Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.3.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka ALTP8 BABY GTR 6. ve?er

Nebyl ?as v týdnu, ned?l? musela sta?it. docela se da?ilo i set sed?l.

Kvali krasné 10. místo ale nemohl sem ji dokoncit kvuli lagum

Race1: pohoda a do 7 kola peknejch par souboju s Gotharem. Skoda lagu mohl to bejt super zavod. V zajmu ostatnich sem se pri lagach radsi odpojil.

Pres tyden udelam format a nahodim win7 plus cistou verzi LFS. Pak uz nevim

EDIT: chci vsem podekovat za ucast v cupu. vitezum k vitezstvim ostatnim k zavodum. Snad se cup libil
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak v prvom rade sa chcem podakovat za skvely cup, bolo to pekne vyrovnane a mam pocit, ze som sa mnohemu naucil, v uvode cupu som bojoval o miesta v druhej desiatke, v poslednych dvoch som sa drzal uz v strede prvej desiatky, takze to hodnotim pozitivne A mam pocit, ze vyrazne sa zlepsili aj Puma s Rodo-m
Q: Opat som zacal trenovat az hodinu pred startom, ale bolo z toho tusim 7. miesto, takze spokojnost.
R1: Po havarii v T1, ked sa niekto preletel ponad ostatnych som poskocil na 5. miesto, chvilu som sa lepil na Gepasa, potom zrychlil, ja som spravil nejake mensie chyby a uz bol za mnou Sonyk, ten sa ma pekne drzal, ale potom zmizol Potom som pustil Franceka a isiel prakticky sam, asi v 17. kole som chyboval v sikane, urobil som par kotrmelcov a pri pokuse o otocenie do smeru trate som vycuval do drahy Pumovi, tak potom som sa radsej hodil do specu
R2: start z konca, chvilu som sa drzal chalanov z EGT, potom zas chyba v sikane a prepad na koniec. Ked som dobehol Substance, tak v tej sikane spomalil viac ako som cakal a mali sme koliziu, tak som ho samozrejme pustil a snazil sa dohnat jeho odstup, potom chyboval, isiel do boxov, zacal som chybovat aj ja, prehrial som LP gumu a uz som nemal nervy trapit sa na konci, zo zadu sa blizili veduci jazdci takze som preventivne odstupil.
Aby som to zhodnotil ako celok - zas moja klasika: casy dobre, ale spolahlivost v zavode minimalna.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 21.3.2010 at 21:57.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #3
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Díky za super závody,EGT to prost? umí :-)
Qvali mi vyšla tak jak jsem o?ekával,žádnej zázrak :-)
R1:se 7. místem spokojen,i když jsem skoro celý závod odjel s rozbitým ?ízením díky nehod? s Rodem.
R2:start z 2. místa,p?ede mnou Rodo,tak mu ?íkám že vyhraje,že se za mnou všichni zbrzdí a vyšlo to,6. místo v cíli,no jedna chyba a p?išel jsem o pozice,ale užil jsem si p?kný souboj s Masterfullem,snažil jsem se dojet Pumu,ale jel skv?l? a kdykoliv jsem se p?iblížil tak zapnul nitro a zase mi poodjel :-)
Díky všem za super závody a snad se zase potkáme na trati a užijeme si to jako te?.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Niekedy pred siedmou ve?er som ?istil nejaké veci na PC, a spustil príkaz na rýchle vymazanie ve?a súborov "rmdir . /s" v adresári \ATI - až na to, že v skuto?nosti to bol adresár LFS. Ke? som to zbadal tak nejaké veci už boli zmazané, a aj ke? som ich vrátil zo starej zálohy (ako som zistil, tak z novej robenej Comodo Backupom sa nedajú vybra? jednotlivé súbory, grr) tak to aj tak nefungovalo správne, takže komplet inštalácia a nastavovanie. :-/ Pako... Preto som ani nemal korektný skin (strecha).

Vo?ný tréning celkom pekne, myslím že som bol raz dokonca piaty...

Prvý pretek: celkom dobré, užil som si nejaké prenasledova?ky a tak.

