Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.9.2008   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Týmová bitva XRG@SO5 - tiskovka

Na XRG jsem se net?šil, ale tohle kombo mi sedlo, docela jsem se bavil.

Q: ?as ušel, ale sta?il až na 9. místo.

R1: Start - cíl (s menšíma soubojema) 9. Na cílovce jenom o pár setin za sedmým a osmým.

R2: Start z druhýho.. B?hem závodu jsem m?l dobrý souboje s Branislavem, ale ten se pak zdržel s Felixem. Na Loukotu jsem nesta?il, takže 2.

Long: Start z 19. Do pitu ok, zajížd?l jsem z 6. místa. Tam ale m? a Polyho zbrzdil opatrný OMR, takže p?eze m? šel Branislav. Za pár kol mi ale stejn? zamrznul po?íta?, takže to bylo jedno... Víc si nevzpomenu, protože replay nemám.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 30.9.2008 at 00:15.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: ze školy k volantu, 2. Spokojenost

S1: na startu sjme to pod?lal a málem m? p?edjel Windmouse. Ale n?jak jsem to ustál a za?al stahovat Polyho, který mi mezitím ujel. A v posledním kole na cílovce jsme to n?jak dokázal, 1. Super souboj.

S2: 7. místo, bum prásk, nevim co se d?lo.

Long:
Bum prásk, sk?íp... N?jak jsem se po pár kolech ocitnul na 6. míst?. Pak jsem dojel SIRa, kde byl problém. Byl jsem na dost?el, zkusil jsem to v poslední zatá?ce. M?l jsem n?jaký malý p?esah, ale SIR mi to zav?el, takže ?uknul svým zadkem o m?j p?edek, což ho oto?ilo. Místo by tam bylo, ale SIR cht?l úpln? až na mantinel... Nevim. Já v takových p?ípadech až tak "Coulthardovsky" nejezdim, i když tohle bylo na hran?. Necham to na v?li boží.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2008   #3
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nevim. Já v takových p?ípadech až tak "Coulthardovsky" nejezdim, i když tohle bylo na hran?.
A nebyl to spíš z tvojí strany p?íliš optimistický pokus o p?edjetí?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
A nebyl to spíš z tvojí strany p?íliš optimistický pokus o p?edjetí?
Jo, optimisti?t?jší to bylo, ale v zrcátku to bylo vid?t. Zkouknul jsem to ze záznamu n?kolikrát a být to obrácen?, já bych tam místo nechal. Btw stejným zp?sobem jsem tam svedl n?kolik souboj? bez kontaktu. No necháme to p?ípadné vyšší moci.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #5
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Docela jsem se t?šil, ale po závod? bych si za n?který momenty nejradši nafackoval.

Q: oto?il jsem v T1 Peppa, sorry

S1: ztratil jsem jednu pozici hned na za?átku, pak už jen kroužení a snaha udržet za sebou Felixe. Když jsem š?ouchnul trochu Radka, tak troubil, že se mu to líbí, nebo co - sorry.

S2: op?t jsem n?co ztratil na za?átku a pak už jen 3 místa, když m? Ghost celkem optimisticky (z pohledu v závod?) p?edjížd?l a došlo ke kontaktu. Byla tak trochu chyba obou, já po?ítal s tím, že útok vzdá, tzn. jsem mírn? zavíral, on nevzdal a mírn? ho to vynášelo Jinak se celkem nic ned?lo.

Long: hr?za. Hned v T1 jsem nestihl zareagovat na Attiho, který si to namí?il doleva a š?ouchnul jsem nejen jeho, ale i Waldu. Našt?stí jsem to odnesl jen já, propad na poslední místo. Sorry ob?ma. Mnohem horší bylo, co jsem provedl Loukotovi - nap?ed jsem ho nabral, když byl po nehod? (no nestál na brzd? a jeho auto mi vícemén? nacouvalo do dráhy, ale i tak m? to mrzelo) a pak jsem mu nedal p?ednost, když jsem vyjížd?l z box? Sorry, v?bec jsem tvoje auto nevid?l. Tou první nehodou s Loukotou jsem se dostal k Robovi, kterého jsem potom asi 10 kol otravoval. Párkrát jsem ho i ?uknul, ale vždy jsem pak zpomalil a nechal p?edjet, takže snad ok Docela koninu jsem mu ale vyvedl v T1 posledního kola, nasadil jsem na optimistický p?edjetí, ale narozdíl od Ghosta jsem to zdaleka nem?l tak vypo?ítaný, bylo to ode m? zbyte?ný a zbrklý, sorry.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #6
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Q: spokojnost, PB, ale len 11. miesto, co uz, konkurencia je tvrda

S1: ako obycajne, moj opatrny start + T1 = strata par pozicii, po prvom kole sa to ustalilo a ja osm sa ocitol za Spanglerom. Spangler trocha lagoval a ja som mal z neho nervy, nedalo sa ho predbehnut a ked uz som si myslel ze to pojde, tak to laglo... uz som mal malu traumu z toho, ked ho par kol pred koncom konecne odpojilo Inak suboje pekne len som si nikdy nebol vdaka lagom isty ako to dopadne. Za mnou bolo teiz husto. V cieli - 13. miesto.

