Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.6.2008   #1
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default Tlacovka ANTIK Sport Cars Cup - SO4

Tak dnes pre mna zatial nahorsi vecer ligy, hlavnu zasluhu ma na tom prave SO ktore je pre mna akoby zakliate...

Kvali: Nevydarilo sa mi ziadne ciste kolo, takze 2. miesto...skoda, na to prve by to aj slo...

Race1: Najprv sa mi ghost vzdiali, pocas niekolkych kol som stratu zmazal a snazil sa jazdit co najblizsie pri nom...asi v 3. alebo 4. kole som sa ho v t2 pokusil predbehnut, kedze tam asi zle dobrzdil a dostal smyk, ale zrazu som ucitil naraz , takze som automaticky spomalil a pustal som ho, kedze som si myslel, ze som nenechal dost miesta, ale az o zakrutu neskor som si uvedomil, ze som bol na vyjazde z t2 v strede cesty, takze moja chyba to najskor nebola, asi ghostov smyk alebo nieco, trochu ma to vyviedlo z miery a hned to vyuzil radek a predbehol ma...snazil som sa ho predbehnut, velmi ani nebolo kde, postupne som bol viac a viac frustrovany, ze ho nedokazem predbehnut aj ked som jazdil o polsekundy lepsie casy, robil som chyby, znicil som zavesenie, takze nakoniec len 3. miesto

Race2: Po starte sa to v t2 zomlelo, isiel som vnutornu stopu, ale na vyjazde som dostal ranu od niekoho na FZ5, hodilo ma to do zvodidiel, takze som zacinal od konca...postupne predbiehanie, koncentracia po doterajsom priebehu takmer ziadna, zase som otrieskal auto asi o kazdu cast zvodidiel, postupne som sa dostal na 2. miesto, ale ghost uz bol daleko predomnou...2. miesto


Tento vecer ma zase utvrdil v tom, ze SO je moja najneoblubenejsia trat a asi sa to nikdy nezmeni...


EDIT: Ondrejko, priebezne by sa vo vysledkoch mohli skrtat aj nahorsie umiestnenia? takto su tie vysledky "nanic"
__________________

Last edited by Harad; 1.6.2008 at 23:13.
Harad is offline  
Old 1.6.2008   #2
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

v poslednom kole zavodu 2 mi opat zhasol monitor, zapol sa setric obrazovky (bol nastaveny na 70 minut)(teraz je nastaveny na 120 minut, snad to v buducnosti pomoze), prisiel som o 3. miesto

som pobureny

btw. prve kolo zavodu 2 bolo velmi akcne vdaka Branislavovi, ktory sa v poslednej zakrute vopchal medzi 2 auta
Ondrejko is offline  
Old 1.6.2008   #3
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Harad View Post
priebezne by sa vo vysledkoch mohli skrtat aj nahorsie umiestnenia? takto su tie vysledky "nanic"
mas pravdu, niekto by tie vysledky mal "poskrtat". ak sa nenajde nikto, co to urobi za mna, ja mam nablizsie cas az 5.6.2008
Ondrejko is offline  
Old 1.6.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kv: 1. 3 ostrá kola, v každém jsem se zlepšil. Spokojenost

R1: Start ok, pak po pár kolech mírná krize, Harad m? dojel, na výjezdu z T1 kolem 5 kola jsme oba nejspíš chytli smyk, došlo k n?jakému kontaktu. Ale oba v pohod? (doufám) a jeli jsme dál v nezm?n?ném po?adí. Pak se n?jak p?ed Harada dostal Radek a to mi poskytlo prostor. Pak už jsem jen zvyšoval náskok až na n?jakých 12s v cíli.

R2: Start ok, pak do p?lky závodu úžasné závod?ní. Jel jsem ?ist?, nikam jsem se nehrnul, ztrácel jsem pozice, získával... Nádhera. Kolem poloviny závodu jsem se kone?n? dostal do kontaktu se špi?kou a postupn? p?edjel Kida, Polyho a na záv?r Ondrejka. Do cíle zbývalo n?co kolem 10 kol a naprostá pohoda. V cíli s ješt? v?tším náskokem než v R1.

Záv?r: Výkony maximální spokojenost. Bohužel je mi to ale op?t všechno k ni?emu, protože kv?li n?hod? se skinem stahovaným z lfsw a trestu 10b je to v háji. Poslední závod nejedu a mam náskok 53b, za 2 vít?zství se dá získat 56b. A nevidim d?vod, pro? by to Haradovi nem?lo vyjít. Prost? Antik cupy mi nep?ejou...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 1.6.2008   #5
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

kvali : neako sa mi nedarilo ratal som so 6 miestom ale nakoniec pekne 8

R1 : v prvej 90stupnovke som tam tocil mike po kontakte (asi) s ondrejkom lenze uz nebolo v mojich sila este viac zatocil a ubrzdit ,co malo nasledok zabavu v podobe kolotocov. Prepad . Snazil som rychlo nabrat spravne tempo co sa mi aj podarilo . Pekne suboje so vsetkymi co som predbehol. Posledne kola som setril preistotu pneu lebo nebezpecne sa kumne blizil maestro ,tak som chcel mat trochu rezervu s pneu. nakoniec asi 7

R2 : hroza , divne som vykrocil T1 prebrzdenie ,po odrazeni on mantinelu so spustil domino atti harad .Pato to dostal ale od masivnejsieho attiho a uz bozkaval zvodila "Prepac moja to bola chyba". Zazrakom som po polke kola zostal treti a som rad ,ze som na uz spominanom konci poslednej zakruty neskoncil aj s chalamni mimo trat Potom sa prehnal hurikan (poly ,kid ,ghost ,harad) a nakoniec som spokojne ukoncil tusim na 6 mieste.

