Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.6.2007   #21
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Po shlédnutí replays jsem se rozhodl to tu trochu shrnout:

Doplatil jsem na to, že jsem v?tšinu ?asu jezdil na setu, jenž nebyl pro p?lhodinový závod dobrý, takže m? ?ekalo narychlo n?co zimprovizovat a trochu ho dostat do krve. Když se mi to alespo? mali?ko povedlo, tak jsem pro zm?nu musel p?ehodit set na p?vodní, se kterým se dávají slušné ?asy, abych nebyl ve kvald? poslední. To se nepovedlo a já jsem byl absolutn? mimo. No nakonec jsem skon?il 5. od konce, což je "veliký" úsp?ch.

Sprint:
Start ze zadu mi byl v tu dannou chvíli šuma fuk, takže jsem jen cht?l projet T1 aniž bych n?co zavinil a nejlépe, abych se k ni?emu taky nep?ipletl. Bohužel CantWo to p?ed T1 neubrzidl a docela obstojn? do m? vrazil, to zp?sobilo ?et?zovou reakci a já vrazil do Umbra (sry ale s tim jsem opravdu nemohl nic d?lat). Umbro to oškliv? schytal (tuším, že dokonce skon?il na boud?). Když jsem se vyhrabal z návšt?vy ve tráv?, tak jsem se vrátil za Taira, který m?l problémy a já nestihl zareagovat, když to vzal p?es pneu. Díky tomu jsme se oba hezky synchronizovan? oto?ili o 180° a já byl pár sekund po první kolizi poslední. Následovala 3 kola za Tairem s mým poškozeným vozem a bohužel jsme se neschodli v zatá?ce hned po dlouhé rovince, a tak jsme byli op?t v kontaktu. Za to se Tairovi omlouvám, protože na tom nesu nemalou ?ást viny. Abych to up?esnil: Když sis najížd?l do zatá?ky najížd?l sis pom?rn? velkým obloukem a já v tu chvíli o tob? ztratil p?ehled. Nev?d?l jsem jestli mi dáváš prostor nebo jen volíš rychlejši stopu, každopádn? nestihl jsem se podívat co d?láš a tudiž se i podle toho chovat. Naštestí to Taira p?íliš nerozhoupalo (m?li jsme oba FZR, takže to není tak stabilní a ?lov?k si musí dávat v?tší pozor) a on mohl snad bez problém? pokra?ovat. To se ovšem nedalo ?íct o mn?, a tak jsem byl op?t na posledních p?í?kách. Pak už jsem jen t?žil z chyb ostatních a dojel na ostudné 16. pozici.

1. závod:
Start se z mé strany nesl ve stejném duchu jako ve sprintu. Tentokrát to dopadlo lépe a já se dostal za Jakuba Šímka (KdoVí) a P. Novotného (P@cho). Ti se mezi sebou nepohodli v zatá?ce po dlouhé rovince a když za?al P. Novotný brzdit, tak jsem byl se svým FZR bezmocný. Skon?il jsem na tráv? a jen ?ekal až všichni bezpe?n? projedou. Vyústilo to v poslední pozici s tém?? 8 sekundovou ztrátou na poslední skupinku. V tu chvíli jsem byl pon?kud znechucen sm?lou/mojí neschopností a jel jsem tak, abych hlavn? dojel. Po t?ech kolech jsem se posunul o 3 pozice. To jsem však docela p?kn? zni?il, když jsem v 6. kole za šikanou chyboval. ?ekalo m? tedy p?edposlední místo s více než 16 sekundovaou ztrátou. Od 12. kola se za?ali dít docela zajímavé v?ci. Dojel jsem svého týmového kolegu Gorga a po t?i kola jsme si prohazovali pozice. Oba jsme jeli s FZR, takže jsme dbali na bezpe?nou jízdu. V 16. kole gorgo chybuje a já se p?ed n?j posunul. Nevím pro?, ale od té doby jsem se necítil sv?j za volantem, a tak jsem do cíle dokroužil op?t na 16. míst?.

2. závod
Z 5. pozice už se startuje o poznání lépe, a tak jsem se uchytil na hezkém 5. míst?. Bohužel jsem se nechal až moc rozhodit žádostmi o nový start 2. závodu a tak jsem bez problém? p?epustil pozice NEXTovi a Kurtovi. Po chyb? NEXTa jsem se uchýlil na 6. p?í?ku, o kterou jsem díky své odfláknuté nesoust?ed?né jízd? blesku rychle p?išel, když m? p?edjel Jakub Svoboda (Kuba(CZE)). Pak jsem se zase více mén? trápil, a když už p?icházelo zlepšení, tak se Tairo s Masterfulem s?ukli p?ed šikanou a rázem jsme projížd?li šikanu ve t?ech vedle sebe. To m?lo za následek, že m? n?kdo z danné trojce trochu ?uknul do zadku a každý si asi p?edstaví co to s FZR ud?lá. Následovalo n?kolik kol, kdy jsem byl pronásledován r?znými jezdci. Jediný komu se povedlo m? p?edjet byl Megin a to ve 20. kole p?ed vjezdem do šikany. M?l jsem vn?jší stopu, která není pro souboje s FXR nejlepší, takže jsem to nehrotil a s vidinou toho, že další soupe? je až 12 sekund za mnou jsem riskantn? prodriftovat šikanu, pro lepší výsledek, nezkoušel. Nakonec z toho bylo 9. místo což na jezdce mých (ne)kvalit s tímto autem je relativn? slušné.


