Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Jaký den se Vám hodí nejvíce?
16. února 5 27.78%
17. února 2 11.11%
23. února 4 22.22%
24. února 3 16.67%
nevyhovuje mi ani jeden z t?chto termín? - uskute?nit sraz pozd?ji 11 61.11%
Multiple Choice Poll. Voters: 18. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.2.2008   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Sraz v Kartcentru Radotín 08

LFS sraz se uskute?ní 15. B?ezna v 15:00 p?ed vstupem do Kart Centra Radotín. Dostanete se tam nejlépe autem, nebo autobusem 165, viz mapa. Cena jedné jízdy (10minut) je 150K?. Pokud máte helmu, doporu?ujeme jí vzít ssebou, stejn? tak rukavice, aby vám neumrzly ruce. Diskuze o srazu je zde.

Ú?ast p?islíbili:
JENDAN
Sparco
Bill
Miri
AdamCZ
Sh!nE
Gotha
LinuxCZE
TonyG
Spangler
(MCz killman)
(RavenakCZE)
(
Chaos)
(wrbiic)
(
Muzzy)

Last edited by JENDAN; 10.3.2008 at 19:39.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Nevim jestli jsi tam nekdy byl a vis jak to tam chodi, ale stava se, ze tam prijedes a draha je na cele odpoledne zamluvena pro uzavrenou spolecnost. A jestli si myslis, ze tam prijedes a reknes ze to tam zabiras na endu zavod tak aby te z toho jejich skleniku nevyvedli
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #3
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Nevim jestli jsi tam nekdy byl a vis jak to tam chodi, ale stava se, ze tam prijedes a draha je na cele odpoledne zamluvena pro uzavrenou spolecnost. A jestli si myslis, ze tam prijedes a reknes ze to tam zabiras na endu zavod tak aby te z toho jejich skleniku nevyvedli
tak samozrejme ze by asi bylo nejrozumejsi kdyby organizator (etc) nejaky lidi ktery se do toho taky budou angazovat do radotina zavolali a podle hlasovani se zkusil domluvit termin. predem bych chtel dat na jevo to, ze ne vsichni co by se chteli zucastnit budou mit cas a tak bych se chtel vyhnout pripadnym vecem jako je chaos nemuze tak to presuneme (promin chaosi ze beru zrovna tebe neni v tom nic osobnihi proste si prvni clovek co me napadl), proste urcite bych nechtel aby se skupina musela prizpusobovat par jedincum. na druhou stranu podle me nema cenu poradat nejakej sraz pro 5 lidi. v tomhle pripade se onech pet muze domluvit po icq a sejit se v hospode na ruzku. sraz v kart centru vidim jako dobry napad, ale jenom pouze pro 10+ lidi v mensim poctu to podle me nema cenu.

este k tem terminum, nemyslim si ze takhle na rychlo je to zrovna nejlepsi reseni. podle me by to chtelo uvadet terminy min na brezen, aby se lidi co se opravdu chteji zucastnit mohli predem prizpusobit. ja bych byl pro nejaky vikend (den v tydnu) spise v pulce brezna, i kdyz i na nektery z techto terminu bych si "snad" cas mohl udelat
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010

Last edited by Sh!nE; 8.2.2008 at 15:13.
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #4
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Nevim jestli jsi tam nekdy byl a vis jak to tam chodi, ale stava se, ze tam prijedes a draha je na cele odpoledne zamluvena pro uzavrenou spolecnost. A jestli si myslis, ze tam prijedes a reknes ze to tam zabiras na endu zavod tak aby te z toho jejich skleniku nevyvedli
ten endu nebyl muj napad ale Spanglera. Navic, jak jsem psal, tak bychom teprve ten endu probirali, jestli by to lidi chteli jet a az potom si to pripadne zamluvili. Protoze je pitomost to zamluvit a pak teprve zjistit ze to vlastne nikdo jet nechce. Datumy ktere jsem zvolil do hlasovani jsou zatim volne az na 16. ale tam je obsazeno jenom od 13,00 do 14,00. Viz http://www.kart-centrum.cz/Default.aspx?cat=6
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #5
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

No ja jsem napsal ze pokud 1/4 nebude souhlasit s datumem tak to presuneme. Myslite si ze to je dobry napad? Klidne si necham poradit od lidi, kteri uz neco podobneho organizovali.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #6
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

jenze muj navrh endu byl na sraz domluveny s majitelem, nekdy v budoucnu
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #7
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
...endu probirali, jestli by to lidi chteli jet a az potom si to pripadne zamluvili....
nic proti endu, ale spis zastavam nazor dat si tak 2 jizdy a pak si spis sednout a pokecat, jde mi spis o to ty lidi poznat osobne a ne s nima celej den jezdit motokary a pak jenom rict cau mejte se a odjet domu ... zkusenosti na trati s nima do urcity miry mam uz z LFS
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
jenze muj navrh endu byl na sraz domluveny s majitelem, nekdy v budoucnu
no ted to rozhodne delat nebudeme kdyz to neni domluveny.

