Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.4.2009   #241
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

P?íšt? ud?lám crash párty. Jo a rad?ji se m? nezastávej a n?co p?knýho mi ?ekni, m? už asi jeblo v hlav?, protože se mi to normáln? líbí. Bavím se jaký jste borci.
Te? mi n?kdo zase napíše n?co hezkýho. Už se t?šim.

***** vy de, prý se tu má ?ešit závod, tak m?žeme za?ít. P?íšt? to bude t?žký XRT nikdo neudrží a budou pot?eba boxi. Jo a já budu hodn? vyhazovat i klidn? za to, že se n?kdo o n?koho op?e.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #242
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Aha, už nikdo nepíše, to jsem rád. B?žte spát a zítra za?n?te trénovat na XRT. Abyste to nemuseli dohán?t kecama a protestama. Narážky na m? pak taky nemusíte používat, když budete dob?í a budete mít natrénováno. Dobrou a držím palce, XRT se p?etá?í, tak to zmákn?te v tý první zatá?ce.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #243
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

na XRT sa tesim a som zvedavy, kto pojde bez pitstopu co bolo organizovane (tusim) chvatym, tak to bolo skvele, ludia sa drzali... kiezby sa to aj teraz zopakovalo
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #244
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
za?n?te trénovat na XRT.
N?kte?í už na XRT natrénováno mají protože chvaty po?ádal ovál závody s XRT. Bylo to na 60 kol jestly si dob?e vzpomínám.
XRT je super kone?n? se do hry dostanou i gumy které se p?i nešetrné jízd? krásn? zah?ejí. A taky se kone?n? bude i ubírat plyn
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #245
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

No, kone?n? se tu n?co ?eší. Doufám, že až vykopu tu demenci, tak si hezky zajezdíme. Bude to supper závod a bude napínavej. Jen se bojím t?ech aut v zatá?ce, asi pojedu opatrn?ji a nebudu tak riskovat.
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #246
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Já se taky t?šim na XRT, ale z celého cupu nejvíc na poslední 2 závody
Jel jsem tuhle závod s autem kategorie TBO, s FXO, a po 40-ti kolech byly gumy v háji Uvidíme jak to p?jde se zadohrabem, ale kdo nezvládal LX4, tak s XRT nemá nárok....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #247
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Eraserko View Post
na XRT sa tesim a som zvedavy, kto pojde bez pitstopu co bolo organizovane (tusim) chvatym, tak to bolo skvele, ludia sa drzali... kiezby sa to aj teraz zopakovalo
prezradim ti male tajomnstvo pit stop
ale vazne ,tesim sa na XRT ako auto ,ale netesim sa na nekontrovatelne objekty smerujuce mojim smerom po poslednej mojej race XRT @ oval som si to nevinne odniesol . Verim tomu ale naozaj ,ze sa to znormalizuje.


Sider ,taky maly navrh ,co tak si "najat" tym myslene poziadat niekoho aby ti robil komisara? Podla mna sa najde niekto ochotny co by sa aspon z casti oto vedel postarat popripade spravil taku malu vypomoc.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #248
Sider
Member

