Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.5.2013   #161
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Nestraš, co stály naše simy dá Fulda jen za opravu svého rozst?eleného ETTC 320Si na Salzburgringu - cca 15 tisíc euro. Tak snad nemá zapot?ebí nám krást trenažéry. Stejn? by je nemohl nikdo od n?j obsluhovat, není to pr?a ob?as dát po sestavení do kupy. Je to jako živé a d?lá si to co chce ob?as.
Gumový trubkový rám?
To musí být asi ž?žo to st?hovat pokud to na to není p?ipravené a dob?e rozkladatelné. Na toto asi zlatý projektor než pokaždé p?ipev?ovat 3 monitory.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #162
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Software se chová jako živý, konstrukce jsou protitankové. Ob?as je neuv??itelný, co se d?je, na jednom nejde to, na jinym zas to atd, v?tšinou po p?evozu, jinak když p?ijdu do klubu, tak zapnu a makaj v pohod? hned... v?tšinou.

Promíta?ky jsou sice jednoduchý na p?evoz a montáž, ale co barvy, kontrast, náchylnost na sv?tlo, jak ud?láš eyefinity -> t?i plachty? -> náro?nost na prostor plus cena atd. Bez krajních obrazovek je to jako doma.

Montáž a demontáž není jednoduchá úpln?, ale už jsme to docela vychytali, takže když není pot?eba hodinu rozchozovat eyefinity a n?jaké další finti?ky, tak se to docela dá, krom tohom, že ty simy jsou fakt velký a t?žký a dost blb? se ve dvou nosí. No holt jsme si na sebe ušili bi? no. Ud?láme si na p?evoz MK2
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2013   #163
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Vy, jenž chcete jet letní pohár (rozmezí ?ervenec-zá?í), napište mi prosím email na adresu jarabelik89@gmail.com, a? vás co se tý?e organizace mohu hromadn? oslovit.

Do p?edm?tu ude?te LFS - letní pohár.

Dále v textu uve?te:

Jméno a startovní ?íslo - formát jako v LX CUPu, nap?. J. B?lík 89 (u ?ísel kdo d?ív p?ijde, ten d?ív mele, ale kdo jel LX CUP, má svoje ?íslo jisté)
Team
LFS Nick

M?jte se zatím hezky, musím se pono?it do studia.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2013   #164
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

N?jak se za?ínám ztrácet. Ono už se n?co dohodlo? Auto, den v týdnu, ?as, p?ípadn? formát závodu? Nebo se mám hlásit naslepo? Napiš jeden zcela jasný p?ísp?vek pro nás pomalejší, do ?eho se hlásíme
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #165
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hlaš se naslepo, ?eká t? bu? K1, LRF nebo XFG/XRG podle hlasování, p?ípadn? kombinace.

Chci mít aspo? p?ehled, kolik lidí má chu? n?co jet a poté se uvidí. Mn? je v lét? celkem jedno, kdy se pojede, ale radši v týdnu než o víkendu a radši ve?er, na tom se asi shodnou všichni.

Formát závodu - 20 minut kvali (možná 10+10, kdy to druhé postoupí jen ur?itý po?et nejrychlejších) a 2 kratší závody po cca 30 minutách, druhý s oto?eným po?adí prvních xy z p?echozího závodu.

Sta?í takhle?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #166
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Po týdnu se dívám na forum a nic se nezm?nilo.
Belda > komplikuješ to ?ím dál, tím víc. A zbyte?n?.

Takže pokus ?íslo 2 > http://forum.czechlfs.net/showpost.p...71&postcount=2
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #167
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Ja to vidím skôr naopak, pokia? neviem o ?o ide tak sa nebudem predsa hlási? do nie?oho ?o nebudem jazdi?.
Predbežný preh?ad ti bude nani?. Nadho? propozície a po 1-2 tyžd?och vieš na ?i to je dobrej ceste.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho

Last edited by P@cho; 28.5.2013 at 07:28.
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #168
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Nikdo ne?ekl, že je to n?co závazného, jde jen o to, abych Vás mohl hromadn? oslovit a ne?ekal týden, než si to n?kdo p?e?te na fóru.

Co je na tom tak t?žkého pochopit???

Všimli jste si, kolik bylo v LX CUPu p?ihlášených lidí a kolik nakonec jelo? Tady to bude stejné, ale jelikož fórum moc lidí pravideln? ne?te, budu k organiza?ním v?cem vyzývat emailem. Kdo má chu? jezdit, napíše mail. To, že pak t?eba nepojede, protože nebude moct nebo nebude chtít je jeho v?c. HOWG.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 28.5.2013 at 11:48.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #169
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Nikdo ne?ekl, že je to n?co závazného, jde jen o to, abych Vás mohl hromadn? oslovit a ne?ekal týden, než si to n?kdo p?e?te na fóru.

Co je na tom tak t?žkého pochopit???

Všimli jste si, kolik bylo v LX CUPu p?ihlášených lidí a kolik nakonec jelo? Tady to bude stejné, ale jelikož fórum moc lidí pravideln? ne?te, budu k organiza?ním v?cem vyzývat emailem. Kdo má chu? jezdit, napíše mail. To, že pak t?eba nepojede, protože nebude moct nebo nebude chtít je jeho v?c. HOWG.
Práv? že kdo chce organizovan? závodit, p?e?te si alespo? jednou za týden forum a ?eká jestli n?kdo n?co nevyhlásil.
Uvidí jasné propozice, auto, tra?, ?as ... a rozhodne se. A co je na tomhle tak t?žkého pochopit?
Ale tady se nic ned?je, jen se n?kolik m?síc? píše o ni?em
(taky HOWGH )
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #170
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Preboha.....

