Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.8.2010   #141
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Rybíz.CZE View Post
D?kuji Organizátor?m za skv?lí závod a taky všem z??astn?ným. P?íští závod ješt? nevim jestli pojedu.
Díky moc
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #142
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
Presne
Teraz neviem s cim suhlasis,ci ti Radek bude upravovat tvoje pravidla alebo si to budes riadit cele ty sam ako organizator.To mozem potom aj ja aj Fero s ......si upravit co bude chciet alebo nechciet aby bolo v preteku .
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #143
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
Díky moc


vyborne zavody , skoda ze zavodu s pomalejma autickama se neporada vice , myslim ze by tam bylo furt plno.... ,public je mrtvej a pritom lfs neni vubec spatny...
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #144
Schobul
Newbie

 
Join Date: 3.8.2010
Posts: 4
Default

I já díky za závody, snažil jsem se dojet (což se nakonec poda?ilo) a hlavn? ostatní moc nebrzdit. Byl to první závod, takže jasný chvost, ale ta atmosféra se mi líbila :-)
Asi v polovin? závodu jsem na modrou vlajku uhýbal co to šlo, ale prost? to tam nevyšlo a n?koho jsem málem sejmul. Bylo to necht?ný, sorry.
Schobul is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #145
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
Teraz neviem s cim suhlasis,ci ti Radek bude upravovat tvoje pravidla alebo si to budes riadit cele ty sam ako organizator.To mozem potom aj ja aj Fero s ......si upravit co bude chciet alebo nechciet aby bolo v preteku .
Reagoval na muj post, takže souhlasil se mnou co je na tom tak t?žkýho pochopit. Ty jsi fakt asi mali?ko natvrdlej, když po?ád tvrdíš že n?co organizuju a m?ním pravidla. Pokud vim pravidlo je že se neotá?í grid, což se neoto?il, jenom já a 2 lidi jsme šli dozadu. Tohle fakt není vubec žádný organizování. Pokud vim admin s tim souhlasil, takže absolutn? nechápu co tady po?ád ?ešíš, navíc když je to fun event.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #146
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
Teraz neviem s cim suhlasis,ci ti Radek bude upravovat tvoje pravidla alebo si to budes riadit cele ty sam ako organizator.To mozem potom aj ja aj Fero s ......si upravit co bude chciet alebo nechciet aby bolo v preteku .
Len doplnim Radka: hlavne ak ide o ucast, tak admini casto robia ustupky a pustaju jazdit aj neprihlasenych ludi, co je podla mna len vyhoda. Toto sa nepraktizuje iba v priebehu nejakej ligy, kde moze jazdec, ktory ide nesutazne, urobit zavod narocnejsim pre tych, ktorym ide o kazdy bod. Ale pri takomto fun evente v tom nevidim problem, zvlast pokial ide o prvy zavod.
A ze isli infernaci na koniec? To je ich vec, chceli sa zabavit a uzit si predbiehanie aj inak ako cez modrlu vlajku. A ber to tak, ze keby sa do zadu nehodili hned na roste, tak by to po starte mohli odstavit mimo drahy a potom pokracovat za celym polom, vysledok by bol ten isty, akurat by k nemu viedla komplikovanejsia cesta
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #147
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak UF1 je moje krevni skupina, jsem snek,no

Q: Dojel jsem, neivm kolikaty, ale dojel jsem

R1: Rekl jsem si, ze pojedu UF1 CUP a ne UF1 CUT. A naramne jsem si to uzil. Dokonce jsem jezdil casy tesne pod 54. Navic spocenj az .. no jo az tam .. kdyz me nejake APR porad sedelo za zadkem ... (jmena zjistuji az po zavode ) betonoval .. uzival .. Trochu zalekl snahou o predjeti po trave na vyjezdu z PItu. Vse az do posledniho kola (teda puvode 2 kol, nez me predjeli o kolo) jsem se v T1 zasnil a udelal hodiny

R2: Vyrazil jsem, presvedcen pokracovat v CUPu az do druheho kola To me se nejaky pekelnik snazil vytroubit caa 1/2 hodiny pred zatackou. Patrne se snazil upozornit, ze nama mozek a nase...se na vnitrek, i kdyz je porad za mnou. Tudle nudle. Kdyz ji milujes.. neni co resit.. precti si poradne napis na zadku auta .. Nepocital jsem s taktikou.. kdyz ne podobrem.. drc po zlem a byl predemnou. No nic "No fear CUP" presel v "No fair CUT" a peklenik dostal lehce na zadek za vyucenou, docela jsem se taky pobavil . Pak se za mnou zase usidlili andele, nez me teda predjeli, a ja pomalu presel do modu CUP i kdyz jsem si to parkrat strihnul, kdyz me ujizdeli a je nemohl znervoznovat zezadu

Diky panove a priste se tesim na videnou.

