Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.3.2010   #1
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default Tiskovka fox cup 2. ve?er - d1

http://forum.czechlfs.net/showpost.p...&postcount=305
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #2
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

no nic seru na to, nemám na to náladu, trp?livost ani zkušenosti

p.s. Poly uz dlouho me neco takhle nenasralo, drzim si stopu jedu rovne a to ze me drknes do predniho kola a zku... mi to cely zavod me fakt bere motivaci vubec pokracovat.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 28.3.2010 at 23:22.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: Zahrabanej, poslední
R1: Po zdržení koncentrace v pytli, crash, n?kde u konce
R2: Další crash, stejn? jako minule to chytil Mato, sry.. to už jsem dal spec, než se tu trápit.

Westhill rage on!
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #4
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Q: Nic moc, ale mne to stacilo, nekde uprostred pole.
R1: Byl to opravdu masakr, kazdy delal chyby, a tak i pres moje jedny hodiny jsem skoncil 15. Myslel jsem, ze budu vyse, ale spokojenost.
R2: Uz jsem jel vice na jistotu, takze tentokrat zadnej smyk, ale presto "jen" 10. misto. Taky dobry

Uvidime se na KY3R!
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #5
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

no vdaka mojmu super LFS bugu ma kickovalo pri stavani rostu ,tak z posledneho miesta oba zavody. O tom hodinovom sklze ani nehovorim.

Q: 13
R1: z posledneho na neake 14?
R2: z posledneho na 9 a potom prepad na 14

Ako ludia nedivte sa mi ,ale mal som fakt chut nieco vyhodit z okna a zahrat sa na angry german kid ,,ale nastastie si to len cica zlyzne ked ju poriadne vytrtkam
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 2. miesto maximalna spokojnost...na lepsie som nemal...na hotlapovom sete som uz davno nejazdil a vo vetre uz vobec...vlastne ja som vo vetre nejazdil uplne vobec...max 4 kola ...tak som vobec nevedel co to robi

R1: vynieslo ma v T1...stratil som par miest...potom som sa snazil predbiehat lenze to islo len velmi tazko s pritlakmi 6/7...parkrat by som aj predbehol ale nechcel som riskovat a potom to skoncilo tym ze ma niekto v predposlednej zakrute zavrel (ja neviem kto sa nevie divat do spatnych ale na westhille treba viac cekovat spatne ako sa divat dopredu) a bol som vytlaceny na travu...hodiny...a nejake 14. miesto...z toho som sa viacmenej chybami jazdcov predo mnou dopracoval na 10. a tak ma v 2. zavode cakala pole position
R2: nastastie mi vysla T1...potom ma geppert zacal dotahovat ale udrzal som ho...utiekol som mu...skupinka za mnou mala suboje tak som si vypracoval naskok...no a od nejakeho 11. kola ma uz len dotahoval wms a ja som len dufal ze mi to vyjde...nastastie vyslo a mam obrovsku radost z prveho miesta...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #7
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Q: diky routeru timeout a 5 minut v pytli, nakonec 4. misto

R1: start v pohode, dostal jsem se za Polyho, kde jsem chtel nejakou dobu zustat, najit tempo a zautocit
zamrznuti pocitace v prvnim kole, rejoin, ale uz jsem se nedostal do poradnyho tempa, navic jsem byl dve kola za vsema

R2: start z 24. pricky na rostu nic moc
po T1 13. misto, postupne jsem se probojovaval, hodne mi pomohla kolize Jimika a dalsich lidi, ktery jsem pak nemusel predjizdet

postupne jsem se dostal na druhou pricku, to mohlo byt nejakych 7-8 kol pred koncem

ztrata na bavoraka 6.6 sekundy, coz jsem nevidel moc nadejne, ale stejne jsem zkusil velkou stihaci jizdu

k mymu prekvapeni jsem ukrajoval docela pekne, povedlo se mi dostat do idealniho zavodniho tempa, ktery jsem si pekne drzel

v poslednim kole jsem se uz uz dostaval do aerodynamickyho pytle, byl jsem asi sekundu za mym rivalem, ale sachovnicova vlajka ukoncila moje snazeni

coz je pro me velka skoda, stacilo by kolo, maximalne dve a vyhral bych dulezite body za prvni pricku, ktere by se hodily o to vic, ze z prvniho zavodu si neodnesu ani jeden
__________________
...

