Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2007   #1
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default Round 3 tiskovka div4

kvali: podarilo se mi chytit pekne okna, ze dvou ostrych kol 2. cas, dobra pozice do obou zavodu, zejmena s fxr

sprint: start jako z reklamy na raketove bagancata podarilo se nam s tairem(1. a 2.) celkem poodjet, tak jsem jel spise na jistotu, a nejak zbytecne taira nedrzel v rozletu, a rikal si ze ten naskok musi vydrzet, nicmene pan rostryt rekl ne.. v poslednim kole jsem mel uz gumy v p..., tak jsem ho "gentlemansky pustil" 2.misto

feature1: start podobny tomu prvnimu, ted snad mene riskantni, na vedouci pozici jsem lehce poodjel druhemu umbrovi, ale vinou chladnych gum a podceneni situace jsem se proletel po plazi, nebyt dokonale navrzeneho oploceni, uz by asi poradatele lovili auto ze zatoky, po vymotani se zpet na trat sem kupil jednu chybu za druhou, az jsem v patem kole prehnal kirchhoffmaurkurve, vytahl to az na travu, a svezl se po skale a svodidle a zustal lezet na boku

feature2: diky odstoupeni start opet z prvni rady, tentokrat hodne bezpecne, po cely zavod s paru malyma chybkama, predjel me akorat mr. rosryt(i kdyz jsem bojoval a dokonce jsem mu jedno predjeti vratil na brzdach za druhym splitem, doufam ze sem mu moc nazatopil), v poslednim kole jsem se uz jen kontroloval naskok pred dvojici xedox+tairo. v cili 3. flek.

gratuluju rostreetovi k hatricku, kurtovi k vydrzi pripojeni, a vsem ostatnim dekuju za prijemne straveny vecer
a tairovi za adminovani (omlouvam se za drobny zmatek po kvali)

Last edited by Tommy V.; 19.6.2007 at 02:02.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #2
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Volny trening : Podarilo se mi vyrovnat svuj HotLap cas, takze docela slibny zacatek

Qualifikace: Nepodarilo se mi zajet jedno jedine rozumne kolo, takze po velkem trapeni tusim 9. flek ze 14-ti

Sprint: zase trapeni a nakonec 7 misto.

1. Long : Po startu tam byla nejaka kolize a ja se propad tradicne dozadu. Pak stihacka dopredu a kdyz jsem byl na 6. miste odporoucelo se mi pripojeni

2. Long : Zkusil jsem se pripojit a jelikoz pripojeni drzelo, rek jsem si, ze zkusim jet. Na start jsem sel na Poleposition (poprve v zivote , ale nervy to ustaly) a po chvili jsem se ritil okruhem s velkym naskokem pred ostatnimi. Nevim co se prihodilo, musim zkouknout zaznam. Dokonce jsem zajizdel nejrychlejsi kola az jsem se toho lekl, ze to jde nejak snadno. Nekdy v pulce zavodu jsem si vsiml, ze se priblizuje pronasledovatel rostreet. Vzhledem k jeho predchozimu vyhranemu zavodu jsem si rikal, ze bude otazkou casu, kdy na me zautoci. Prvni podjizdeci utok jsem ukazkove odvratil, ale za chvili uz jsem byl druhy. Chvili jsem se jeste drzel pomyslneho provazku , ale pak drobne chybicky a rostreet poodjel. Pak jedna vetsi chyba, vylet mimo trat a rekl jsem si, ze druhe misto taky dobre, takze zklidnit adrenalin a v poklidu do cile. Jenze v predposlednim kole se mi rostreet zase ukazal na obzoru a docela jsem posunul prah odvahy a rikal jsem si, jestli udela chybu (a ja ne!!!) tak by to mohlo vyjit. Jenze rostreet uz zadnou dalsi neudelal a ja dojel s 2-sekundovou ztratou druhy.
Pro me obrovsky uspech, moje prvni bedna, i kdyz sice DIV 4, ale presto mam neskonalou radost i kdyz prvni long dopadl jak dopadl.
Me diky patri adminovi, rostreetovi a vsem ukaznenym jezdcum.
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová

Last edited by Kurt_Kombajn; 19.6.2007 at 01:15.
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #3
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

ja to shrnu trochu jinak...

