajal aj Ghost, ale on sa musel este zaoberat dalsimi ludmi, ktori mu zneprijemnovali zivot

race 2: asi v 3. kole na ovale mi Agarash vosiel do cesty, dostal som sa pred neho, ale v naslednej T1 ho akosi odnieslo do mojho auta a ja som sa prepadol niekde na 22. miesto. vdaka svojmu skillu a chybam ostatnych som sa nakoniec prebojoval na 15. miesto

na zaver dakujem Chaosovi, ze sa mu nakoniec podarilo zorganizovat tuto v minulosti velmi ocakavanu ligu. takze thx

najblizie sa stretneme 20.4.2008 v dalsej lige Slovenskeho LFS pohara

Last edited by Ondrejko; 24.3.2008 at 23:05.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #9
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

No....

Kvaldaodarilo se mi zajet jen jedno dobre kolo,coz stacilo na 18 misto...

Race1:Napred me vystrcil z trate Pavlik,pak me otocil Kid (omluva se prijima),pak tam byla jeste jedna horka chvilka,takze porad jsem se placal nekde na chvoste.Nakonec 20 misto

Race2:Nekde kolem T3 jsem otocil Pavla Horaka (moc se omlouvam),takze jsem na neho pockal a tim se propadl uplne na chvost.Pak uz se nic vaznejsiho nestalo,nakonec 19 misto...

Kazdopadne chci podekovat organizatorum za skvelou praci
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q: asi 13

R1: docela slušný souboje, dokud jsem za 2. splitem nevyjel do ka?írku a nepropadl se až skoro na konec. To se mi pak povedlo ješt? jednou, takže jsem si vlastní blbostí zkazil výsledek.

R2: po startu ze 17 jsem se dostal na 16 a pak ?ukanec od Pavla Zrníka (omluva p?ijata) -> 22. místo a ?asová ztráta. Pak jsem dostal ránu ješt? jednu od n?koho na konci oválu (ale následky skoro žádný), což mi ze závodu ud?lalo perfektní stíha?ku. Nakonec jsem se propracoval na 14. flek a dob?e si u toho zazávodil.

D?kova?ky jsem už napsal do vedlejšího threadu
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #11
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Sice som sa tohto podniku nezucastnil, ale chcem vyuzit tento priestor na velke dik za tuto sezonu jednak organizatorom, report-writerom a v neposlednom rade vam, zavodnikom. Skoda, ze mi technicke problemy a "priprava" na pisomne maturity neumoznili dokoncit vsetky zavody, celkom som si veril... no ajtak, super som si zazavodil aj napriek tomu, ze som pripravu flakal (podobne ako na matury :[ tak, ako sa na mna patri... :X

samozrejme, pripajam gratulacie vitazom !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 25.3.2008 at 01:09.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #12
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

eraser: a maturita dopadla?
no me to ted ceka a po zkouskach do autoskoly, ktery mam v patek, se uz naostro pripravuju
nejdriv v dubnu pisemna cast, tam to je sloh cestina a sloh nememcina plus gramatika
a pak samozrejme v kvetnu to dulezite, ustni zkousky
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #13
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Priprava pred zavodem byla temer minimalni. Par hotlapu a kratce pred zavodem jsem teprve testoval na race setu. Ale ukazalo se, ze cim mensi trening, tim lepsi vysledky.

Kvalifikace (6.) i superpole (6.) vyslo tak nejak podle predstav.

V prvnim longu se urputne souperilo a ja jsem si nakonec dojel pro sve nejlepsi umisteni v sezone, pro 3. misto. Za zminku ale stoji incident s T.Stiborkem v 8.kole. V zavode jsem mel cisty svedomi ale po shlednuti replaye uz si tak jisty nejsem. Jde o to ze jsem nemel zadny presah, ale pred zatackou jsem mel vetsi rychlost a najel si na vnitrni stopu. Chel jsem se pred Tomase dostat na brzdy, jenze on si zrejme chtel pohlidat vnitrni stopu a pri brzdeni udelal nepatrny manevr smerem dovnitr.. takze jsme se stretli a vysledkem bylo Stiborkovo vyjeti v zatacce. Tady si opravdu nejsem jisty ci to byla chyba, ale spis moje takze se omlouvam.

