Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.8.2010   #121
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Todle jsem vlozil z gtr south city. A nevim proc to porad resis nelibi se ti nejed. Je to nas cup a nic se tam nebude davat
protože asi pat?ím mezi tu hromadu idiot?, co m? tady po v?tšinu ?asu obklopují... a s tím nelibi, neje? >> to už si nech, už sem to slyšel n?kolikrát... vono se to nelibi více jezdc?m, ale ti si ?eknou "d?lá to on, ud?lám to i já"... pak se v d?sledku z 32 jezdc? najde 20, kte?í porušují základní pravidla, ikdyž mi bylo ?e?eno, že tohle žádná pravidla nemá...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #122
Pet46ule
Newbie

 
Pet46ule's Avatar
 
Join Date: 3.9.2009
Location: Ivan?ice - Letkovice
Posts: 25
Default

Dneska ve?er mi to nevyjde , takže nejedu
Pet46ule is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #123
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Muže mi n?kdo osv?tlit, kam se pod?lo fair-play zdejších jezdc??

Schváln? si ve?er spo?itám, kolik lidí jezdí p?es trávu a kolik po trati, pak Vám to sem plesknu, a? vidite, jací ste Fraje?i (s felkym F)

Kua kam se pod?la ta podstivost? na AS Nat taky jezdite posledni šikanu rovno p?es ka?er?

Cestne pionyrske, (doufam ze jsem nezaspal dobu) bud se snazit jezdit 1/2 autem po treati. Jedine.. ze bych to uz nejak nezvaladal. Ale urcite jsem pro omezeni 2 kol na trati. Ono je to dost tezke jen na najezdu na rovinku, tam se taky fici az u zdi Ale UF1 je hlavne zabava.. nejake poradi v cili je druhotne
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #124
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Cestne pionyrske, (doufam ze jsem nezaspal dobu) bud se snazit jezdit 1/2 autem po treati. Jedine.. ze bych to uz nejak nezvaladal. Ale urcite jsem pro omezeni 2 kol na trati. Ono je to dost tezke jen na najezdu na rovinku, tam se taky fici az u zdi Ale UF1 je hlavne zabava.. nejake poradi v cili je druhotne
na té rovince nezkracuješ tra?, takže to je ok... a k tomu, že hlavní je zábava a po?adí je druhotné, tohle už tady u v?tšiny dlouho neplatí, proto musí být co nejrychlejší a vzniká to, co vzniklo...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #125
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

v druhem race se me to na tvrdo seklo , zamnou tesne nikdo nebyl ,tak jsem snad nikoho neohrozil
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #126
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: spokojnost, 13. miesto
R1: v T2 som sa vlastnou chybou dostal na posledne miesto, tak som par ludi predbehol, ale potom asi 4 kola pred koncom kremilek nezvladol sikanu a guma mi vletela rovno pred auto, krasne ma katapultovala, dal som si niekolko premetov, isiel do boxov a skoncil na predposlednom mieste, trochu sklamanie, ale predtym to bola zabava, cize pohoda.
R2: nejak som nepochopil zostavovanie rostu, startoval som 8., boli nejake pekne suboje s Popelkou, Ribizom a aj Gepasom, ale jemu som sa vlastne iba branil. Postupne ma predbehli Infernaci a koncil som asi na 14. mieste, ale bol to pekny zavod, v prvej polovici som vzdy isiel v obkluceni inych aut Snad sa mi podari dostavit na zavod aj o tyzden.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #127
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

kvali: Sem spokojeny 3.misto

Race1: Na startu jsem hodne zaspal a byla z toho strata dvou pozic a ja byl 5. Pak se predemnou naboural nekdo z inferna a ja byl 4, a tak to vydrzelo do konce zavodu.

Race2: Start z 1.mista protoze kluci z inferna chteli jit do zadu. Takze 1.misto od zacatku do konce. A hodne sem cumel jak se massa a j.holmes dostali na 3. a 2. misto.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #128
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

musim pochválit , jeden z dvou nejlepšich závodu co jsem kdy jel

A jsem maximaln? rád že tam ten balik nebyl. Jelikož v 1. race jsem pádil za Popelkou a jejím Ji?íkem, a nešt? p?ed ní jel n?kdo, kdo tam myslim 2x po sob? shodil jednu tu gumu, a zrovna do cesty...a jsem si jist, že kdyby tam byl balik, tak ho tukne vic lidí, a ti za ním by asi moc štastni nebyli...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #129
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ako som bol pred týžd?om so sebou spokojný a priebeh FXR preteku si užil ako nikdy, tak som teraz zase sklamaný a jazdil som na ***** a ešte to aj skoro pokazil iným.