Last edited by windmouse; 28.3.2010 at 22:49.
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #8
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: ako som uz pisal v diskusii - hned v uvode sme ostali bez elektriny a internetu, takze nic
R1: Startoval som posledny, asi do polovice som sa drzal na 17. mieste, potom som stratil koncentraciu, prisli hodiny v predposlednej zakrute a prepadol som sa na 19. miesto, potom dalsie chyby a konecne 21. miesto, za body som rad, ale mal som na viac, takze nie som spokojny.
Chcel by som sa ospravedlnit kidovi za kontakt v predposlednej zakrute vo chvili, ked sa vracal na trat, mal som zltu vlajku, ale zle som odhadol jeho pozicii a skrtli sme sa v rychlosti 200km/h, nastastie bez nasledkov.
R2: Po T1 som sa prepadol na koniec (pri tej nehode som sa ostatnym uhybal na milimetre ), ale drzal som sa skupinky predomnou, postupne prisli chyby ostatnych a hybal som sa okolo 20.-21. miesta, na mata85 som sa celkom pekne dotahoval, ale potom spravil chybu a isiel som pred neho, potom sa este niekto odpojil a nejako som dosiel na 20. mieste.
Replaye: http://www.edisk.cz/stahni/04953/1CZ...ar_11.9MB.html
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #9
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: pro m? ne?ekan? na 11 míst?

r1: celkem p?kny, nahán?šky s Lalou a v cíli 9. misto

r2: start z druhyho, asi po 10ti kolech sem já kkt chytil trávu a bylo z toho 10 misto, pak jsem ješt? jednou chytil trávu a když m? p?edjížd?l pan Šimek, tak mi to luxusn? zav?el a poslal nás oba do ka?írku... v cíli asi 18.
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #10
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

westhill se mi nelibil od zacatku a bylo jasne, ze zavod na nem bude o nervech a o tom udelat co nejmin chyb, kdyz se do toho pridal jeste narocny vikend a 3/4 hodiny zdrzeni pred startem, tak uz to neslibovalo moc valne vyhlidky

kvali zvolena na r1 s prezouvanim, tentokrat aji dotankovanim, ale zadne kolo se mi nepovedlo, takze asi 23. ale zadne ambice jsem nemel, takze asi spokojenost, protoze zatim se mi jezdilo fajn

deni pred R1 bylo k uzoufani a nestvalo me to ze je technicky problem ale to ze tam par lidi neustale celou tu 3/4 hodinu porad chatovalo a kdyz se melo nekam presouvat tak nekteri ani nevedeli kam, protoze nekdo zahlasil, jdem tam a dal disconnect aniz by nejak resil admina a celkove oproti minule D2 neukaznenost atd. nebyt toho vseho a kdyby mel slovo jen admin, mozna se jelo aji driv

R1: hlavne dojet a nechybovat, darilo se, po chybach souperu postupne splhani az na 14. misto, pak hodiny za pomalou sikanou a konecne 17. spokojeny
R2: uz jsem skoro spal a nevidel na trat, z pocatku jsem se drzel zadni skupinky, ale pak jsem nekolikrat chyboval, jednou kacirek, jednou hodiny atd, propad na posledni a dokrouzeni do konce, hlavne ze jsem aspon dojel..

nekolikrat se mi stalo, ze se prede mnou tocily formule, byla zluta vlajka, takze jsem brzdil abych predesel hromadnym srazkam a velkym karambolum a ze zadu prolitlo nekolik jezdcu pod plnym plynem

celkove jsem trochu zklaman urovni D1, jak na trati tak mimo ni, problem je asi v tom, ze tam jsou vetsinou velmi mladi ambiciozni jezdci, kteri umi zajet rychle, ale jeste jim asi neco chybi
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #11
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Miondir: ta neukaznenost bola podla mna sposobena iba stresom, na Astone som bol naopak prekvapeny slusnostou To predbiehanie pod zltymi vlajkami som si vsimol aj ja, teraz by sa to malo riesit upozornenim a od nasledujuceho vecera trestami.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #12
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