12.6.2007 poklidny vecer a najednou blik widle spadnou a uz nenabehnou...celej tejden me bezi comp z nabootovaneho linuxu a rikam si do nedele dostacasu.nejak jsem to ovsem nestihal.dve prace v nedeli brno tak jsem vubec nemel cas zajet naistalit widle znova.vcera jsem ovsem dostal v praci chut zavodit tak jsem se rozhodl ze zkusim ject,kdyz to pujde.kdyz mi dal tairo zelenou i bez HL,za coz mu moc dekuju,zacal jsem instalovat widle.

v 19:45 jsem je doinstalil..pak jeste nejaky ovladace atd.pak jsem zjistil ze nemam funkcni lfs na cd a tak jeste sosnout LFS v.X...

v 20:17 jsem se pripojil na server a zacal nastavovat LFS...na HL jsem mel dve kola..prvni dve kola v zivote s timhle autem na tyhle trati..skoncïl jsem nekde uprostred pole.
sprint:celkem super zavody...v prni zatacce me ji nekdo nadelil a ja sup do pisku..tak jsem vyrazil na stihacku,necekal jsem ze vyhraju...kluci prede mnou udelali,nejake chyby tak jsem jel na jistotu..1

long1:nikam jsem nespechal,takticky jsem cekal az se pole toztrha a pomlati...po chvili jsem byl v cele a jizda opet najistotu...1

long2: pouzil jsem stejnou taktiku jako v longu,ale pak jsem si vsimnul ze prvni me nejak poodjel...zkusil jsem ho dojet,chvilku jsme se tam tahali a pak predjel..potvora se drzel dlouho,az me to zaclo stvat,ze jsem na to radsi slapnul...pak jizda na jistotu,ale dve kola pred koncem,mala nesoustredenost zacal jsem delat skopiciny..tak tak jsem to prvni misto udrzel

na zaver bych chtel zduraznit ze zadny body nechci(pokud mi je treba chcete nadelit),chtel jsem se jen svezt a nemuzu brat body tem co trenovali a zajeli si HL...

potom special diky TAIROVI za start,KIDOVI za setup a BILLOVI za widle...
jinac sportu zdar a snad uz me tam priste neuvidite...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #4
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default Trochu polív?i?ky ode mne

Ahoj, já to shrnu taky jinak.

Jsem nová?ek a díky pracovnímu nasazení nemám taky moc ?asu na tréning a HL. Nakonec zajíždím ale HL n?kde ve st?edu 4. div. Proto že neumím ladit auto a málo kdo se chce o setup pod?lit, jezdím se zastaralým setupem z inferna.

Nedošel mi mail, kterej se mi ve woknech stáhl p?i vypínání maileru
Než mi došlo, že když Tairo psal, že mi píše PM, že to neznamená "odpoledne". Tém?? bylo 8.15. To mi ješ? kleklo spojení, tak jsem se prob?hl do vedlejší budovy resetit dv? AP?ka a jeden switch. Zvládl jsem to v?as a net našt?stí drel celou dobu. Kvalifikace mi i p?es start na 1. míst? a volnou tra? nevyšla, 3tí místo (od konce) nic moc.

Ze závod? si díky pekelnému soust?ed?ní skoro nic nepamatuji, jen, že jsem byl asi ve dvou závodech (tuším sprint a long 1) chvíli i snad na 3tím, 4tém míst? a pak jsem se díky za?áte?nickejm chybám propadal a propadal.

Ve Sprintu jsem v posledních zatá?kách n?koho sejmul a tak jsem mu férov? puslil t?žce vybojované 5té místo . Kdo to byl si nepamatuju, musím skouknout replaye. Ješt? jednou SORRY.

V LONGu 1 jsem svád?l ukrutné boje o 8mé místo s klukama z CHS Brava Standou Klinerem a Jardou Šimkem. Musím podotknout, že z jejich strany bylo podle m? vše ?isté a jen doufám, že z mé taky. Byli to super boje. Vždycky jsem je p?edjel, ujížd?l a pak jen tráva, plot nebo št?rk, hnnn hnnn (jak kolem m? prolítly) a pak zase stíha?ka. Do cíle jsem vlítl kolo na kolo se Standou. TO Standa: Bylo to o pár setinek - p?íšt? t? o dostanu!

