Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.7.2006   #21
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by jet
a btw mam najeto strasne moc jako spolujezdec, s tatou, takze jsem byl "u toho".
tim jsem chtel rict, ze bezpecna jizda != striktni dodrzovani predpisu. otec ma najeto par set tisic a za celou dobu mel asi 2 nehody ktere staly za rec.. z toho 1 jeho vinou... a on prave jezdi s pouzitim mozku, rychle, ale vzdy bezpecne..
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #22
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet
a on prave jezdi s pouzitim mozku, rychle, ale vzdy bezpecne..
No jenže ne každej je tak geniální jako tv?j otec, tak proto je tu pot?eba jistých pravidel, který by bylo dobrý dodržovat. Jenže když pak n?jakej bezmozek vidí tvýho vždy bezpe?n? porušujícího p?edpisy otce, tak si ?ekne, pro? bych taky nejel rychle. A pak to vypadá tak, jak to na našich silnicích vypadá... Takže nejspíš proto bylo t?eba ud?lat dostate?n? odstrašující opat?ení, aby i ti myslící m?li motivaci pravidla dodržovat.

EDIT: Jinak good topic, good flame...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #23
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

a jsme u toho pravidla jsou potreba, o tom zadna, ale pravidla maji slouzit nam a zajistovat nasi bezpecnost, ne nas buzerovat spolu s aparatem, kterej zase zivi jen sam sebe a neslouzi obcanum, jak by z principu mel. mno ale to uz jsou diskuze typu d-fens, to tady nebude rozpatlavat..
jednoduse nesouhlasim(e) se znenim zakona 411 v takove forme jaky momentalne je, proto to chceme dat najevo. howgh.
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #24
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Mám dojem, že jste ješt? nevid?li po?ádný boura?ky na vlasní o?i, když n?komu visí noha jen na zbytku k?že atd.. Já jel dneska na biku a 4/5 ?idi?? m? docela p?kn? objížd?li a dávali blinkr. Kéž by to vydrželo.
Jestli mám v?tší šanci, že m? díky strachu z trestu n?kdo nesejme, tak pro? ne. Blbý je, že takový ty nejv?tší halzlíci maj v?tšinou kámoše u policajt?, takže o papíry stejn? nep?ijdou.

Kdo má zkušenosti s ježd?ním na západ?, tak mi potvrdí, že co se d?je na silnicích tady není normální - je otázka, jestli ten nový zákon je ve všech ohledech ok, ale n?jakou zm?nu to cht?lo.
Presne tak. Na novym zakonu mi vadi, ze mozna jde obejit nevyzvedavanim obsilek. Doufam, ze to brzo zprisni.

Ad. nesmyslne omezeni rychlosti. Nejvic vaznych nehod se stava na prehlednych "bezpecnych" usecich s "nesmyslnym" omezenim rychlosti (nemuzu ted najit odkaz, ze kteryho cerpam, byl to rozhovor s jakymsi dopravakem na idnes, cca pres pul rokem).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #25
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Mám dojem, že jste ješt? nevid?li po?ádný boura?ky na vlasní o?i, když n?komu visí noha jen na zbytku k?že atd..
jj, tohle me docela dostalo i kdyz to neni zadny maso
Quote:
Originally Posted by Pablo
Já jel dneska na biku a 4/5 ?idi?? m? docela p?kn? objížd?li a dávali blinkr.
na kole sem zatim nejel ale je to fakt hnusnej pocit kdyz si nekde jedes a kolem tebe se prezene nejdriv neco a pak zvuk a tebe to malem sejme.