PS: jak tak koukám na tiskovky z jiných divizí, tak to u nás probíhalo asi nejklidn?ji. Protest žádný nepodávám, jelikož ve?ím, že osoba na kterou bych individuální protest mohl usm?rnit to neud?lala schváln?.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #22
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
Následovala 3 kola za Tairem s mým poškozeným vozem a bohužel jsme se neschodli v zatá?ce hned po dlouhé rovince, a tak jsme byli op?t v kontaktu. Za to se Tairovi omlouvám, protože na tom nesu nemalou ?ást viny. Abych to up?esnil: Když sis najížd?l do zatá?ky najížd?l sis pom?rn? velkým obloukem a já v tu chvíli o tob? ztratil p?ehled. Nev?d?l jsem jestli mi dáváš prostor nebo jen volíš rychlejši stopu, každopádn? nestihl jsem se podívat co d?láš a tudiž se i podle toho chovat. Naštestí to Taira p?íliš nerozhoupalo (m?li jsme oba FZR, takže to není tak stabilní a ?lov?k si musí dávat v?tší pozor) a on mohl snad bez problém? pokra?ovat.
Bral jsem to venkem, abych nechal na tvoji strane vic mista na projeti zatacky, bohuzel jsme se v tom spatne pochopili. Ustal jsem do docela v pohode.

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
Pak jsem se zase více mén? trápil, a když už p?icházelo zlepšení, tak se Tairo s Masterfulem s?ukli p?ed šikanou a rázem jsme projížd?li šikanu ve t?ech vedle sebe.
tam jsem spatne predpokladal, ze masterful pojede zatacku jako normalne vic pri levem okraji, tak jse mpri prujezdu zatackou zatacel. Bohuzel pri tom doslo ke kontaktu a masterful mel asi v tu chvili neovladatelny vuz, protoze nas jeho auto oba vytlacilo na svodidla. Timto se mu omlouvam, mel jsem na tom take svuj dil viny, mohl jsem vic koukat.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #23
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
2. závod
Jediný komu se povedlo m? p?edjet byl Megin a to ve 20. kole p?ed vjezdem do šikany. M?l jsem vn?jší stopu, která není pro souboje s FXR nejlepší, takže jsem to nehrotil a s vidinou toho, že další soupe? je až 12 sekund za mnou jsem riskantn? prodriftovat šikanu, pro lepší výsledek, nezkoušel.
A ja som mal pocit ze to bolo akesi lahke. Som myslel, ze si bud poskodeny alebo mas opotrebovane pneu...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #24
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Njn nechal jsem ti to. Mozna, kdybych to jel ted, tak bych ti to tak lehke neudelal ale v tu chvili jsem byl rad i za to 9. misto
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #25
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
btw: byla by to celkem pr*el hned po zavode vsechny ucastniky nahnat do jednoho stanu, by se to tam pekne asi pomlatilo
To je p?esn? d?vod, pro? bych v budoucnosti na p?ípadných LAN pártys nejezdil n?jaké ofiko cupy nebo podobn?...
aneb jak by mohlo dopadnout nektere zakonceni ligove sezony pri poslednim zavode treba na Invexu
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #26
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Co se mi nelibi na tom co byla nase divize je to ze kdyz se rekne pojedem lag start tak si vsichni hned mysli (jo super kone?ne si mužu slapnout na plyn a napalit to do koho se mi zachce( a potom je problem v tom ze kdyby se to udelalo normalne jako zavod tak kazdy zjisti kde jeho souper napr brzdi a ceho se vyvarovat.Ale to bohuzel takhle neni takze pri ostrem startu se tohle zjistuje ale to si myslim je docela pozde takze ja by sem byl pro aby se lag starty jako zname z dema vypustily.
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #27
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Mr.Shiva View Post
Co se mi nelibi na tom co byla nase divize je to ze kdyz se rekne pojedem lag start tak si vsichni hned mysli (jo super kone?ne si mužu slapnout na plyn a napalit to do koho se mi zachce( a potom je problem v tom ze kdyby se to udelalo normalne jako zavod tak kazdy zjisti kde jeho souper napr brzdi a ceho se vyvarovat.Ale to bohuzel takhle neni takze pri ostrem startu se tohle zjistuje ale to si myslim je docela pozde takze ja by sem byl pro aby se lag starty jako zname z dema vypustily.
lag starty nejsou na to, aby si lidi nacvicili T1, ale kvuli lidem, kteri maji slabsi stroje, aby se jim nabufferovali textury. Tudiz bych je nevypoustel, to, ze hodne lidi muze proste skocit a jet prvni start s krasnym fps neznamena, ze to tak funguje vsem.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #28
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