Druhý: amatérske nedobrzdenie v T1, oto?enie banánovo-asfaltového Jirku (sorry sorry sorry), po?kanie na neho - posledný. O nie?o neskôr za M3R Red, ktorý bol dos? pomalý v šikane, ale nedokázal som to využi?. Tak tam pre zmenu oto?ili m?a. :-) Horšie ale bolo, že som porušil svoje pravidlo "vždy pretekaj so setupom ktorý máš vyskúšaný", a ten s ktorým som offline odjazdil štyri komplet preteky som vymenil za ponúknutý nový. Ke?že neviem jazdi?, ?avá predná mala skoro 120 stup?ov a ke? mi ju v boxoch nevymenili a nedalo sa s tým normálne jazdi?, usúdil som že aj ke? sa nerád vzdávam, bude lepšie na tejto krátkej trati nezavadza?, a hodil som sa do pozorovania. Ach jaj. :-(

?akujem za ALTP, aj ke? pamätám že ke? som s ním kedysi za?ínal, ešte na gamepade, tak aspo? trochu to bolo naozaj pre tých pomalších. :-) Asi budem musie? zorganizova? nejakú ligu pre extra nemehlá. :-)

Replay na SkyDrive:
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...altp8-6so6.zip

Replay na Google Docs:
https://docs.google.com/leaf?id=0B8x...ZjAyYWMz&hl=sk

Last edited by Substance242; 21.3.2010 at 22:21.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #5
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: 1.
R1: 3. ...nehoda s rodom pockal som ho, z 11. miesta na 3. spokojnost
R2: 2. ...Rodo siel dost dobre a ja som robil sem-tam male chyby takze som ho nemohol dobehnut. Ale som spokojny

Gratulujem Fast Jardovi za jeho prvu vyhru.

Kazdopadne dakujem za ALTP8, super cup to bol, snad aj nabuduce.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #6
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Na tento závod jsem se p?ipravoval opravdu d?kladn?, setup byl fantastickej, asi nejlepší práci na setupu co jsem kdy odvedl (Nep?eháním, bylo to fakt super) D?vod té mé snahy... Po tom co na FE3 Jirka na m? stáhl 24 bod? jsem byl dost nervózní o celkový 3. flek, Jirka ztrácel 15 bod?.

Q: 3. místo... popravd? sem byl hodn? hladový po 1. ?ad?, protože tady se opravdu nedalo p?edjížd?t. ?as jsem zajel 1:12.15, kdy jsem m?l v nádrži cca 25% paliva.... Do konce Q jsem to už nezlepšil. Cca 5 minut p?ed koncem m? o setinku dal Rodo, ale p?ál jsem mu to a byla spokojenost.

Race 1: Ze startu jsem m?l opravdu obavy, sta?ilo aby n?kdo vzadu trošku nedobrzdil a byl konec pro p?lku pole. No nakonec jsem vše ustál. V T1 byl trošku delší Francek a Rodo šel na 1. místo a na konci rovinky jsem se p?ed Francka dostal i já. O kolo pozd?ji jsem p?edjel i Roda a šel na 1.místo. Rodovi se omlouvám za kontakt na rovince, ale ne?ekal jsem, že tam p?jdeš. Tak dobrý, jedu 1. a najednou nev??ícn? koukám do zrdcádek, jakej mám b?hem chvilky náskok. V?d?l jsem, že m?žu od startu jezdit ?asy okolo 1:12,2, ale bylo to dost o hubu, jestli gumy vydrží... Kdepák, pneu drželi opravdu výborn?, tak jsem jel dál a náskok se zv?tšoval. Kola ubíhala a já si ?íkal a p?ál si, a? kone?n? prolomím neskute?nou sm?lu co mám... každou chvíli jsem ?ekal, kdy mi to spadne, nebo se objeví n?jaký okolista.... Nic takového se nestalo a já si dojel pro svoje 1. Vít?zství!