Jinak me nijak zvlast ten novej zakon nevadi, zase tak casto neridim. Souhlasim s tim, ze na nas se musi velice tvrde jinak neposlechneme a taky souhlasim s tim, ze toho muze nekdo zneuzivat, tak to proste bylo, je a bude.
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #26
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Je špatný parkování p?estupek? Je. Ví všichni o tom, že je za to bod? Ví (pokud ne, je to jejich chyba). Takže pokud n?kdo p?ijde o papíry kv?li blbýmu parkování, je prost? looser a m?že si nadávat leda tak sob?. Ale jestli ten jeden bod je správn? nebo ne, to už je otázka jiná.
tak mi porad, co mam delat v situaci, kdy potrebuju vylozit nekde pocitac, a nejblizsi mozna vzdalenost na parkovani je treba 300 metru, pricemz v ramci "prevence" je v okoli pul kilometru vsude zakaz. Pro priklad v plzni v okoli slovnske tridy, koterovske, nebo treba klatovske. A kdo ty zna, tak vi, ze pocitac se solidnim monitorem proste najednou vynosit nejde, je to minimalne nadvakrat. Podotykam, ze cedulka zasobovani obcas zabere, ale nema oporu v zakone, tudiz ti za ni dnes stejne vetsina policistu napali bod.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #27
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
lol


btw me spis prijde ze nejvetsi pruser je ten,ze "mestaci " maji ted dost pravomoci....znam par techto policistu ktery nemaji ani stredni skolu(nic proti vyuceni) a jsou to zakomplexovany machirci,ktery si svuj pocit menecenosti vylivaj na normalnich lidech
znam jich dost a vetsine bych nenechal ani za penize drzet zakaznikum dvere v bordelu = takovy clovek u me nema absolutne zadnou vaznost a pokud se me bude snazit "v ramci zakona" postihnout, tak udelam vse pro to, aby me nepostihnul, i kdyby me to melo stat nekolikanasobne vic, nez ona pokuta a jeho misto.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #28
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by jet
tim jsem chtel rict, ze bezpecna jizda != striktni dodrzovani predpisu. otec ma najeto par set tisic a za celou dobu mel asi 2 nehody ktere staly za rec.. z toho 1 jeho vinou... a on prave jezdi s pouzitim mozku, rychle, ale vzdy bezpecne..
tenhle topic asi neni pro me ale stejne neco napisu ... podle me ( je to jenom muj osobni skromny dojem ) spravnej bezpecne jezdici ridic nema zadnou nehodu ( a zadnou jeho vinou ). Ted dam za priklad mojeho otce no jezdi od svych 18 ... je mu 47 a jezdi dost. A nikdy nemel nehodu co by stala za rec. Jo vlastne mel kdyz obratil ve 40 ve meste zigulika na snehu o obrubnik Takze si myslim ze spechat se da i podle predpisu. Sam sem to videl v Rakousku kdyz sme jeli na hokej. Tam sou silnice zhruba stejne kvalitni jako ty nase. Ale rychlosti sou tam upravovany rozumne takze kdyz je obec skrz kterou vede silnice 1tr. tak je tam danej limit 70km/h. Jinak treba vsude jinde je limit 100km/h. Podle toho se da moc dobre jezdit a vsichni to tam dodrzovali.

Last edited by Felix; 3.7.2006 at 09:23.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #29
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no ja boural 2x, ted uz jezdim pres 5 let bez nehody

poprve jsem na brzdach dostal smyk na panelovy silnici a jelikoz to bylo poprve co se mi autak dostal do pretacivyho smyku, tak jsem udelal klasickou chybu> moc kontra, smyk na druhou stranu, efektni 180°, a pozadu jsem najel na obrubnik... odnes to zaves levyho zadniho kola...
takze tohle zakon nijak neresi, skola smyku u nas povinna neni...

