Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2007   #61
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Tak trochu z meho soudku.

Se 7. místem v kvalifikaci jsem byl docela spokojen.

Start (NO hr?za jelikož jsem p?ed?lal Wokna,dal nový driver na grafiku = seka?ka) vyšel, ale s tím trháním to nešlo, takže propad.Pak se kolem m? prohnalo pár aut.Po ustálení HW p?kný boj se Simim, když už se mi ho poda?ilo p?edjet a dojet Sosaka, tak bohužel jsem ho v zatá?ce pro m? ne?ekan? rychle dojel a došlo ke kontaktu.(ješt? jednou sorry,v závodu jsem ?ukl špatný tla?ítko).Po ?ekání až se kolem m? Sosak prožene propad skoro na chvost závodu.Pak už jen marná stíha?ka.Kolo p?ed cílem už to bylo krásné 11. místo vzhledem k pr?b?hu závodu,bohužel v posledním kole v touze vylepšit ?as jsem to p?ehnal a auto vlet?lo do št?rku,tak si Baby vzal zp?t sve 11.místo.
12. místo jde ale myslel jsem výš.Snad p?íšt?.
Závod jsem dojel takže spokojenost.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2007   #62
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Westhill Reverse
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.4.2007   #63
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvalifikace: zariskoval jsem a nasadil jsem R3 misto R4, na kterych jsem trenoval. I kdyz jsem s casem nebyl moc spokojenej, stacilo to na krasny treti misto a s tim jsem uz spokojenej byl

Zavod: tolik chyb, co jsem udelal behem prvnich asi deseti kol, jsem neudelal jindy za celou sezonu. Z tretiho mista jsem se velkou neopatrnosti propadnul nekam na sedmy misto za Masterfula, kteryho jsem v esicku poslal lehkym stouchnutim do kacirku, za coz se strasne omlouvam, a tudiz jsem zastavil a cekal az se dostane zpatky na trat a tim se propadnul az na, tusim, 15. misto. Nasledovaly asi dvoje hodiny (jednou sjem se snazil predjet Pedropana, ale nevidel jsem poradne pres auto a najel zadnim kolem na travu a podruhy jsem udelal podobnou chybu) a pak jsem se teprve zacal propracovavat dopredu, i kdyz jsem nedosahoval natrenovanych casu na kolo. Dalsi chybu, ktera me mrzi, jsem udelal v 25. kole pri predjizdeni Frenkiho. Byla to leva zatacka do kopce, kde nasledovala prava do kopce pod ten reklamni transparent. Pred tou pravou je treba si z levy najet trochu doleva. Ja vyjel z levy a trosku zacal najizdet na prostredek, jenze Frenki mel dost prace se svym autem, natoz jeste menit stopu, takze jsem ho svou zadi trochu liznul a Frenkiho to roztocilo. Dival jsem se na replay, nebylo to, ze bych ho uplne zavrel, ale i tak jsem moh bejt opatrnejsi a uzivat si ten souboj o neco dyl.
Druha pulka zavodu mi vylozene sedla a stahoval jsem jedno auto za druhym, akorat mi to predjeti kluci vzdycky ulehcili tim, ze jeden zajel do boxu, dalsi udelal hodiny... Ke konci jsem pomaloucku stahoval Vazliho, ale potreboval bych jeste tak aspon pet kol.
Zaroven na me zezadu psychologicky tlacil Dr.Cool, ktery udelal chybu, ja ho predjel a snazil se za kazdou cenu nepustit ho pred sebe.

Zaver: ac se mi tahle sezona vubec nevyvedla (prvni zavod jsem nejel, ve druhem jsem mel kolizi s Woodem, ve tretim mi selhal net), tak tenhle zavod mi to vynahradil. Perfektne jsem si zazavodil a navrch jsem se i pekne umistil

Podekovani: dekuju organizatorum, doufam, ze brzo pojedem dalsi ALTP a dekuju i ostatnim zavodnikum, protoze teprve nabity vyrovnany zavodni pole dela tu spravnou zavodnickou atmosferu
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #64
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak taky p?idám pár slov do pranice...

Hned v kvald? jsem zjistil, že týden bez tréninku se na m? dost podepsal. Ne?ekal jsem teda žádný zázraky a spíš jsem zjiš?oval, jak se chová auto natankovaný na závod a kolik si bere na kolo. S 10. místem jsem byl nakonec spokojenej.

