Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.11.2006   #1
umbro
Newbie

 
umbro's Avatar
 
Join Date: 9.8.2005
Posts: 39
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 1 div 3

kvalda: no, myslel jsem si ze superpole mam jiste, nakonec jsem to zachranoval v poslednich vterinach osmym mistem

superpole: nejvetsi uspech vecera, skoda ze nebodovany :/ rychle kolo nadherne vyslo a bylo z toho prvni misto

1. zavod: docela spokojenost, i kdyz sem se hned od startu propadal, nakonec 7. misto, vic jsem asi nemohl chtit

2. zavod: no, radsi moc nemluvit, abych nebyl sprosty... do tretiho kola jsem diky spouste chybam odvaril gumy a pak uz jsem se jenom klouzal... skoncil jsem predposledni, tj 14.

no, do priste musim tu mrchu trochu zkrotit, zatim si hraje ona se mnou...

Last edited by umbro; 20.11.2006 at 22:45.
umbro is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #2
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Nevím co stím jestli protest ?i co, ale prost? jsem odlet?l aniž by do m? n?kdo narazil...

Po startu druhého závodu jsem za?al brzdit do T1, Leco jel za mnou a neubrzdil to a mírn? do mne ?ukl, což m? posunulo jinam než jsem cht?l a trochu jsem ?ukl do... te? nevím koho, to by bylo asi v poho ale najednou v p?lce zatá?ky jsem odlet?l na mantinel... myslel jsem, že do m? n?kdo narazil, ale v replay se mi jen pok?ivil zadek, ale nikdo se m? nedotkl a odlet?l jsem?!?!?!?
Nechápu... a nevím co stím, protože m? to hodilo suverén? na konec a po zbytek závodu mi stroj nedotá?el na pravou stranu, což je u pravoto?ivého okruhu docela problém...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 20.11.2006 at 22:58.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #3
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post

Po startu druhého závodu jsem za?al brzdit do T1, Leco jel za mnou a neubrzdil to a mírn? do mne ?ukl, což m? posunulo jinam než jsem cht?l a trochu jsem ?ukl do...

Leco mal svoj den, aj mna v 2. zavode v 8 kole vyjebal za poslednym splitom. (S)Proste, zbohom lepsie umiestnenie.

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Nevím co stím jestli protest ?i co, ale prost? jsem odlet?l aniž by do m? n?kdo narazil...
to bol asi lag. s tym nic nenarobis.
__________________
po?íta? ŠROT

Last edited by puga; 20.11.2006 at 23:00.
puga is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #4
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

ja jenom tak v rychlosti:
Ve volnem treninku jsem se nejak nedokazal soustredit, takze z toho nic nebylo, vyhlidky do kvalifikace smutne.

Nakonec se mi v kvalifikaci jedno kolo podarilo uplne nezmrvit a bylo z toho sedme misto

Suprpole jsem jel na jistotu (jako vzdy), a mozna jsem popolezl az na pate (?) misto

Pred prvnim zavodem jsem potupne zjistoval kolik se tankuje :-) Natrenovano moc nebylo a nejdele jsem jel 5 kol v kuse, setup mirne upraven z lonskeho SROC...

Prvni zavod byl plny docela peknych souboju s drobnymi kontakty, docela dost se kolem me predjizdelo, takze jsem byl i zpocen. Doufam ze se ty souboje libily stejne i mym protivnikum... 4. misto

Druhy zavod byl o poznani klidnejsi, vlastne jsem porad cekal na druhem miste kdo se prizene zezadu (cekal jsem hlavne Pugu) a ono nic... tak jsem to udrzel.

diky, diky, diky. diky.

EDIT jeste si neodpustim rejpnuti. Sam jsem byl priklonen pouzivani skutecnych jmen, ale musim rict, ze ted v tom mam hokej. V tehle divizi bylo spousta novych jmen, ktere jsem neznal. Pokud nemate, davejte si do podpisu na foru i skutecna jmena, at se v tom orientujeme. Dik.
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl

Last edited by dmichl; 20.11.2006 at 23:04.
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #5
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Kvalda: 9. nic moc
Superpole: vyletel jsem... nic
1. zavod ... to co umbro 2. zavod, gumy KO po par kolech = zavod v knedlu 13. misto
2. zavod ... jiny set, vice tlaku v pneu, 6. misto, na konci jsem do kohosik tukl ve vracecce, kdyz me LECO odrazil :-/ ... takze sorry.

