Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.12.2007   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default Týmová bitva FXR@AS GP - tiskovka

Dnešní endu jsem poh?bil, takže sorry Tairo.

P?išel jsem p?esn? na za?átek quali. Vyjedu a nic mi nešlo na volantu, FF špatn? atd. Do boxu se skákat nesmí, tak jsem objel kolo a za?al zkoumat. Samoz?ejm?, že jsem m?l Logitech profil nasm?rovaný už na nový X32, takže p?esm?rovat, p?enastavit ovládání (v X10 to mám trochu jinak) a hurá na to. Mizerný ?as za asi ty 3 kola co jsem stihnu mi nevadil, 3h je dlouhá doba.

No a neš?astný race.. hned v prvním kole jsem omylem celkem v rychlosti za?adil 1 a popkorn byl jak z praku. Následovala ješt? v?tší chyba a sice rozhodnutí, že boxy jsou moc velká ztráta a že to snad pojede. Nejelo Všichni se okolo prohnali jak velká voda a já kroužil +5s víc na kolo než normáln?. ?ím víc kol jsem ud?lal, tím víc sem si ?íkal, že do box? se to už nevyplatí.. Kdybych já blbec jel hned Auto jsem p?edal po 45min s velkou ztrátou a pak už jsme to jen kontrolovali zezadu Po dalším st?ídání už jsem jel celkem ok, sice ne rychle (2:43), ale zato naprosto vyrovnan?, desetinka sem, desetinka tam. Nakonec 11. flek.

Jinak FXR mám rád asi jako kámen v bot?. To byl po dlouhý dob? jediný a na dlouho poslední závod s tímhle autem.

Gratulace Kidovi, p?kný výkon.

p.s.: My m?li teamový ventrilo, kecali jsme furt a p?itom jsem za celý ve?er krom? "hi", "gratz" a "bye" nenapsal v?bec nic. Tresty za kecání máte upln? zbyte?n?..

Last edited by Pablo; 18.12.2007 at 01:18.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Pro m? to byl nejnudn?jší závod poslední doby. Ale popo?ad?...

Kvali: 2. Tréning jsem vypustil, takže velká spokojenost.

Závod: Na startu jsem p?edjel Felixe a jel si vp?edu celkem klidn? vst?íc svojí plánované hodince. Vše šlo dob?e (i když hrozná nuda, FXR nemam zrovna v lásce a navíc nic p?ed sebou, nic za sebou...) až do n?jaké 47.-50. minuty, kdy jsem ud?lal chybu na cílovce a poškodil auto. Na jízdních vlastnostech se to skoro neprojevilo, ale ztartil jsem n?jaký ?as z náskoku. Do boxu jsem zajížd?l z prvního místa p?esn? po hodin?. Janže pit trval moooc dlouho, auto bylo poškozené, takže jsme ztratili mojí blbostí n?jakých 15 vte?in.
Po Eraserov? hodin? jsem auto p?ebíral na 4. pozici. P?ede mnou jeli Miri a Loukota. Zkusil jsem jet co to dá, ale na chladných pneu jsem se dostal do písku a ztratil 5 vte?in. Pak jsem se dal do kupy a za?al dvojici p?ede mnou stahovat. Oba ale zajeli do box?, takže ze souboj? nebylo nic. Pak už jen op?t nudný dojezd do cíle na 2. pozici s poškozeným motorem (hr?za, motor n?jak divn? brblal, na výjezdech to bylo líný a na rovinkách jsem m?l -5Km/h oproti 1. stintu). Gratuluju Kidovi k suverénnímu vít?zství a taky všem, co vydrželi. Jsem rád že už je to za námi, do FXR te? rozhodn? dlouho nevlezu.

P.S: další závod je LX6, to bude n?cooo. Akorát škoda že se jede uprost?ed zkouškovýho, nebudu mít ?as na tréning. Ale co, vždy? o nic nejde.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #3
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Q som nesiel ,a ked sisso navolil taktiku safety first tak z posledneho