Z LONGU 2 si pamatuju, jak jsem se propadal a propadal a d?lal ?ím dál v?tší chyby. Asi to bylo tím, že p?ítelkyn? p?išla z koupelny a kecala mi do toho!!! ?ím ví jsem se snažil, tím to bylo horší.
BABY BY SE M?LI ZAKÁZAT! Dejte to n?kdo do pravidel PLS

Po závod? to n?kdo vystil v chatu - taky jsem byl propocenej až na PR**LI!

Krutý!!!! - SUPER!!!! P?íští týden LFS ZDAR!
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2007   #5
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Taky se p?idám.

kvalda: nic moc, málo natrénováno, prost? na nic, ale v poslednim m??eném kole jsem zajel 4 ?as, takže docela dobrá startovací pozice.

sprint: v prvnim kole bum, prásk, st?echa a konec, takže paráda, jen se omlouvám Xedoxoj, že se vyvezl za mnou a potkalo ho to samé.

1.long: jelo se m? opravdu špatn?, hrozná tra?, slabý tréning mno prost? jsem celou dobu myslel jen na to dojet a neposlat do n?kam do ka?eru. Na konec z toho bylo 5 místo, takže spokojenost.

2.long: naprosto stejný pocit jako u 1.longu, jen jsem skon?il o jednu pozici h??.

Doufám, že jsem nikomu na trati nezp?sobil žádné potíže, sám si toho ze závodu jako takového moc nepamatuju, protože jsem se soust?edil na tra? p?edemnou, pokud jsem n?komu potíže zp?sobil, tak se opravdu omlouvám, m?l jsem sám co d?lat, abych se udržel na trati.

Doufám, že z Kyota budu mít lepší pocit.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering

Last edited by legolem; 19.6.2007 at 15:12.
legolem is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #6
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start?. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost a navíc vlastn? o nic nešlo. T?eba už si dají pozor.

Byli to tito:

1 lag strat p?ed sprintem:
212 CHS Standa Kliner
220 CHS Jarda Šimek

2 lag strat p?ed sprintem: OK

3 lag strat p?ed sprintem:
987 Pavel Mozdík
31 Willibald Jahoda

Lag start p?ed 1.longem:
212 CHS Standa Kliner

Lag start p?ed 2.longem - admin restartoval d?íve, než jsem ho uložil, takže nemám replay

Tak si kluci dejte p?íšt? PROSÍM pozor.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #7
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start?. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost a navíc vlastn? o nic nešlo. T?eba už si dají pozor.

Byli to tito:

1 lag strat p?ed sprintem:
212 CHS Standa Kliner
220 CHS Jarda Šimek

2 lag strat p?ed sprintem: OK

3 lag strat p?ed sprintem:
987 Pavel Mozdík
31 Willibald Jahoda

Lag start p?ed 1.longem:
212 CHS Standa Kliner

Lag start p?ed 2.longem - admin restartoval d?íve, než jsem ho uložil, takže nemám replay

Tak si kluci dejte p?íšt? PROSÍM pozor.
........pane zavodnik rad bych se necemu priucil...ceho se mam pls vyvarovat???
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2007   #8
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Post tak p?ece....

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Tak jsem se dostal k prohlédnutí replayú z lag start?. Protesty podávat nemá smysl, jejich už tak dost a navíc vlastn? o nic nešlo. T?eba už si dají pozor.

Byli to tito:

1 lag strat p?ed sprintem:
212 CHS Standa Kliner
220 CHS Jarda Šimek

2 lag strat p?ed sprintem: OK

3 lag strat p?ed sprintem:
987 Pavel Mozdík
31 Willibald Jahoda

Lag start p?ed 1.longem:
212 CHS Standa Kliner

Lag start p?ed 2.longem - admin restartoval d?íve, než jsem ho uložil, takže nemám replay