druha bouracka pri ktery jsem zrusil svoje auto. Jel sem z plzne do mostu, 3 roky jsem tam jezdil temer kazdej tejden. Rovnej usek silnice v lese, slunnej den. Dojel sem kamion s piskem jeste pred tou rovinkou. Vyjedem na rovinku a proti jedou auta. Tak cekam az projedou, projelo jedno, druhy, davam blinkr, vyjizdim zpoza kamionu a za 2 autem je jeste zelena skodovka, ktera uplne splynula s pozadim. Strhavam auto zpet do svyho pruhu a zezadu narazim do kamionu... Rozdil rychlosti tak 15-20km/h, jenze kamion nemel vzadu na navesu naraznik, narazil sem do jeho levyho kola svym pravym predkem. Jelikoz se kolo "toci nahoru" tak mi to zvedlo predek a zaclo ho to lisovat mezi kolo a korbu... Takze skoda na kamionu> blinkr+podrapana pneu, skoda na mym aute> celej pravej predek na srot. Zbytek auta netknutej, ale totalka...
Takze moje chyba, ale to auto proste videt nebylo...
Tohle zakon resi celorocnim svicenim, coz vidim jako jedno z mala plusu tohodle zakona...

Jinak se priznavam, ze striktne podle predpisu nejezdim, nevim proc bych mel na rovine zkopce, kde sirokodaleko nikdo neni a je videt, brzdit a nenechat auto na volnobeh rozjet z kopce. To samy, kdyz je nekde omezeni rychlosti jak rika jet: "jako by ho tam nekdo zapomel". Nebo treba cestou do/z prace projizdim Chemopetrolem. Kolem admin budovy, kde je parkoviste a nekolik krizovatek jedu tech 50-55, ale proc mam jet pomalu ve zbytku "obce", kdyz je tam silnice bez krizovatek, vlevo 50m pruh louky a zdenej plot, vpravo 5m trava, tramvajovy koleje a opet zdenej plot?

Pri jezdeni staci pouzivat mozek. Pak se necha jet rychlejc nez predpisove a pritom mnohem bezpecnejs nez clovek co mozek pri jizde nepouziva...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 3.7.2006 at 10:20.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #30
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

ohledne sviceni - objednal jsem si montaz svetel pro denni sviceni, coz zakon umoznuje. Rozsviti se zaroven s nastartovanim vozu a je to 2x 6 watu, takze znacny rozdil oproti cca 200 watum pri sviceni normalnimi svetly. Jen jsem zvedav, kolik policistu me bude buzerovat za to, ze svitim "mlhovkami". Pocitam, ze bude nutne vozit s sebou homologaci od dennich svetel a vytisteny patricny kus vyhlasky. Presto se asi nevyhnu caste policejni metode "kdyz uz jsem si ho zastavil, tak ho na neco udelam".
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #31
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Co proti tomu zákonu máte? V sobotu jsem vyjel na silnice jako obvykle a jaký bylo moje p?ekvapení, že všichni najednou jeli jako beránci... Kone?n? jsem se p?estal cítit jako blbec, kterej jedinej jezdí v obci 50. Holt na ?eskýho ?lov?k nic jinýho neplatí než hrozba vysokýho postihu. Kdo jezdí podle p?edpis?, nemá se ?eho bát. Nechápu, kde se berou ty kecy, že ten zákon potrestá zase jenom ty poctivý chudáky, co jezdí slušn?. Samoz?ejm? se najdou lidi, co budou po?ád jezdit jako hovada, ale aspo? je tu v?tší šance, že když už je jednou chytnou, tak si n?jakej ten pátek nezajezdí.

EDIT: Ne?íkám, že ten novej zákon je dokonalej, ostatn? kterej z nových zákon? je... Ale minimáln? psychologickej efekt to má (teda mimo pražák?), te? jde jen o to, jak dlouho to vydrží. To už pak bude záležet na pánech v uniform?, jak se s tím svým novým bi?em popasujou.
Asi tak, v pátek jsem jel k babi?ce do Osvra?ína (kouda od Domažlic), lidi nesvítili, jezdili jako prasata.V sobotu sem se vydal do Domažlic a 9/10 ?idi?u podle p?edpis?, paráda nejsem sám ten spomalova? co dodržuje pravidla pa? nemá na pokuty a te? nechce p?ijít o ?idi?ák, protože bych byl bez práce.Zákon v tomhle dobrej,ale cht?l by víc propracovat(trošku logickej ho ud?lat) a tak, n?který v?ci sou p?ehnaný (p?ejedu ?lov?ka 50000kc, pojedu bez dalni?ní námky 50000)a tak, dvakrát blb? zaparkuješ a vemou ti ?idi?ák, když ti to do peti dn? obec nep?eda tak ti ho musej vrátit. (trošku zadní vrátka - vemeš dovolenou a je to)
a te? ta amnestie , že obce a policie neni pripravena - njn naši politici to opravdu zvladají.todle musí vychatak jinak sem rad že se ty silnice trošku uklidnili.

