Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.6.2009   #1
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default G25 divné pedále

Ahojte, mám problém s pedálmi ku G25. Pred ?asom sa mi z ni?oho ni? po?as jazdy za?al sám od seba povo?ova? plyn alebo sama od seba skákala brzda myslel som si že to bude len nie?o v softe všetko som preinštaloval ale nepomohlo to tu je aj krátke video ?o to robí http://www.vimeo.com/5149990 po nejakom ?ase to prestalo a potom zase za?alo len tak z ni?oho ni? aj preto som nemohol ís? IGTC a teraz zase skúšal som to rozmontova? a vy?isti? od prachu nepomohlo všetky ozubené kolieska a aj potenciometri som vyutieral že tam neostalo ani mazivo tak som tam dal WD40 ale ni? nepomohlo kde je problém kazdia sa mi tie potenciometre alebo ako ?
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 14.6.2009   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

bud si to umyl spatne, nebo uz je mas vydreny, ale to se mi moc nezda...
normalne je vem, hod do lihu, zatoc hridelkou a pak je strikni nakym kontaktolem nebo necim...
jet is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #3
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

M?žu je hodit do lihu i tak jak sou bez rozebrání, když mi nevadí ten povlak co budu muset smejt? Asi špatnej nápad, ale nechce se mi to rozebírat
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

nevim teda jak G25 ale mam DFP od roku 2005. od ty doby sem na nem jen v lfs najel 90000km, plus jine hry. a ani sem na nej nesah s nicim nemam ani trabl a ani nemam nutkani to cisti. prijde mi divne u G25 ne moc stare ze by se museli cistit pedaly.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #5
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

to je individualni, podle mnozstvi prachu, typou prachu, ale i kvality konkretniho kusu odporu a buhviceho jeste, se muze zivotnost a funkcnost lisit..

pokud se lih dostane i dovnitr potaku, tak rozebirat nemusis, klidne to tam cele ponor jinak cim cistsi lih/alkohol, tim lip (napr. znamy pouzival vyskockovou slivovicu )
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

kurna koupat pedaly ve slivce :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #7
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
kurna koupat pedaly ve slivce :-D
co se divíš kdysi jsme dostali n?jakou mistní samohonku pít se to nedalo ale do st?ikova?? to byla paráda - hned šli ty mušky lépe dol?
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
co se divíš kdysi jsme dostali n?jakou mistní samohonku pít se to nedalo ale do st?ikova?? to byla paráda - hned šli ty mušky lépe dol?
s tou co nam nalil ToFire by slo i sklo ta byla jako vynikajici
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #9
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
s tou co nam nalil ToFire by slo i sklo ta byla jako vynikajici
Tak taková se m?že používa jen jako vnit?ní mazadlo
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2009   #10
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

na cisteni se pouziva zasadne ta "pro prazaky"
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2009   #11
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Tak m?j nový Logitech bude asi už brzy na cest?... a to se jim ani nedostane do ruky.

Doporu?uju jít na logitech.com a zavolat na hotline. Nejd?ív se trochu zasm?jete a udivíte, pro? je sakra na ?eský podpo?e ukrajinec se špatnou až i ob?as t?žko srozumitelnou ?eštinou, ale to neva.

M?j problém byl v tom, že blbnul shifter, ztratili jsm záru?ák a táta nenašel ani mail kde to koupil, takže super p?ípad . Každopádn? sta?ilo jim Part Number a PID (Product ID). Ob? ?ísla naleznete na volantu - na hlavní ?ásti - ze spodu. Následn? jsme se p?es n?j registrovali na logitech.com (což jde i mimo telefon - p?es internet) a bylo nám sd?leno, že pokud s ním nic opravdu není, jen že vypadavá shifter, a? vyfotíme všechny ?ásti volantu pohromad? (shifter, volant, pedály...) v normálním funk?ním stavu a s papírem A4, na který musíte ru?n? napsat ?íslo, které vám nadiktují (nesmí to být vytisklé na PC..). Tu fotku pak uploadnete na sv?j ú?et na logitech.com, po?káte tak pul hodinku, hodinku, zavolate znova, reknete to cislo co vam predtim nadiktovali, meli by vedet uz o co jde, a zkontrolovat tu fotku nebo ji mit uz zkontrolovanou a následne po vas budou chtit dalsi fotku, kde bude ten samý volant rozbitý, nebo "prost? rozsekaný" jak sám ?ekl . Tu tam pak taky uploadnete a pošlou vám novej kus .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2009   #12
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Tak m?j nový Logitech bude asi už brzy na cest?...
G27? :-)

http://www.virtualr.net/codemasters-...-logitech-g27/

Edit: Inak zaujímavý postup s tým fotením a rozbíjaním.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2009   #13
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
...
Budes osobne zkouset ?
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #14
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Už jsem uprost?ed procesu.
http://www.youtube.com/watch?v=9to7VojLt5o&fmt=22
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #15
Mambo
Member

 
Join Date: 17.12.2006
Location: Turnov
Posts: 359
Default

Hmm tobe nefungovali jen pedaly ? A co elektronika ve volantu ? Tu zachovas ? (mel bych o ni kdyztak zajem )
__________________
"Faster, faster, faster, until the thrill
of speed overcomes the fear of death."
- Hunter S. Thompson
Mambo is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #16
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by MikeCZ View Post
Lol a teraz ti povedia ,ze si z teba robili ***** a neuznaju zaruku
Skoda ,ze pedale nedostali zopar sup ,no ja osobne by som to riesil vyhodenim z 9 poschodia a potom by som to presiel autom atd.
Ale hlavne ,ze si sa vysantil s One hand axe
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #17
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Pedály fungovaly skv?le, v shifteru se ob?as p?estaly dotýkat kontakty. A záruku neuznají ur?it?, protože jsem žádnou nem?l (?íkali jsme, že jsme ji m?li, ale ztratili jsme ji prost?...) takže vlastn? bychom ji v?bec nepot?ebovali. Základní fotku, kde je v p?vodním stavu uznali, te? jenom ?eknou jestli jsem ho dostate?n? zni?il nebo to mám ješt? dod?lat.

Nevím co je funk?ní, na pedálech jsem zlomil jenom tu desku, jinak ostatní by m?lo být ok (krom? t?ch náraz? o zem). Shifter má vnit?ek pod buttonama rozsekanej a elektronika ve volantu nevim, pak jsem ho ješt? hazel tak z metru a pul silou na zem.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #18
Nadeo
Newbie

 
Nadeo's Avatar
 
Join Date: 17.2.2007
Posts: 73
Default

Ja by som to nedokazal spravit Ale podla mna by si vnutornosti wheelu a pedale mohol slusne predat...
__________________
eNETiS Team
Nadeo is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #19
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

pedale zoberiem ,moje sa mi nechce rozoberat
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2009   #20
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Heh nefunguje m? shifter tak první co za?nu rozbíjet je volant tomu se ?íká logika Jsem zv?davý jak to dopadne Aby to nebylo Ukrajinec na supportu který ?íkal že to máš poslat, ale bylo mu rozum?t posrat
A nejvíc by m? dostalo kdyby ukrajinec jezdil LFS a pekeln? se bavil u videa a této diskuze
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 1.7.2009 at 18:01.
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.