Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.11.2005   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Op?t byly problémy s organizací (tak trochu jsem to ?ekal), ale aspo? menší než minule. ^^ Myslim, že pro p?íšt? už si to vedení ligy pohlídá.

Kvalifikace: Kdyby se po?ítala ta první ("p?edkvalifikace"), tak bych byl nadmíru spokojenej, zajel jsem svoje pb a byl v poho. Jenže v ostrý kvald? jsem op?t nep?edved nic, teda krom? zazd?ní p?knýho 1. splitu úpln? na konci kvaldy, když mi došel benzín... :brow: Celkov? teda 13. místo a op?t dlouhá pauza b?hem superpole.

1. závod: Za?átek se vyvíjel celkem slibn?, ani jsem nepost?eh moc karambol?, což m? docela p?ekvapilo. První kolo teda v pohod?, ale pak to p?išlo - n?kte?í se rozhodli zneužívat sebemenšího zaváhání a tak moje opatrnost byla n?kolikrát po zásluze potrestána... Až jsem to ve 4. kole odnes poškozením zadního zav?šení a bylo po nad?jích. :irk: P?i plížení se do box? jsem tak p?emýšlel, jestli napsat "seru na to" (= odstupuji) nebo se zkusit n?jak doplácat do cíle. Nevím jak, ale nakonec zvít?zila bojovnost nad srabáctvím a do cíle jsem se skute?n? dovlek, i když se zatnutýma zubama. Možná to bylo i díky Dierollovi a P@chovi, kte?í se mnou drželi basu a dali taky 1 pit. Díky hoši. Celkov? teda 17. flek.

2. závod: O poznání lepší než ten první, povedlo se mi probít bez v?tších šrám? dop?edu a tam si držet svojí tuším 10. pozici. Za mnou kroužil Petr CGY, takže jsem v?d?l, že se tentokrát nemusím bát jako v 1. závod?. Musím uznat, že Petr byl rychlejší a celkem slušn? jsem ho brzdil... Samoz?ejm? v rámci pravidel, teda doufám. Jednou jsem Petra dokonce ukázkov? zav?el v první zatá?ce, což úpln? fér nebylo, ale p?ece ho p?ed sebe nepusítm tak lacino, ne? :no: Z mýho pohledu jsme svád?li p?kný souboje, Petr m? pak kone?n? p?edjel, já mu to zase vrátil... Prost? jsem p?i tom chrochtal blahem (taková malá náplast na nevyda?enej první závod). Nakonec se mi povedlo cuknout a uhájit si tak svojí t?žce vyd?enou 9. pozici. Je ale pravda, že kombinace FXO/Blackwood mi k srdci n?jak nep?irostla, takže i za tohle umíst?ní jsem rád.

Na záv?r bych cht?l pogratulovat vít?z?m obou závod?, pln? si to zaslouží. kay:

Pozn. k superpole: Pro 10 zú?astn?ných to je asi celkem dobrá zábava, ale pro zbylých 10 lidí celkem nuda. Teda aspo? pro m?. Kdyby aspo? jezdili rychlejš za sebou, aby to bylo d?ív odbytý.

Pozn. všeobecná: Nezklamali jste... Op?t se našlo pár lidí, co se ptali na po?et kol, za?átek závodu, spot?ebu... ^^ Chjo, kdy už se to kone?n? zm?ní? Kdy už se nau?íte ?íst?

Pozn. poslední: N?jak jsem nepochopil, pro? se prodlužovala uzáv?rka hotlap? a už podruhý se dodate?n? p?ídávali lidi. Jednou jsou daný pravidla, tak nevidim d?vod, pro? je kv?li pár lidem, co neumí ?íst a nedokázou si najít chvilku ?asu na to, aby všechno vyplnili správn?, porušovat. Být to na m?, tak ve stanovenou hodinu uzav?u tabulku rozd?lení podle hl a kdo tam prost? není, má sm?lu, hotovo, te?ka. Oni by si to pak p?íšt? rozmysleli, jestli všechno pošlou v?as a vyplní správn?. :sherlock:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2005   #2
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