Na startu 2. zavodu jsem mel lag jak hrom, vypadalo to ze se pulka pole vybourala, rikam ... krasa, jeduuu najednou vsichni predemnou a + k tomu na startu 15FPS, takze slabota.
Celkove... uz tu trat nechci nikdy videt

btw... gratuluju tymmejtovi za 2. a 3. misto parada

Last edited by comm; 20.11.2006 at 23:04.
comm is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #6
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

pekne zavody..docela se darilo az na par vyletu takze celkove spokojenost na tu bidu v zacatcich a setup usity varici jehlou
bomba is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #7
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Na startu 2. zavodu jsem mel lag jak hrom, vypadalo to ze se pulka pole vybourala, rikam ... krasa, jeduuu najednou vsichni predemnou a + k tomu na startu 15FPS, takze slabota.
ha ... že bych našel viníka?!

EDIT: jj omluvám se, snažil jsem sám sebe p?esv?d?it že zato mohou všichni okolo jenom né já pop? op?t má technika
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 21.11.2006 at 12:22.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #8
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
ha ... žebych našel vyníka?!
Muzu ti udelat screeny, tebe jsem nemel ani pobliz laglo to beztak tobe a ted tu hulakas

Abych to upresnil tak mi to jelo ok, ale nektere auta proste jakoby odletely pryc
comm is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #9
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

http://comm.webzdarma.cz/lfs.jpg ... vidis se? letis kajsi nevim kam ja jsem uplne dole, skoro nejdu videt na obraze, ty jsi celou dobu jel pred temi auty co jsou oznacene zelene... tak easy.

Edit: mrknul jsem jeste jednou, zpusobil ti to lag, odrazil ses od DoNa


Last edited by comm; 20.11.2006 at 23:31.
comm is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #10
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

dekuji vsem za krasny zavod, hlavne ten druhy

Koukal sem na replay a chci se omluvit predevsim M.Hraskovi a dalsim zucastnenym v incidentu ve druhem zavode v 6. kole hned za druhym splitem, nejak sem to tam nepobral. Jinak se mi velice libilo neustale predjizdeni s obcasnym postuchovanim, super

2Galahet: po konzultaci s Kurtem dostanes zakaz vecernicku a bude mi delat do prace svaciny za postrceni v 1. zavode pri najezdu do T3
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #11
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Skoda ze jsou tam normalni jmena, nepoznam vas podle toho... tady s nickem, tam jmeno, vubec nevim kdo je kdo
comm is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #12
umbro
Newbie

 
umbro's Avatar
 
Join Date: 9.8.2005
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet
ha ... žebych našel vyníka?!
je to jak rika comm, odrazil jsi se od DoNa... ale protoze DoN ani neposkocil, musel jsi byt v lagu sam... a pro priste nez nekoho obvinis, zkus pocitat do deseti a pak se na to vykaslat...

*a otec gramatik k tomu dodava: vyníka? chran nas buh pred takovymi slovy....
umbro is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #13
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak pro me supr zavody. Quali a superpole v ramci mych moznosti. V prvnim zavode nekolik peknych souboju a i chyb. V druhem zavode se rozhodlo hned v T2, pak uz jen hotlapovacka.

Statistiky: prvni zavod a druhy zavod.

Z druheho zavodu pekna fotka vitezu :-).

EDIT: Malem bych zapomel podekovat adminovi za adminovani, takze timto dekuji :-).

Last edited by Kada; 21.11.2006 at 00:04.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #14
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Skoda ze jsou tam normalni jmena, nepoznam vas podle toho... tady s nickem, tam jmeno, vubec nevim kdo je kdo
tak si dej do podpisu ligove jmeno, treba si ho tam hodi i ostatni
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #15
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Tak pro me supr zavody. Quali a superpole v ramci mych moznosti. V prvnim zavode nekolik peknych souboju a i chyb. V druhem zavode se rozhodlo hned v T2, pak uz jen hotlapovacka.

Statistiky: prvni zavod a druhy zavod.

Z druheho zavodu pekna fotka vitezu :-).
wow, ty statistiky jsou super
comm is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #16
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Nevím co stím jestli protest ?i co, ale prost? jsem odlet?l aniž by do m? n?kdo narazil...

Po startu druhého závodu jsem za?al brzdit do T1, Leco jel za mnou a neubrzdil to a mírn? do mne ?ukl, což m? posunulo jinam než jsem cht?l a trochu jsem ?ukl do... te? nevím koho, to by bylo asi v poho ale najednou v p?lce zatá?ky jsem odlet?l na mantinel... myslel jsem, že do m? n?kdo narazil, ale v replay se mi jen pok?ivil zadek, ale nikdo se m? nedotkl a odlet?l jsem?!?!?!?
Nechápu... a nevím co stím, protože m? to hodilo suverén? na konec a po zbytek závodu mi stroj nedotá?el na pravou stranu, což je u pravoto?ivého okruhu docela problém...
Z myho pohledu a replaye zacals pozde brzdit. Lukáš Leco ovsem jeste pozdeji, takze do Tebe stouchl. Priste bych si dal pozor na studeny gumy a zadnej grip v prvni zatacce zavodu.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #17
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Skoda ze jsou tam normalni jmena, nepoznam vas podle toho... tady s nickem, tam jmeno, vubec nevim kdo je kdo
ctrl+shift ti v replayi odhali LFSnick...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #18
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post

Z druheho zavodu pekna fotka vitezu :-).