Tak si kluci dejte p?íšt? PROSÍM pozor.
dlouho jsem p?emýšlel jestli mám v?bec reagovat,ale tentokrát si to neodpustím a sv?j názor ?eknu.Už se tady Lag starty ?ešili mockrát a nevím pro? se tím dále zabývat.Myslím,že v?tšina jezdc? tady se chce co nejvíce p?iblížit reálným závod?m a tam pokud je mi známo tak žádné zkušební starty nejsou.Tady máme možnost si start vyzkoušet,ale myslím tím,že jde o start a ne o T1.Podle n?kterých bych m?l T1 projet vzorn? i v lag staru asi aby si mohl nastudovat kudy pojedu a pak m? p?i ostrém lépe p?edjet a zatím v tom nevidím d?vod to d?lat.Snažím se závodit fér a nechci d?lat n?jakej bordel,ale pokud je lag start tak zkouším start a co je v T1 je mi jedno.Píšeš,že nemá cenu dávat protest,myslím,že není na co,když hned úíšeš,že se nic nestalo.Prost? bych to ne?ešil.
Takhle n?jak to vidím já a je to m?j názor.Když sem v LFS za?al tak sem po lag startu lítal vzduchem a ne?ešil sem to protože ostrej byl vždy v pohod? a myslím,že o to jde.
P.S.jinak závod super a souboje s tebou byli hezký a i z mé strany myslím ?istý.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #9
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
........pane zavodnik rad bych se necemu priucil...ceho se mam pls vyvarovat???
Šlo o to, že n?kte?í závodníci v lag startech v první zatá?ce rozst?elí startovní pole, a to tak, že bu? nebrzdí v?bec, nebo až na poslední chvíli. Probíralo se to v hlavním Treadu. V 2. kole byl klid a te? ve 3. kole zase v první zatá?ce lítala auta vzduchem.
Co jsem vid?l, to jsem napsal. Vynechal jsem akorát n?jaké to "rozst?elení" hned ve startovním chumlu, které bylo dle mého zp?sobeno lagováním.

Quote:
Originally Posted by StandaCZ View Post
dlouho jsem p?emýšlel jestli mám v?bec reagovat,ale tentokrát si to neodpustím a sv?j názor ?eknu. .........
Nevím, zda to doty?ní ud?lali schváln?, nebo to bylo taky lagováním, ale v lag startu jde o to, aby sme nacvi?ili start a pr?jezd T1 a né o to, aby sme otestovali ka?írek za T1.
Já jsem se p?ed m?sícem a n?co, kdy jsem se p?ihlásil do FOXcupu, jako úplný nová?ek v ligovém závod?ní setkal poprvé s lagstartem. P?i prvním závod? sem se po startu z konce startovního pole dostal (díky hromadné havárce práv? v T1) na úžasné myslím 3tí místo a pak najednou p?išel restart a ostrý start. Nev?d?l jsem, co je to Lag start a naštvalo m?, že se restartovalo, zrovna, když jsem si myslel, jak jsem dobrej! ;-) Souhasit se ale dá i se Standou. Jde mi ale o to, lag start je v t?chto závodech takto prezentován (jako nácvik start i T1), takhle k tomu p?istupuje v?tšina jezdc? a proto k tomu takto p?istupuji i já.

A o co jde výše, jde práv? o tu zmi?ovanou debatu, co prob?hla v hlavním Treadu a co tam vedl tuším Sonic - o to že n?kte?í bourají schválne, nebo kašlou na ostatní ("vždy? jde jen o LAG start") na neuvážen? vlítnou do T1 a zp?sobí havárku t?eba až 10ti voz?. Opravdu vlastn? o nic zásadního nejde, ale ruší to ty, kte?í se snaží tu T1 zvládnout v tom chumlu co nejlépe, berou to jako p?ípravu na závod a jeho sou?ást. Pokud to tak neberete, tak odstavte auto na trávu za startem a nechte ostatní, a? si jedou T1, T2, ... .

Na záv?r bych dodal, že jsi sem v?dom chyb, které jsem i já d?lal p?i závod?. Jsem za?áte?ník a chyby d?lám a budu ješt? asi dlouho. Proto jsem ve 4.té divizi, jako spousta nová?ku a proto ?ekám, že zde budou chyby d?lat i ostatní. Snažím se jim ale p?edcházet a pokud n?jakou ud?lám, snažím se minimalizovat její vliv na ostatní. A SNAŽÍM se respektovat pravidla a organizátory a tože s n??ím nesouhlasím - až budu jednou organizátor m?žu si to ud?lat po svém! ;-) Te? to musím respektovat.

A úpln? na záv?r tohoto románu: Jo boje se Standem byli moc a moc fajn, Vážím si T? jako závodníka, jezdíš podobné ?asy jako já a kdykoliv jsem se s Tebou potkal v závod?, a? zde nebo ve FOXcupu, byli to boje a ?isté.