no co k dnesnim zavodum rict.. FXO na BW vubec neznam, takze nez jsem vstoupil do zavodu, tak jsem tam mel odjeto 8 kol + pulhodiny na hotlap, abych udelal aspon div2.. samozrejme sety jsem mel pujceny..
kvalifikace - 10. misto takze superpole > zajel jsem svuj pb a nakonec to bylo krasne druhy misto! mohu jen litovat spatne odjeteho prvniho sektoru, mozna to mohla byt i pole position
Jeeenze setik na zavod uz nebyl tak dobre prizpusobeny memu stylu, nemel jsem ho vubec vyzkouseny takze jsem netusil, jak moc mohu tlacit a tak.. takze jsem postupne ztracel ztracel, leva predni prehrata imrvere, takze jsem byl rad, ze jsem to udrzel na trati.. az nejake 12. misto..
na druhy zavod jsem vedel, ze to musim dost setrit, takze jsem jel dost na jistotu.. probojoval jsem se trosku dopredu ale pak jsem ztracel a probudil jsem se, az kdyz me Edik predjel! V tu chvilku mi bliklo, ze do toho musim jit, takze jsem ho zacal napred stahovat a pak se mi ve finale podarilo ho i predjet! ale timto jsem obetoval pneumatiky a vypadalo to, ze v predposlednim kole na me jeste zautoci, ale s pneumatikama na tom byl podobne, takze nakonec asi 6.te misto..

ale s FXO jsou super zavody, to se musi nechat
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #3
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

tak tedy dobrá ...

Kvali:
?as který jsem zajel byl na moje pom?ry pom?rn? slušný, i když cca 0,3 sec za PB a doufal jsem, že bude sta?it na superpole. Omyl . 11. plac.

Závod 1:
Po startu dobrý, žádná významn?jší kolize, sem tam škrábanec na laku, kdo by se o to zajímal. B?hem závodu spousta souboj?, rozhodn? dramati?t?jší pr?b?h než Round 1 p?ed 14ti dny. Nakonec jsem uhájil 9.pozici p?ed DMichlem a t?šil jsem se na druhý.

Závod 2:
Start z 9. místa, celkem nic moc. B?hem T1, šikany (T2 a T3) a T4 jsem dostal nafackováno ze všech možných stran (domnívám se, že z mojí strany nezavin?n?, ale kdo ví ...). Po všem tom škubání volantu ze strany na stranu a snaze nevylet?t z dráhy jsem pak šel do T5 o n?co d?ív než jsem m?l v úmyslu a myslím, že sem tam n?koho trochu p?iv?el, za což se omlouvám. Spousta zajímavých souboj? jako v prvním závod?.
Celý dnešní ve?er mi pokazil nájezd do 19. kola. P?i pr?jezdu cílovkou jsem byl v záv?su za Williamem a z vnit?ku jsem ho zkusil vybrzdit. Bál jsem se, abych ho nesejmul, ale nakonec to bylo ješt? horší, trefil jsem DMichla, ?ímž jsem mu pokazil záv?r závodu a sebral šanci na lepší umíst?ní a sob? si totáln? pokazil náladu. Byla to moje hloupá chyba a DMichlovi se znovu omlouvám.

Celkov? byl ve?er mén? povedený než ten minulý co do výsledk?, zato o mnoho dramati?t?jší pr?b?h závod?.

Záv?rem snad ješt? znovu zmínka o pravidlech a pr?b?hu závod?:
- to že se za?íná pozd?ji má (z mého pohledu) objektivní d?vody. všechno d?lá Nitemare ve volném ?ase a i když se to Powderovi (ani Chaosovi - sorry, že si t? beru do huby) nelíbí, celkem situaci chápu a v??ím, že se nakonec upraví
- to že ú?astníci závod? nerespektují pravidla, stokrát opakovaná a znovu a znovu omílaná a p?ipomínaná, m? absolutn? nasírá. Agarash jako admin mi dá jist? zapravdu. Jsou lidi, kte?í si hned po dojezdu musí vym??ovat dojmy bez ohledu na to, že závod stále probíhá a chat je zakázaný. Jsou lidi, kte?í musí kecat p?i ?azení na startovní rošt a zdržovat. A jsou lidi, kte?í se registrují do ligy, p?ihlásí se k závodu, potvrdí ú?ast, vytvo?í skiny ..... atd..... a p?esto jsou schopní se ptát na jak dlouho se jede, co bude po kvalifikaci a co znamená superpole. Kdybych to nevid?l, nev??il bych.