STATISTIKY Z 2. ZAVODNEHO VECERA: http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #13
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
To predbiehanie pod zltymi vlajkami som si vsimol aj ja, teraz by sa to malo riesit upozornenim a od nasledujuceho vecera trestami.
Souhlas, zrovna jsem predjizdel jednoho jezdce a pred nama se nekdo vysekal - zluta vlajka. No predjizdel jsem dal, ale pak me napadlo, ze to je proti pravidlum, tak jsem ho nechal

Nerikam, ze by meli lidi brzdit pri zlutych vlajkach, ale aspon zpozornit a ubrat plyn.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #14
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: tusim 9., zle!
R1: celkom v pohode, dalo sa aj lepsie, ale som pomerne spokojny. (6.)
R2: do 16. kola pohodka, zvysok radsej nekomentujem, lebo by som sa zahral na pana Meliška. Hlavne posledne kolo (7.)
Francek is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #15
Bad(cz)
Newbie

 
Bad(cz)'s Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Posts: 16
Default

Q: 18 místo
Race 1: 17 místo
Race 2: 17 místo

Co dodat? Asi nic! Foukal dost vítr a já m?l né zrovna dobrý set (ostatn? jako vždy). Na rovinkách m? všeci p?edjížd?li ale co už. D?lal jsem vše pro to abych m?l alespo? nejaké dobré místo, nepovedlo se nic snad p?íšt?. Ale jsem rád že jsme v?bec jeli.
Bad(cz) is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #16
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: 6. místo asi, takže supr, protože nemám rád Westhill a už v?bec ne reverse.
R1: Super 2. místo, díky Radkovi a Bohemianovi.
R2: V prvním kole v rychlý šikan? jel pomalu n?jaký šnek, tak jsem to jen tak tak zabrzdil ale Bohemian ne a tak jsem d?lal seka?ku a když už jsem m?l plnej vak trávy, tak jsem vyjel poslední na tra?. Nakonec 9. místo takže ok. Omlouvám se 2. polovin? startovního pole, jestli jsem na n?koho moc tla?il, ale byl jsem naštvanej.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 28.3.2010   #17
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Ja jel dnes hrozive jedine co me potesilo byla kvalda a v ni pekne 6. misto. Pak dlouha prodleva nicmene jsme se dockali a diky za to Prvni zavod jsem dojel na 14. miste.

Pak jsem si odskocil na wc a kdyz jsem prisel zapomel jsem se pridat. Tak jsem preklikal par lidi, ale stejne jsem to uz nestihlul - nevadi. To co me za dnesni vecer mrzi asi nejvice, neni to zdrzeni pred zavodem, ale presne to co popisuje Miondir. Ja jel hned za nim zacal jsem brzdit a najednou jako by se nic nedelo me predjizdi nekolik vozu. Tohle chce nejake postihy

Westhill je hnus hura na Kyoto
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #18
Pedro_CZ
Newbie

 
Pedro_CZ's Avatar
 
Join Date: 8.4.2007
Location: Ostrava
Posts: 20
Default

Q: Nic moc. Uvažoval jsem jestli jet na R2 a odjet kvaldu s jednou zastávkou nebo vzít set na jedno rychlé kolo. Zvolil jsem druhou možnost, ale bohužel slabé ?asy a 10. místo.

R1: Start se celkem povedl, postupne jsem se dostal na 4. flek, kde jsem se trápil až skoro do konce závodu, jelikož m? ješt? v posledním kole p?edjel Dravgunov. Nakonec 5. což není úpln? nejhorší, ale spokojený jsem nebyl.


R2: Start z 6. místa, v šikan? p?ede mnou trochu rušno, v klidu jsem to dobrzdil, spomalil, ale zezadu prásk, takže tráva. Potom jsem hodn? t?žil z chyb ostatních a objevil jsem se na 4. míst? na kterém jsem i dojel. Každopádn? snad ješt? horší tempo než v R1, nekoncentrovanost, nejistota...hr?za.

Last edited by Pedro_CZ; 29.3.2010 at 16:56.
Pedro_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #19
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Tréning bol u m?a minimálny, vlastne okrem hotlapovania neskoro v noci, potom ako som vzdal u?enia sa fyziky na zápo?et a 2 skušobných závodov, kde som doladil prítlak, prevodovku a pneu ni? viac.