Start do závodu se mi jakž takž poved. P?ehnalo se kolem m? spousta aut, ale p?esto jsem byl na skoro stejný pozici jako na startu (dote? mi to nejde do hlavy). No ale pak to za?alo, jak jsem se za?al lepit na jezdce p?ed sebou, tak jsem teprve za?al zjiš?ovat, jaká je XRR bez p?ítlaku svi?a. Bylo to jako na houpa?ce - smyk - propad po?adím - stíhací jízda - p?edjetí - smyk... A takhle po?ád dokola. Pak auto dostalo ránu na pravobok - našt?stí se s tím dalo ject, takže jsem boxy absolvoval více mén? podle plánu v polovin? závodu. Pak jsem m?l trochu sv?tlejší okamžik, takže se mi povedlo vylepšit si pb, ale ke konci už to šlo s koncentrací z kopce a vrchol sm?ly byl defekt PP michelinky 4 zatá?ky p?ed cílem. Celkov? jsem se teda dovlek na stejným míst?, jako jsem startoval, ale byl to boj (spíš ale sám se sebou než s ostatníma na trati). Uf, XRR už nikdy více.

Co se defekt? PP gumy tý?e, tak imho selhal dodavatel, protože jsem nebyl sám, komu rupla. Sosak dal tuším za závod 2 defekty, takže asi podáme na dodavatele pneumatik protest...

A co dodat na záv?r? Snad jen díky všem, kte?í se zú?astnili už 4. vydání ALTP, díky za p?kný závody i souboje a t?sím(e) se zase n?kdy p?íšt?.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #65
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default Miri 1/1

Ahoj,

moc jsem cht?l tenhle závod vyhrát a proto jsem neskute?n? rád, že se to poda?ilo. Jelikož jsem dal výpov?? v práci, mohl jsem poctiv? trénovat.

Kvalifikace: - ve 3. kole jsem dal ?as, který jsem pot?eboval a zbytek qual. jsem sledoval zaparkovaný v boxech, kde jsem se potkal s Frankym, kterého to poslalo do stejné garáže...

Race: že závod nebude tak jednoduchý mi hned ve druhém kole nazna?il Dr. Cool, ale po t?ech kolech se mi poda?ilo vrátit se zp?t na 1. pozici. Ve 12. kole jsem si mohl po?ádn? oddychnout po jeho chyb? po které se dostal až za Vázliho. Zbytek závodu to už byla jen p?etahovaná o ?asy a i když jsem nebyl nejrychlejší jel jsem si svoje tempo a náskok tu a tam narostl.

Díky moc organizátor?m za skv?lý seriál a t?ším se na vyhlášení celkových výsledk? ALTP4.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #66
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Konec

závod blbec pro m?

Kvalifikace : mno jak u m? v téhle sezón? bylo zvykem kvalda humus a nejhorší umíst?ní v téhle sezón? 12.místo.A co h?? za Sosadlem, Woodem a Frenkim.

Závod:

Start se poda?il a díky chybám t?ch v p?edu sem s ocitl tuším na 4 - 5 míst? kdy jsme se prali s Frenkim,jenže p?i rždení do sikany pred prvnim splitem asi ve 4. kole šel frenki d?ív na brzdy a ja si v zrcátku hlidal n?koho kdo m? dával vnit?kem .Ta setina sekundy znamenala lehounký ?ukanec do Frenkiho, jenže to bylo pro jeho XRR jak katapult, tak jsem z?stal stát na trati a ?ekal až se vyhrabe z písku, abych ho pustil p?ed sebe a propadli jsme se asi na 11-12 místo.Tím jak sem ?ekal sem tam asi zp?sobil problémy více jezdc?m ,ale v??te, že kdybych se rozjel bylo by to horší.Takže se omlouvám ješt? jednou Frenkimu a i ostatním.

Tím odstartovalo stíhání Frenkiho Pedropana Woodbine a spol , což se i docela da?ilo a p?ed zastávkou v boxech jsem jezdil na 6. míst? jenže ejhle Bridgestone selhala stejn? jako Michelin na vozech EGT a dv? zatá?ky p?ed cílem a plánovanou zastávkou LP ve 200km/h rupla a následoval p?ímí náraz do svodiel a p?edjel m? Frenki.V boxech 32s a šup na stíhací jízdu.Da?ilo se da?ilo a asi ve 40. kole to za?alo ja Frenki a Masterful moc hustý souboje o sedmí místo a ten š?astnej sem byl nakonec já.Ješt? sem si ?ikal Tony d?la chyby mohl bych h dojet a uhnat ale 6 kol p?ed cílem sem se rozhod šet?it LP.V 58. kole sem p?ed sebe pustil Miriho , a díky tomu mi op?t neprdla guma pa? sem jel okolo mí?.


