Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.7.2005   #41
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by tomáš
........
no mam volant ATC LABS FORCE RS ke to skvely volant ale jak rikam proste pripoju je se pres comp pres GAME PORT a WinXP to nefacha. nevim co to je za blbost ale je to tak. jinak zde je link www.act-labs.com

edit : ok tak to mazu
Hm.. tak s tim volantem ti neporadim, ale zkus toto forum tam ti snad nekdo poradi...

__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2005   #42
tomáš
Newbie
 
Join Date: 5.7.2005
Location: ?eský T?šín
Posts: 33
Default

ok zkusim se tam zeptat diky
__________________
Intel Pentium 4 @ 1.8 GHz , 512 Ram , ATi Radeon 9800 PRO , Sound Blaster PCI 128 , Logitech Driving Force Pro (coming soon:))
tomáš is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2005   #43
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

já cht?l GTR taky, ale po?ád odkládali vydání v ?R a nakonec S2 alfa byla d?ív a nelituju. Zhruba ve stejný dob? mi p?ipojili ADSL linku a on-line je p?eci jenom jiný kafe.

Jo a technická stránka v?ci: mám volant Logitech Formula GP FF a u GTR se mi nepoda?ilo nastavit plnej rozsah pedál?. U brzdy to není takovej problém, ale za boha jsem nejel na plnej plyn a na rovinách jsem byl vždycky pomalejší. Na netu jsem žádný info o problému nenašel a nemám jistotu, že to v plné verzi bude lepší. Po týdnu ježd?ní s LFS už m? na GTR p?ešla chu?. :down:
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2005   #44
Pianoman
Newbie
 
Join Date: 30.7.2005
Location: Praha, ?eská republika
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by tomáš
Rozdhoduji se mezi temito dvema hrama kerou si koupit a chtel bych se Vas zeptat na vase nazory (plusy a minusy ) . muj nazor

_______GTR____________
+ VYSOKÁ hra?ská podpora
+ license FIA GT
+ v?rohodn? zpracovaný auta
+ pravidelné aktualizace
+ realistická fyzika
- Horší NET CODE se srovnáním s LFS


________LFS______________-
+ VELMI vysoká hra?ská podpora
+ neustálý vývoj kup?edu
+ PERFEKTNÍ NET CODE
+ realsitická fyzika
- nelicencovaná auto

prosim hodte sem nejaky post?ehy nebo nazory . Díky
:flag: :rally:
Zdravím,
GTR je hezká v?c, rozhodn? pod dohledem skute?ných profesionálních závodník? (Henrik Roos), ale popravd?: po demu jsem tehdy ?ekal troši?ku více - nejen z hlediska grafiky. Multiplayer není na takové !bezproblémové úrovni! jako v p?ípad? LFS, to platí p?edevším i z hlediska rychlosti v?etn? FPS, jsou tam zkrátka chybky, které budou v on_line kódu z?ejm? ?asem odlad?ny. Nicmén?: u LFS m? zase více p?itahuje samotný proces závod?ní - pocit z rychlosti je v p?ípad? LFS vnímán, alespo? podle m?, daleko lépe. Je to dáno p?edevším precizní grafikou LFS, kdy má ?lov?k skute?ný pocit z rychlosti 262 Km/h, což v p?ípad? GTR p?íliš neplatí. Po ?ase, kdy jsem se s GTR více sžil na nejvyšší stupe?, m? delší závody za?aly trošku nudit a to i p?es veškerou nádheru (zvuk je vynikající, kokpity taktéž, interakce vozu s okolním prost?edím též - vibrace, apod.). Nevím ?ím to vlastn? ve skute?nosti je, ale mám pocit, že LFS jde tím nejlepším možným sm?rem a v p?ípad? vydání S3 se z?ejm? odehraje další "revoluce" na poli automobilových simulátor?. I po stránce ?ízení mi LFS p?ipadá daleko vyvážen?jší, obzvláš? v p?ípad? interaktivity s r?znorodými parametry nastavení vozu (v?etn? FF). GTR je trochu jiná atmosféra díky detail?m uvnit? v kokpitu (zvuk, grafika, interakce prost?edí), ale LFS je pro m? zkrátka "živá záležitost", která dostává naprosto abnormální adrenalinovou š?ávu práv? v p?ípad? "online" závod?. U GTR jsou "online" závody také jiné kafe, ale když ?lov?k v každém kole namísto koncentrace p?emýšlí nad tím, kdy to "spadne", tak se rozhodn? nejedná o tak skv?lý pocit, jako v p?ípad? LFS.
Pianoman is offline   Reply With Quote
Old 9.8.2005   #45
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

pokial si chcete zahrat resp. vyskusat GTR po nete a nemate orginal, moze to vyskusat cez program hamachi
Hamachi-Games
pokial budete mat nejake problemy s hamachi alebo nebudete vediet ako na ten GTR, tak mi napiste. ja osobne som to hral, takze viem ako nato, ale bez volantu to nie je ono B)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 10.8.2005   #46
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