Co se tyka (ne)otaceni, posouvani a spol.. neva byla zabava a o tu jde. I kdyz bych radeji byl bez zkracovani, houkani a vecnejch kecalu pri staveni rostu.

Hold tu chybi pevna ruka simracingaru, nejak jsem si na ni za tech par zavodu u nich zvyknul

Edit: Diky vsem co dorazili, at byli ci nebyli napsani. Cim vice, tim lepe.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 16.8.2010 at 10:16.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #148
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Neda?ilo se mi, tak jak jsem si p?edstavoval. Ale 8. místo nebylo špatné.

Race 1: Start se mi povedl, m?l jsem trochu obavy z šikany, ale z?stal jsem na 8. míst?. P?ibližn? v 1/3 závodu se na m? dotáhl pagotamd, se kterým jsem 3 kola svád?l souboj, ale pak mi ujel. N?kolik kol p?ed cílem jsem dojel Roda a pagotamda, kte?í spolu bojovali, Rodo ud?lal chybu a já jí využil. V 1. zatá?ce posledního kola to na m? Rodo zkusil, ale bylo to velmi optimistické a já skon?il v hodinách. Rodo se však zachoval fair-play, po?kal a nechal mi odjet p?ed ním. Cílem jsem tedy projel na 7. pozici.

Race 2: Startoval jsem z 4. místa, protože ti nejrychlejší se rozhodli startovat z posledních míst. Své místo jsem si pohlídal pr?jezdem 1. zatá?ky a šikany. Jezdil jsem za Rodem a n?kolikrát jsem nazna?il útok. Ten p?išel až v 10. kole v šikan? a byl úsp?šný. Do cíle závodu m? p?edjel jen Holmes a Radek, kte?í byli o p?l vte?iny na kolo rychlejší než já.

D?kuji organizátor?m závodu za p?kné závody, bavilo m? to a i jsem si užil pár souboj?. Také vás chválím za to, že jste neustoupili a neoto?ili startovní rošt. Do st?edy bych m?l v?d?t, jestli pojedu p?íští závod nebo ne.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #149
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Asi viem o co islo Peppovi. Ked su dane pravidla tak by sa mali dodrzat a ked ich zmenit cize otacat poradie tak otocit vsetkych, alebo neotocit nikoho. Bol to este len prvy pretek a organizatori to mohli zmenit. Velmi lahko sa nechali ovplyvnit, co sa da pricitat na vrub ich neskusenosti alebo veku, ja neviem.
No a z dovodu ze si kazdy moze startovat odkial chce (ked mu to povoli organizator) navrhujem zrusit bodovanie a vyhlasit tieto preteky za FUN EVENT

Co sa tyka pretekov tak vacsinou nuda. Na xtz a infernakov som nemal ale ani nikto dalsi z ostatnych nebol rychly ako ja. Mozno som mal predsa vyskusat set od Holmesa ale radsej som pouzil svoj overeny.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #150
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Hold tu chybi pevna ruka simracingaru
tohle jsme ?íkali i na TSku, že by to byl hned jinej závod
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #151
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Q: nejaky 7 misto cili spokojenost

R1: ze za?catku sem jezdil trosku osamocen na 6 miste nez se na me dotah Zdenek a jeste nekdo myslim , branil sem se co to slo ale prisla chyba a sel sem dozadu, posledni kolo sem to jeste zkusil na zdenka ale trochu sem to pretah a poslal ho trosku ven , za to se omlouvam, Zdenka sem pustil pred sebe a dojel na nejakym 8 miste.

R2 : zabavnejsi zavod nez R1 ale porad jsem se jenom branil zuby nehty, opet nejake chyby a bylo z toho 7 misto, posledni sikana v poslednim kole se mi ale stala osudnou, dotahl sem Pepa na 6 fleku a v posledni zatacce po jeho chybe sem ho chtel predjet ale bohuzel jsem se mu snazil dat tolik mista ze sem se trefil az moc na svah a ten me kopl primo do nej a do pneumatik, oba par kotrmelcu, Pepa 9. misto , ja bouda, za to sory ale v my kuzi by tohle zkusil kazdej, mel sem rychlost i misto, ale chtel sem fakt moc uhnout az sem to podelal