Závod p?kný. Gratuluju Mirimu, smekám p?ed Masterfulem(operace), a d?kuji moc moc a Attimu za FAIR PLAY.

M?l sem cíl bodovat ve všech závodech a poda?ilo se mi to takže supa.

Jinak ALTP4 byl asi zatím jeden z nejlepších poháru co sme m?li.Sem rád že nás jelo tolik.ALTP5 coming soon snad brzo vázne šne?í domluva:-)

D?kuji všem i t?m co nakonec jeli cross za super závody.Pole bylo takové, že snad každý m?l soupe?e.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #67
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Poslední závod se mi p?íliš nepovedl, avšak bavil jsem se výborn? a o to tady p?ece jde Omlouvám se všem, kterým jsem se pletl pod kola a gratuluji vít?z?m. Taky bych rád pod?koval organizátor?m za pevné nervy dokon?it tuhle nelehkou sérii do zdárného konce. Všechny ?ty?i závody m? ujistily v tom, že LFS je prost? BOMBA!!! P?išel jsem zárove? na to, že auta typu FXR nejsou pro m? zrovna ideální a m?l bych radši z?stat u n??eho pomalejšího Ješt? jednou díky všem z??astn?ným, vít?z?m a hlavn? organizátor?m, už te? se t?ším na další sérii ALTP
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #68
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quali: hned v druhym kole jsem to poslal do písku a už se nevyhrabal -> poslední

Race: katastrofa.. Bál jsem se boura?ek, radši jsem se nikam necpal a ?ekal až se to roztáhne, ale i tak se mi povedlo ve 4. kole ud?lat mikrodotek s Masterfulem, to m? rozto?ilo a naboural do m? 00Ja, který už nem?l kam (sorry). Od té chvíle to bylo už jen horší, pokusy s pneu v boxech (nem?l jsem vyzkoušenou výdrž), prasklá LP v T1, n?kolik výlet? do svodidel atd.. -> 4 pity a p?edposlední

Díky organizátor?m a gratz vít?z?m.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #69
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Kvalifikace: Nebyl to muj nejlepsi cas ale sem celkem spokojenej takze paty misto.

Race: Start celkem slusne vysel a ja se posunul po prvni zatacce na ctvrty misto a tam sem vydrzel asi do osmiho kola a pak to prislo v T1 sem nedobrzdil a hodiny to znamenalo propad na sesty misto ale nak sem to neresil vedel sem ze mam dost rychli auto an to abych to stahnul a kdyz uz sem si cetl reklamy ze zadniho narazniku jezdce an patym miste tak on a jeste nekdo pred nim spolu meli lehkej kontak a jeden z nich se roztocil ja toho okamzite vyuzil a obejel sem je a byl sem zpet na ctvrtem miste. Pomalu jsem zacal stahovat Desertmana ale on mi to dost ulehcil jeho hodinama a tak sem se dostal na treti misto a jezdil tak stejny casy z Dr. Cool a on za par kol udelal hodiny a ja se dostal pred nej. Ale ja se ho nemohl zbavit drzel se porad za mnou a zkousel me predjet ale nepodarilo se mu to a vysvobodil me ve dvacatym kole kdyz zajel do boxu. Po te sem jezdil v pohode az do zastavky v boxech ve tricatym kole, zastavka byla trochu delsi nez sem predpokladal nakejch 25sekund + vjezd a vyjezd a tak se predemne opet dostal Dr.Cool a ujizdel mi ale ja sem se za nim nak moc nehonil protoze sem vedel ze kolem ctyricatyho by mel pravdepodobne zajet do boxu a taky se tak stalo a ja si od ctyricatyho kola v pohode hlidal svy druhy misto. Byl to muj nejlepsi zavod v LFS.

Dekuji poradatelum a zavodnikum za paradni ligu DIKY!!!