btw:jel sem asi 6 km bez sv?tel mno :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #32
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Mám dojem, že jste ješt? nevid?li po?ádný boura?ky na vlasní o?i, když n?komu visí noha jen na zbytku k?že atd.. Já jel dneska na biku a 4/5 ?idi?? m? docela p?kn? objížd?li a dávali blinkr. Kéž by to vydrželo.
Jestli mám v?tší šanci, že m? díky strachu z trestu n?kdo nesejme, tak pro? ne. Blbý je, že takový ty nejv?tší halzlíci maj v?tšinou kámoše u policajt?, takže o papíry stejn? nep?ijdou.

Kdo má zkušenosti s ježd?ním na západ?, tak mi potvrdí, že co se d?je na silnicích tady není normální - je otázka, jestli ten nový zákon je ve všech ohledech ok, ale n?jakou zm?nu to cht?lo.
pokud chcete boura?ky: http://www.rotten.com nekde tam najdete chlapka co ma ubrousenou hlavu protoze padnul z motorkyna ksicht a ubrousilo mu to celou celist az ke krku , chlapka prolitliho sklem ... a spoustu dalšich , jen pro silné žal?dky!
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #33
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
Znam, opravdu tvrdy. Ale uz tam dlouho nechodim, nechci si kazit den.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #34
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Post

Quote:
Originally Posted by Chaos
Pri jezdeni staci pouzivat mozek. Pak se necha jet rychlejc nez predpisove a pritom mnohem bezpecnejs nez clovek co mozek pri jizde nepouziva...
To je svata pravda, ale bohuzel se ji vsichni neridi a pak to tak vypada. Jinak co se tyce Rakouska, tak po silnici z Mikulova do Vidne se zrovna nejak extra slusne nejezdi a vetsinou me tam idiotsky predjizdeli Rakusaci a ne Cesi, jak by se mohlo zdat. Na druhou stranu je pravda, ze na dalnicich se ta 130 moc neprekracuje pokud to srovnam s D1. Jinak si myslim, ze v dnesni dobe se auta tak posunula, ze na dalnici by se klidne tech 150 jet dalo. V Nemecku bych rekl, ze nemaji vetsi pocet nehod na dalnici.
Co me taky rozciluje je totalni stupidnost policejnich slozek (mestaky radsi nekomentuju). Oni porad krici, ze nemaji autoritu, ale za co si ji maji zaslouzit. Za mereni rychlosti na uplne nesmyslnych mistech? (klasickej radar u cedule konce vesnice, kde uz predchozich 200m jsou jenom pole). Podle byvaleho spoluzaka, ktery je policajt je to vsechno dano s vyssich mist a samotni vybirajici policajti nemaji moc zmenit misto kontrol. At davaji body, ale tam kde je to potreba. Ja jsem jeste policajty nevidel, ze by merili nekde u skoly, kde je prechod, a kde by opravdu kazdy mel dodrzovat tu 50 i min. V Brne radsi meri na 2 proudove silnici, ke ktere se chodec nemuze dostat ani nahodou.
K akcím typu, prolezu cely auto a budu hledat tak dlouho dokud nenajdu neco co by mohlo byt spatne, asi nema smysl se vyjadrovat.
Nemyslim si, ze je spatny napad vydat nejaky takovyhle zakon, nicmene by mel byt trochu na urovni a ne to co se vymyslelo nyni.
Jeste mne trochu unika smysl bodoveho hodnoceni, kdyz ti stejne hned za dva stejne prestupky seberou ridicak. Pohochopil bych u alkoholu a velkeho prekroceni rychlosti, jinak ne.