V prvom preteku som zbyto?ne dlho držal na modrú Megina (ešte je ?aleko, ešte je ?aleko, ups, kua), a hlavne v druhom v 26. kole vo vytržení že niekoho dobieham (Rybíz) som posral tú zákrutu kde sa to dá oto?i? na strechu, vraciam sa na tra? a zrazu v spätnom vedúci Holmes (netušil som že už sú prví tak blízko), hne? som sa išiel uhnú? ale to už bol ved?a m?a, za ním zase Megin si to tiež skoro odsral, dp? všetko na *****, prepá?te. :-/ (Edit: Na druhú stranu, boli tam žlté vlajky.) Pekné boli súboje s Kingom a štart druhého preteku kde som len dával pozor v?avo vpravo a nepo?ul Klou?eka, ale dobre to dopadlo.

Replaye, neskôr edit aj štatistiky:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.live.com/self.aspx/.Public/Live%20for%20Speed/UFRcup^_FE1.zip

Edit: štatistiky:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.office.live.com/self.aspx/.Public/Live%20for%20Speed/UFRcup^_FE1^_stats.zip

Kokso, vo všetkých ?asoch posledný. Nie som najlepší, ale zase až takto...? Musím si pozrie? ako jazdili ostatní, hlavne poslednú kombináciu zákrut, tam som mal slabý výjazd a teda pomalú rovinku... do kelu. Som mal chví?ami chu? sa frustrovane diskonektnú?. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 15.8.2010 at 22:00.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #130
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Nechcem do organizatorov rypat ale kde su prihlaseny ty rychly inferno jazdci .Ja tam vidim iba Radek.Inferno .A este ked nieco admin "zaveli" mali by ste ho pocuvat a byt radi ze ten pretek zorganizoval a nie sa handrkovat ako puber?áci.Z toho my vyplyva ze je tam vela novych jazdcov ktory este nemaju zazite viacere oficialnejsie preteky .Takymto sposobom by ste dostali ban.
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #131
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Co jsem te? koukal na replaye, tak sem m?žu napsat jména t?ch, co dodržovali ,anebo se o to aspo? snažili, základní pravidlo, 2 kola na trati, jmenovit?:

Popelka
Zombie
Substance
Baby
King
Schobul
Gothar
Fast Jarda

Vy ostatní, víte, co si o vás myslím >> [obrázek radši odstran?n, vy víte, co si o vás myslím]



q: nejel sem

r1: docela se dalo, z 22 místa na 10, p?kny p?edjížd?ní, celkem boje

r2: 2x m? kuci sundali, ale dobry, pak sem sundal já Rybíze, tak jsem ztratil asi 3 pozice a zbytek už celkem nuda...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 15.8.2010 at 22:12.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #132
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Peppo View Post
Nechcem do organizatorov rypat ale kde su prihlaseny ty rychly inferno jazdci .Ja tam vidim iba Radek.Inferno .A este ked nieco admin "zaveli" mali by ste ho pocuvat a byt radi ze ten pretek zorganizoval a nie sa handrkovat ako puber?áci.Z toho my vyplyva ze je tam vela novych jazdcov ktory este nemaju zazite viacere oficialnejsie preteky .Takymto sposobom by ste dostali ban.
Co se tý?e p?ihlášení já se p?ihlásil normáln?. Taky jsme p?ihlásil dalšího našeho ?lena ustn? na serveru a kdyby ses po?ádn? díval Klou?ek se tady ptal jestli muže jet. Bylo mu odpov?d?no kladn?. To je vše co bych ti mohl ?íct k p?ihláškám. Dál nevim co se ti nelíbí na tom že jsme startovali zezadu. Admin zavelil leda tak že nebude obrácené pole a tak jsme to vy?ešili po svym, pokud vim admin proti tomuhle ?ešení nic nem?l. Nechápu teda tvoje bezp?edm?tný p?ipomínky a p?íšt? si je radši nech pro sebe.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #133
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

[quote=Peppo;122931]Nechcem do organizatorov rypat ale kde su prihlaseny ty rychly inferno jazdci .Ja tam vidim iba Radek.Inferno .A este ked nieco admin "zaveli" mali by ste ho pocuvat a byt radi ze ten pretek zorganizoval a nie sa handrkovat ako puber?áci.Z toho my vyplyva ze je tam vela novych jazdcov ktory este nemaju zazite viacere oficialnejsie preteky .Takymto sposobom by ste dostali ban.[/QUO
TE]

Radek byl prihlasen i Klouczech a treti inferno se pridalo na pozadani pred kvalifikaci.
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #134
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Byly by to p?kný závody... Tak aspo? d?kuji t?m, co se snažili jet ?ist?.

