Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.11.2007   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Týmová bitva FE Rallycross - XFG - tiskovka

Zajtra (vlastne dnes ) som na sluzobke takze zacnem:

DIK ZA SET dnes parti SIRovi.

Kvalda: 8. miesto, cas pod 1:19, z mojej strany spokojnost

Sprint1: Po starte som sa dostal na 6. miesto. Ku koncu mi odchadzali pneu. takze ma polahki zdolal Kid.

Sprint2: Start z 1. miesta vzdy potesi Do 5. kola to bolo v pohode. Potom v priebehu 2 kol preleteli okolo mna 5 ufoni. Nasledne som podlahol aj Sonikovi. Opat sa prejavil set, ze som sa v nom po prvom sprinte vobec vrtal. Este to bolo horsie a PP bola totalne prehriata. V poslednom kole sa este okolo mna prehnal dajaky ufon a Miri si ma vychutnal na cielovej rovinke pri peknom fotofinishi! No pekne ale ako pre koho

Long: Start zo 4. mista tiez nebolo najhorsie riesenie. Po par kolach som sa dostal cez Jirku a aj pred Bigmana (ozaj DIKES) Xedoxa som uz ale dobehnut nemohol. Konecne som prisiel na to ako jazdit aby som tak nenicil PP. Tusim v 11. kole sa pchal Krpas tam kde nemal a ako som videl z replaya stastie mal, ze neskoncil na streche V tej pasazi so skokom som bol rad, ze sa drzim medzi zvysenymi okrajmi trate, a pri skokoch sa nie dobre manevruje, preto priestor som ti tam nechat nevedel... Ked prisli PITSTOPY tak som stratil poziciu a dostal sa predomna Branislav. Medzi nami sa este ocitol aj Xedox. Xedox bol opat nad moje sily ale Branislava sa mi predbehnut podarilo. A este sa okolo mna prehnal dajaky ufon :-) Inac nic zvlastne sa uz nedialo a v relativnej pohode som dikruzil do ciela.

Pekne preteky, vsetky tri.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 27.11.2007 at 01:49.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #2
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

S funk?ním PC a internetem jsem se t?šil jako malej kluk na závod...

kvalda - t?etí od konce pokud si dob?e pamatuju, 2x bouda zp?t na kola, 3. bouda finální .

sprint1 - jediný závod dokon?ený. umíst?ní není d?ležité, fajn jsem se projel. zlepšil si PB (to ostatn? tuším v každém dalším eventu)

sprint2 - bouda...

long - tak do pit? to vypadalo dob?e jenže... n?kde kolem 14. kola jsem na cílovce upravoval nastavení pitu a dal ze?. Auto to p?ežio a já ztratil jednu pozici. Ovšem toto upozorn?ní jsem nebral vážn? a p?i nájezdu do "pit lapu" jsem v rychlé šotolinové pasáži, b?h ví pro?, za?al nastavovat množství paliva a po?ítat kolik toho bude sta?it... Za tuto pitomost jsem zaplatil -> konec závodu. V ten moment jsem málem vytrhl volant ze stolu. Nicmén? dále jsem sledovat "LFS TV" a hlavn? souboj týmového kolegy Agarashe, perfektní souboje n?kolik kol se SIRem, pak ovšem n?kdo rozhodl, že ALeRT ostrouhá a odpojil Agarashe z netu... Ješt? b?hem závodu jsem sledoval jak tu a tam se vzneslo auto soupe?e, obvzlášt? efektní byl Sonyk,který se nakonec dostal zp?t na kola a pokra?oval, sm?lu m?l Kid, ten dozávodil hlavou dol?l. Celkov? jsem spokojený z toho, že net nelagoval a technika spolehliv? pracovala.

replaye jsou zde
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvalda: parada pb pod 19 a tusim 5. misto na startu to sem na crossu fakt necekal.