S2: Tu opat po ustaleni poradia po prvom kole som sa niekolko kol trapil s M3R - teraz neviem ci s Kurtom alebom Faraonom, ale nakoniec sa mi ho podarilo predbehnut. Opat 13. miesto.

Long: Tu to bolo teda vesele. Auto z prava, zlava, uz som ani nevedel co sa deje. Na zazname (pri statistikach) som videl, ze Agarash si to dost odniesol v tecnickej pasazi pri prvom splite, nevracal som to. Bol som tam vedla neho ale opat som tam videl dajaky lag. Kazdopadne sa moj pretek vyvijal optimistocky, lenze potom som si zle preratal predbiehanie Kurta a podarilo sa mi ho otocit pri brzdeni do vracaku na 1. prevodovy stupen. Pockal som ho ale nech som vystartoval dve auta este okolo mna prefrcali. No a posledny smolny okamich bol najazd pod most na cielovej 'rovine'. Tam mi brutal ne zacal sekat kompik ja ja so mto napalil do zvodidiel. Pravy zaves bol totalne zniceny a ja som sa rozhodol dojazdit to tak do ciela. Vdaka Ghostovi sme s Pachom dostali kolo a tym padom ma uz nedostihol . 16. miesto.

Celkovo som vysledkami sklamany, kombo mi na moje prekvapenie celkom sadlo. Ale uz si zvykam ze v South City sa mi dari len velmi zriedkavo.

Edit: kurzivou pisane - opravujem na Agarasha
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 1.10.2008 at 00:18.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #7
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
............... co jsem provedl Loukotovi - nap?ed jsem ho nabral, když byl po nehod? (no nestál na brzd? a jeho auto mi vícemén? nacouvalo do dráhy, ale i tak m? to mrzelo) ........
moje chyba, tedy spis moje a WMS a prevazne LAGu

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
........ jsem mu nedal p?ednost, když jsem vyjížd?l z box? ............
ja te taky nevidel, a mel si videt jak jsem se lekl ja, normalne si me nemel poustet byl to souboj o pozici :-)
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #8
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Q: spokojnost, PB, ale len 11. miesto, co uz, konkurencia je tvrda

S1: ako obycajne, moj opatrny start + T1 = strata par pozicii, po prvom kole sa to ustalilo a ja osm sa ocitol za Spanglerom. Spangler trocha lagoval a ja som mal z neho nervy, nedalo sa ho predbehnut a ked uz som si myslel ze to pojde, tak to laglo... uz
Ja ale nejel
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2008   #9
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Ja ale nejel
A pak se diví, že t? nemohl p?edjet...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2008   #10
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

pani, opravene. Asi ALeRT nie je ako ALeRT
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 1.10.2008   #11
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Q:Nic moc,zadne poradne kolo,co by stalo za rec :-) 17.misto

S1:Boje s jezdci Pepo a Sir,ale ani jednoho se mi nepodarilo predjet...Proste mi to nejelo.Konecne 16.misto a to jen diky tomu,ze vypadl Agarash...

S2:Po 1 kole jsem byl nekde kolem 13.mista,boje a Meginem,ktery me po moji chybe predjel..
Mekde asi v predposlednim kole dalsi solidni chyba,za kterou me potrestal Agarash a Sir.Zase 16.misto

L:Rozhodl jsem se pro vymenu setu,ktery se ukazal o neco lepsi.Start z 5.pozice,po par predjetich a chybach ostatnich jezdcu jsem zacal krouzit ma 1.miste.Asi v 10.kole se priritil megaufon Ghost (dela cest sve prezdivce,ani pomalu nevim,kde se tam tak najednou vzal )
Moc velkou praci se mnou nemel :-).V boxech bylo taky veselo,malem srazka s Agarashem,solidne jsem se lekl.Nastesti se nic nestalo.Nekde v 19.kole si me vychutnal Radek.Takze konecne 3.misto.

No ukazalo se,ze mi proste zadokolky nejdou.Bohuzel,casu je strasne malo
Ale i tak se tesim na dalsi zavody TB ....
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.