Race 2: Start z 8. místa a slova jako tréma nebo nervozita jsem neznal... v takový pohod? jako 2. závod jsem v život? nejel. Po startu jsem vid?l, jak Substance nabral Jirku.... Jirky mi bylo fakt líto, ale co zm?žu... Jel jsem dlooouho za Masterfulem a nemohl jsem ho p?ekonat - Fakt skv?lá defenzíva. Nakonec jsem ho asi po 8-mi kolech udolal. Dalším na ?ad? byl Tomáš. V?d?l jsem z BL, že Tom jezdí vynikající defenzívu a taky to potvrzoval. V T1 jsem ho cht?l dát na brzdy, ale krapec jsem to p?etáhl a trošku do n?j ?uknul - Omlouvám se... A p?ekonal jsem ho... už si moc nepamatuju kde....... Další na ?ad? byl Puma... nejel úpln? nejrychlejc, ale skulina se hledala t?žko. Nakonec jsem ho vyškolil v esí?ku po cílový lajn?. Jel jsem tuším v ideální stop?, Puma byl vlevo, ale až moc na to, aby zatá?ku projel na plno, sám sebe jsem se ptal o co se snaží, tak jsem trochu ubral a došlo k tomu co jsem ?ekal. Puma šel do svodidel a já p?ed n?j, fakt krásnej manévr. Do cíle jsem si cht?l zajel co nejlepší kolo a bylo z toho 1:12.02, p?i tomto snažení jsem se projel i po dvou, takže m?žu být za 4. místo rád a taky že jsem.

Pro tento cup jsem si dal cíl TOP 8. ?ekal jsem, že budu st?edopola?, ale ukázalo se, že mám nato jezdit na ?ele, tak jsem se na ALTP 8 p?ipravoval opravdu sv?domit? a ladil setupy do posledních detail?. Pokud nedostanu megapenalizaci, tak budu celkov? 3. a to je rozhodn? nadplán a zárove? m?j nejv?tší úsp?ch v LFS. Když si vemu, že p?ed rokem jsem snil o tom, že ALTP pojedu, tak jsem v?bec netušil, že takovýhle výsledek ud?lám.

Díky organizátor?m za skv?lý cup, jezdc?m za to, že vydrželi jezdit, na každém závod? nás bylo opravdu hodn? a to si také pochvalu zaslouží.


T?ším se na další závody.

Last edited by Fast Jarda; 21.3.2010 at 22:53.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2010   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jj v první ?ad? taky díky za super cup, byl to sice muj prvni ale vsechno klapalo jak melo, teda az na Sonykovy problemy, snad to vyresis.

Q: chtel sem do prvnich 10 ale povedlo se mi neco zaject a krasny 2. misto.

R1: po startu sme se trochu skladlili s Franckem a Jardou az sme to s Franckem trochu prehnali a sli sme mimo trat, jizda asi z 11 fleku a pri pokusu predjet Tomase na ne zrovna nejlepsim miste sme se srazili a znova mimo trat (sorrac), z 16 fleku sem si dal za ukol ze musim bejt aspon 8 kvuli startu, 2 kola pred koncem sem se tam dostal ikdyz to nebylo vubec lehky, dlouho me drzel Pacho a pak i substance, nakonec se zadarilo a 8.flek

R2: start z 1. a tak i cil, takle sem zidly jeste nepropotil , zezacatku sem si drzel tak nejak stejnej odstup od Francka ale postupne sem zacal delat chyby a jeste tak 2 kola a byl bych mozna pokoren, nastesti sem udrzel nervy na uzde , vypotil 2 litry, a zakoncil super Cup super mistem, diky vsem
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #8
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Arrow ALTP-poslední ve?er