Sprint 1: pokousel sem se chvilku o Krpase ale opravdu jen chvilku pak uz sem videl jen dosedat prach co rozvirili ufouni.Hlidal semsi megina v zadech a dojel si pro krasne 5. misto

Sprint 2. : boj s ufouny co startovali za mnou, chvilk use darilo ale byly rychejsi taksem je tak nejak ani neblokoval. 6. misto v cili

Long: Pohoda sem vsecky pustil pred sebe at se pobyjou, pak sem si uzival super souboje s Gabelem a nedarilo se mi ho dostat.Po par kolech se podarilo a stihal sem Miriho, v souboji s nim sem blbe najel T1 skrtnul o gumu a jak psal Gabel efektne si zaletal, ale bohudik me reklamy vratili na kola a dojel sem do boxu.Opravil a pokracoval, koukal jsem ze sem nebyl sam a tak v cili 8.misto pohoda.Na modoru sem snad poustel v poradku:-)

Nas cil byl porazet KxR a Insert coz se myslim moc dobre darilo takze sem zvedavi jak je to ted ve vysledkach a sem zvedavej na Enduranci
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Nemusim rikat dvakrat, ze rally vubec nemam rad. Vcera to ale byla vyjimka.

Pred zavodem jsem se rozjizdel pomalu, pod 1:20 jsem se dostal vlastne az v kvalde (diky Sirovi za set), kde jsem skoncil 7.

R1: Po startu preze me sel Megin, zkouseli to i Branislav s Mirim, ale ty jsem odrazil. Dojel jsem Xedoxe, ktery me pak dve tretiny zavodu zamestnaval. V technicky casti predjet nesel, protoze drzel stopu a nedelal chyby a na rovince predjet nesel taky, protoze pri kazdym pokusu o predjeti jsem skoro skoncil v trave. Za mnou navic jezdili dalsi, ktery jsem musel odrazet. Nakonec jsem ho ale dal, v T1 jsem nekolikrat naznacil a v 9. kole se mi utok povedl. Megina jsem pak dojel behem dvou kol a v poslednim kole jsem ho predjel. 6.

R2: Pred zavodem jsem udelal mensi upravy na setu, jelo to o neco rychlejc. Start z 2. Po startu si me dal Sonyk, vratil jsem mu to v T1 tretiho kola. V 5. kole Megin vyklidil prostor, takze jsem sel zadarmo do vedeni. Za chvili se za me dotahl SIR. Toho jsem pak i pres par chyb za sebou udrzel az do cile. Navic PB pod 1:18, super. 1.

Long: Start zezadu, par souboju se Saxikem, probijeni se dopredu az do 9. (?) kola, kdy jsem pod tlakem od Sira udelal chybu na skoku a skoncil na strese. Pak uz jenom sledovani toho, jak si vedou ostatni.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #5
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

V?era p?kné závody, akorát že jsem m?l plné o?i prachu ale to dodá závod?m tu správnou atmosféru, skv?le jsem se bavil.
Sprinty super. Long už byl horší, v 10.kole jsem nezvládl pís?itou šikanu a prásk do op?rné zdi, která m? odhodila na prot?jší zí?ku, z ní jsem se zkutálel zp?t na silnici a z?stal na boku. Za mnou jedoucí Bigman a Branislav se jen smáli (ani se jim nedivím :-)). Auto na mad?ru a já byl na tom ješt? h?? (naražená noha, rozbitá prd... a zlomená klí?ní kost). Další p?ijížd?jící Miri m? kolegiáln? "?uknul" zp?t na všechny ?ty?i a vrátil do závodu (díky). Tak jsem alespo? mohl, i s tímto hendikepem, "dohopsat" k mechanik?m na neplánovanou opravu. V 17. kole op?t boxy (povinné) a pak už jen poušt?ní na "modrou", snad v poho. Byl jsem rád, že jsem vid?l cíl.

Gratuluji vít?z?m a uznání všem z??astn?ným.
Díky za krásný závodní ve?er.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #6
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

super, super super, jinak to vyjadrit nejde, uzil jsem si to maximalne, diky vsem za super zavody

PS: jeden screen
SIR is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2007   #7
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

v?era jsem si to také užíval, až na jedno ale - kdy jsem svojí vinou ve druhém sprintu po té co se p?ed n?j dostal Jirka.svs oto?il Xedoxe, za což se mu chci ješt? jednou omluvit.

Náš cíl je porážet zejména EGT, což se tentokrát zas tak moc nepovedlo i díky tomu, že jsme celý víkend trénovali jinou variantu trat?.