PS: nevim co vsichni delaly stema pneu ale ja mel ve predu R3 a v zadu R2 poradne nafoukany a bezproblemu by vydrzeli este o deset kol vic
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 2.4.2007   #70
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

[kdyz jsem trenoval daly by taky 10 kol na vic aler ted sem mel hodne brzdeni flekovani a krizovek abych nekoho nesejmul tak ubyly ale i tak byly malo foukany
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2007   #71
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Uvod:
Hned, kdyz jsem vyjel do prvniho kola na tomto okruhu, zacal jsem tusit problemy. Jeste nikdy jsem na Westhillu v obracenem smeru nejel a od zacatku jsme se nejak nespratelili. Zadne poradne orientacni body, nikde ani stopa po trosce prostoru na opravy, za asfaltem hned zradna kluzka trava a zatacky, do kterych neni videt...
A jako naschval temer zadna moznost treninku. Takze nastaveni vozu jsem si vypujcil od sveho ucitele, behem nekolika odjetych kol ho mirne a v ramci moznosti prizpusobil svemu zpusobu jizdy, a takto nepripraven vyrazil do nedelniho zavodu...

Kvalifikace:
No, kvalifikace. Kvalifikace je neco, pri cem se o neco snazite, zlepsujete a bojujete o dobre umisteni. Nedelni kvalifikace v mem podani byla ovsem jen jakousi zmatenou projizdkou na dohledani stopy, jak ze se to vlastne jede a kam to vede. Desate misto jsem tedy povazoval za vyhru v kartach, sportce i u jednorukeho bandity...

Zavod:
Po predchozim zavodu na Astonu, kdy jsem zustal sedet na startu, az se z toho chudak Vazli zakuckal, jsem si namapoval spojku alespon na tlacitko, ze tomu jako odlehcim. Nevim, co jsem kde odlehcil, ale start byl opet "povedeny". Vlastne ne, musim se pochvalit. Tentokrat mne jich nepredjelo pet, ale jenom ctyri...
S vyvalenyma ocima nadunim do prvni zatacky a soustredim se na jedine. Nerozlozit karetni sestavu. No, povedlo se a tak si spokojene vrnim na nejakem ctrnactem miste. No co taky. Alespon budu kopirovat ty prede mnou. Taktika byla jasna. Krouzit, pokud mozno bez chyb, co nejpravidelneji. O rychlosti nemuze byt ani rec.
Tak do sesteho kola se nic moc nedelo. Krouzim a krouzim, sedim si na svem miste, pozoruju cvrkot pred sebou a pak to prislo. Bum prask, hromada prachu a jsem devaty. "No vidis vole, rychlost neni vsechno...", brblam si a trochu pridavam. Jenze za zady mne visi trojka sneku Sonyk, Frenki, Woodbine. Chudak Sonyk musi byt z te me jizdy uplne zpitomely. Vlaju mu pred cumakem zleva doprava, prasim mu do huby, ale hlavne mu nedavam moznost precist stopu, kterou jedu. No bodejt. Ona je necitelna i pro me. A zblbnu ho natolik, ze udela par drobnych chyb a ja mizim v dali. Kruci, to je taktika...V patnactem kole se trochu pritahnu za Sosaka a ten vzapeti uklouzne na trave a jsem osmy. "Hmm, jen tak dal..." sklebim se spokojene a snazim se ujizdet. Jenze zezadu se blizi muj pan ucitel. Bily cumak se zvetsuje v zrcatku kolo od kola. Za esickem pod mostem si rikam "Prece tady nebudu pana profesora vodit za nos, kdyz je o tri vteriny rychlejsi" a po vyjezdu se tlacim doprava, ze mu jako uvolnuju stopu. Jenze profa to tam strka taky a tak muj gentemansky pokus vyzni presne opacne. "No nazdar, tohle si musim opravit...", a poustim ho v leve za sikanou tak usilovne, az si hrabnu do travy. Hrc, prc, dziuuu a uz plachtim na druhe strane po trave. Ale udrzim, a vracim se bez kontaktu se svodidly na asfalt. Vruuu, vruuu, vruuu, sneci proleti okolo a mizi v dalce. He, a jsem dvanacty do tuctu... Smula, od koho ted budu opisovat? Od sedmnacteho kola krouzim solovku. Ne nadlouho. V osmnactem mne v zracatku probleskne cosi fialoveho a podivne se to zvetsuje. "Hele, jakesi Bejby na koleckach..." A rychly bejby. A hnusny bejby. "Co me rusi, kdyz si tady tak popojizdim...". No, tlaci se na mne hezky. Strka ten svuj fialovej cumak doleva, doprava a na konci dvacateho kola mne opiluje na cilove rovince. Zatnu zuby a do T1 to posadim poctive. Baby to trochu vytahlo a tak mu vracim predjeti. "Ze bych si i zabojoval...?" Trochu me to vypruzi a zrychlim. Ujedu mu tak na dve, tri vteriny a drzim distanc. Ve triadvacatem mne da Masterfull ochutnat, jak vypada rychlost. Vytre si se mnou v leve za mostem, ze stacim sotva mrknout. "Do hajzlu, to je den..." V sedmadvacatem vyjde trochu slunicko. Wood uklouzl a dostavam se na desate misto. Do boxu zajizdim ve dvaatricatem kole na osmem miste, abych se poslusne po zastavce vratil tam, kam patrim. Jsem desaty, s Woodem za zady a trinacti vterinami k dobru.
O pet kol pozdeji vidim poprve modrou vlajku. Koukam vic dozadu jak dopredu, snazim se nezavazet a radeji ubiram a delam misto. Miri prosvisti okolo ve svem viteznem tazeni a pomalu mizi v dali. Jenze vypadavam z rytmu, uz zase honim stopu, blbe brzdim a Wood jede jak draha. V najezdu do dvaactyricateho me na cilovce prezehli jak vojenske kalhoty a je pryc. O kolo pozdeji dalsi modra, Vazli v zrcatku jede svuj zivotni zavod a ja vlaju pred nim a krmim ho prachem. "Tak uz bez, vim jak je to hnusny, kdyz neni nic videt", ale Vazlimu to ustreli v prave pred cilovkou a zase jsem pred nim. Pakuju se doleva a ubiram, at ma cilovku pro sebe. Jeste mne to da sezrat Desertman, joo, kde je ta doba, kdyz jsme valcili na Astonu o treti misto a mam toho plny brejle. Poslednich devet kol se trapim a preju si, at je konec. Vypadl jsem z tempa a jedine, na co se zmuzu, je drzet Bejby za svymi zady na rozumnou vzdalenost. Projizdim cilem na jedenactem miste a rikam "Zaplat panbuh, neni kazdou nedeli posviceni..." A na tu bidu co jsem predved...