Pokud jsem poškodil ješt? n?koho krom? DMichla, srde?n? se omlouvám.

Zárove? musím vyzdvihnout sportovní chování Peeta.cz, který m? v 1. závod? vybrzdil v T1, ale byl trochu delší, ?ímž jsem si zatá?ku nepatrn? protáhl. I když k ni?emu zvláštnímu nedošlo a klidn? jsme mohli pokra?ovat, p?ibrzdil a pustil m?. Klobouk dol? a víc takových jezdc?.

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #4
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ad organizace a uzaverka...
hotlapy uzavreny byly, problem byl ze teprv kolem 20:00 kdyz nite zverejnil rozdeleni, tak sem prisel na to ze tam dost lidi chybi, takze se chvili lovilo v databazi nez nite zjistil ze je to malejma/velkejma pismenama v lfsnicku ^^ takze jsem vsechny zminene musel opravit tak aby to sedelo s lfsw...

tudiz se tam lidi objevovali uz po uzaverce, na lfsw hotlap meli vsichni kteri takhle pribyli uz v 18:00 kdyz sem koukal kdo tam je a neni...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #5
Boris
Newbie
 
Join Date: 3.3.2005
Location: Semily
Posts: 30
Default

Quali
tusim asi 2 = spokojenost

Superpole
nejak to neklaplo 2 chybky takže 6 = nespokojenost ale rikal jsem si ze alespon nebude nuda

První závod
Opravdu zajímavý a plný zvratu a moc se me libil....
Byl jsem chvíly 2 pak zas 7 a pak zas druhy.....
Navíc se op?t potvrdilo pravidlo když se dva perou.... ....v tomto pripad? byli 3 :drive: :flag: :silver: :jump:

Druhý závod
Tímto bych cht?l vyzdvihnout Aga a jeho kaskederský výkon :up: neb v mém zp?tném zrcátku ta st?echo-kolní kombinace byla opravdu kouzelná..... :bomb:
Potom chvilku souboj na špici a pak nuda a strach z chyby a o pneu ale vyšlo to :drive: :flag: :gold: :jump:

Takže d?kuji všem za moc a moc p?kné závody......

Smola? dne podle m? byl jednozna?n? AG ale p?íšt? to jist? vyjde líp :bow:
__________________
:drive:
Boris is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #6
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

..k druhému závodnímu ve
eru jen v krátkosti....

Kvalifikace:
ta se mi docela povedla, sice jsem byl asi 2x v garázi a le tusím ze jsem si vyjel tretí nejlepsí cas

Superpole:
vyjel jsem si 2 radu a to 4 pozici

1.Race:
Po startu jsem se propadl na 9. místo a od 3 kola jsem se drzel na 7 pozici, hned pred Slovenským kolegou Magoríkem a zacal jsem stahovat náskok hlavní skup.
6 kolo: skupina dosazena!
7 kolo: dostal jsem se v T1 pred Wiruzika, hned me trochu pristrcil , to abych vedel ze to nebude asi zadarmo, ale doplatil na to propadem na 7 místo.
9 kolo: dotahuji Dona s Borisem a v tom se dostáváme pred Agarashe. Pri nájezdu do 10 kola jsem na 5 pozici.
11 kolo: jdu pred Borise a najednou je tu zpet Agarash uuuaaaaaaaaa
12 kolo: za T1 proletím gumama, omlouvám se a na konci 12 kola se to stane :-). Líznul jsem pravou stranou trávu a prujezdem cílovkou lítám sem a tams cílem nikoho nezprasit :-) Agarashi a Magoriku SORRY dostávám digitálky a dojízdím po zadu a na svodidlech nechávám lak, probrzdená levá prední a 11 pozice, mám s toho Fábii
13 kolo: konec tohoto kola jsem zajel stopu jako v 12, sice jsem nikoho netrefil ale kotrmelec docela slusnej :-) no trochu jsem si strík do a krásnej posun na 12 místo.
16 kolo: konecne jsem zrazil rtut z 98C° na 77C°, fabie chytá druhy dech. :-))))
19 kolo: na konci 18 kola jsem dojel Wiruzika a v T1 jdu pred nej, ale ne nadlouho. Na konci dlouhé rovinky mi to vrací. Jedu na plnooooo :drive:
20 kolo: bytka jako svi....... gumy se :deadnana: a pak to zkusím poslední levá a risk, sice jsem se dostal az na trávu ale jsem 11 tý. Wiruzík SORRY :hshake:


2 Race:
Start tedy z 12 místa. Po T1 7 misto, projeli jsme kolem zmrzaceného Agarashe zrovna kdyz mu jeste Rostreet projel vnitrkem auta potom se jelo dost vyrovnane.
2 kolo: od 2 kola jezdím na 9 pozici, obcas kouknu do zrcátka a koukám ze si Woodbin s Petrem nic nedarují.
5 kolo: ondrejko digitálky a já posun na 8 místo tak jsem i dojel.


Díky vsem závodníkum 2 divize a ADMINOVI :bow:

Asi bych se opakoval, kdybych tu psal o problémech s organizaci ale Caoz me uklidnil ze se to opavdu ale opravdu nebude opakovat.

Díky a priste. Letim makat :ufo:
masterful is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #7
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

ted ja:

kvalifikace- asi jsem mel vystrilenej prach, proste jsem jen tak vlal po trati a ani nevim kolikatej jsem byl. proste vzadu. v danou chvili mi to bylo jedno, protoze -
1. nebyl jsem posledni :-)
2. je to dlouhej zavod a mela v prvnim vinglu s poradim stejne zacvici :-)

1. zavod- nepamatuju si temer nic zajimaveho, ke konci jsem jen koukal na zadni svetla Petra CGY. uzaviral jsem deseticlenne pole tech co meli stesti a nikde nelitali, bylo to proste v ramci moznosti.

2. zavod- tentokrat jsem si i trochu zapredjizdel, ze bych nejak drasticky zrychlil to zase ne. Petre CGY, ten cos ho zavrel v T5, to jsem byl taky ja :-) bohuzel jsi tam prilitl uz ve smyku a nedokazal jsem ti vyhnout, ale me to moc nezpomalilo, akorat tys asi mel spoustu prace se zase narovnat...

v nejakym 17 kole se mi povedlo jet asi dve kola docela dobre, nekurvil jsem to, tak jsem se prokousal na desaty misto, pak bohuzel zasahl Petr, ale to k tomu proste patri nekdy si to clove posere sam, nekdy to posere i jinymu (nemel jsem se tam motat, kdybych byl o vterinu rychlejsi, uz jsem byl za zatackou a vsechno bylo OK). nakonec 12.

Pockejte az pojedeme s opravdovejma autama :-)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #8
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
ted ja:

kvalifikace- asi jsem mel vystrilenej prach, proste jsem jen tak vlal po trati a ani nevim kolikatej jsem byl. proste vzadu. v danou chvili mi to bylo jedno, protoze -
1. nebyl jsem posledni :-)
2. je to dlouhej zavod a mela v prvnim vinglu s poradim stejne zacvici :-)

1. zavod- nepamatuju si temer nic zajimaveho, ke konci jsem jen koukal na zadni svetla Petra CGY. uzaviral jsem deseticlenne pole tech co meli stesti a nikde nelitali, bylo to proste v ramci moznosti.

2. zavod- tentokrat jsem si i trochu zapredjizdel, ze bych nejak drasticky zrychlil to zase ne. Petre CGY, ten cos ho zavrel v T5, to jsem byl taky ja :-) bohuzel jsi tam prilitl uz ve smyku a nedokazal jsem ti vyhnout, ale me to moc nezpomalilo, akorat tys asi mel spoustu prace se zase narovnat...

v nejakym 17 kole se mi povedlo jet asi dve kola docela dobre, nekurvil jsem to, tak jsem se prokousal na desaty misto, pak bohuzel zasahl Petr, ale to k tomu proste patri nekdy si to clove posere sam, nekdy to posere i jinymu (nemel jsem se tam motat, kdybych byl o vterinu rychlejsi, uz jsem byl za zatackou a vsechno bylo OK). nakonec 12.