 
Sider's Avatar
 
Join Date: 23.6.2007
Posts: 157
Default

Po?kej, to už mi navrhoval ŠAJN. Je to blbost, nechci aby pak všichni nadávali na kamaráda. Nikdy bych nevystavil p?ítele takovejmhle problém?m, jsem asi jinej, ale myslím si, že nejsem podrazák. V tomhle sv?t? už je to každej hlavn? ?eši. No a rad?ji strpím narážky na mojí osobu. Kámošovi to neud?lám. ?us a rejpejte.
T?eba mi napište n?co bíle. Gepasi, t?eba že jsem puber?á?ek, teda jestli ty nejsi taky. bílá b?lejší, prádlo a n?kdo možná i ?ist?jší
__________________
www.eliminators.webnode.cz
Sider is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #249
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
V tomhle sv?t? už je to každej hlavn? ?eši.
tohle uz snad ani nemuzes myslet vazne
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #250
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
...
ok nepochopili sme sa ,nechaj tak teda
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #251
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Sider View Post
T?eba mi napište n?co bíle. Gepasi, t?eba že jsem puber?á?ek, teda jestli ty nejsi taky. bílá b?lejší, prádlo a n?kdo možná i ?ist?jší
a nebyla to pravda? ---> PERVOL WHITE MAGIC
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #252
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Mike netušil som, že musím by? v spec mode aby som mohol poda? protest, myslel som, že sta?í ak sa domnievam, že nebolo všetko pod?a pravidiel tak môžem poda? protest.
Ak si pozrieš chat v zázname, tak tam nebolo, že žiadam o DNF jazdcov Mike, Merfi a Eisman, ale bo tam, že žiadam organizátorov aby v rýchlosti pred závodom skontrolovali, to ?o tam ?erveným vypisovali NEDRAFTOVA? V KVALDE!
Takže Mike a Merfi, ja som nežiadal vašu smr? ukame?ovaním ani ukrižovaním alebo s?atím hlavy, jednoducho som sa chcel uisti? v tom, že kvalda prebehla regulérne, a neviem, ?o vám na tom vadilo ak ste šli regulérne?
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #253
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
Mike netušil som, že musím by? v spec mode aby som mohol poda? protest, myslel som, že sta?í ak sa domnievam, že nebolo všetko pod?a pravidiel tak môžem poda? protest.
Ak si pozrieš chat v zázname, tak tam nebolo, že žiadam o DNF jazdcov Mike, Merfi a Eisman, ale bo tam, že žiadam organizátorov aby v rýchlosti pred závodom skontrolovali, to ?o tam ?erveným vypisovali NEDRAFTOVA? V KVALDE!
Takže Mike a Merfi, ja som nežiadal vašu smr? ukame?ovaním ani ukrižovaním alebo s?atím hlavy, jednoducho som sa chcel uisti? v tom, že kvalda prebehla regulérne, a neviem, ?o vám na tom vadilo ak ste šli regulérne?
+1 Nechapu co se tam Mike a spol tak rozcilovali, byl to jen protest a pokud si byli jisti ze neudelali nic spatne mohli byt naprosto v klidu To ze pak Sider nektery vykopnul neni problem Attiho. Prijde mi ze nechapete ze dal jen protest, nevynesl rozsudek o ktery se staraji jen a jen admini.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #254
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Žádám smrt ukamenováním za to že jsem se pozastavil nad tím jak Atti podával protest zrovna na ty co byly okolo n?ho a tuším Branislava Prost? mi to p?išlo v tu chvíli komentá?e hodné No co každý jsme jiný a každému p?ipadá divné n?co jiného. Te?ka už to tu nemá cenu ?ešit stejn? se to nedá zm?nit.
PS.: Jestli závod s XRT bude probíhat jako minule když to po?ádal Chvaty tak se už t?ším na souboj Já vs. SDI
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #255
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
No co každý jsme jiný a každému p?ipadá divné n?co jiného. Te?ka už to tu nemá cenu ?ešit stejn? se to nedá zm?nit.
O tohle tu v?bec nejde, prost? m?l být klid a nikdo nem?l nic psát. Bez vyjímek.
Jestli jsi byl (jakože byl) nevinnej, tak ses nemusel roz?ilovat a být potichu. Admin by to rychle p?ezkoumal nebo by ud?lal n?jaký jiný rozhodnutí a všechno mohlo být v klidu. Jenomže to dopadlo, jak to dopadlo. Takovej p?ístup prost? nikam nevede.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #256
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Ok, sorry, byl jsem v?era v tu chvíli ješt? roz?ilený ze všeho a ze Sidera A já bych protest nepodával v?bec, pokud bych to sám na vlastní o?i nevid?l, ale to je jen co bych ud?lal já osobn?. P?ijde mi, že podávat protest založený jen na tom, že se mi nezdá n??í ?as, je zvláštní.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #257
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
O tohle tu v?bec nejde, prost? m?l být klid a nikdo nem?l nic psát. Bez vyjímek.
Jestli jsi byl (jakože byl) nevinnej, tak ses nemusel roz?ilovat a být potichu. Admin by to rychle p?ezkoumal nebo by ud?lal n?jaký jiný rozhodnutí a všechno mohlo být v klidu. Jenomže to dopadlo, jak to dopadlo. Takovej p?ístup prost? nikam nevede.
A to ud?lat nemohl? My jsme se ptali Attiho, že jaký má k tomu d?vod, ale admin mohl mezitím opustit server a zkontrolovat replay. Místo toho zavelel ticho, p?l minuty ani slovo od n?j a nakonec vysv?tlení žádné, ov??ení také ne, pokud vím. A když se v tu chvíli domníval, že jsem draftoval, dal mi po závod? kick a stejn? jsem startoval první.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #258
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
P?ijde mi, že podávat protest založený jen na tom, že se mi nezdá n??í ?as, je zvláštní.
Je to divný, ale nikde se to v pravidlech nezakazuje, takže na to m?li právo. Ne, že bych se tohohle zp?sobu zastával, ale tak to je.

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
A to ud?lat nemohl? My jsme se ptali Attiho, že jaký má k tomu d?vod, ale admin mohl mezitím opustit server a zkontrolovat replay. Místo toho zavelel ticho, p?l minuty ani slovo od n?j a nakonec vysv?tlení žádné, ov??ení také ne, pokud vím. A když se v tu chvíli domníval, že jsem draftoval, dal mi po závod? kick a stejn? jsem startoval první.
Admin to nezvládl na 100%, toho si všim asi každej. Ale nikdo mu to taky moc neuleh?il. Já doufám, že se to do p?íšt? zlepší, protože tenhle cup má dobrej potenciál, jenom to kazí nezodpov?dný lidi.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #259
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
A když se v tu chvíli domníval, že jsem draftoval, dal mi po závod? kick a stejn? jsem startoval první.
nn kick ti dal za to, že si tam stále vypisoval s niekým a admin žiadal ticho, chat stop.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2009   #260
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
nn kick ti dal za to, že si tam stále vypisoval s niekým a admin žiadal ticho, chat stop.
nie, organizator ten kick zdovodnil ako trest za drafting
Eraserko is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.