Jinak zajmavy zavod, dik organizatoru, a do priste trosku pritvrdit, doladit pravidla pred zavodem, a pak uz nikoho neposlouchat, jinak dobry , diky
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #152
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Asi viem o co islo Peppovi. Ked su dane pravidla tak by sa mali dodrzat a ked ich zmenit cize otacat poradie tak otocit vsetkych, alebo neotocit nikoho. Bol to este len prvy pretek a organizatori to mohli zmenit. Velmi lahko sa nechali ovplyvnit, co sa da pricitat na vrub ich neskusenosti alebo veku, ja neviem.
No a z dovodu ze si kazdy moze startovat odkial chce (ked mu to povoli organizator) navrhujem zrusit bodovanie a vyhlasit tieto preteky za FUN EVENT

Co sa tyka pretekov tak vacsinou nuda. Na xtz a infernakov som nemal ale ani nikto dalsi z ostatnych nebol rychly ako ja. Mozno som mal predsa vyskusat set od Holmesa ale radsej som pouzil svoj overeny.
Dakujem za podporu Meginovi ,ktory toho uz ma odjazdene dost a mal z toho pocit taky isty ako aj ja.
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #153
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Takze. Naprosto souhlasim s tim, co rikal Radek. Taky chci vsem podekovat za podekovani zavodu. Ted jdu na prubezne poradi jezdcu, takze do vecera by to tu melo byt. (kdyby byly nejake protesty nebo cokoliv jineho, hodte to tu). Jeste bych chtel dat napomenuti <<E>>Rybízovi, za poruseni bezduvodneho chatu v zavode, ktery vypadal takto: !chase>>nechapu, co to melo za vyznam. Dalsi napomenuti dostava Pagotamd, za neustaly skok do garaze!!!. Zatim davam jen napomenuti, aby se to v pristim zavode prosim neopakovalo. Nechcu si na nekoho hrat, ale cist oba umite, tak to prosim respektujte. To plati i pro ostatni. Takze jeste jednou diky moc vsem
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009

Last edited by Maroš46; 16.8.2010 at 15:29.
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #154
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Blood View Post
musim pochválit , jeden z dvou nejlepšich závodu co jsem kdy jel

A jsem maximaln? rád že tam ten balik nebyl. Jelikož v 1. race jsem pádil za Popelkou a jejím Ji?íkem, a nešt? p?ed ní jel n?kdo, kdo tam myslim 2x po sob? shodil jednu tu gumu, a zrovna do cesty...a jsem si jist, že kdyby tam byl balik, tak ho tukne vic lidí, a ti za ním by asi moc štastni nebyli...
presne tak, kdyby tam byl ten balik, tak je z toho hromadany crash, protoze tu gumu porad nekdo zhazoval
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #155
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Pr?b?žné po?adí jezdc?:

1. místo ... F1RST J.Holmes / 45 bod?
2. místo ... !xtz! / 35 bod?
3. místo ... Massa.Inferno / 30 bod?
4. místo ... Klouczech.Inferno / 26 bod?
5. místo ... InSeRT>Megin / 18 bod?
6. místo ... [APR]Zdenek / 13 bod?
7. místo ... pagomtand / 6 bod?
8. místo ... Popelka 'IK' / 5 bod?
9. místo ... OMR-Peppo / 4 body
10. místo ... KxR-Rodo / 3 body
10. místo ... [KR]Blood / 3 body
10. místo ... [APR]J.Dohnalík / 1 bod
10. místo ... [APR]Gepas / 1 bod
11. místo ... EGT-Baby
12. místo ... <<E>> Rybíz
13. místo ... GothaR_SVK
14. místo ... ノマedline King
15. místo ... kremilekcz
16. místo ... [KR] Substance242
17. místo ... [KR] Zombie
18. místo ... pagotamd
19. místo ... Schobul
20. místo ... squasseL.Inferno
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009

Last edited by Maroš46; 17.8.2010 at 20:13.
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #156
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
presne tak, kdyby tam byl ten balik, tak je z toho hromadany crash, protoze tu gumu porad nekdo zhazoval
Proto beton ...ja to rikam porad, ten se nehne
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #157
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Proto beton ...ja to rikam porad, ten se nehne
to by bylo jeste horsi tyvole
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #158
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
to by bylo jeste horsi tyvole
Tak druhe reseni... nekompromisni tresty. Zkracoval jsi, evidentne umyslne? DQ.
Ale .. to je problem obecne.. ne tento cup. Tady jde o zabavu. A pro kazdeho je zabava o necem jinem
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #159
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Je-li to mozne, rad bych se zucastnil druheho zavodu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.8.2010   #160
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Tak druhe reseni... nekompromisni tresty. Zkracoval jsi, evidentne umyslne? DQ.
Ale .. to je problem obecne.. ne tento cup. Tady jde o zabavu. A pro kazdeho je zabava o necem jinem
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.