Q : Dos? som mal dilemu, ?i ís? s R2 ve?a kôl alebo skúša? R1. No vyšiel som najprv s R2 ale ni? moc. Tak som dal 2 pokusy ešte s R1 nakoniec celkom fajn ?as, trocha horší ako hotlapový, ?iže som bol spokojný. Tuším 14.te miesto.

R1 : Štart hrozný, ?alej to bolo ešte horšie až som sa na konci prvého kola objavil na konci štartového po?a. Neurobil som v závode až tak ve?a chýb a prebojoval som sa v podstate naspä? na 11.te miesto. Neviem ako ostatní ale ja som si Westhill užíval, zas taká zlá tra? to nie je, je to celkom zaujímavé. Mal som setup s dos? nízkym, možno až extrémne nízkym prítlakom, v?aka ktorému bolo prebiehanie jedna lahoda. Nechcem sa povyšova? ale na menej skúsených jazdcov platil taký pekný trik. Ke? už som videl niekoho blízko v spätných zrkadlách nechal som sa v zákrute vynies? zámerne až skoro na trávu. No skúste, že ?o spravil jazdec za mnou Inak sa ako chyba ukázala krátka prevodovka.. ur?ite by to išlo ešte viac ako 240km/h. Nakoniec teda 11.te miesto.

R2 : Štart z 11.miesta škoda, že som neskon?il o jedno vpredu taký pole position by som zobral Zo za?iatku zas prepad, nejako mi tie štarty nešli ale potom som za?al jazdi? pomerne rýchle a stabilné kolá bez chýb. Postupne som predbiehal, predbiehal.. skupinka predo mnou asi o 6tich jazdcoch sa spomalila, takže som ich dobehol a predbehol.. teda tých ?o sa dali... Ve?mi sa mi pá?il ten závod.. rýchle zákruty, výjazdy na rovinky Pred koncom ešte chyboval Franecek + ešte niekto, dostal som sa pred nich na úžasné 5.te miesto. Boli rýchlejší, Franecek sa už dokonca pokúšal zaúto?i? v šikane po 1.splite ale dokázal som ubráni? už myšlienku útoku Do konca kola sa mu už naš?astie nepodarilo priblíži? takže zatia? moje najlepšie umiestnenie v tejto lige. Hádam nachádzam formu, teším sa na ?alší race.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2010   #20
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Hruza

Prodleva mezi Q a R1 me trochu rozhodila a pak mi vubec nesednul vitr.

Dal jsem si za cil TOP10 pro Q i oba zavody a to jsem splnil (3x 8. flek), ale melo to vypadat uplne jinak.

Q: S casem i mistem jsem spokojen.

R1: Par mist jsem ziskal, ale pak me nekdo tuknul na horizontu pred 1. mezicasem. Musel jsem divoce korigovat, ztratil jsem rychlost a o ty mista jsem zase prisel.

R2: Dlouho jsem se drzel na 3. miste, odkud jsem startoval, a marne nahanel Gepase. Ten pak ale udelal chybku a doslo k super soubojum. Hlavne prujezd sikanou bok po boku jsem si uzival. Jenze se na nas okamzite dotahlo par jezdcu a bylo zle. Jeste s Radkem Louckym jsem si troufnul do souboje v sikane, ale tukli jsme se a on to neustal. Jeste musim mrknou na replay, jestli jsem to moc nezavrel.
Na co ale v replayi koukat nemusim, je nehoda s Franckem. Sejmul jsem ho v T1 potom, co jsem asi o metr prejel brzdny bod. Trefil jsem ho zvnitrku do zadniho kola, oba jsme skoncili v hodinach a ztratili nekolik mist Za to se mu moc a moc omlouvam. Byl jsem z predeslych souboju namotivovany a udelal jsem strasnou chybu. Za todle bych si sebral vsechny body.

EDIT: Tak jsem koukal na zaznam a v souboji s Radkem L. jsem to sice nijak zasadne nezavrel, ale rozhodne jsem mu mel nechat vic mista. Mel to tam tip top.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 29.3.2010 at 18:09.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.