Last edited by ToFire; 21.6.2007 at 09:09.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #10
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

nesouhlasim s hranim kuzelek v lagstartu kvuli tomu, ze to dokaze nektere lidi rozhodit a nesoustredi se potom na ostry start. Jinak ale nevidim vubec duvod, proc by museli vsichni povinne "trenovat" v lagstartu prujezd T1. Lagstart, jak uz jeho nazev napovida, zabranuje u nekterych jezdcu, aby se jim nacitaly textury i v dobe, kdy uz padne zelena, oni tim byli v lagu nikoliv internetovem, ale zpusobenem jejich hw. Stale hodne lidi ma pc s AGP sbernici, nekteri ji maji nastavenou na 4x (pri kombinaci nekterych ATI karet a zakladnich desek je nutne mit AGP 4x misto 8x a vypnuty fastwrite, jinak je pc nestabilni) a tam si skutecne chvili pockate, nez se vam zacne normalne vykreslovat grafika po skoku na drahu z menu vyberu trati. Pri pouziti hi-res textur ani nemluve.

Proto z meho pohledu, koho prudi "cvicny" prujezd T1, porad bude lepsi, kdyz to hned po startu postavi na travnik tak, aby neprekazel, nez to v T1 poslat do ostatnich aut.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #11
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
........
Proto z meho pohledu, koho prudi "cvicny" prujezd T1, porad bude lepsi, kdyz to hned po startu postavi na travnik tak, aby neprekazel, nez to v T1 poslat do ostatnich aut.
A p?esn? o to mi šlo.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post

A o co jde výše, jde práv? o tu zmi?ovanou debatu, co prob?hla v hlavním Treadu a co tam vedl tuším Sonic - o to že n?kte?í bourají schválne, nebo kašlou na ostatní ("vždy? jde jen o LAG start") na neuvážen? vlítnou do T1 a zp?sobí havárku t?eba až 10ti voz?.
Sonyk je muj nick

Kdyz me nekdo nabere na startu obcas se mi po narazu na svodidla rozhodi kalibrace.Mela by byt nejak smernice proto jak vypada lag start.Nebourat atd proste kdyz nechi jet ve vlacku necham to na strane a je to.je to opravdu jen pro nacteni textur.treba ja osobne nemam chvilku na trati nikoho a kdyby byl hned ostrej tak bych mel asi malou slide show.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #13
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
............ lag start je v t?chto závodech takto prezentován (jako nácvik start i T1), takhle k tomu p?istupuje v?tšina jezdc? a proto k tomu takto p?istupuji i já.
...tak to te teda rychle vyvedu z omylu...precti si poradne pravidla a predpisy k zavodum.....NIKDE neni uvedeno ,ze lag start je k "nacviku startu a projeti T1 "....x jezdcu prave v lag startu si zkousi co si muze dovolit na druhe..jasne ,ze to prehaneji....jinak muzem to rozebirat.... napis me na kytku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #14
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
...tak to te teda rychle vyvedu z omylu...precti si poradne pravidla a predpisy k zavodum.....NIKDE neni uvedeno ,ze lag start je k "nacviku startu a projeti T1 "....x jezdcu prave v lag startu si zkousi co si muze dovolit na druhe..jasne ,ze to prehaneji....jinak muzem to rozebirat.... napis me na kytku
ses proste grazl no..to uz tady vi kazdej...
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2007   #15
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
...tak to te teda rychle vyvedu z omylu...precti si poradne pravidla a predpisy k zavodum.....NIKDE neni uvedeno ,ze lag start je k "nacviku startu a projeti T1 "....x jezdcu prave v lag startu si zkousi co si muze dovolit na druhe..jasne ,ze to prehaneji....jinak muzem to rozebirat.... napis me na kytku
Sorry, byl jsem mimo kompl, na kytce budu zítra.