GTR:
Fyzika - 7/10
Grafika - 7/10
Zvuk - 9.5/10
Hratelnost - 6/10


celkove - 7/10


Fyzika:
Behem jizdy mi prijde, ze se to chova dost solidne a ma to skvele FF. Tento dobry dojem bohuzel konci v okamziku jakekoliv "jine" interakce/kolize s okolim. A uz se jedna o naraz do svodoel nebo do soupere, tak auto jako by najednou platily jine fyzikalni zakony. Chova se to uplne nerealisticky, ani naznak po nejakych setrvacnostech nebo prenaseni vahy. Kdyz budu vychazet z toho, ze pro jizdu i pro kolize plati porad ty stejne fyzikalni zakony a ze jizda vlastne neni nic jineho nez neustala kolize kol s vozovkou, tak jak ja muzu verit tomuto fyz. modelu, ktery cokoliv krome jizdy neni schopen simulovat. Nastesti, jak se zda, se ISI podarilo v rFactoru tenhle problem vyresit, protoze tam uz to vypada o poznani lip.

Grafika:
Jednotlive casti jsou remeslne velmi dobre zvladnute. Zejmena samotna auta, ktera maji vynikajici kokpity i exteriery. Trate na tom taky nejsou spatne, ale dost to kazi sterilni nasvetleni a sterilni textury, divny mipmaping atd. Je to dano taky tim, ze engine GTR nic moc lepsiho zrejme neuzmoznuje.

Zvuk:
Tady to bude kratke, protoze nikde jinde se lepsi zvuk najit neda
Je sice pravda, ze nektere typy aut zni v realu kapku jinak, ale i tak porad zni jako zavodni bestie. Jestli me neco na tehle hre nuti vracet se k ni, tak je to prave zvuk. Neni nad to poradne osolit repraky a slapnout za krk Saleenu ...

Hratelnost:
Pokud clovek jezdi sam, tak neni co bych moc vytykal. Snad jen otravne dlouhe loadingy a pitomy replay (v porovnani s replayovym klenotem N2003). AI me neuveritelne stvalo. Vubec nebralo v potaz, ze tam jedu i ja a v kazde zatacce jsem dostaval taran zezadu atd ...
O multiplayeru nema smyslu moc mluvit, protoze je opravdu hrozny.

LFS

Fyzika - 9/10
Grafika - 9.5/10
Zvuk - 7/10
Hratelnost - 9/10


celkove - 9/10


Fyzika:
Vyborna! Sice tam jsou porad veci, ktere by mohly byt lepsi, ale je to S2 Alpha, takze v budoucnu to bude zakonite jeste lepsi. FF mi prijde odpovidajici a dobre, byt ne tak moc dobre jako v GTR. Co bych rad nadevsechno vypichnul jsou gumy. Teplota a tlousta dezenu na 48 mistech, deformace gumy atd ... :up:

Grafika:
Neni snad co vytknout. Jako grafik, co se grafikou do her zivi, musim smeknout klobouk. Perfektni textury, skvele nasvetleni, dobre modely aut, skvelej vymyslene a vyrobene trate. Nevedet, ze to jsou vsechno fantasy trate, tak by me ani nenapadlo, ze to neni podle realu. Kokpity trosku pokulhavaji za okolim, je to to dano tim, ze tam (asi zatim) nemaji oddelene modely kokpitu pro in-car view. Taky musim pochvalit design aut. Dokazu si predstavit, ze takhle vypadajici auta by mohla jezdit i v realu.
Zvuk:
motor: Nejsou to samply a je to dost slyset. Je to proste moc "elektronicky". Ale je pravda, ze si na to clovek zvykne a pak to nevadi. Zbytek je naprosto v poradku. Co se mi opravdu libi je zesilujici zvuk vetru behem jizdy.

Hratelnost :
Od doby, co jsem S2 zakoupil, nehraju zadnou jinou hru (krome te co dodelavame... ).



__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.