zavod ,no od sissa som preberal na jedenastom ,kde mi priatelsky nechcene zaradil Raketu (Revers) ,a ja pekne vyrazil DOZADU ,rychle prekvaltovanie na jedna a hura plnou parou v pred vyrazal som na dvanastom mieste tesne uz za jedenastym ,ale neako studene pneu a neako v parabolike som to pretocil a sup to do vyletovej zony .Nastastie bez poskodenia som pokracoval dalej ,prvy moj Turn isiel ako sinusovka ale celkom hladko som to prezil az na nudzovu zastavku v boxoch po poslednom prejazde sikany pred cielom ,cize rychla kalkulacia ,dotankovanie new pneu a rychle naspat do zavodu. Po case som natrafil na vzorneho vodica taira ,ktory poctivo svietil tak ako je predpisane Jazdil som znova ako sinusovka ,ale podarilo sa mi ziskat jednu poziciu. nakoniec ani neviem kolkaty som skoncil ,ale celkovo som si Narodeninovy zavod predstavoval inac ,na stupni vytazov ale co uz ,podmienky neboli idealne ,cize nakoniec spokojny ,ze som presiel ciel

Thanks for race
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Pred zavodem bylo jasne ze pojedem jen jednim vozem, tudis souboj s KxR se nekona, soustredil ijsme se na inserty a na to aby zavod yza neco staly.

Oba sneci sme v kvalde predvedli maximum a s 10. mistem spokojenost.

Rozjel sem zavod apekne s vama dve kola bojoval, ve tretim sem ovsem sel pozde na brzdy ve vetryn pytli a do jednoho z vas strcil tusim nekdo z SDI a ten stouchnul Krpase. Moc se omlouvam vim ze si za to nic enkoupite ale pockal sem a pokracoval dal predposledni s naskokem 5s na inserty. jen o minutu pozdeji me padnul net. do vozu skocil woodbine ale ztrata byla 1.kolo (asi nevim jak se to bude pocitat) co zaje na tehle trati pres 160s. Tak jsme do toho daly vse woodvi to zezacatku moc neslo a prekrocil rychlsot v boxech ale pak sme se rozjezdili a myslim ze stahli tu ztratu na nase rivali tak na 45- 60 s. kdyby nespadl net (poprvi tenhle rok asi)bojovali sme v poho o 7. místo skoda. Takze celkove asi 11 nebo 12.


Jeste jednou sorry za to prstrceni

Jinak endu bejvaj nuda. kort kdyz jede par aut.
Jinak Kide doufam ze si poradne natrenoval na 24 hod :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #5
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Nemam tieto endu prilis rad vecsinov sa na trati nic nedeje.
Trening- minuly tyzden som nieco potrenoval a nastavil lamacky set-a donutil Megina ho tiez pouzit -nemal na vyber ak nechcel ist 3 hod sam

Dnes som to pred pretekom skusil casy 2:49 vyzerali dost blbo

Prekvapivo sme ziskali 8. miesto vyjazdil to hlavne Megin ja som sa to snazil nepokaslat a nakoniec som si par poslednych kol uzil super suboj s Attim-fakt dik to by mohli dat aj do TV

A mam jednu otazku pre Sissa:Ako sa ti pacil pretek u nas "doma" v porovnani s tymi v "cudzine"?
A Sisso prepac ale tvoje tvoje mierne povedane "nestandartne" suboje s Meginom na zaciatku ma dost prekvapili. Od teba co kritizujes CS scenu za tvrde a nefer jazdenie(scasti s tebou aj suhlasim) som to necakal.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
Od teba co kritizujes CS scenu za tvrde a nefer jazdenie(scasti s tebou aj suhlasim) som to necakal.
No ono to asi bude tim ze posledni se jelo ICGTR, vetsina v tanku FXR a podle toho to taky vypadalo... Octavky budou podle me lepsi, jednak se auto necha snaz ovladat a pripadne tresty budou dost tvrdy, tak si to kazdej rozmysli... a jestli si nekdo mysli, ze se tu jezdi tvrde, at zkusi nejakou nemeckou ligu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Kavlifikace: Jeste v pulce kvalifikace jsem nevedel, ze nastoupim nakonec se Kada uvolil, ze pojede. Chudak ani netusil, ze zavod bude trvat 3 hodiny Do kvalifikace jsem vyrazil v poslednich 3 minutach, takze jsem stihl jen jedno ostre kolo. Pozici nevim, nejaky uplny chvost.

