Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.12.2006   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 2 div 2

Dneska zase problemy s netem, ale o neco mensi nez minule.
V kvali jsem sice zase neujel ani kolo, ale dohodl jsem se s Woodbinem, ze prvni zavod nepojedu a jestli to bude dobry, tak zkusim druhy z boxu. Behem vecera se net trochu uklidnil, tak jsem vyrazil z boxu do druhyho zavodu.
Ztrata byla neco pres 15s, tak jsem mel co delat. V 7. kole uz jsem se dostal na 13. misto. Pak jsem se dostal za ctverici Snake, magorik, puga a comm, se kteryma jsem se "potykal" az do cile. Hlavne Snake mi dal obcas zabrat.
Nakonec 11, i kdyz nebyt nekolika chyb, tak mohlo byt i 9. misto. Celkem dobry zavod.
Jinak bych se chtel omluvit commovi za dva stouchance, kvuli kterym prisel o tlumice a ostatnim za lagy, kterych nebylo malo. Priste si lip rozmyslim, jestli to ma cenu....
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 5.12.2006 at 00:08.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #2
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Disaster, kvalda 8., race 9.+13. ... horsi set jsem snad nemel, nedrzel, prehrivaly se gumy, trapas, hnus, nemam slov. Co se tyce kolizi tak good, cekal jsem derby, ale slo to.
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #3
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Dneska zase problemy s netem, ale o neco mensi nez minule.
V kvali jsem sice zase neujel ani kolo, ale dohodl jsem se s Woodbinem, ze prvni zavod nepojedu a jestli to bude dobry, tak zkusim druhy z boxu. Behem vecera se net trochu uklidnil, tak jsem vyrazil z boxu do druhyho zavodu.
Ztrata byla neco pres 15s, tak jsem mel co delat. V 7. kole uz jsem se dostal na 13. misto. Pak jsem se dostal za ctverici Snake, magorik, puga a comm, se kteryma jsem se "potykal" az do cile. Hlavne Snake mi dal obcas zabrat.
Nakonec 11, i kdyz nebyt nekolika chyb, tak mohlo byt i 9. misto. Celkem dobry zavod.
Jinak bych se chtel omluvit commovi za dva stouchance, kvuli kterym prisel o tlumice a ostatnim za lagy, kterych nebylo malo. Priste si lip rozmyslim, jestli to ma cenu....
V zavode celkem bez lagu, oproti kvalde teda, to jsem videl jen LAG misto auta obcas probliklo auto
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

No, k dnešnímu ve?eru asi toliko... Banda jste byli skv?lá, takže jsme to zvládli bez n?jakých výrazn?jších problém?. Jediná drobnost byla zp?sobená ze strany admina, ale i tu jsme operativn? vy?ešili. Te? mám na mysli to, jak jste si schváln? dva dali jméno Šimek, ?ímž jste m? dokonale zmátli, protože na papír jsem si psal práv? jenom p?íjmení...

K závodu bych ?ek jenom to, že to pro m? byl spíš boj s kompem a volantem než s váma na trati. Ve m?st? se mi to vždycky dost cuká a to, jak zrovna projedu zatá?ku, je z 80 % ovlivn?ný náhodou... I tak jsem si ale p?kn? zazávodil s p. T?mou, p. Bolfem nebo p. Sýkorou (sry, ale mám v t?ch jménech a p?ezdívkách trochen chaos). Na záv?r tedy op?t moje gratulace vít?z?m i všem ostatním, co dojeli až do cíle. ?us p?íšt? na západním kopci...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #5
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Mno tak ja sem dnes docela spokojen.Kvali sem zajel az prekvapive dobrePrvni zavod byl celkem sileny, protoze hned zezacatku jsem docela upravil osy predni napravy a auto jelo jak chtelo.Nastesti gumy vydrzely a do cile jsem dojel na krasnem 1.miste.Druhy zavod uz byl zajimavejsi.Nerozflakal jsem tolik auto, takze jsem mohl i bojovat.Diky vsem za pekny a napinavy soubojeNo a o5 1.misto...Takze se tesim zase na dalsi race!
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=

Last edited by Kuba(CZE); 5.12.2006 at 01:12.
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #6
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default heh

tak umna bola kvalda prekvapivo uspesna az som neveril vlastnym ociam

kedze den pretym som sa nijak raz nevedel dostat pod 32

akurat ze dlhe preteky som totalne zbabral, hlavne z dovodu totalneho dobabrania setu

1 pretek gumy zhoreli po nejakych 7 dmich kolach potom uz len chyby obijanie tvrde suboje zo Sykorom pit a 11 te miesto asi ?

ruhy pretek uz gumy vydrzali az do konca aj ked zase neboli idealne

keby ze sa siel treti pretek tak uz by som asi mal tie spravne gumy aj by som viac pretekal ako sledoval teploty :-), holt nula trening + neodborne zasahy do setu :-)) inac to dopadnut nemohlo ale nemal som nejake sialene ocakavania takze spokojnost ze som dosiel :-))
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #7
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

No celý týden mi blbnul net, tak že jsem ani nepo?ítal, že pojedu a ani jsem vlastn? po?ádn? netrénoval. Kvalda spokojenost, v SP myslím 6 místo. Cht?l jsem být v první desítce a to vyšlo

První závod- Start dobrý, držel jsem se za Masterfulem myslim, pak tam byla n?jaká štouchanice tak jsem dv? auta p?edjel, a celkem se držel. Pak jsem se dostal za Lutherana a Sýkoru a jel za nimi pár kol, po?ád se dráždili tak jsem se do toho necht?l plíct. Sýkora to pak op?el do svodidel a trošku se prolétl, dost zpomalil, a i když m?l dost poškozený v?z, držel nás stále za zády (nemyslím si že tohle bylo fair play) Mezi tim nás dohnali další dva vozy. P?i nájezdu na cílovou rovinku jsem se tedy rozhodl Sýkoru p?edjet, protože byl výrazn? pomalejší, jenže když jsem byl vedle n?ho, rozhodl se zamí?it do box?. Takže místo posunu na 2 pozici, jsem se propadl na 5 a po zajetí Lutherana do box? posunul na 4 tu po nervozní jízd? udržel až do konce.

druhý závod- Pokažený start, a propad pak urputné brán?ní pozice Myslím, že to bylo s Murínem, toho jsem udržel za zady do 12 kola. Pak za mnou jel Masterful a Sýkora myslím... ale po hrubé chyb? v T1 kdy jsem totáln? probrzdil, jsem se propadl na 8 místo. Na této pozici jsem i dojel.

Sorry za zmatek v p?ezdívkách a jmenech, já v tom mam prost? bordel
Pokud jsem do n?koho b?hem závodu ?uknul tak se omlouvám, ale nejsem si v?dom n?jakého proh?ešku.
Gratulace vít?z?m, a díky za super závody I když to SO je fakt d?s...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm

Last edited by Devilstorm; 5.12.2006 at 14:40.
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #8
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Statistiky...

R1
R2

__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #9
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
druhý závod- Pokažený start, a propad pak urputné brán?ní pozice Myslím, že to bylo s Murínem, toho jsem udržel za zady do 12 kola.
no tohle bylo váždn? d?s...branil jsi to dost dob?e!
Celkov? spokojenost až na ten superpole tam jsem n?jak poškodil v?z p?i vyjížd?ní z box? a následovala rofl jizda..u které jsem se nasmál až až no a ne?ekan? poslední místo..p?kn? jsem si zazávodil myslím s mr. novovevským (snad jsem to nezkomolil) ..celkov? supr závody..2 a 3 místo
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.