EDIT: Kilometru uz jsem najezdil celkem dost a zadnou konfrontaci s policajtama jsem jeste nemel. Takze se neobavam, ze by mne to ted nejak uskodilo.

EDIT2: Bohuzel u nas posledni dobou neni skoro nic na urovni. Politici si akorat masti svoje kapsy, to by jim slo. A je celkem jedno jestli tam sedi Tonda nebo Pavel.

Last edited by Mark Novys; 3.7.2006 at 12:21.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #35
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
lol


btw me spis prijde ze nejvetsi pruser je ten,ze "mestaci " maji ted dost pravomoci....znam par techto policistu ktery nemaji ani stredni skolu(nic proti vyuceni) a jsou to zakomplexovany machirci,ktery si svuj pocit menecenosti vylivaj na normalnich lidech
tech je ve svete spoustaaa
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #36
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Ja s timhle zakonem souhlasim, ale jen v necem, napr. helmy na kolo (ty by este meli dat do 99 let...) ale sou tam i totoalni kraviny, ktery se stejne casem nejak vychytal, alespon doufejme. Je pravda, ze sposta lidi se sklidnilo na nasich silnicich, täkze snad to k necemu je a bude. Rozhodne to jen na skodu neni
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #37
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler
Ja s timhle zakonem souhlasim, ale jen v necem, napr. helmy na kolo (ty by este meli dat do 99 let...) ale sou tam i totoalni kraviny, ktery se stejne casem nejak vychytal, alespon doufejme. Je pravda, ze sposta lidi se sklidnilo na nasich silnicich, täkze snad to k necemu je a bude. Rozhodne to jen na skodu neni
nesouhlasim s povinnymi helmami na kolo, ale ani na motorku, nesouhlasim s povinnymi pasy v aute - pokud se nekdo chce zabit, tak prosim. Nerad bych se dockal doby, kdy dostanu v zime pokutu za nevhodny povrch a vzorek na botach. Kdyz se nad tim zamyslite, tak to neni prehnane a duvody k tomu jsou stejne a stejne dulezite. Nelibi se mi, kdyz nekdo jiny vi lip, nez ja, co sam chci a co je pro me nejlepsi.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #38
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

muze dat polda poldovi taky nakej bod ? spis polda policajtovi v civilu
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #39
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
nesouhlasim s povinnymi helmami na kolo, ale ani na motorku, nesouhlasim s povinnymi pasy v aute - pokud se nekdo chce zabit, tak prosim. Nerad bych se dockal doby, kdy dostanu v zime pokutu za nevhodny povrch a vzorek na botach. Kdyz se nad tim zamyslite, tak to neni prehnane a duvody k tomu jsou stejne a stejne dulezite. Nelibi se mi, kdyz nekdo jiny vi lip, nez ja, co sam chci a co je pro me nejlepsi.
No, psal sem tu slohovku, prepisu to do nejakyho kratkyho nazoru : Clovek, keterej si do kramu, kterej je 300 m daleko od domu nevezme helmu, budiz, klidne, ja si ji tkay neberu, ale clovek, kterej si helmu nevezme, kdyz jede treba 30 km, to je proste hovado A co se tyce motorky, na motorce i treba 200m s helmou, bez ni ani metr !!!! Motorka neni *****, kdyz se clovek vymele s helmou ma i tak male sance, kor kdyz bez helmy.....tem bych sëbral ridicak
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 3.7.2006 at 14:49.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2006   #40
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman
muze dat polda poldovi taky nakej bod ? spis polda policajtovi v civilu
proc by ne??? polda v civilu je uplne stejnej obcan jako vsichni ostatni. Ale u nas by se z toho urcite nejak vykecal...
Felix is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.