P?íšt? se jede závod, který navrhl Knipex, tak snad neud?láme ostudu.

Díky
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 28.11.2007   #8
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Zavody byly pekne...a jak napsal uz Sonyk EGT jelo na Inserty a KxR.....to byl ukol vecera ,ktery se povedl .
Hned v treningu bylo videt ,ze Inserti nemaji naladino jako my ..ze maji z prednich gum topinkovace

1. race jsem odrazel utoky Kida ...bylo me jasne hned ,ze to neudrzim pa? je rychlej na kazdym povrchu,ale aspon jsem ho chtel trochu potrapit a udrzet drave mladi chvilu za sebou..spolehal jsem na Branislava,ze ho bude otloukat zezadu a ja budu mit vice klidu.Kid jasne ukazal,ze pri krouceni volantem i premejsli, parkrat si me vyzkousel a pak me dal po cilovce...nepocital jsem ,ze bude az tak drzej Kidovi se omlouvam za mensi destrukce blatniku,kdyz jsem to musel vice privrit v zatacce....sry
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
Zavody byly pekne...a jak napsal uz Sonyk EGT jelo na Inserty a KxR.....to byl ukol vecera ,ktery se povedl.
Hned v treningu bylo videt ,ze Inserti nemaji naladino jako my ..ze maji z prednich gum topinkovace
je pravda ze naladene sme nemali a az v longu mi ako tak pp drzala - aj ked zvysenu teplotu. Skoda ze partak Bigman nedokoncil long, situacia by bola diametralne ina...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
Kidovi se omlouvam za mensi destrukce blatniku,kdyz jsem to musel vice privrit v zatacce....sry
V pohode, docela jsem si ten souboj vychutnaval.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #11
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Ako to tak citam, tak vsetci idu po nas
Na rally som prakticky trenoval az v pondelok vecer a tak to to aj vyzeralo, postupne som zrychloval, ale bol tu problem s pneumatikami-trosku horeli
Dilemou vecera bolo, ci zrychlovat aj v preteku, v oboch sprintoch som odolal aj ked za cenu posledneho miesta, v longu uz nie
Inak long bol super isiel som s prveho miesta a pekne som zdrzoval vsetkych, normalne som si to uzival, az na 12 kolo a chvilka nepozornosti a bac bolo po preteku.
Co sa tyka suboja s EGT a KxR ak postavia teraz 2 posadky a dojdu do ciela tak je to jasne... Inak ja to az tak vazne neberem ide o zabavu nie o body a hlavne nevidim az taky rozdiel medzi 6 a 8 miestom
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #12
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
... Inak ja to az tak vazne neberem ide o zabavu nie o body a hlavne nevidim az taky rozdiel medzi 6 a 8 miestom
.........naozaj ide predevsim o zabavu ...taky nam o nic jineho nejde
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
.........naozaj ide predevsim o zabavu ...taky nam o nic jineho nejde
ja jedu na body a popravde jediny teamy ktery muzem porazit je KxR a Insert. S ufounama se honit nejde. Ted bude endu sem zvedavej kdo ji pojede minule sme nejeli a to byla chyba ale ted musime
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #14
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

No aj sme rozmyslali ze pojdeme ENDU kazdy zvlast Niesiel dakto minule sam? Tusim Kid.... A co by na to povedal organizator? Mame suhlas?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2007   #15
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
No aj sme rozmyslali ze pojdeme ENDU kazdy zvlast Niesiel dakto minule sam? Tusim Kid.... A co by na to povedal organizator? Mame suhlas?
Jj, bylo mi recene, ze tak muzu jet, ale budou nejake minusove body za to, ze neprobehlo stridani jezdcu.
Jenom bych si dal pozor na to, aby jste v pripade neuspechu neskoncili v minusu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2007   #16
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Kvali: strecha, posledni misto
sprint1: strecha
sprint2: celou dobu 9.misto v poslednim kole posun na 7.
dlouhy zavod: nadherny souboje se SIRem, pak pet kol pred cilem disconnect ze 3.mista, ktere bych pravdepodobne stejne neudrzel, protoze Saxik se nebezpecne blizil. Rx sux
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:19.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.