Pockejte az pojedeme s opravdovejma autama :-)
^^Koukám, že jsem ti tentokrát byl souzenej Závod to byl super a v rámci možností i ?istej, tolik p?edjížd?cích manévr? jsem dosud nezažil. Doufám že jsi na mn? nezanev?el :up:.

P?ipojuju se k pod?kování Agarashovi (nezapomn?l jsem na n?j, d?koval jsem už na IRC, ale komu ?est ....)

Jo a Woodbine ........ P?ÍŠT? T? DOSTANUUU !!! :geez:

Petr CGY

P.S. to DMichl: dostal jsi mail ?
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #9
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

nezanevrel. to se proste stava, a kdyz se kolem sebe motame ze 40 kol asi 35 a dostanu jenom dve rany, tak to je docela dobry skore :-)

jakej mail? jsem ted v praci a domaci postu si nejsem schopen vybrat. jsem linej si prenest heslo do schranky. neco dulezityho?
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

kvalda: super, myslim 1. miesto
superpole: super, myslim 1.miesto
1.zavod: super, myslim 1.miesto
2.zavod: v 5.kole som to hodil na strechu ked som honil wiruzika, takze nakoniec smutne 10. miesto
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #11
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
nezanevrel. to se proste stava, a kdyz se kolem sebe motame ze 40 kol asi 35 a dostanu jenom dve rany, tak to je docela dobry skore :-)

jakej mail? jsem ted v praci a domaci postu si nejsem schopen vybrat. jsem linej si prenest heslo do schranky. neco dulezityho?
Ne ne, však uvidíš - posílal jsem to hned po závod?. M?j se. Petr
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #12
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Mno ja bych na tento zavod rychle zapomenout.Kvalifikace 14 misto celkem spokojenost,pac se na predni mista ani moc necitim.
Prvni zavod start v poho pak moji chybou lehky kontakt a z 12 mista propad skoro na konec.Snaha dohnat aspon skupinu jezdcu byla zhacena ve chvili,kdy jsem zjistil ze setup neni zrovna moc v pohode.Auto bylo jako na lede.V poslenim kole jsem si aspon zazavodil s adou.
Druhy zavod bude jeste dlouho moji nocni murou.Predevsim se chci omluvit AGARASHOVI za tu tecku.Nechapu jak se to stalo ale NOD mi zahlasil vir a tudiz na okamzik jsem nic nevidel,ale stacilo to k tomu abych te poslal do pryc.Fakt sorry.Zajima ve ovsem je,ze pokazde kdyz ses ke me priblizi mel jsem tak 12 -13 fps.Docela husty.No a zbytek zavodu uz jsem jen krouzil,apk v dobrem umyslu nechat projet vsechny jezdce jsem si ponicil predek.Tudiz dalsi smula.Doufam ze jsem pak nikomu z vas moc neprekazel.Snazil jsem se poustet jak se jen dalo.
Zaverem chci dodat ze to je pro me obrovska zkusenost z divize 2.Snad s vami pojedu i priste a uz aspon nekde v poli zavodniku.
GL :up:
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #13
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

jeste prosbicka- kamos by chtel videt replay a me se to nechce tlacit pres 64kb upload vecer. nedal by nekdo replajik na web a nehodil by sem link? ja vim, otravuju, jsem nesnesitelny... dik moc :drugged:
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Nuže, tak se dám do toho.

Kvalifikace:Celkem spokojenost a asi minutu p?ed koncem vyd?ený superpole. D?kuji pánu bohu za deváté místo

Superpole:Moc se nepovedlo, ale stejn? jsem se prokousal o jedno místo dop?edu. Na startu celkem slušné 8.místo

1.Závod:Baje?ný. Po startu jsem ?ekal, že všichni budou opatrní, ale zmýlil jsem se a tak jsem se propadal n?kam kolem dvanáctého místa. Spolu s Edisonem jsme však stoupali ?ím dál tím výš a cestou vzh?ru jsme se stihli poprat ješt? mezi sebou.(Musím uznat, byl to úžasný souboj. Ke konci jsem ješt? dotáhl DoNa, ale už nezbyl ?as, místo a i gumy už cht?li pauzu, takže jsem si oddychl, když jsem nakonci neztratil 6.místo