Na tento závod jsem se v?bec nep?ipravoval, tak jako na v?tšinu p?edchozích.
Dneska jsem zapnul hru až uprost?ed kvalifikace, nasadil race setup od Fast Jardy, kterej nebyl zrovna tou správnou volbou, protože se mi nezah?ály gumy v pr?b?hu mého p?sobení v kvalifika?ní jízd?. Hotlap setup jsem sice m?l, ale co už. 2. místo bych možná zajel. Nakonec jsem byl teda 6..
V 1. závod? jsem se chybama a boura?kama soupe?? dostal na 2. místo a postupn? ujížd?l Gepasovi, kterej m?l asi v?tší respekt ze šikany než já (i když jsem ji ani jednou neprojel naplno). Jarda m?l št?stí na nulový provoz, a tak v pohod? ujel, takže jsem nem?l šanci ho dohnat. Proto jsem jel jízdu na jistotu, tak jako obvykle. Dotáhl jsem to na tom 2. míst?.
Po prohození pozic jsem do 2. závodu startoval ze 7. místa. T?šil jsem se na souboje se soupe?ama, ale Substancemu n?jak nezafungovaly brzdy, tak m? ?ukl víc, než by bylo zdrávo (omluvu jsem už 3x p?ijal ). Pak jsem musel po?kat na vhodný okamžik k rozjetí svého asfaltovyho auta, couvat jsem radši nezkoušel, aby nebyla hned druhá mela (Pe?o Substanci, Fast Jarda m?l št?stí, málem jsem ho kv?li t?m tvým porouchaným brzdám sundal) . Tímto jsem se propadl na konec pole a následovala mini stíhací jízda (možná se to ani tak nedá nazvat). Postupn? jsem pár jezdc? p?edjel (n?kte?í m? možná i dobrovoln? pustili; agent ur?it? - díky Pe?o , škoda, že jsi m?l zase sm?lu). Nejv?tší derby jsem m?l s Babym a Robinhem Škvorem. Oba použili defenzívu a vn?jškem zatá?ek to bylo delší, takže jsem m?l s n?ma v?tší problémy , ale bavilo m? to. S Babym jsme havárku nem?li, takže protest snad nepadne a s Robertem akorát jednu velkou v 19. kole, kdy mi podle m? sk?ížil dráhu p?ed T1 a už to bylo na sv?t?. Jak ?íkám, myslím, že to byla jeho chyba, ale to je jedno. Stejn? je to tam úzky . Protest bych stejn? nepodal, protože to byl b?žnej závodní incident. V tom závod? jsem si ale nebyl jistej, ?í chyba to vlastn? byla, tak jsem na n?j pro jistotu po?kal (tím jsem se p?ipravil o možnost dotáhnutí se do skupinky p?edemnou a napln?ní pojmu stíhací jízda), toho využil Baby a následovalo to samé, akorát jsem jel už opatrn?ji. Nakonec se mi Roba poda?ilo p?edjet a v p?edposledním kole i Babyho. Škoda, že ten závod nebyl delší . Takže suma sumárum v cíli 9. místo.

Substance: Ty jsi nem?l pomalovanou st?echu tento ve?er a já minule. Klasickej asfalt skin je skoro stejnej jak ten, co mám na altp, takže jsem ten detail na st?eše nesta?il v garáži ani zaregistrovat (p?inejhorším dostaneme odpo?et bod?). Je mi to celkem jedno. Jezdím pro zábavu, proto ani n?jak moc speciáln? netrénuju .

Fast Jarda se sice obával o své 3. místo v celkovym po?adí, ale ?íkal jsem mu, že je to jasná v?c a mé v?štecké vidiny se potvrdily . Celkov? jsem nakonec snad skon?il 4. nebo 5., to už je otázka pro po?adatele. Tím jsem splnil cíl, o kterém se zmíním níže. Masterfulovi gratuluju k top five a pochopiteln? Franckovi, Gepasovi a Jardovi k umíst?ní na bedn?.

Jinak bych cht?l taky všem pod?kovat za ú?ast, za souboje a hlavn? Fast Jardovi za bomba setupy. P?vodní cíl p?ed cupem jsem m?l top ten (až top 15), ale po prvním ve?eru a 1. závod? 2. ve?era jsem ztratil motivaci, a tak jsem za?al jezdit každej závod v totálním klidu a bez o?ekávání. Skoro p?ed žádnym závodem jsem netrénoval, takže jsem spokojenej (se skromným umíst?ním). Akorát te? s odstupem ?asu je škoda, že jsem nejel všechny závody, bedna mohla být (+kdybych nepokazil ten 1. ve?er a polovinu druhyho ve?era). Ale na kdyby se nehraje. Na druhou stranu si bednu Jarda zaslouží víc za ty jeho setupy.

