Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.3.2011   #61
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
To jsou ty (ne)zkusenosti. Jezdete s tim do zblbnuti a lepsi casy prijdou. Ja se teda do cupu neprihlasil, ale vcera jsem si par kol dal, kdyz uz tam par lidi trenovalo. Hned po par pokusech jsem byl kousek nad 20 s obrovskyma rezervama.
proc ses neprihlasil? Po dnesnich zkusenostech s lidma na trati vrele doporucuji si to vyzkouset. Prijit na zavod a nemit nic najeto je o megakolizi v prvnim kole nekolikrat .Skoro vsichni se s tim perou (snad jen ten Ghost ne)
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #62
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
to das v klidu. dyt zavody nejsou jen o vyhravani. taky s tim bojuju a postupem casu se urcite naucis a zlepsis. je to jiny nez fxr no
To máš pravdu, že nejde jen o vyhrávání. Ale závodit stylem jen se projet, to se mi nechce. A nechci to zkazit i n?komu jinému, jenom proto, že jsem levej.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #63
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak vcera prvy test a asi 1:20:22 ale rezervy hodne, myslim ze to pude, ale musi se s tim fakt citovka
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #64
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
proc ses neprihlasil?
Chci ted zvolnit. Tahle zima byla pro me asi nejtezsi v tom smyslu, ze jsem toho jezdil "az moc". Porusil jsem si vlastni zasadu nejezdit vic jak jednu poradnou ligu naraz ... EGT GTR Cup + GTAL + na 24h MOE jsem musel taky neco natrenovat Navic jsem to prokladal iRacingem.
Uz zacina byt pomalu pocasi na venkovni aktivity (vyssi priorita), tak nebude tolik casu na krouceni volantem. Pojedu jen Kovodemont (a mezitim ten iR, aby neprisly nazmar penize za clenstvi).
FZR Cup me laka, obzvlast po vybornych zkusenostech tehdy s 911 Cupem, ale proste nemuzu jezdit vsecko
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #65
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jinak jak to vydite s pneu ? asi na jednich celej zavod ze ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #66
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
jinak jak to vydite s pneu ? asi na jednich celej zavod ze ?
Ur?it?, R3 vydrží i na aut? bez restrikcí n?co lehce pod hodinu a p?l. Tady nemá smysl m?nit, navíc se gumy za?ínaj po p?l hodin? dostávat do ideálního stavu, takže kdo by m?nil by si to v podstat? sám zkomplikoval.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #67
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Povinna zastavka v boxech je tedy brana pouze stylem stop and go? Bez zadne povinnosti provest v boxech nejakou praci?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #68
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Povinna zastavka v boxech je tedy brana pouze stylem stop and go? Bez zadne povinnosti provest v boxech nejakou praci?
zrejme jo, ale nevim jestli nebude lepsi tankovat v polovine zavodu a nebo ject s plnou rovnou
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #69
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

povinna zastavka je jen stop and go. je jen na vas jestli natankujete,prezujete nebo opravite.

Petersbond: ale koukanim toho moc nenatrenujes :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2011   #70
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tak zkouska zavodu nedopadla dobre. Bouchla guma minutu pred koncem a palivo jsem nestih okouknout nez se restartoval zavod . Ale lepsi zjistit to s tou pneu ted nez pri ostrym. Jeste delam zbytecny chyby, ale ono to pujde. nesmim ani na chvili ztratit koncetraci a hlavne blbnout s honbou za casama!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #71
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Stejna zkusenost, 3 minuty pred koncem 60ti minut mi bouchla LP pneu. Stacilo parkrat lehce uklouznout. Pokusim se pit nastavit tak, abych menil jen predni. Zadni mi vyhovovaly.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #72
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Stejna zkusenost, 3 minuty pred koncem 60ti minut mi bouchla LP pneu. Stacilo parkrat lehce uklouznout. Pokusim se pit nastavit tak, abych menil jen predni. Zadni mi vyhovovaly.

tak to pujde jedine nastavit podle opot?ebení, takže si pohrat s % to bude dalsi alchymie
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #73
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Vy me strasite.musim dat zavod treba s aikama.ja jel zatim jen 30kol. U gum jednoduchy kdyz pojedes do boxu po pulce tak si nastavis treba vzmenit pri 40 procentech a kdyz ti je nevymenej vis ze mas na min jak pulku zavodu 60 procent vzorku. Musis to teda dnes testnout.zavod se blizi.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #74
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

taky to musim dnes testnout, zatim nebyl cas moc prace až nad hlavu, kdyz tak se nekde uvidime na serveru
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #75
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Já se odhlásil,nemám na to nervy,p?ední pneu se mi p?eh?ívají a? d?lám co d?lám,na m?j styl jízdy to prost? nenaladím a abych jezdil ?asy 1.21-1.22 se mi nechce když to jde i na 1.19,navíc mi ho?í i spojka,rád se budu dívat když bude ?as a možná po?eším s klukama stream a komentá?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #76
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
možná po?eším s klukama stream a komentá?
Konkurence. Ale jsem rád, že se toho chytil ješt? n?kdo a snad se vám to povede i v lepší kvalit?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #77
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Konkurence. Ale jsem rád, že se toho chytil ješt? n?kdo a snad se vám to povede i v lepší kvalit?.
Chytlo se to a to je dob?e. Tom ?íkal cosi o tom, že by to zkusil a jelo by to od n?j a komentá? by se taky n?jak po?ešil, akorát je problém u n?j s tím TVdirectorGUI... Už nic nenapadá ani m? . Uvidíme jak to dopadne

=>
Sonyk: P?epiš m? na náhradníka, moc se do tutoho cupu neženu, tak a? p?ípadným zájemc?m nezabírám místo, ale možná si n?jakej závod zkusím.. kdyby m? n?jaká tra? chytla, t?eba BL1R
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #78
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

prijdu domu pustim pc a ctu takove osklive veci. No budis. Jardo necham ta mezo jezdci pochybuju ze nekdo jeste prihlasi.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #79
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja sa priznám že som nedal ešte ani kolo, nechával som si to na tento týžde? ale od soboty sa zmôžem len na GT5 s gamepadom v ruke - chrípka ma dostala, svi?a. :-)

Update: Ale tiež ma celkom desíte, môj talent ledva sta?í na priškrtené FXR...
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 16.3.2011 at 19:37.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2011   #80
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pánové, pánové, neházejte volant do žita. Hodina je dlouhá doba a že nepojdete na p?edních pozicích? Ani vzadu nemusí být nuda, mluvím z vlastní zkušenosti
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.