Jestlipak si uz nekdo vsiml, ze cely Lemra tym jezdi se starymi octavkami?(stara maska-viz toto foto) My jsme totiz tak rychli, ze jsme se rozhodli se penalizovat starou technikou
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #19
atomic_8
Newbie

 
atomic_8's Avatar
 
Join Date: 18.7.2006
Posts: 87
Default

Qual:
No takze kval. vsetko prebiehalo dako zvlastne, nejak sa mi nedarilo, tak som si zasiel do boxov, zajazdil som si kolo na zahriatie a isiel som do ostreho kola, a tam ma nepochopitelne zbrzil z boxov vychadzajuci ŽRT-J. Papuga, ktoremu o nic neslo, stacilo iba pribrzdit, ale asi tak velmi chcel mat v zahrievacom kole volno, ze radsej mne znicil ostre kolo. Akosi som si neuvedomil, ze co som tym stratil a jazdil som a chcel som si to vynahradit v dalsom kole, ale tam uz boli gumy KO, takze zase do boxov. Potom mi uz vychadzal cas iba na jedno ostre kolo, ktore som ukoncil hned v T1 - nejak to nebrzdilo, fakt neviem, ze co sa mi tam stalo.
No a toto rozhodlo o mojom celovecernom osude.

Superpole: to som mohol aspon v klude odadminovat – si myslim, ze to islo celkom rychlo – plynulo

1.zavod
po par subojoch ma to koplo, takze nic

2.zavod
Z pekneho 15 startovacieho miesta som sa prepracoval skoro az na 6-te, ale nakoniec 8-me.
Takze takto:
1.kolo – kontakt v sikane s Vlastimilom N?mcom, takze zase strata a jazda z posledneho miesta.
3.kolo – Marek Ml?och chyba, potom aj Slovacek, takze som uz bol 14-ty
5.kolo – cez Kurta a aj cez Ji?ího Sorfa, Vlastimila N?mca a Novotneho – pekne deviate miesto a vyhliadky na prvu 5-ku
6.kolo – v T1 mi doslova nabural moje pekne vyhliadky Patrik Novotný po pre mna nepochopitelnom najazde – videl som, ze to nemoze ubrzdit, ale uz to nebolo ani vypustit, takze som iba cakal, ze co sa stane, nakoniec to nedopadlo tak zle, ako to vyzeralo v zrkadielkach, ale aj tak ma zase predbehol Vlastimil N?mec a cakal som komplikacie, ktore prisli v lavotocivej zakrute po druhom splite, kde Vlastimila N?mca vynieslo a mne sa otvoril priestor aby som ho predbehol, ale ten nasledne zavrel sposobom takym, ze sme obidva skoncili nie najlepsie – ja az mimo trate. Takze som pokracoval z pekneho 11-teho miesta.
7.kolo - Ji?í Sorf sa o nieco snazil, ale uz pocas tohto kola pochopil, ze to asi nema vyznam + predbehol som Mareka Ml?ocha
11.kolo – konecne po stahovani naskoku som dobehol Patrika Novotného a pred najazdom na rovinku spravil chybu, takze bez boja som uz bol 9-ty
13.kolo – strata na vysnene 6-te miesto 3s, na rovinke v klude cez Davida Brumlu (asi ani netusil, ze z kade som sa tam zobral), 2 split – strata 0,5s na 6-te miesto
Po tiahlej lavotocivej zakrute (za druhym splitom) som sa dostal na vonkajsiu stranu a uz som myslel, ze po vyjazde na rovinku budem 6-ty, ale Lukáš Leco mi to nejak nechcel darovat a natlacil do mna 2x Václava Bolfa, co znamenalo, ze som sa prepadol zase na 9-te miesto, ale nastastie potom spravil chybu David Brumla a to znamenalo pre mna 8-me miesto.

(ako ADMIN by som sa chcel podakovat zucastneným v tretej div. za vzorove spravanie - radost robit)
__________________
BOSS - Michal Hraško


Powerful Motorsport Team ◄→ C2D 6750 → ATI HD2900XT → 2 x 1GB DDRAM2 → 500GB HDD WD 16MB → DFP

Last edited by atomic_8; 21.11.2006 at 13:36.
atomic_8 is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2006   #20
umbro
Newbie

 
umbro's Avatar
 
Join Date: 9.8.2005
Posts: 39
Default

Ja na to vzdycky zapomenu, ale pritom je to skoro do nejdulezitejsi...

Diky atomicovi za adminovani. .)

(a kdo si mysli, ze to nic neni, tak si to nekdy zkuste...)
umbro is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.