PS: Ljubik a WT_Tomáš si mohli odpustit nesmyslny poznámky ohledn? boura?ky v T1 prvního závodu. Podívejte se d?kladn? na replay a pak až odsuzujte nevinného. Na co bych si asi najížd?l úpln? vlevo? Cht?l jsem minimalizovat havárii a to se mi povedlo. Na hlavu si nasrat nenechám, a to od nikoho, proto jsem i chatoval (pro Sonyka).
Jestli se n?komu n?co na mém chování nelíbilo, tak klidn? podejte protest, všechny takové záležitosti beru s chladnou hlavou. Nejsem si ale v?dom, že bych n?co zp?sobil.
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #9
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Tak pro mne velká hr?za. Poprvé mne zklamal net. V kvali hned v prvním kole lag a šel jsem na bok. Pak to padlo. Snažil jsem se restart pc, restart modem, ale nahodilo se to až, když už jste jeli 5 kolo. Pak mi byl umožn?n race2. Ze zadu, ale jel jsem, postupn? jsem se dostával neuv??iteln? vp?ed. Asi v sedmém kole si Woodbine n?jak moc najížd?l (nebo poušt?l, ale tomu sám nev??ím), tak jsem to cht?l st?ihnout p?ed n?j, ale najednou ?erno a bylo vykydáno a let a padlo to. Tak doufám, že jsem n?koho nesmetl.

I já chci pod?kovat za cup. Díky za cenné zkušenosti, za sety. Snad je dál využiji. Díky díky díky.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #10
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Cht?l bych pod?kovat za hezkou organizaci p?i závodech a sám za sebe jsem rád že mi vyšel ?as se alespo? z??astnit, jelikož jsem asi od 3. závodu za?al z rekonstrukcí koupelny a v sobotu 20.3. jsem se p?est?hoval z5 od rodi?? s celou rodinou.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #11
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak nejka tradicne nestiham ... jednak jsem odkladal nakupy s pritelkyni jak to jen slo ... ale snih uz neni a zadna rozumna vymluva me uz nenapdala .. takze sobota byla nakupujicim dnem... na nedeli vysel velky uklid u nas v baraku... takze tak ...

Trenink +- 1.5 h... jeste pred zavodem jsem poslal Xedovi set, jestli by snim neco neudelal... ze to divne radi (jsem pomalej na rovince). omylem jsem u poslal uplne jinej set... ale Xeda ho i tak dal do kupy ... a jelo se na nem super. Diky Xedo... kdo umi ten umi, i kdyz mu lidi hazeji klacky pod nohy

Q: 15-16 ... nevim presne. Moje maximum.. pominuli ufonskly cas z dopolednich par kolecek, kdzy jsem omylem vypl restriktor .. takze PB padlo pred obedem

R1: Uzival jsem si super souboje az do 6-7 kola do vracku = najezdu na dalnici pod mostkem. Jel jsem vnitrni stopu a myslim ze to byl Rodo (nejsem si ted jistej jmenem), ktery jel vlevo, ale na vyjezdu me bouchl na zadek a ja sel do smyku. Z replaye co jsem koukal, tak misto toho, aby ubral, kdyz jsem to zacinal rovnat, tak to znova proslapl a dal me ji znova. Takze me otocil do protismeru a hodil na zed velvo. Navic ani nepockal ... takze bude vychovnej protest. Takhle opravdu NE.

Pak jsem krouzil a po par kolech dotahl Reda s Xedoxem. Uzil jsem si predjizdeni a talk zezadu .. super.

R2: Nikam jsem to nehnal .. precijen v T1 nekdo letel.. a jel svoje maximum. Chvilku jsem spuntoval Gothara, ale nakonec me dal. Udelal vsak chybku v sikane, tak jsem sel zase pred nej. Pak se prihnal Ag Jirka, na dlouhe spuntovanito nebylo ... ale nedal jsem mu to doufam zadarmo . Diky. Vse se zopakovalo ke konci zavodu.. 10.. spokojenost.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 22.3.2010 at 08:15.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Jinak taky dekuji za ucast. Trpelivost se softem... Uz je tam queue na prichozi pakety.. vypada to, ze to drzi... Aleporad je kazdej zavod testovaci ...