I tak to byl pekny zavod. Diky vsem, gratulace vitezum a podekovani poradatelum za vzornou organizaci. Tesim se na ALTP5...

Last edited by Pedropan; 3.4.2007 at 00:21.
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2007   #72
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

HI , poskytnete replaye? (skusim video)
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2007   #73
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

replay poskytnu ale asi az vecir.

jinak pedropane ja sem byl rad e sem se te jaks taks drzel a pak kdyz sem nasadil na predjizdeni tak si nekde vic prbrzdil ja se lek a uz sem sekal.pro me taky desnej zavod ale s peknym koncem.ale musim rict ze kdyz jsem trenoval videl jsem s vejs.podelal sem to tim konfliktem s frenkym :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.4.2007   #74
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Rrplay:
www.interregion.cz/Jarda/altp4.7z


pokud nemate 7z
http://www.7-zip.org/
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.4.2007   #75
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

Prvn? bych cht?l pod?kovat, že jsem se mohl zú?astnit.
B?hem závod? jsem si FXR dost oblíbil
Takže Díky za sq?lý zážitek.

WE
qva: Spokojenost s 2hým místem

zav: Dosti jsem se bal startu abych neskon?il v tráv?,ale vyšel sq?le.
Držel jsem se p?kn? u Miriho, až se mi ho poda?ilo p?edjet.A v tom p?išla velká krize.1 místo a m? se tak rozklepali nohy , že se moc nedalo jet, a tak jsem spadl zp?t na druhé místo. Po uklid?ní se, jsem zase za?al Miriho stahovat až do osudného 12kola kde jsem si ud?lal výlet mimo tra?.(což ve spojení s opravou v boxu m? asi stálo 2 místo ).Než jsem se vrátil zp?t na tra? a rozjel se tak se p?ede m? dostal Vazli. Toho se mi bohužel nepoda?ilo p?edjet. Takže z t?etího místa do boxu.To byla doba. Po návratu už jsem myslím jel co to dalo, a aspo? v p?edposledním kole jsem vybojoval 4 místo.

Závod od závodu jsem se zlepšoval a to m? t?ší.