2.Závod:Taktéž výborný, díky pravidl?m jsemn stál na první pozici a start jsem si tentokrát ulítnout nenechal, asi sedm osm kol jsem byl druhý, pak m? ovšem dotáhl Boris a po chvilce(doufám že ?istýho)blokování už jsem ho nemohl udržet. Ke konci m? pak ješt? dojel tuším Mikez, nebo ješt? n?kdo jiný a dokázal se p?ede m? dostat. v cíli jsem se ovšem radoval za perfektní 3.místo
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #15
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
jeste prosbicka- kamos by chtel videt replay a me se to nechce tlacit pres 64kb upload vecer. nedal by nekdo replajik na web a nehodil by sem link? ja vim, otravuju, jsem nesnesitelny... dik moc :drugged:
budou tak za hodinku
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #16
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by dmichl
jeste prosbicka- kamos by chtel videt replay a me se to nechce tlacit pres 64kb upload vecer. nedal by nekdo replajik na web a nehodil by sem link? ja vim, otravuju, jsem nesnesitelny... dik moc :drugged:
budou tak za hodinku
to už je :-) B)????
masterful is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #17
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Zkusim taky neco napsat.

Tentokrat jsem byl trochu nervozni, jelikoz jsem nedostal mail s heslama pred zavodem jako obvykle, ale nastesti byl Pablo.cz na icq a mel stejny problem jako ja, takze me uklidnil a cekani na hesla jsme si travili povidanim, zatimco nekteri jiz zahrivali gumi a rozjizdeli se pred zavodem. Jenom jsme se divili, ze jeste po 19.30 nekdo uploadoval HL.

Po pripojeni, prave zacinala kvalifikace, takze jsem o nic neprisel. Cas jsem nezajel nic moc, ale vesel jsem se do 10-ti.
Ostry jsem zkazil, 10. pozice do zavodu.

1. zavod.
zacal jsem obezretne, nemel jsem zajem hned z kraje se s nekim pusinkovat, a abych rekl pravdu nemel jsem moc zkusenosti s tak natankovanym autem a zcela novym setupem. Propadl jsem se na 16. pozici. Po nekolika kolech jsem zjistil, ze setup i gumi jsou v dobry kondici a zacal jsem se postupne propracovavat dopredu. V cili 7. misto, byl jsem velice spokojen.


2. zavod
Zacal velmi zajimave v t1 mi nejaky kaskader se svym vozem udelal salto pred predni haupnou, v tu chvili jsem nevedel, ze slo o Agarase, kazdopadne to bylo spestreni zavodu, i kdyz ty jsi to tak urcite nevnimal. Zacal jsem stejne opatrne jako v 1. kole, az po ohrati pneumatik jsem se zacal poustet do souboju o lepsi umisteni. Po probojovani na 2. misto mi uz nezbyval cas pokusit se dojet Borise, ktery jel navic velmi dobre, a hlidal si asi 5. sekundovy naskok az do cile.

Dekuji vsem za pekne a ferove zavody, jen tak dal.
:drive:
Peet is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #18
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Zárove? musím vyzdvihnout sportovní chování Peeta.cz, který m? v 1. závod? vybrzdil v T1, ale byl trochu delší, ?ímž jsem si zatá?ku nepatrn? protáhl. I když k ni?emu zvláštnímu nedošlo a klidn? jsme mohli pokra?ovat, p?ibrzdil a pustil m?. Klobouk dol? a víc takových jezdc?.

Petr CGY
Jenom Peet, Peet.cz jel div3

Ale nedivim se, ze je v tech jmenech chaos , to byl jeden z duvodu, ze jsem si zmenil nick a pri zavodech uvadim celym svym jmenem
Peet is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #19
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Jo a Woodbine ........ P?ÍŠT? T? DOSTANUUU !!! :geez:
To je dobrý nebo špatný? Snad jsem t? svojí jízdou moc nenaštval, jen jsem se snažil nepustit svoje místo tak lacino jako d?ív. :hshake: (doufám)
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #20
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

to Peet:

to Woodbine: ne, ne - absolutn? super závod, jenom se p?íšt? budu snažit nenasekat tolik chyb a víc t? prohnat :up:
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.