V druhem longu opet plno souboju.. Tady jeste omluva Jardovi za vytlaceni v T1. Vubec jsem neodhadl rychlost a trochu jsme si vyjeli mimo stopu. V cili 4. misto
Takze diky vsem kteri mi vcera delali spolecnost.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Opat, uz 2. krat v prvej divizii.

Kvali: nic moc, cas sa mi nepodarilo dostat pod 2:00 takze predposledne miesto.

Race1: Pred pretekmi po starte z predposlednej pozicie som teda velke oci nemal a ocakaval som kruzenie na konci pola ako na Astone.

Co sa ale nestalo - prepracoval som sa v prvom preteku o 10 pozicii az na 14. miesto a nie len vdaka koliziam, ale aj vdaka stabilnej jazde a trvacnemu setu. Absolvoval som niekolko ferovych a uspesnych subojov, takze u mna absolutne najlepsi pretek za cely sampionat.

Race2: V druhom preteku sa udrzat okolo 14. miesta nebolo lahke. Hlavne moja jazda prve kola bola dost opatrna, neskor som prebrzdil trocha aj v T1 co ma stalo 1-2 pozicie. Ale hlavne v druhej polke sa opat prejavili kvality setu a ja som dokazal uspesne bojovat s jazdcami ktory uz mali pneu o nieco horucejsie ako ja. Ku koncu trocha tvrdo ale snad ferovo som bojoval a branil poziciu pred Rykom a Dr. Coolom. Moj vykon stacil na 16. miesto a to podciarklo moj dobry pocit z celeho vecera.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #15
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

2 windmouse - vysledky sa dozvieme az nejakych 10 dni pred ustnymi :/ zo SJ mam priemerny pocit, z AJ zly :/ tento rok bolo suverenne najtazsie A-cko, az som si miestami myslel, ze si robia srandu. snad to ale nejak dopadne... drzim palce na autoskole aj na maturach !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #16
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V mem podani to byla zase (jako posledne) podelana kvalda, ale o to lepsi vysledek, i kdyz spis diky propadu ostatnich.

Kvalifikace ... za tu bych si zaslouzil nafackovat. Pri prvnich ostrych kolech jsem si nenechal dost odstup pred autem vpredu a nemohl tak zajet poradny cas. Po pitu uz jsem mel mista dost a rozjel jsem 2x paradni kolo, ale udelal chybu na stejnem miste (brzdeni po 2. splitu), diky cemuz jsem vyjel z trati. Obzvlastne jeden pokus me mohl vynest do superpole, ale jsem lama, tak jsem holt musel startovat z 18 fleku.


1. zavod ... diky strkanicim v T1 jsem vydelal nekolik pozic. Potom jsem si uzival souboje s nekolika jezdci: mato85, Motto, ... ale predevsim LukiCZ, s nimz jsem si parkrat vymenil pozici. Jednou jsem pri tom tuknul Ghosta, tak se omlouvam. Doplatil na to snad jen smykem. O malinko horsi to bylo v 6. kole, kde jsem za 2. splitem minul brzdny bod a malem vyrazil Lukiho z trati, tak za to se taky moc a moc omlouvam. Znacne jsem si prehral pneu, tak jsem se rozhodl zvolnit a posetrit je.
Moc dloho ovsem netrvalo, nez jsem zase dojel skupinku bojujicich. Postuchovali se, ja toho vyuzil a posunul se o par mist vpred. Dostal jsem se v jednu chvili i pred Ghosta a s vypjetim vsech sil ho za sebou dlouho drzel. Dokonce jsem mu pak poodjel, ale zase jsem se dotahl na skupinku bojujicich, takze se nas vice sjelo dohromady. Tou dobou jsem se pohyboval na uzasnem 9. miste. Tentokrate jsem ovsem na souboje doplatil. Ondrejko a Ghost se rvali tak, ze me druhy jmenovany vystrcil z trati. Propadl jsem se o 3 mista, ale ani jsem se moc nezlobil. Jednak na me pockal a navic musim uznat, ze jsem se jim tam cpal moc drze. Vysledna P12 je i tak paradni.