Co se tyce vcerejsich restaru qualifikace, zvykejte si Priste nebudou... kdo to zblbne, jede zkonce...

Pravidlo je jednoduche... Jakmile jsem na trati, nesmim do spectate + do budoucna pribude kontrola poctu zastavek a skoku do garaze z trati.. => bude hur.

Jinak je tam logicka chyba, ze to pusti lidi na trat, az pri zahajeni odpoctu. Zmenim a povoloim to hned, jakmile se zacne rost stavet.

Odpocet pred zavodm dam 60 -90s. Tech 30s. to vypada, ze je malo .. i kdyz ve FOX cupu s tim problem nebyl (alepson v div.3).

Dekuji vsem a tesim se v dalsim cupu ...

PS: Co se tyka chatu vcera v 1. zavode. Mate cerny puntik do pristiho zavodu ... A mam vas na cerne listine ...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 22.3.2010 at 08:19.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #13
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Jel jsem vnitrni stopu a myslim ze to byl Rodo (nejsem si ted jistej jmenem), ktery jel vlevo, ale na vyjezdu me bouchl na zadek a ja sel do smyku. Z replaye co jsem koukal, tak misto toho, aby ubral, kdyz jsem to zacinal rovnat, tak to znova proslapl a dal me ji znova. Takze me otocil do protismeru a hodil na zed velvo. Navic ani nepockal ... takze bude vychovnej protest. Takhle opravdu NE.
Tak to si byl ty, moc me to mrzi ale vysvetlim ti to z myho pohledu, jezdil sem 1. a francek me spolu s nim otocil taky tam, jel sem asi z 11 fleku a dalsi stret s Tomasem, pokracovani z 16.fleku, tma pred ocima, zila nabehla na krku, pak sem se priritil sem a jeli ste tam asi 3 vedle sebe a meli ste hrozne malou rychlost, a ja se chtel proste mezi vama proplyst, jeste sem nekoukal na rep tak presne nevim ale myslim ze ja jel rovne a tys trochu klickoval a zavadil o me, ale nedavam ruku do ohne, tak sem to videl ja pres ty zatmaveny oci , ja ubral ale prislo mi ze uz si stejne o 180° tak sem zas nalozil v zachvatu zurivosti abych to dotah aspon na to 8 misto. Vim ze se to nedela, ale sem rookie a fakt sem byl vynervovanej a jel sem pres mrtvoly, omlouvam se jeste jednou, protest klido podej, sem si vedom chyby. A jednou u me mas pivko , doufam ze prijmes
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #14
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Tak to si byl ty, moc me to mrzi ale vysvetlim ti to z myho pohledu, jezdil sem 1. a francek me spolu s nim otocil taky tam, jel sem asi z 11 fleku a dalsi stret s Tomasem, pokracovani z 16.fleku, tma pred ocima, zila nabehla na krku, pak sem se priritil sem a jeli ste tam asi 3 vedle sebe a meli ste hrozne malou rychlost, a ja se chtel proste mezi vama proplyst, jeste sem nekoukal na rep tak presne nevim ale myslim ze ja jel rovne a tys trochu klickoval a zavadil o me, ale nedavam ruku do ohne, tak sem to videl ja pres ty zatmaveny oci , ja ubral ale prislo mi ze uz si stejne o 180° tak sem zas nalozil v zachvatu zurivosti abych to dotah aspon na to 8 misto. Vim ze se to nedela, ale sem rookie a fakt sem byl vynervovanej a jel sem pres mrtvoly, omlouvam se jeste jednou, protest klido podej, sem si vedom chyby. A jednou u me mas pivko , doufam ze prijmes
To je presne to o co me jde... ne buzervat tebe a komisare nejakym protestem.
Jeli jsme ve 2-3 na cilovce. Jeli (jel) jsme(jsem) pomalu v sikane predtim, abychom se tam vsichni vesli a v klidu bojovali dal. Taky jsem mohl riznout ty sikany a namacknout ty vedle na svodidla. Proste, kdyz vidim tri co se perou a do sikany jdou ve dvouch vedle sebe... tak me je jasny, ze se tam ten 3-4 bez kolize uz nevejde... I kdyz mam pred ocima rudo sebevice.