Léto se tu už snad od 2009 (Co to tady pamatuju) neslo v duchu fun závod? / sérií. D?vody byly jasné, n?kdo si užíval prázdniny, n?kdo cestoval, jinej zas na brigád?. Nikdo ne?ešil takový oficiality, jako startovní ?ísla, maily atd. Prost? se n?co napsalo a jelo se. Kdo p?išel, tak jel, kdo nep?išel, nep?išel. M?lo to svoje kouzlo...

Te? mám poslat mail, aby se zase zhodnocoval zájem. Už se to ?ešilo tady, bylo založeno další vlákno s anketou, te? zase další zjiš?ování zájmu.... Pro??

Když chci n?co jet, tak mi rozum velí kouknout do prvního p?ísp?vku. V tomto vlákn? se v prvním p?ísp?vku ?lov?k nic nedoví a když náhodou najde odvahu p?e?íst celé toto vlákno, tak to aby si vzal dovolenou a stejn? p?i nejlepší snaze dojde na 3. stránku. Rozumné návrhy tu zaniknou a ten co sem klikne jednou za týden a to z d?vodu, aby závodil, tak ví kulový.

Beldo, vážn? p?i vší úct? to chce už n?jaký konkrétní informace, pohromad?, na jednom míst?, stru?n? - jasn? - výstižn?. Tohle nikam nevede. Klidn? na to založ i nový vlákno a budem doufat, že to tam s JackCYm nezaspamujete jako tady a všichni budou spokojený.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #171
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Ludia, prosim vas nerobte tu z toho vedu. Myslim si ze to neje az taky velky problem preposlat registracny mail ktory sme posielali Kidovi, a poslat ho Beldovi. On je organizator a organizuje to po svojom, kto chce jazdit, nema problem poslat mail, kto nechce nech neposiela. Jeden mail nezaberie ani minutu casu a ako znie heslo Mobelixu "Nestojí skoro ni?"
HOWGH (nedalo mi )
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2013   #172
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
HOWGH

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Preboha.....
Vidím že už je to hodn? špatné už se obrací i k vyšší moci

Kdo chce tak dávno jezdí, kdo chce jezdit n?co jiného tak si uspo?ádá podle sebe.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2013   #173
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jednoduše, já nemám te? ?as odstartovat pohár, jak jsem avizoval, krom pracovních povinností mi za?alo zkouškové a do 3.7. mám tedy hodn? napilno. K volantu jsem se bohužel dostal naposledy 19.5.

Takže sbírám emaily od potenciálních zájemc?, a? pak mohu napsat jede se to a to, tehdy a tehdy a budu v?d?t, že se to dostalo ke všem.

Formát závod? je už myslím jasný, zvolí se pouze kategorie, pravd?podobn? LRF/K1, vyberou trat? a jede se.

Taky jsem už na za?átku avizoval, že se mi nechce do ni?eho poušt?t, pokud se nep?ihlásí alespo? 30 lidí, a nep?islíbí mi n?kdo organiza?ní pomoc.

Zatím mám 4 maily, t?m d?kuji za to, že pochopili, pro? je chci a s pomocí se neozval nikdo.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2013   #174
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Taky jsem už na za?átku avizoval, že se mi nechce do ni?eho poušt?t, pokud se nep?ihlásí alespo? 30 lidí, a nep?islíbí mi n?kdo organiza?ní pomoc.

Zatím mám 4 maily, t?m d?kuji za to, že pochopili, pro? je chci a s pomocí se neozval nikdo.

To aby jsme se asi za?ali množit

Server se m?žeš zeptat 00ja, pokud chceš ?ešit protesty pak oslovit pár lidí jestli by d?lali komisa?e.

Závod si odstartuješ sám tipuji a ud?lat tabulku výsledk? je otázka pár minut v excelu podle toho jak jí chceš po?ítat.

Pravidla si p?ebereš a zve?ejníš jaká uznáš za vhodné.

Osobn? jsem organizaci vypustil, zájem je zde malý co se tý?e ú?asti a poté to táhnout organiza?n? když na to nemusím mít ?as za m?síc a nebyl by záskok se nevyplatí.

Jinak LRF není vyvážené, každé vozidlo je defakto individuální skupina. Záleží podle výb?ru tratí a délkách závod?. LX6 > RAC > FZ5.
S FZ5 se dá jezdit tak 10min, pak už to za?íná být p?eh?áté a je to spíše hlídání pneumatik nežli závod?ní.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2013   #175
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Tak zase koukám asi po dvou týdnech na forum a to jsem si mohla myslet ... zase nic ... a to bylo kec?
Už to tu n?jak vyšum?lo, jedu rad?ji na vodu, tak snad n?kdy p?íšt? ahoj
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2013   #176
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak zase koukám asi po dvou týdnech na forum a to jsem si mohla myslet ... zase nic ... a to bylo kec?
Už to tu n?jak vyšum?lo, jedu rad?ji na vodu, tak snad n?kdy p?íšt? ahoj
Belda má naše mailovky netrpezlivo ?akáme
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2013   #177
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak zase koukám asi po dvou týdnech na forum a to jsem si mohla myslet ... zase nic ... a to bylo kec?
Už to tu n?jak vyšum?lo, jedu rad?ji na vodu, tak snad n?kdy p?íšt? ahoj
Jakých kec? prosím t?? ?íkal jsem, že toho mám nad hlavu a jestli se n?co rozjede, tak v ?ervenci po zkouškovym, ale mám 4 maily, takže to vidim akorát na n?jaký sranda match, jak cht?l d?lat Honza, klidn? mu rád p?enechám iniciativu...
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.