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
zastavam nazor dat si tak 2 jizdy a pak si spis sednout a pokecat
Tak jsem to zamyslel. Ten endu jsem myslel, ze bychom probrali spolecne s dalsima jinyma vecma, proto jsem napsal ze pokecame a dame 2,3... jizdy. Kdo bude chtit kecat bude kecat, kdo bude chtit jezdit bude jezdit. Jsme ve svobodny zemi (aspon se tak pravne tvari) a nemuze lidem prikazat co (ne)budou delat. Ja osobne vic nez dve nedam protoze jsem momentalne "out of money"
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2008   #9
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Ja osobne vic nez dve nedam protoze jsem momentalne "out of money"
ja vic nez 2 nedam protoze z toho pak boli celej clovek pocinaje rukama a navis sem taky out of money

(sorry za OT)
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #10
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Tak panove koukam ze to tady dost umrelo.... skoda. Myslel jsem ze bude vetsi zajem.
Asi bych to uzavrel s tim ze ja, bill, sparco (bohuzel nehlasoval), par mych spoluzaku tam prijdeme v sobotu 16. pokecat a pojezdit. Jestli chcete prijit tak budete vitani (pr. Miri, rostreet). Presny cas dam vedet, ale zatim to vypada ze bychom tam sli odpoledne, protoze vecer tam je fakt nadupano. Minuly rok se normalne stavalo, ze v 20.00 byly vyprodany vsechny jizdy az do konce provozni doby.

Dalsi sraz(jezdeni) bych defaultne nastavil na 15. b?ezna, tak se kdyztak podle toho zaridte.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #11
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja bych i prisel, ale bohuzel mam povinnosti kolem FIM seminare techniku ...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2008   #12
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Kone?ný ?as setkání je 15:00 asi do 18:00.
Bohužel se nakonec tato akce zvrtla na akci typu kdo prijde, prijde, takze jestli tam nikdo nebude v 16:00, tak to se Sparcem zabalim a pojedeme domu. Jestli se hodlate dostavit tak mi napiste soukroumou zpravu s vasim mobilem a ja vas prozvonim nebo napisu sms

EDIT: 2chaos: nevadi, studovat se musi. 15.brezna to snad bude lepsi

Last edited by JENDAN; 14.2.2008 at 16:34.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2008   #13
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Thumbs up