Pokud si to vezmes k srdci a priste zpomalis... pripadne po incidentu minimalne pockas... protest nedam.

Ale bude-li se to priste opakovat, bude trest prisnej...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #15
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
To je presne to o co me jde... ne buzervat tebe a komisare nejakym protestem.
Jeli jsme ve 2-3 na cilovce. Jeli (jel) jsme(jsem) pomalu v sikane predtim, abychom se tam vsichni vesli a v klidu bojovali dal. Taky jsem mohl riznout ty sikany a namacknout ty vedle na svodidla. Proste, kdyz vidim tri co se perou a do sikany jdou ve dvouch vedle sebe... tak me je jasny, ze se tam ten 3-4 bez kolize uz nevejde... I kdyz mam pred ocima rudo sebevice.

Pokud si to vezmes k srdci a priste zpomalis... pripadne po incidentu minimalne pockas... protest nedam.

Ale bude-li se to priste opakovat, bude trest prisnej...

Kamarade ver mi ze k srdci si to vezmu. kdybys slysel ty slova co sem vypoustel kdyz sem te otocil, pokazdy me to nasere a vycitam si to, ale proste obcas se to stane, ver mi ze se snazim aby se to delo co nejmin, a tohle se stava maximalne jednou za 10 let , snazim se bejt ferovej ikdyz trochu tvrdsi ale jeste nejsem LFS Guru a obcas se prepocitam, navic tady sem cejtil ze bych mel sanci na prvni bednu a na to sem potreboval 8 flek tak sem proste drzel kudlu na hrane, a kdyz sem te otocil tak mi hned vyskocili 2 frajeri z lebky, a jeden rika, ty si fakt kreten ted zastav a pockej, a ten druhej, ty vole ses kreten ale masti dal, je to posledni sance. No a ja se zachoval spatne a mastil dal, ikdyz v konecnym poradi to za to aspon stalo, ale to ze sem te otocil me fakt mrzi, vsechno se to pak sebehne behem sekundy, ale je to dalsi zkusenost, takze jeste sundam tak 4 frajery a uz mi to pude , ne to si delam *****, ale dik zes to vzal tak jaks to vzal . Me otocili z 1. mista, jenom pro utechu
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #16
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Proste, kdyz vidim tri co se perou a do sikany jdou ve dvouch vedle sebe... tak me je jasny, ze se tam ten 3-4 bez kolize uz nevejde...

Jo jeste , ja nevlit do sikany, tam sem jel careful ale prave sem to rozjel na tu rovinku a myslel ze se za nekoho z vas pripichnu a vytahne me, jenze ste jeli porad nak stejne a do toho tam nekdo klickoval a ja uz nevedel kam mam jit a najednou sem te trknul, ale bylo to az na rovine , aspon teda myslim, musim doma zkouknout replay, a podle toho si dat prislusny mnozstvi facek
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #17
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Jo jeste , ja nevlit do sikany, tam sem jel careful ale prave sem to rozjel na tu rovinku a myslel ze se za nekoho z vas pripichnu a vytahne me, jenze ste jeli porad nak stejne a do toho tam nekdo klickoval a ja uz nevedel kam mam jit a najednou sem te trknul, ale bylo to az na rovine , aspon teda myslim, musim doma zkouknout replay, a podle toho si dat prislusny mnozstvi facek
Nerkam, ze to bylo v sikane.. ale na rovine v kopci Sikana napovidala o budoucim litem boji za zatackou ..

Takze pohoda.. a tesim se priste
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #18
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default ALTP-Poslední závod byl !!!SUPER!!!