Nikdy jsem netvrdil, že je to tak v pravidlech. Jen tato diskuze prob?hla v hlavním Treadu a tam jsem to pochopil takto. Ale myslím, že to už nemá cenu rozebírat. Jsem nová?ek a asi jsem byl moc aktivní. Nechci nikoho oso?ovat a d?lat si zde nep?átele a pokud jsem n?koho naštval, tak se mu omlouvám (nap?. SonYkovi ). Já jsem to bral , jak jsem již psal, že jsem nová?ek v LFS a necht?l jsem, abych se v prvních ligách které jedu zapsal jako crasher a nemehlo, co se jen motá pod kola. Mám spoustu práce se zvládnutím GTRka a nemám ?as se dívat, jak kdo jiný bere stopu, ani plánovat jeho p?edjetí. Já se v lagstartu snažím nacvi?it pr?jezd T1 tak, abych zavazel co nejmenšímu po?tu závodník? "profesionál?", jako jsi t?eba Ty. Každá skušenost dobrá! Tak m? štvalo, že z 5ti lagstart? m? 4x n?kdo poslal do ka?era, nebo na s?echu.
Nejsem v týmu, jako t?eba Ty se SonYkem, nebo práv? t?eba kluci z CHS. Nem?žu trénovat s n?kým, nemá my kdo podat pomocnou ruku se setupem a s technikou jízdy. Hold za?átky sou t?žké. Ale t?eba se ?asem n?kd uchytnu.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2007   #16
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Sonyk je muj nick
Teda, ze zrovna Tobe zalezi na nejakym I/Y .
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2007   #17
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
... Kdyz me nekdo nabere na startu obcas se mi po narazu na svodidla rozhodi kalibrace.Mela by byt nejak smernice proto jak vypada lag start.Nebourat atd proste kdyz nechi jet ve vlacku necham to na strane a je to.je to opravdu jen pro nacteni textur.treba ja osobne nemam chvilku na trati nikoho a kdyby byl hned ostrej tak bych mel asi malou slide show.
Kvoli takymto problemom by som si dovolil navrhnut aby sa vyskusal lag start s tym, ze sa auta pohnu nie na zelenu ale az v momente kedy sa pohne auto pred nim a pojde sa pekne pomalicky vo vlaciku cez T1. Ziadne skusky ostreho startu ale kludny prejazd par zakrutami. Co vy na to (organizatori)?
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2007   #18
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Kvoli takymto problemom by som si dovolil navrhnut aby sa vyskusal lag start s tym, ze sa auta pohnu nie na zelenu ale az v momente kedy sa pohne auto pred nim a pojde sa pekne pomalicky vo vlaciku cez T1. Ziadne skusky ostreho startu ale kludny prejazd par zakrutami. Co vy na to (organizatori)?
Je to p?kný, ale ne?eší to jeden problém. M? se t?eba stalo p?i všech závodech ve 3. sérii, že p?edemnou stál n?kdo, kdo m?l start jak ospalá želva. Nevým, pro? ale tuším 2x to byl n?kdo s XXR a to nemá takový starty. To bych ješt? mohl p?edpokládat, ale jednou to byl n?kdo i s FXR a to už neodhadneš. Díky Lag startu, kdy jse ho necht?n? požduchl, jsem s tím p?i ostrém po?ítal a nedošlo ke kolizi. Pokud se pojede, až se pohne auto p?ed Tebou, n?kdo si zaspí a ty to do n?j našoubuješ. Já vím, že ?ekneš, že se s tím musí po?ítat a vyhnout se, ale v tom chumlu to leckdy hlavn? pro nová?ky jako já není lehké.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2007   #19
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Je to p?kný, ale ne?eší to jeden problém. M? se t?eba stalo p?i všech závodech ve 3. sérii, že p?edemnou stál n?kdo, kdo m?l start jak ospalá želva. Nevým, pro? ale tuším 2x to byl n?kdo s XXR a to nemá takový starty. To bych ješt? mohl p?edpokládat, ale jednou to byl n?kdo i s FXR a to už neodhadneš. Díky Lag startu, kdy jse ho necht?n? požduchl, jsem s tím p?i ostrém po?ítal a nedošlo ke kolizi. Pokud se pojede, až se pohne auto p?ed Tebou, n?kdo si zaspí a ty to do n?j našoubuješ. Já vím, že ?ekneš, že se s tím musí po?ítat a vyhnout se, ale v tom chumlu to leckdy hlavn? pro nová?ky jako já není lehké.
Prave o toto ide, nevyrazit od startu co to da ale proste urobit to tak ako keby sa islo len "zahrievacie kolo". Cim viac nad tym rozmyslam tym viac sa mi to pozdava. Teraz to je na usporiadateloch. Howgh
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 22.6.2007   #20
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

nepovedene individualni starty je vec normalni. Viz F1. Nejde zcela vymazat rizka ze startu (to by potom nemeli mimo jine i ten zvlastni nadech adrenalinu). Vzdy je to o lidech... To lidi (zavodnici) se budou muset naucit startovat...K tomu jim zadne opatreni nepomohou.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.