2. zavod ... V T1 jsem ztratil par mist. Musel jsem zpomalit kvuli mensi nehode a vnitrni stopou me par lidi podjelo. Jeste v prvnim kole jsem nadherne vybrzdil Motta a pak si uzival tesnych rozestupu, ale uz bez trvalejsi zmeny pozice. Ve 3. kole jsem vydelal na dalsi nehode a posunul se na 10. misto. Za mne se dostal Kid, ktereho jsem na nejaky cas zdrzel, ale delal jsem moc chybicek, takze jsem mu nakonec misto prepustil.
Pote jsem mel vsude kolem sebe misto, takze jsem zkusil jet co nejrychleji (uplne na hrane), ale nevyrovnal jsem se se silnym vetrem, tudiz jsem spis ztracel. Teprve ke konci zavodu jsem dojel skupinku prede mnou, ale prehrate pneu a drobne chybky mi nedovolili se udrzet dost blizko, abych treba zase vytezil nejakou tu pozici z jejich postuchovani. Vysledek byl i tak paradni.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #17
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Dalsia pekna trat pre octavky, kombinaciu ovalu s klasickou tratou mam velmi rad… Na trenovanie a ladenie setupu nebol ale velmi cas, takze vdaka infernu za setup… bohuzial ale predne gumy dostavali po par kolach neskutocne zabrat a to mne, neviem ako ostatnym, znemoznovalo robit stale ciste a bezchybne kola…


Kvalifikacia pre mna dopadla velmi dobre, 14.miesto, dlho som sa ale nemohol dostat do pohody... slusne kolo som zajazdil az uplne na uplny zaver, po navstebe boxov a vymene pneu…


Prvy pretek som zacal dost nervozne, ale nastastie bez vacsej chyby, bohuzial v prvom kole v prudkej zakrute pred sikanou na oval som dostal ranu a prepadol sa o peknych par miest dozadu… dotycnemu za to dakujem... aj za to, ze ma v zmysle fair-play nepockal… Takze preteky boli u mna cisto o znizovani straty na jazdcov predo mnou… kedze stale dochadzalo ku koliziam a chybam, dostal som sa na 18.miesto…


Druhy pretek sa vyvyjal podobne ako ten prvy, pekne suboje striedane s chybami a strkanicami… par miest ziskanych a o chvilu par zase stratenych… v zaverecnom kole tlacenie na Megina, bohuzial to ale nevyslo a dostal sa predo mna este Dr.Cool, takze zase 18.miesto…

Celkovo mam z pretekov zmiesane pocity, nakolko moja jazda nevyzerala tak, ako som si predstavoval… za moje chyby, ktore sposobili problemy ostatnym, sa ospravedlnujem…

Na zaver len poznamocka, ze tak ako som na zaciatku ligy na FXO neskutocne nadaval, tak na zaver musim povedat, ze som si ho velmi oblubil a tesim na dalsie octavia cupy…
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #18
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Na zaver len poznamocka, ze tak ako som na zaciatku ligy na FXO neskutocne nadaval, tak na zaver musim povedat, ze som si ho velmi oblubil a tesim na dalsie octavia cupy…
presne tak, +1
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #19
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

trenoval sem dohromady asi pul hodky a nakonec to stejne bylo jedno..

Q: dostal sem se do SP takze ok...
SP: nepovedlo se podle predstav takze asi 8. misto (nejsem si uz jistej)
RACE 1: Pekny souboje od zacatku do konce... nakonec 4. misto.
RACE 2: Taky se jelo pekne. Zezacatku na me porad nekdo tlacil. Nejvic sem se zapotil kdyz na me dorazel wms ale i tomu sem odolal a nakonec jsem na konci ovalu predjel i Radka a dokrouzil na prvnim miste...

celkove musim rict ze se mi sezona libila i kdyz prvni 3 zavody sem mel smulu.
Uz se tesim na tu slezinu
Felix is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #20
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

po delsi dobe take napisu dojmy ze zavodu.

kvali: tu jsem suverene ovladnul a zaujmul posledni misto na startu
superpole: necekane jsem nejel
zavod1: rekl bych, ze se povedl na jednicku. souboju spousty, navic jsem se propracovaval polem a zarazil jsem se az na 10.miste, pak uz to moc neslo, ale i tak pro me super
zavod2: start z 10. mista, ale v cili az 12. opet dostatek souboju, i kdyz oproti prvnimu zavodu jiz dostavaly plechy zabrat.

celkove tento zavod naprosto uzasny, jen skoda, ze teprve nezacina sezona
celkove sezona nic moc, trenink nebyl prakticky zadny, ale 16. misto je zklamani, chtel jsem byt do 15.
SIR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.