Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.11.2004   #1
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Lightbulb CzechLFS.net - návrhy na zlepšení webu

Pokud máte n?jaký návrh, jak by se dal tento web vylepšit, nebo máte výhrady k sou?asné úprav?, pište prosím do tohoto threadu....
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2004   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ja bych jednu pripominku mel.... nekde tam chybi: "Nitemare je skvelej webkoder" :wink:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.11.2004   #3
Guest
 
Posts: n/a
Default

Me se líbí, asi bych nemel do toho moc mluvit ale je good hlavne to forum je super
  Reply With Quote
Old 30.11.2004   #4
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Te? to ode m? bude asi blbý jako od nová?ka, ale m? tam chybí "Tento web site byl vytvo?en prost?ednictvím ................................. " Tv?rci v?dí, nebudu to dál rozmazávat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #5
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

[quote:29358d7d02="Pablo"]Te? to ode m? bude asi blbý jako od nová?ka, ale m? tam chybí "Tento web site byl vytvo?en prost?ednictvím ................................. " Tv?rci v?dí, nebudu to dál rozmazávat.[/quote:29358d7d02]

jestli myslime to same, tak je to dole na strance
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #6
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

web je to moc pekny, to jsem rikal vzdycky. ale ted kdyz vidim jak pribyvaji sekce , tak bych pomalu zacal pouvazovat nad premistenim menu v horizontalniho do vertikalniho misto grafu online lidi na LFS a ten posunout dolu.. mista je tam dost :idea:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

[quote:0ad30d751b="Tairo"]jestli myslime to same, tak je to dole na strance[/quote:0ad30d751b]

Já myslím p?ímo www.liveforspeed.cz, ne tohle forum. Pokud to tam n?kde je a já jsem jen slepej, hluboce se omlouvám.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #8
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

[quote:a6bcf09115="Pablo"][quote:a6bcf09115="Tairo"]jestli myslime to same, tak je to dole na strance[/quote:a6bcf09115]

Já myslím p?ímo www.liveforspeed.cz, ne tohle forum. Pokud to tam n?kde je a já jsem jen slepej, hluboce se omlouvám.[/quote:a6bcf09115]

tak to mi unika o co jde, jestli dobre ctu, tak ke kodu se hlasi don a nitemare
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #9
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

uz jsem to napravil, kdyz jsem to instaloval tak jsem nikde necetl ze to tam musi byt...a toho kodu tam je pozmeneno opravdu HODNE
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #10
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

[quote:83e7fe9397="Tairo"]tak to mi unika o co jde, jestli dobre ctu, tak ke kodu se hlasi don a nitemare[/quote:83e7fe9397]de o to, ze sme to nepsali od zakladu, ale pouzili jsme uz hotovej system, phprs
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #11
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

[quote:eefa78b9ee="DoN"]uz jsem to napravil, kdyz jsem to instaloval tak jsem nikde necetl ze to tam musi byt...a toho kodu tam je pozmeneno opravdu HODNE [/quote:eefa78b9ee]

No vidíš a p?esto je furt na první pohled vid?t z ?eho to vzniklo, asi budeš muset zm?nit ješt? víc kódu

Ne, vpohod?, web máte p?knej, akorát nevím pro? jste odstranili hledání v ?láncích, tuhle jsem n?co hledal a musel jsem proklikat všechno co dosud vyšlo. A taky ve stránkování "p?edchozí" a "následující" je podle m? dost matoucí, asi n?co jako "nov?jší" a "starší" by bylo mnohem lepší.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #12
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

jedine s cim jsem nic nedelal jsou komentare. jinak si myslim. ze nejde na prvni pohled poznat v cem to je.

ok vratim to zpatky a zkusim se na to podivat..
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 30.11.2004   #13
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

[quote:eeafe24bae="Pablo"]
No vidíš a p?esto je furt na první pohled vid?t z ?eho to vzniklo, asi budeš muset zm?nit ješt? víc kódu [/quote:eeafe24bae]
no, ja planuju, az budu mit vic casu, ze to prepisu od zakladu.. protoze phprs ma dost omezeni, co se tyce obsahu hlavniho bloku...
treba formular se tam neda pouzit jinak nez ve framu (nebo jestli da, neprisel sem na to jak)

[quote:eeafe24bae="Pablo"]
Ne, vpohod?, web máte p?knej, akorát nevím pro? jste odstranili hledání v ?láncích, tuhle jsem n?co hledal a musel jsem proklikat všechno co dosud vyšlo.[/quote:eeafe24bae]
hledani jsme odstranili protoze se nam nahore nejak nedostavalo mista, a rikali jsme si ze to stejne nikdo nepouziva ale ok, vratime ho
[quote:eeafe24bae="Pablo"]
A taky ve stránkování "p?edchozí" a "následující" je podle m? dost matoucí, asi n?co jako "nov?jší" a "starší" by bylo mnohem lepší.[/quote:eeafe24bae]
ok, to zmenim (teda jestli najdu, v kterym je to souboru )
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2004   #14
M.Demons
Newbie
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Okres Mìlník (Obøíství)
Posts: 21
Default

tak m? se osobm? moc libí já bych nic nem?nil (muj nazor)
M.Demons is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #15
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Dneska m? teda "naštval" shoutbox. Dívám se tam skoro denn?, n?kdy n?kolik dní nic a pak taková smrš? že mi to ujede. Mluvilo se o n?jakých p?kných skinech, což je co m? zajímá a už jsem jen p?e?etl odpov?dí jako že p?kný ale nevím co!

Nemohl by být odkaz na n?jakou historii, skrátka by se shoutbox vypsal do hlavního bloku vpravo a t?eba posledních 100 p?ísp?vk??

Vona se v?bec ta jeho fce trochu bije s funkcí fóra, pokud n?kdo n?co napíše a 10 lidí napíše "p?kný" tak p?vodní zprávu už nedohledám, v diskuzi jo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #16
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

ten skin je ke stazeni v sekci SOUBORY - je to skin pro FZ50R

a shoutbox je neco jineho nez forum...hodi se to pro lidi, kteri chcou napsat neco, co neni zas az tak dulezite a nechce se jim registrovat/zakladat novy thread atd... treba ja tam napsal ze sem hodil do galerie par novych obrazku - kvuli tomu clanek psat nebudu a zakladat thread uz vubec ne
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #17
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

To nic nem?ní na tom že bych si to rád p?e?etl ale nemám ?as to kontrolovat 2x denn? :-)

Jinak tvoje vysv?tlení beru. (asi se mluvilo i o n??em jinym, protože n?který odpov?di nesed?j k tomuhle skinu, ale to už se asi nedozvím)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #18
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

no nevim jak by to bylo slozite udelat ten vypis historie...ja bych to nezvladl mozna nitemare....ja zkusim nastavit aby to ukazovalo vic prispevku v shoutboxu
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #19
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

tak uz ukazuje poslednich 40 prispevku misto 20
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2004   #20
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

no, historie shoutboxu samozrejme realizovatelna je, ale nema to smysl delat, protoze ke sdelovani podstatnejsich informaci je urceny prave forum...

omezeni na poslednich 20 prispevku tam bylo prave z duvodu, aby to lidi donutilo psat spis do fora, kde se da cokoliv snadneji dohledat


.... tak me napada, ze shoutbox by se dal integrovat do fora, tj na foru by byl thread, a cokoliv by se napsalo do shoutboxu by se zaroven obevilo i v nem... kouknu se do kodu phpbb jestli je to mozny takhle udelat..
Nitemare is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.