Jako vždy jsem trénoval pouze v sobotu a v ned?lu takže tréning špatnej....I když n?kdo trénoval ješt? mí? : )
Q: Úsp?ch dojel jsem si poprvé v ALTP pro 12. flek takže BOMBA
R1:V T1 n?kdo se tam suprov? prolet?l To (nejmenovanej):Né opravdu jsem v tom nem?l prsty.... a pro zm?nu jsme to nebyli já a Agent (jako na FE) takže jsem v T1 získal tušim 9. flek no a jelo se dál...Sonyk lag a já na 8......potom se prolet?l Francek s Rodem a já 7......tušim 16. kolo Gothar kotrmelec no a Masterful se dostal p?edem? a já p?es GothaRa(ne už se opravdu neomlouvej prost? klasická závodní snaha nezkazit to ostatním ) takže potom už jsem jen kontroloval sv?j 6.flek a dojel až do cíle

R2:Startuju 3. dojedu 5. kterej zlej kouzelník v tom má prsty???
no startuju držím se za Ag Tomášem a i když jsem rychlejší vím že Tomáš se umí bránit (to už vím od sobotního tréningu ) no a dojel nás n?jakej And?l(tuším) a my ho pustily(nevím to p?esn? co si jen matn? vzpomínám) no a já se t?šil na souboj s Franckem když v tom Tom na rovince nesmysln? sundal nohu s plynu a nechal jet francka pak jsem se dostal p?ed Toma a dojel m? And?l tentokrát náš "Pomalej" Jarda tak jsem se ho snažil nachat za sebou jenže byl lepší a dal m? no tak jsem se mu to snažil vrátit ale zachyboval jsem se a za?al jsem se soust?edit na Pneu a Ag Toma aby jsem dojel do cíle na 5.míst?

Reconect: v tréningu bylo to proto že jsem si trošku upravil interiér Auta

Organizece: Bylo to bezva Hodn? jsem se zlepšil a doufám že se mi jednou poda?í tento skv?lej seriál vyhrát....... D?kuji za skv?lej CUP
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #19
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: p?es zav?eny ví?ka jsem doufal, že to bude aspo? top 10, našt?stí bylo

r1:
v T1 mi sko?il na zádá Ljubik myslim, tak jsem mrkl na poškození a fi?el dál, pak n?jaky boje a v cíli 4.

r2:
v T1 m? potla?il Jirka, kteryho potla?il ješt? n?kdo a on se oto?il, tak jsem m?l jednoho soupe?e z krku a uhán?l co to šlo... po pár kolech m? dojel Francek a hned p?edjel a v cíli 3 misto

cht?l bych se ješt? jednou omluvit Ag Tomášovi, kteryho jsem nesmysln? p?isk?ípl na ze? v poslední zatá?ce

pak bych cht?l pogratulovat našemu Jardovi k p?knému vít?zství a celkovému t?etímu místu a také Františkovi k výh?e celé ligy

pak ješt? velká gratulace Pumovi a celému EGT týmu, že dokázali dostat svého mladého sv??ence b?hem pár týdn? mezi konkurence schopné, ba dokonce mezi lepší st?edopola?e, to klobouk dol?

dále bych cht?l pod?kovat skv?lému organiza?nímu týmu, který op?t dokázal p?ipravit skv?lé a napínavé závody, kterym nechyb?la š?áva, p?íšt? zas
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2010   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Takze:

1.

Ag Jirka vs Ljubik

Videl sem dva replaye v 1. (muj) je lag a neni videt kontakt, ve druhem je vse ok a je tam jasny kontakt ze zadu. Vice budu resit pokud prijde prostest.

2. Zlepseni jezdcu

Neveril sem svim ocim jak jste se nekteri dokazali v prubehu cupu zlepsit. Kluci z AG, Puma, Rodo, Gothar proste parada kluci

3. ALTP

tak porad je to pomalejsi ale najdou se vyjimky jako francek teedee atd, ale ber te to tak ze od tehle lidi se da neco naucit. Pokud jsou tito jezdci dobri, fair play a je na ne spoleh tak v pripade neplne startovky je budu vzdy zvat.

4. aby toho nebylo malo mam auto v servisu a nemam jak se dostat dnes a mozna ani zitra k sobe domu na ostre pc. Takze vysledky a stats pridam nejdriv ve stredu.

5. Doufam ze pc vyresi format pc a instal win7. pak uz nevim.samo nahodim uplne cistou verzi LFS.

6. diky vsem moc. dekovacka a hodnoceni cupu bude pak na hlavni strane czechlfs.

7. mam v planu mensi sprint cup (sprint abych to taky kdyz tak dokoncil) uvidim jak bude cas to dat na rychlo do kupy
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.