lag start nechat ale bez bouracek a ty trestat

edit: jeste dodam ze nekdy mi tyto bouracky rozhodi kalibraci v lfs cili bych je fakt trestal
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 6.6.2007 at 17:46.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #29
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #30
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
lag starty nejsou na to, aby si lidi nacvicili T1, ale kvuli lidem, kteri maji slabsi stroje, aby se jim nabufferovali textury. Tudiz bych je nevypoustel, to, ze hodne lidi muze proste skocit a jet prvni start s krasnym fps neznamena, ze to tak funguje vsem.
Urcite lag starty nachat ale ne aby se v T1 delaly zbytecny bouracky atd..Je to docela neprijemny.
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #31
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

jj to me taky dost stve, ze pri lag startu par jedincu hodi cihlu na plyn. pedal a brzdi zasadne o plechy ostatnich...
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #32
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Já jsem byl se závodem spokojený a doufám že jestli jsem n?koho v 2 long race naboural tak se omlouvám. Ve 4 div. se stala docela zajímavá v?c. V T1 se do vozidla KxR Max ( Marcel Rous) "n?kdo" naboural a odneslo to ješte jedno vozidlo. Když si to prohlédnete tak zjistíte že nikdo z jezdc? to nebyl, takže záhada.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #33
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Me to zase dela,je ostatni vozy prede mnou skacou ze strany na stranu...Dost sileny a neprijemny...Ale v replay nic takoveho neni...Tak nevim..
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #34
Blesk
Member

 
Blesk's Avatar
 
Join Date: 8.9.2006
Location: Brno
Posts: 146
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Me to zase dela,je ostatni vozy prede mnou skacou ze strany na stranu...Dost sileny a neprijemny...Ale v replay nic takoveho neni...Tak nevim..
je replay inter cars d?ležié theard

edit:d?ležité informace
__________________
licence:15.6.07|lfs nick:Blesk
......pls mrkn?te se....
http://www.homervsbender.com/?ida=808
Blesk is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #35
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Já jsem byl se závodem spokojený a doufám že jestli jsem n?koho v 2 long race naboural tak se omlouvám. Ve 4 div. se stala docela zajímavá v?c. V T1 se do vozidla KxR Max ( Marcel Rous) "n?kdo" naboural a odneslo to ješte jedno vozidlo. Když si to prohlédnete tak zjistíte že nikdo z jezdc? to nebyl, takže záhada.
Ahoj.
Koukal sem na ten replay X-krat a nechapu to. KxR-Max /ja/ a AleRT-Š.Krbec sme do T1 jely vedle sebe a najednou buch a oba mame zadky namad?ru , p?itom na námi nejelo žádné auto. Jestli budete mít n?kdo ?as se na to podívat, zajímalo by m? vysv?tlení. Bylo to v long2 div.4.

Díky
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #36
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by max.3 View Post
Ahoj.
Koukal sem na ten replay X-krat a nechapu to. KxR-Max /ja/ a AleRT-Š.Krbec sme do T1 jely vedle sebe a najednou buch a oba mame zadky namad?ru , p?itom na námi nejelo žádné auto. Jestli budete mít n?kdo ?as se na to podívat, zajímalo by m? vysv?tlení. Bylo to v long2 div.4.

Díky
Nepodival jsem se ale tipoval bych ze to byl lag nejakeho hrace za vami, ktery do vas narazil, ale vy jste ho nevideli, protoze byl v lagu... intuice...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #37
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Taky myslím, že to byl lag a možná t?eba i jednoho z Vás a jedno auto se najednou objevilo jako p?es to druhé a šup to je hned... doporu?uji si stáhnout replay ze serveru co je v threadu d?ležití info, tam by to mohlo být vid?t než u replaye n?koho z Vás...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #38
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

asi fakt lag v RcA jel xeda sam siroko daleko nidko a najednou tumas lital sem a tam a z lagu to do nej hodilo nekoho kterymu s enic nestalo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #39
Mr.Shiva
Newbie

 
Mr.Shiva's Avatar
 
Join Date: 5.8.2006
Location: Pražák jak stehno
Posts: 92
Default

Takovejhle problem sem mel i s kombajnem..Jely sme vedle sebe ..škrabaly sme plechama o sebe ale on byl v nejakym lagu kterej nebyl videt a odpinknul sem ho pekne do strany..
__________________


Mr.Shiva is offline   Reply With Quote
Old 7.6.2007   #40
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Jo jo, m?žu jen potvrdit. Bylo to pro m? hodn? smolné, t?inácté kolo. Nejd?íve m? ze 7. místa ve vrace?ce za cilovou rovinkou NEVINN? sest?elil neovladatelným autem Masterful po lehkem kontaktu s Tairem, což mi docela hnulo žlu?í, nebo? jsem v tu danou chvíli opravdu netušil WTF. N?jak jsem se z toho vyhrabal (i psychicky ) a na následující rovnice pak ješt? ten incident se Shivákem. Myslel jsem, že po t?ch dvou ranách bude auto na šrot, ale nakonec jsem ani nebyl v cíli poslední :-)

PS: Kvalita videí op?t nevalné kvality, ano vím to
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.