Ahoj, Tak ucast byla jedna velka slabota. Dostavil se Sparco, B!ll a pochopitelne ja. Aspon byla takova komornejsi atmosfera.
Co nas prijemne prekvapilo, byla cena 150K?/10min.
Zajeli jsme pouze jednu jizdu, protoze jsme to trosku prokaucovali. Ve tri jsem prijel ja se Sparcem a o deset minut pozdeji nas obstastnil svoji existenci B!ll. Rekli jsme si, ze pockame do pul, jestli se nekdo nedostavi. Kdyz jsme se rozhodli koupit jizdy, tak jsme zjistili, ze budeme muset cekat dalsich pet jizd, protoze nejblizsi jizdy byly vyprodane. Nezbylo nam tedy cekat dal.... aspon jsme pokecali.
Takticky jsme si vydobyli prvni tri motokary, abychom mohli zajizdet horke casy a hlavne abychom si zajezdili dele. (Za tu dobu pozorovani a kecani jsme totiz zjistili ze posledniho jezdce pousteji mechanici o dve minuty pozdeji nez toho prvniho => takze jede pouze 8 a mene minut.)
Kdyz jsme vybaveni rukavicemi a helmami usedli za volant, byli jsme mirne rozruseni. Ja vyjel jako prvni, jakmile mi mechanik ukazal. Byl jsem tak nazhaveny, ze jsem ignoroval kolem se potacejici frajery z minule jizdy. Prvni kolo jsem zkousel citlivost plynu (digitalni 1/0) a citlivost brzdy (taky digitalni)- dost me to zklamalo. V neposledni rade jsem zkousel adhezi a vybiral vhodne apexy. Behem prvnich tri kol jsem se jen tak placal a mel jsem pocit, ze to hrozne drtim, ale casy byly vic nez spatne. Po tretim kole jsem mi snad zacalo vsechno fungovat. Hlavne pneu. Jelo mi to presne kudy jsem chtel a drzelo to jako pribite. Bohuzel jsem v teto dobe zacal potkavat "okoláky".
Zjistil jsem, ze trat je pekna jenom, kdyz si ji jedu sam pro sebe. Jakmile se prede me dostane nekdo pomalejsi a to az o sekundu nebo dve, tak ho nejsem schopny predjet. Volil jsem skoro az absurdni stopy jenom, abych se pred nej dostal. Do zatacky jsem vjizdel ze siroka, abych byl na vyjezdu na vnitrku. I kdyz jsem mel na rovince predni napravu pred protivnikovou zadni, tak me nekompromisne zacal tlacit do pneumatik. Bud ten "vul" o me nevedel, nebo to delal naschval. Jakmile se mi podarilo pres nej dostat, tak jsem mu behem par zatacek odjel asi o 50 metru na rovince. V tom okamziku zacaly blikat zlute majacky. K nasi nespokojenosti neznamenali zlutou vlajku, ale konec jizdy. Vse ubehlo velice rychle, ale za sebe muzu rict, ze jsem byl i docela rad, protoze mi ruce primrzly k volantu. Kdyz jsem vystoupil po dvou neuspesnych a asi i smesnych pokusech, tak jsem se snazil najit kolegy. Dojeli zachvili po mne a jejich ruce vypadali jako smutny smajlik na tomto foru ... ano tak fialovy. Kdyz nam rozmrzly ruce dostatecne na to, abychom byli schopni rozepnout si helmu, sli jsme si k recepci pro vytistene casy. Zacala mnohaminutova diskuze kde si kdo strejchnul o mantinel, koho kdo kde zbrzdil, ktera zatacka je nej a kde se da jet na plny plyn. S usmevem na tvaril a sevrenym zaludkem, ktery se jeste nevzpamatoval, jsme se rozloucili a odjeli svymi rachotinami domu (asi v 17.30).
Muj nej cas byl 1.26.391, Sparca 1.28.172 a B!lla 1.36.234. B!ll jel chudak bez rukavic, takze jeho vykon obdivuji.

Doufam ze pristi ucast bude hutnejsi. Moc se tesim na to, az vas poznam osobne a zjistim s kym mam tu cest, proto si vsichni zarezervujte 15. b?ezna od 15.00

Last edited by JENDAN; 16.2.2008 at 21:59.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.2.2008   #14
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Pristi Jizda 15. Brezna

Pristi jizda se uskutecni 15. Brezna v 15.00. Takze vy, co jste se vymlouvali na to, ze jsme to sdelili prilis brzo si udelejte cas a vy, kdo jste neprisli si ho udelejte taky
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Predbezne bych toho 15.3. mohl, jeste potvdim ucast az to bude jiste.

BTW Kdyz si jen tak hotlapis tak sneci otravuji a da se s nima domluvit, ze te pusti, minule jsme to tak udelali a paradni pojezdeni, kazdopadne to chce 10 min race a 10min HL
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #16
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Nj jenomze tezka dohoda s mistnima pakama. V nasi jizde jela skupinka tri (sebe)vrahu a pred jizdou se vytahovala, ze ma tri piva v sobe.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #17
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

No, me vzdy polozi takovy ty frajeri co delaji hrozny ramena a pak vlezou do motokary a vsichni se vysekaji v T1 hned co vyjedou z boxu
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #18
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ot/ jo to byli presne oni mel jsem o deset sekund lepsi cas nez tihle pivari-frajeri. Jeden z nich me bez jakychkoliv problemu natlacil na barieru. Proste hruza.
/ot


TEN KDO SE CHCE ZÚ?ASTNIT, AT SE SEM POTVDÍ
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #19
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

mozna prijedu
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 17.2.2008   #20
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Diky za report z akce snad se to tu rozviri a ,mozna prijde den kdy se nas tam sejde vic aby jsme eliminovali "tupouny" na trati a zkoupili celou garaz.

Ja jsem se ted vratil ze skoleni mrzi me ze jsem si nechal tuhle miniakci ujit. Uz jsem nebyl jezdit dlouho a cekam az se to "nejak" semele a budu tam.
Termin 15.3. mam predbezne v rezeravaci, ale zatim je jeste pro me dulezitejsi prace nez zabava, a je mozne ze mi do toho neco vleze. :\ vidim to tak 50/50 brezen mam celkem hektickej.
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:29.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.