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Popelka
Zombie
Substance
Baby
King
Schobul
Gothar
Gepas
Q: Asi 2 kola, stejn? jsem jel z konce

Race 1: Baby nešel p?edjet, p?kný souboj, Díky za n?j

Race 2: fajnový povoz. Zeza?átku hodn? nat?sno, ale fajne

Další závod nejedu nejspíš... kryje se mi to s MiniFBM.....

Statistiky
http://www.megaupload.com/?d=OKEH6H2A

Last edited by Fast Jarda; 15.8.2010 at 22:18.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #135
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Co jsem te? koukal na replaye, tak sem m?žu napsat jména t?ch, co dodržovali ,anebo se o to aspo? snažili, základní pravidlo, 2 kola na trati, jmenovit?:

Popelka
Zombie
Substance
Baby
King
Schobul
Gothar
Fast Jarda

Vy ostatní, víte, co si o vás myslím >>



q: nejel sem

r1: docela se dalo, z 22 místa na 10, p?kny p?edjížd?ní, celkem boje

r2: 2x m? kuci sundali, ale dobry, pak sem sundal já Rybíze, tak jsem ztratil asi 3 pozice a zbytek už celkem nuda...

Tak,zbytek pole jsou hovna z kone jo?Ok a uz to prosim neres,jsi jak malej,sice to odemne asi bude znit zvlastne,kdyz jsem taky maly
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #136
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Co se tý?e p?ihlášení já se p?ihlásil normáln?. Taky jsme p?ihlásil dalšího našeho ?lena ustn? na serveru a kdyby ses po?ádn? díval Klou?ek se tady ptal jestli muže jet. Bylo mu odpov?d?no kladn?. To je vše co bych ti mohl ?íct k p?ihláškám. Dál nevim co se ti nelíbí na tom že jsme startovali zezadu. Admin zavelil leda tak že nebude obrácené pole a tak jsme to vy?ešili po svym, pokud vim admin proti tomuhle ?ešení nic nem?l. Nechápu teda tvoje bezp?edm?tný p?ipomínky a p?íšt? si je radši nech pro sebe.
Presne
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #137
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by xtz.cze View Post
Tak,zbytek pole jsou hovna z kone jo?Ok a uz to prosim neres,jsi jak malej,sice to odemne asi bude znit zvlastne,kdyz jsem taky maly
prost? tady se bohužel ukázalo, kdo a pro? jezdí... n?kte?í jezdili kv?li souboj?m, n?kte?í jeli pro vít?zství... m?žete si o m? myslet, co chcete, ten k?? je trochu s nadsázkou, ale tenhle závod m? opravdu nepot?šil...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #138
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
diky za statistiky
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #139
Rybíz.CZE
Member

 
Rybíz.CZE's Avatar
 
Join Date: 17.9.2006
Location: Zlín
Posts: 138
Default

Q: neda?ilo se ale dobrá 13. p?í?ka

R1: startoval jsem na 13. míst?, pár souboj? s Popelkou a tak jsem dojel 13.

R2: asi v 12 kole jsme se nevlezli z klouczkem do šikany a on z toho mn?l hodiny, potom kolem 20 kola jsme se st?etli z Gepasem a jak už-> uvedl hodiny pro mn? takže jsem z 8 místa na startu dojel asi na 15 pozici.


D?kuji Organizátor?m za skv?lí závod a taky všem z??astn?ným. P?íští závod ješt? nevim jestli pojedu.
Rybíz.CZE is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2010   #140
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Co se tý?e p?ihlášení já se p?ihlásil normáln?. Taky jsme p?ihlásil dalšího našeho ?lena ustn? na serveru a kdyby ses po?ádn? díval Klou?ek se tady ptal jestli muže jet. Bylo mu odpov?d?no kladn?. To je vše co bych ti mohl ?íct k p?ihláškám. Dál nevim co se ti nelíbí na tom že jsme startovali zezadu. Admin zavelil leda tak že nebude obrácené pole a tak jsme to vy?ešili po svym, pokud vim admin proti tomuhle ?ešení nic nem?l. Nechápu teda tvoje bezp?edm?tný p?ipomínky a p?íšt? si je radši nech pro sebe.
No vidim ze si to zadminoval ty sam uz len aby si usporiadal nijake podujatie.Ja vravim ze bez discipliny to nejde a potom je to ako na trhu,kazdy nieco tara po svojom.
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.