Zavod: Auto zacalo pekne pracovat az od tretiho nebo ctvrtyho kola, pak jsem dohnal par lidi pred sebou a svedl pekne souboje s Attim a Mirim. Predaval jsem asi ze 7.mista. Druhy stint jsem pouze dohanel 23 sec ztratu na max.3, ktereho jsem se snazil posledni dve kola meho ucinkovani predjet. Nevim jestli se mi to poradilo, protoze v zapeti jsem musel do pitu na vymenu pneu a stridani.

Kada jel moc pekne na to, ze posledni tri mesice sedel za volantem asi jen dvakrat, dik zes prisel.

EDIT: bylo to pekne rozlouceni s X10
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 18.12.2007 at 10:40.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #8
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

No ako som to videl ja?

Kvali dopadla celkom dobre kedze som isiel s nadstavanim pre preteky takze start z 11. miesta.

Mam dobre pocity z celeho preteku ale musim zacat negativne. A tou pricinou je SISSO.
Ja neviem ci si neuvedomujes ze sa jazdilo Enduro a nie sprint na par kol. Hned po pomalej sikane v prvej zakrute si to domna na vyjazde bokom vrazi! Dik za poskodenie. Zislo sa mi od prveho kola, hned som mal potrebnu istotu.
Nasleduje druhe kolo, siso ide zosiroka po mojom predbehnuti v T1 a tak mu to vraciam, uz som pred nim ked ale v 230km/h citim naraz do mojej zadnej casti a koncim v hodinach. A SISSO? Veselo si pokracuje dalej....
No nic pekna strata, ale preteky su dlhe. Nasrany, zacinam stihaciu jazdu. Do desiateho kola som ho dohnal a uz som ti to isiel zpocitat. Tu som si ale povedal nepokaslem Bigmanovi preteky tym ze budem riskovat poskodenie. Tak som v poslednej chvili uhol a predbehol ta normalne a cisto. Ale ako moc som to chcel spravit inac...
Jazdilo sa mi dobre, bez vacsich chyb. Po vymene z Bigmanom som si na svoj druhy stint zvykol rychlo a ku koncu som zvadzal super suboje s Attim a to niekolko kol. Super. Bohuzial som nakoniec musel na planovanu vymenu s Bigmanom.
Zvysok pretekov som si uzival opat genialne suboje Bigmana opat s Attim. A to poslednych cca 10 kol. Nemozem si pomoct ale zdalo sa mi ze sa Atti s nami tak trocha hra. Niekedy si dost nezmyselne brzdil...

BTW Sisso popitaj sa Attiho ako sa slusne jazdi!

Zvysny nazor k organizacnym veciam som napisal do hlavneho vlakna Timovej Bitvy
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 18.12.2007 at 11:55.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #9
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Nemozem si pomoct ale zdalo sa mi ze sa Atti s nami tak trocha hra. Niekedy si dost nezmyselne brzdil...
Taky jsem si vsiml. Asi dvakrat me Atti dupnul na brzdu uprostred zatacky, takze jsem ho na vyjezdu nemohl ohrozit.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Kavlifikace: Jeste v pulce kvalifikace jsem nevedel, ze nastoupim nakonec se Kada uvolil, ze pojede. Chudak ani netusil, ze zavod bude trvat 3 hodiny
Bylo to nejak takto (volny prepis):
ICQ:
Ag: Muzes jet dnes TB?
Kada: Dnes nestihacka, ale jet muzu, kdy to zacina?
Ag: Uz bezi 20 minut kvali.
-- v teto chvili zacinam stahovat ventrilo, instalovat, mapovat na volant.
Dalsi komunikace probiha s Agarashem, Tairem a Pablem po Ventrilu.
Kada: Co se jede?
Ag: Jede se LFS, AS GT, FXR.
-- s FXR jsem nikdy zadnej zavod nejel, jen asi 10 minut offline kdysi.

Behem prvniho Agarashova stintu jsem si v hotlap modu aspon trosku zapamatoval trat a zvykl si na ten tank. Svuj prvni stint jsem celou dobu +- zrychloval, coz je dobre videt na statistice :-). Ve druhym stintu jsem se pokusil zdramatizovat zavod sestrelenim vedouciho jezdce Kida. Nastesti to nevyslo, ale byla to tesnota. Poustel jsem ho na modrou, ale pri tom sem se dostal na travu uvnitr, pred vlasenkou na kopci, a uz jsem jen pasivne koukal jestli ho trefim nebo ne.

