Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.12.2010   #1
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default Kart Racing Pro

www.kartracing-pro.com

Nejlepší karting simulace co jsem hrál. Dá se zvolit po?así (déšt, zamra?eno, slune?no), teplota vzduchu, sm?r a síla v?tru. Gumy se h?ejí jak v LFS a dá se volit sm?s (soft, hard, wet). Hra má dost vychytávek jako špinící se hledí helmy, které se však dá vy?istit tím že sloupnete slídu, za jízdy mužete d?lat gesta (agrese, ...). Podle m? moc povedená hra.

Já zatím dal 43,58, ale snad to pujde ješt? o pár setin líp. Taky se pochlubte co jste zajeli.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #2
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

slyšel jsem, dnes to pujdu testnout
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #3
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
www.kartracing-pro.com

Nejlepší karting simulace co jsem hrál. Dá se zvolit po?así (déšt, zamra?eno, slune?no), teplota vzduchu, sm?r a síla v?tru. Gumy se h?ejí jak v LFS a dá se volit sm?s (soft, hard, wet). Hra má dost vychytávek jako špinící se hledí helmy, které se však dá vy?istit tím že sloupnete slídu, za jízdy mužete d?lat gesta (agrese, ...). Podle m? moc povedená hra.

Já zatím dal 43,58, ale snad to pujde ješt? o pár setin líp. Taky se pochlubte co jste zajeli.
já už podstiv? trénuju.. Lonato m? hodn? baví i v realu zatím n?co kolem 46 zajedu ale cht?o by o setup no...
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #4
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

M? se ta hra taky moc líbí, hlavn? tím, že se ?lov?k opravdu cejtí jako v motoká?e, která se tak opravdu chová. Pár bug? to má, grafika by taky šla vylepšit, alespo? není náro?ná na HW.
Já zatím 43,59 ale na volantu s rozsahem 180, takže to snad p?jde lépe.
Nejlepší je zatím ?as asi 43.3.
Piboso, tv?rce této hry, by pot?eboval ur?it? podporu koupením full verze, ale to zvážím až uvidím multiplayer v akci.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #5
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

myslim ze do koupi by sla valna vetsina z nas, akorat to chce pockat na ten multiplayer jak to dotahnou dokonce no. ale urcite to ma potencial, kort kdyz hosi od LFS si doma drbou koule
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #6
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

asi dobrý, ale bude to hrát tak málo lidí, protože to jsou "jen" motokáry a nev??ím v n?jaký v?tší rozší?ení
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
asi dobrý, ale bude to hrát tak málo lidí, protože to jsou "jen" motokáry a nev??ím v n?jaký v?tší rozší?ení
Nápodobn?, je to sice fajn, ale budoucnost v tom nevidím. Po pár hotlapech m? to p?estalo bavit a smazal jsem to.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #8
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Zatim po par kolech trapnych 47s ale ta stopa ma hooodne daleko do idealu. Jako simulace to vypada nadejne, ale nevim jestli ma cenu se s tim szivat. Pouha jedna trat me odrazuje a taky bych musel videt multak.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #9
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Tak stejna skupina dela i http://www.gp-bikes.com/ a http://www.worldracingseries.net/ a musim rict ze u tech motorek je to snad prvni motorkova hra kde sem mel nejblizsi pocit rizeni skutecne moto. Vsechny tri hry by meli behat na jednom enginu a multak v gp bikes nevypadal zle.
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #10
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

zajimave, hrozny doby kdyz se neco loaduje a pritom to vypada sekle, problem u me? ve hre to uz pak jede ok
jinak po par kolech asi 46 a chova se to celkem obstojne, jen jsem nevedel, ze maj motokary takovou pakovou predni brzdu pod volantem a moc nevim jak s tim v praxi nalozit a cim a jak vlastne brzdit
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #11
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Te? to stahuju, pak to testnu a napíšu pár post?eh? a nejlepší ?as.

EDIT: Dal jsem si pár kol a smazal. Simulace to je dobrá, chovalo se to +- tak jak by se motokára m?la chovat.

Last edited by Zdenek CZE; 8.12.2010 at 20:13.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #12
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

tak jsem se vrtal v tom nastaveni a zjistil, ze to na chovani ma docela festovni vliv, ale vim prd co co je, takze to bylo spis pokus omyl. nicmene uz to dam nejakych 44,6, ale furt to jede jaksi vselijak. brzdeni predkem jsem dal na cudlik a snizil silu aby mi to neblokovalo kola, ale stejne s tim jaksi neumim zachazet ke sve spokojenosti. nemuzete nekdo znalejsi poskytnou nejake info k tomu nastaveni co je k cemu nebo nejlepe poskytnou nejaky kvalitni nastaveni primo? :]
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2010   #13
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tady je set
http://www.filefactory.com/file/b49d1a1/n/lonato.stp
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #14
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Docela to jde, ale po pár kolech (45s) m? to p?estalo bavit. Problém s loadováním úpln? stejný jak Miondir, ale hlavn? FF je n?jaké divné. Objevím se v boxech a volant jde hrozn? ztuha, rozjedu se trochu, po?ád ztuha, rozjedu se víc a najednou za?ne hrozn? povolovat až nemá skoro odpor, p?i dávání kontra takový divný pocit a když jsem zastavil, volant šel n?kdy tíž, n?kdy lehce, jak se zrovna engine vyspal.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #15
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
...a najednou za?ne hrozn? povolovat až nemá skoro odpor, p?i dávání kontra takový divný pocit a když jsem zastavil, volant šel n?kdy tíž, n?kdy lehce, jak se zrovna engine vyspal.
...tak nejak
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #16
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
...ale hlavn? FF je n?jaké divné. Objevím se v boxech a volant jde hrozn? ztuha, rozjedu se trochu, po?ád ztuha, rozjedu se víc a najednou za?ne hrozn? povolovat až nemá skoro odpor...
To mi nep?ijde divné. Pokud jsi n?kdy jel na motoká?e, tak jsi se ur?it? všiml, že když jedeš, tak se volantem to?í líp než když stojíš na míst?.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #17
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
To mi nep?ijde divné. Pokud jsi n?kdy jel na motoká?e, tak jsi se ur?it? všiml, že když jedeš, tak se volantem to?í líp než když stojíš na míst?.
Opravdu jsi z mých post? nabyl dojmu, že jsem idiot, co nechápe základní v?ci? Budu se muset polepšit.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #18
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
To mi nep?ijde divné. Pokud jsi n?kdy jel na motoká?e, tak jsi se ur?it? všiml, že když jedeš, tak se volantem to?í líp než když stojíš na míst?.
To je sice pravda, ale tady to je stejn? naky divny, když stojim tak jde z tuha jak má, když se rozjede tak je to trošku lepši, a když tomu o?adim tak bych to mohl v poho ?idit jednou rukou což v reálu mám co d?lat abych to udržel dvouma. a to mám FF ve h?e p?es 100% ! a to nejsu vubec žadnej rambo, pracky mám jak dv? špejle...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2010   #19
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Podavejte prubezne info. Az bude cas, tak to urcite vyzkousim. Ten FF me ale dost odrazuje.
Multiplayer zatim vubec neni, nebo je jenom v plne?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2010   #20
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Multiplayer jenom v plne, Radek si to asi prej koupí a dá v?d?t. Ale vid?l jsem video, který vypadá jako že je online multiplayer a vypadá až moc dob?e http://www.youtube.com/watch?v=3wkWUzcwIoY
Ten FF mi to párkrát ud?lalo taky, že jednu jízdu fungoval bezvadn? a potom se najednou snížil. Tohle mi d?lá t?eba i ve rF.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.