Celkovo: myslel som si ,ze to dopadne horsie vzhladom nato ,ze predsa SO ma dobre mantinely ale nakoniec to skoncilo vsetko dobre.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 2.6.2008   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Postupny zlepsovani (diky Haradovi za set) az na 5.

R1: Po startu jsem udrzel Ondrejka a drzel jsem se za Polym. Nekdy po pulce zavodu jsme predjizdeli opozdilce o kolo a jeden z nich se s Polym srazil. Predjel jsem ho a dojel 4.

R2: Start ze 7. V T1 bylo trochu dusno, zleva me predjizdel Harad, vpravo prede mnou byl Poly. Brzdil jsem vcas, ale Poly me trochu skripnul, nastesti to ustal. Myslel jsem, ze to pak jeste poslal do Harada a ten pak sel do hodin, ale nakonec to bylo trochu jinak. Kazdopadne skoda, v cili mohl byt jiny vitezny jezdec... Dalsich cca 200 vterin taky stoji za zminku. Prede mnou se rvali rychlejsi s pomalejsima, za mnou Radek s Ghostem. V jeden moment jsme byli vsichni (8 lidi) ve 3 vterinach, na cele byli skoro porad nektery dve auta vedle sebe. Predjet ale nesel nikdo, navic jsem jeste musel drzet ufony za sebou. Ve vracaku druhyho kola jsem pak zbrkle zautocil na Mata a Maestra, Matovi se omlouvam, neco tim pak ztratil. O kolo pozdej jsem na stejnym miste zase zkusil vybrzdit Maestra, skoncil jsem ale zapichnutej ve svodidlech, takze me predjeli Ghost a Harad. Misto posunu propad. A jeste jsem mel co delat s Radkem. Ten me sice v T1 predjel, ale na vyjezdu a v dalsich dvou zatackach jsem mu to vratil. Pekne, vnejskem, super cistej souboj. Radek si jeste pred tim ale asi rozbil auto, protoze jsem mu pak v pohode ujel. To byl konec 4. kola, v ten moment 7. misto. V patym kole jsem predjel Maestra a hnedka na to i Branislava, ktery mel asi spatny vyjezd na cilovku. Tim jsem se dostal na 5. flek. Pak jsem sice dojel Polyho, ale zaroven jsem si pri tom obil auto tak, ze vypadalo jak pojizdna popelnice a taky se tak ke konci ridilo. Nebo spis ono ridilo me. Takze s 5. mistem spokojenost.

Priste FE4R, uz ted mam strach.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 2.6.2008   #7
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: Zadna slava... To co jsem potreboval zajet se nepovedlo. 4.

R1: Start bez problemu, tak nejak jsem si drzel 4. misto, pote co se Radek dostal pred Harada, jsem vyuzival jejich souboju a tak nejak je dotahoval.. jenze na vyjezdech jsem byl vzdy pomalejsi takze o nejakem pokusu o predjeti nemohla byt rec. Celkem dlouho jsme se drzeli ve skupince Radek, Harad, Ja, Kid jenze pak se prihodila situace kterou popisoval Kid. Ztratil jsem tak 4. pozici..
To RED: Dival jsem se na zaznam a mel jsi evidentne dost casu na vyklizeni idealni stopy. To co jsi rikal po zavode o lagu se mi vubec nezda... Nic takoveho se podle zaznamu nestalo. Priste bys mohl alespon priznat ze jsi v tu chvili nevedel co delat, nebo ze jsi me proste pustit nechtel...

R2: Po startu vznikala tlacenice. V T1 jsem trochu skripnul Kida.. Tak to sorry, ale netusil jsem ze se budes chtit jeste vmacknout mezi me a Harada. Pak se mi celkem darilo dostavat dopredu a doufal jsem ze bych mohl vytvorit nejaky naskok pred tim co se na me valilo ze zadnich pozic. Asi ve 3. kole jsem se dostal pred 2. Branislava (dekuji ze jsi mi nechal dost mista, asi bych to neubrzdil ) a pak jsem se snazil dotahnout Ondrejka. To se moc nedarilo a mezitim se preze me prehnali Ghost s Haradam. Pred Ondrejka jsem se dostal az v poslednim kole kvuli zminovanemu vypadku monitoru.. Vypadalo to jako kdyz me pousti a ja porad premyslel proc by me mel poustet. Takze 3. misto

Do posledniho zavodu podle vseho ztracim 2 body na 3. misto (Radek). Je to porad otevrene...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.