Už se t?ším na p?íští po?ádání. Díky moc a snad jsem nep?ekážel.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2007   #76
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak konecne po dlouhe dobe jsem se dostal k sepsani “slohove prace” ehm. reportu z posledniho zavodu



Kvalifikace:
Jednim slovem zmatek. Vyjel jsem s testovacim nastaveni na pneumatiky se 100% paliva. Takze v prvnim kole do depa. Zmena nastaveni vyjizdim z garaze a omylem jsem vypnul omezovac rychlosti. Ok, tak box si zopakuji jeste jednou a s trestem... Nakonec to vcelku to i jelo. S 9 pozici jsem spokojen.


Zavod:
Tak nervozne koukam na semafor, cervena, zelena, jedem. Sakrys vsichni predemnou stoji. Neco musi byt spatne! Asi zase zacla blbnout sit. Kouknu vedle na Sonyka, ne jede. Tak to asi Pedropan trochu vice natankoval. Tlacim se do prava, hmm no, ale co kdyz Pedropan bude taky potrebovat predjizdet? Kam pojede? Vpravo … Zase bych si zopakoval ”hodne” rychly prujezd boxem jako v kvalifikaci. Ubiram a snazim se nikoho nesestrelit v prvni zatacce. Zavod bude jeste dlouhy … zadny speech. Prvni zatacka je zamnou, do nikoho jsem nestrcil, zacina to dobre. Jen RunningMan fakt nejak pospicha. Hmm, jo to je ten co je na konci startovniho pole “omylem” z kavifikace. Bude fakt asi rychlej a za nim Pablo.Tten Pablo co vyhral City a nechal me posledne jet. Ten, ktereho jsem pripravil o moznost bodovat v poslednim zavode. Za chilku me urcite predjedou. Pocitam tak naty rovince za esickama, za mostkem, tam bude dost mista. RunningMan to ale uz zkousi hned pred mostkem. Mista tam moc neni. Uz me lehce tuka o naraznik. No nic Baby jses jeste usmrkanec… uhybam z idelani stopy, ubiram a cekam az me RunningMan a Pablo predjedou. Ani to dlouho netrvalo. Tak, a jsem posledni. Zacnem teda pomalu krouzit .. Nekdo tam je v trave a LeGolem. Posledne jsem si s nim pekne zazavodil. Najizdi zpet. Predjet? Da to? Ne. Ok, bude zabava . Uz nabira rychlost. Blizi se konec druheho kola. Sakrys mam hodne najeto do zatacky. Legolem uz zataci do druhe. Moc pres nej nevidim, pribrzdit? Nechat to? Super, uz pres nej vidim. Vidim, sakra, vidim travu a jsem hodne blizko. Zmatek brzdim, trava, stena, prask No nic, jses fakt jeste usmrkanec a mas to... Nevzdat to a krouzit. Proc? Protoze “Prace prece slechti … “.
3, 4 – neco se deje v prvni ztacce. Pablo? Co tam dela, vzdyt uz byl hodne daleko.
5-Pablo s Woodbinem si to tam asi pekne rozdavaji. Na mapce je vidim jako jednoho. To neskonci dobre. Pred pikolou za pikolou … a Pablo musi z kola ven. Nejsem posledni, hura? Ne, ne, bylo to uplne bez souboje a vsichi daleko. Jdu krouzit …
8 – blizim se. Predemnou LeGolem a 00Ja. Divnej zavod. Ti co maji byt vepredu jsou vzadu. Teda az na me. No nic, je tu zabava, tak sebe a je trochu potrapim.
10 – porad se jich drzim. Hledam chybky, nejsou. Vzpominam na slova meho oblibence a tajneho guru (Diky). “V posledni zatacce pred rovinku, tam se lame chleba.”. Lehoulince ubiram, abych si dobre najel. Frnk a LeGolem je za mnou. No jo, fakt je za mnou. Motto se taky nejak coura. Sebevedomi stoupa. Dam ho v esickach? Ne, to jsou endorfiny, uklidni se... Ubiram a nechavam ho predemnou. Teda spis Motto nechava me za sebou Hmm, LeGolem ale me zpomaleni cele spatne chape. Ne, nejsem zas tak pomaly. Tlaci se zpatky. Tak to teda ne! To uz je moje misto. Slysis, moje a nikomu ho nedam. Teda alespon doufam...