Kazdopadne po dlouhatanske dobe jsem jel LFS a pekne si pojezdil. Dik Agarashovi za super setik, kdyby mel rychlejsiho spolujezdce, urcite by bojoval o predni pricky.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #11
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Ja se musimpridat ke gratulaci... DIky providerovi jsem se dozvedel asi 10min pred startem, ze jet nemuzu, takze jsem nepocital ze by Ag jel, Kada neodpovidal, celkem me to mrzelo. Ale kdyz jsem se ted dozvedel ze od ALeRTu jely 2 posadky, velice me to povzbudilo... Takze DIKY Kado za zaskok
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #12
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

takze z mojho pohladu >

qual : nesiel som, Ghost to zvladol na vybornu, pekne 2. miesto

race : Na zaciatok by bolo dobre spomenut, ze ako jedini sme zvolili taktiku na 2 zastavky > kazdemu to muselo vydrzat minimalne hodinu.

Preberal som po hodine, Ghost isiel do boxov na prvom. Zdalo sa mi, ze tam stojime nejak dlho, predpokladal som poskodenie... Po vyjazde som sa ocitol na druhom, s dost slusnym odstupom za Kidom a s Jimikom v patach. Na chladnych pneu to dost smykalo a musel som ich setrit. Az Jimik v spatnych zrkadlach ma uvedomil, ze sa dost vleciem, tak som pridal. Po case som opat uvolnil z tempa, musel som mysliet na pneu. To Jimik vyuzil a niekolkokrat sa ma pokusil predbehnut, no po par subojoch som si 2. miesto udrzal. Opat som pridal, vzdialil sa, az isiel do boxov a opat to bola nuda. Okolo 55. minuty som zjavne zvolnil, kedze dezen uz bol velmi tenky. Nakoniec som to asi minutku pred 2. hodinou odniesol do boxov na 2. mieste. Prebehla vymena pneu, paliva a Ghost preberal na 4. mieste. Zaver uz asi poznate Spokojnost s 2. miestom, aj ked nebyt tych chyb, mohlo byt 1.

Gratulujem Kidovi k cisto UFOnskemu vitazstvu a taktiez ostatnim, ktori dosli.

PS: Ad Atti - Ved sa cele 2 hodiny nudil, nechajte ho trosku sa vyblaznit sa
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #13
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 4. Musel jsem behem kvaldy odejit a ztratil jsem 10 minut. Pak jsem zajel 3 ostry kola. Po tretim jsem byl spokojeny, tak jsem dal spectate.

R: Uz dva tydny zpatky jsem mel jasno, ze pojedu na 45 minutove stinty.
Po startu se zezadu prehnal Loukota, takze jsem byl paty, navic uz po prvnim kole se za mnou udelala mezera, takze jsem jel v klidu a soustredil jsem se na deni pred sebou. Ve druhym kole to Felix poslal do travy - pozice zadarmo. Na zacatku tretiho kola jsem to poprve zkusil na Miriho, ale zatim neuspesne. O kolo pozdej uz se mi to po peknym souboji povedlo. Pak jsem zacal dotahovat Loukotu. Predjel jsem ho prekvapive rychle, cekal jsem, tuzsi souboj, ale budiz. Pak uz zbyval jenom Ghost, ktery ale mel solidni naskok. Kdyz se pak pred 45. minutou pripojil eraser, tak jsem si rekl, ze asi pojedou brzo do boxu, tak jsem zajel taky. K mymu prekvapeni ale nezajeli. Doslo mi, ze jedou na dva stopy, tak jsem zacal tlacit, abych ziskal na muj treti stop dostatecny naskok. Zrejme jim ale odesly gumy, protoze jsem je i s plnou nadrzi dojizdel a po jejich stopu jsem mel naskok 25s. Ten jsem do dalsi zastavky natahl na nejakych 40s. Cekal jsem, ze to na udrzeni vedeni stacit nebude, ale stihl jsem to o necely 3 sekundy. Pak uz docela pohoda, az na jedny hodiny v cilove sikane a krece v prave noze po druhe hodine -> musim zapracovat na fyzicce.

Takovy zavod jsem podstoupil naposled. 3 hodiny jsou prece jenom trochu moc.
Diky vsem za zavody, na dalsi kombo se tesim uz ted.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #14
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Taky jsem si vsiml. Asi dvakrat me Atti dupnul na brzdu uprostred zatacky, takze jsem ho na vyjezdu nemohl ohrozit.
sorry Ag, bolo to vynútené, ja som videl, že ma dobiehaš ale ja som mal jazdca pred sebou, ktorý práve za?al šetri? pneu a bol dos? pomalý v zákrutách, sám som sa naplašil ked som videl aký je pomalý a musel som pribrzdi? na poslednu chvilu aby som do neho nenarazil, mohlo by ho to dosta? do hodín, bolo to tuším v tom najpomalšom esí?ku, šiel v tých zákrutách o cca 10km/h pomalšie, potom som ti ho prepustil aby si sa s ním popasoval ty :-)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #15
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post

Zvysok pretekov som si uzival opat genialne suboje Bigmana opat s Attim. A to poslednych cca 10 kol. Nemozem si pomoct ale zdalo sa mi ze sa Atti s nami tak trocha hra. Niekedy si dost nezmyselne brzdil...
no povedzme tak, že som si chcel overi? Inser?ákov v súbojoch , išiel som v nebodovanej posádke a musel som zahna? nejak nudu :-)
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #16
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
no povedzme tak, že som si chcel overi? Inser?ákov v súbojoch , išiel som v nebodovanej posádke a musel som zahna? nejak nudu :-)
a ja som myslel ze ide v nebodovanej Branislav so Sissom - ale uz som si vasu zmenu na poslednu chvilu precital
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #17
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Knipex - tým 2 (Miri, Masterful)

myslím, že mluvím za oba, když napíšu, že jsme maximáln? spokojeni s tím jak jsme skon?ili. Na minulou ned?li jsme poctiv? trénovali jak kvali tak 45min ?ásti, ale n?kde byla chyba. P?ední pneu p?i R2 byli p?epálené po 2 kolech a R3 zase po chvíli nešli oh?át. Zkoušeli jsme r?zné fígly (tlak, odklony) ale žádný výrazn?jší pokrok to nep?inášelo. Zvolili jsme tedy strategii jet na ?ty?i 45ti minutové stimty a z konzervativních d?vod? na R3.

Kvalifikace vyšla jak nejlíp mohla - mé PB a nádherné 3. místo (speciální dík inferno hotlap setu)

Závod: bylo mi nadevše jasné, že budu od za?átku ?elit tlaku a tak jsem do souboj? nešel nikdy na krev, ale ani jsem pozici nemínil dávat zadarmo. Po krásných soubojích v prvním stimtu jsem sice ztratil pár pozic a do box? zajížd?l z 6. místa. Masterfulovi se na R3 také p?íliš neda?ilo, ale díky chybám soupe?? jsme se posouvali op?t výše. Druhá polovina závodu byla udržovací a v zájmu toho jsem Masterfulovi p?enastavil poslední krátkou ?ást na R2. Jak jsem napsal v úvodu, veliká spokojenost s cílem - krásné 4. místo.

Tuto kombinaci jsme navrhli my (resp. Masterful) tak jsme si snad neud?lali ostudu... Škoda EGT a i ostatních, které to koplo.

Gratulace Kidovi a všem co vid?li cíl
__________________
none

Last edited by Miri; 18.12.2007 at 21:13.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #18
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
a ja som myslel ze ide v nebodovanej Branislav so Sissom - ale uz som si vasu zmenu na poslednu chvilu precital
To som si myslel aj ja .
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik

Last edited by Branislav; 18.12.2007 at 21:48.
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2007   #19
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Rivalita i ty body super vec.

Myslim ze TB je super v zavodeni i rivalite. Jine nez liga.

Taky sme nejeli vse a a taky ne vzdy dve posadky holt sou komba co nesedi :-)

Doufam ze treba prsiti podzim/zima se pojede TB zas
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2007   #20
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Rivalita i ty body super vec.

Myslim ze TB je super v zavodeni i rivalite.
S tím mohu jedin? souhlasit.
A jak už psali týmový kolegové, KxR super výsledek.
Pro nás pomalejší (tím se nechci nikoho dotknout ) je po?ád motivace
být lepší, horší jsou na tom "ufoni", kte?í si s námi jen pohrávají.
Ale obdivuji je !
Závody se mi líbily, gratz Kidovi k excelentnímu výkonu,
ale též všem z??astn?ným.

Omluva (NRG)SIRovi za incident ve 27. kole, jist? to nebyl m?j úmysl,
chyba myslím byla na obou stranách.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.