12 – tak uz jsem zase tesne za Mottem. Predjedu ho? Jo, jo, je trochu rychlejsi a seka travu u krajnice. Sonyk predemnou. No nic Kamo, ten ti ujede.
13 – RunningMan parkuje na trait za zatackou. XRR je potvora. I pro ostrilene borce.
15 – RunnigMan vyjizdi z boxu. Pousti me pred sebe? Je to zavodnik, pousti, diky. Tak jedem. Tam v dali, ty 3 pixle to je Woodbine, vsichni daleko..
16 – Pedropan mimo trat? No jo. Predjedu ho? Ne, uber, pridjed. Sakra, hodiny a jsem zase za nim aniz bych ho predjel. No na to, ze mu to na startu moc nejelo, tak jsem potreboval 16 kol a jeho drobnou chybu, abych ho opet videl. Uff.
20-21 jsem za nim. Cilova rovinka, jsem rychlej. Pedropan taky. Tak nic, treba priste.
21-22 Vypada to, ze bude trochu rychlej v najezdu do predposledni zatacky. Jo ,jo, rozhodilo ho to. Tak jedem. Konec rovinky a jsem pred nim. Pro zmenu jsem rychlej ja krajnice a sekam travu. Ne moc, ale.. Jsem zpet na trati. Kde je Pedropan. Za mnou? Nevidim. Vedle? Ne. Predemnou? Ne, nevidim. Sakra chlape kde jsi? Trochu ubiram. Abych do nej nedejboze nestrcil v blizicim se esicku. Jo, tak jo, uz je predemnou a vschno je jak ma byt. Hle, nejak ho to povzbudilo a jede. Jede rychle. Auto je lehke, pneumatiky v testech vydrzely 35 kol. Benzinu dost, tak teda budem zavodit.
29 – no mozna bych mel do toho depa zajet. Nemam ne nej. Porad je mezi nama nejaka guma. Natahuje se od 1 do 2 vterin, ale jinak nic. Zajed do depa, tam se urcite uklidnis! Tak jeste ne. Prosim jeste chvilku ... chvilku uzivat si ten pocit. Fakt je to tezky, premluvit se, kdyz je to tak pekny zavod.
30 – prvni zatacka. Bum, leva predni. Ja ti to rikal. Depo! Depo! Depo! Tam si zchladis halvu. A mas to … zavodnik premysli … A ty … No jo, no, tak se souram cele kolo do depa. Prezuto, natankovano. Ttrava to dlouho. Rekl bych, snad i omyto a napsatovano (rucne), mozna i prelakovano. Tak jedem. Nikde nikdo, jen me predjizdeji o kolo. Ztrata na Pedropana moc, ani to neukazuje. Woodbine 19s. Krouzim a premlouvam se, musis jet.
35 – Pedropan 35s Pekna shoda. Sem tam me nekdo predjizdi o kolo. Dobry, je se za koho alespon na chilku povesit.
50 – Pedropan 21s. Neco se deje. Pridej, ale s rozvahou, jeste mas 9 kol.
51 – 18:36. Jedem, jedem.
52- 13:67. Co tam ten chlap provadi? Z mapky to nevypada, ze by tam bojoval.
53 – 10:30. Soustred se a nepremyslej nad tim co tam dela. Jed, proste jed.
54 – 9:58. Tak jo uz mu dali signal z depa, ze uz zase vystrkuji ruzky. Pridej, pridej!
55 – 9:16. Ne ale zas tolik. Ty hodiny byly uplne zbytecne. Sosak me predjizi, asi o kolo. Ne, to nebylo okolo. Neubirat a pridat!
56 – Modra vlajka, No jo TonyG. Vydrz, hned te pustim. Ja tu taky jedu svuj malej zavod na dalku, I kdy marnej … Ale to nevadi. Jezdime Pro Radost
58 - Sosak se tam pere s LeGolemem. Chybicka, predjizdim. Za chilku me pousti LeGolem. Proc? Predjel jsem ho o kolo? Asi, nevim. Melo to cenu? Srabacky je predjizdet o kolo v poslednim kole?
Cil – Pedropan 16:xx, nevim. Je daleko…



Zavod super, uzil jsme si ho. Tak se zase tesim priste na trai.


Diky tajemnemu guru za neocenitelne rady


Diky EGT za super zavody a organizaci.



Priznavam, ze jsem prisel GT na chut. XRR zatim ne, potvora je moc citliva. Ale "toto je super kara” . Odpousti zacatecnicke chyby a jede, teda uplne leti.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:28.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.