Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.11.2010   #281
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Kua zni to dobre, akorat ted pred vanocema asi nesplasim 3ku navic, jinak bych asi nevahal
Jeslti máš n?jakou možnost zehnat prachy tak to zkus. Podle m? je to v podstat? zadarmo. Navíc toho rozhodn? nebudeš litovat. Každej se ve formuli prost? neprojede.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2010   #282
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Jeslti máš n?jakou možnost zehnat prachy tak to zkus. Podle m? je to v podstat? zadarmo. Navíc toho rozhodn? nebudeš litovat. Každej se ve formuli prost? neprojede.
no me je to jako uplne jasny, jenze je zrovna obdobi zasranejch vanoc, a to neni pro penezenku nejruzovejsi, no uvidim co se da delat
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2010   #283
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
no me je to jako uplne jasny, jenze je zrovna obdobi zasranejch vanoc, a to neni pro penezenku nejruzovejsi, no uvidim co se da delat
musis si dat darcek sam sebe ja sa tiez inak chystam ist ale mam 196cm co moze byt problem...dost sa toho bojim ze tam pojdem zbytocne ale urobim vsetko pre to aby som si zajazdil lebo mi to pride ako zivotna prilezitost ktora sa nemusi opakovat...pre porovnanie 1,5denny kurz na nordschleife vo FBM stoji 2000€
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2010   #284
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ja sice zbytecne penize mam ale pujdou do S13.
Navic s moji postavou a ridicskym umenim bych si ani neskrt.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #285
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já jedu taky, doufám, že na m? zbydou n?jaký formule a nebudou všechny namad?ru.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.11.2010   #286
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Dopr*ele že já si toho nevšim d?ív... Od p?l 8 jsem zkoušel iRacing, pak ne?ekan? pot?eboval n?co vy?ídit. Te? p?ijdu dom? a vidim tohle... No teda mail jsem poslal, ale hodinu a p?l po uzáv?rce tomu nedávam moc nad?jí.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2010   #287
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

navidenou zitra
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2010   #288
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Chaos driftuje s Granadýnou v Most? na kruhá?i!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #289
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

tak co je??? kde je nakej report?
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #290
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

taky cekam...
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #291
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

to tam vsichni rozstrelili a ted si to uz nekde odpracovavaj
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #292
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
to tam vsichni rozstrelili a ted si to uz nekde odpracovavaj
Taky jsem si ?íkal.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #293
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Dobrá napíšu Vám report o mém testování.
Po?así zase nevyšlo, protože celej den mrholilo a teplota 5°C, takže ideální po?así na testování formule v Most?.
Vždycky v celou hodinu vyrazili t?i jezdci na tra?. Byly 3 formule podle velikosti jezdce. M?li jsme p?l hodiny na celou jízdu i s pitem, jdeš do ka?írku - konec. P?ed jízdou nám vysv?tlili ovládání formule (?azení jedni?ky jako s MRTkou, ?azení nahoru bez spojky, dol? se spojkou, display - teplota vody....). Strašn? nás utáhli pásama do formule a postupn? se vyjelo. Jel jsem opatrn?, abych se hlavn? svezl co nejvíce, ale nevyhnul jsem se krizovkám. Na volantu byly LEDkový ukazatele otá?ek, ale první dv? kola jsem nevid?l ani jednu zelenou LEDku, protože se za?alo rozsvicovat u 7000 a ?ervený LEDky byly n?kde u 12000 a to byl trošku nezvyk. Na volantu taky nebyl nikde ukazatel p?evodovýho stupn?, takže musel ?lov?k po?ítat nebo to rost? na n?co projet projet. Formule šla p?kn? odspodu, takže nebyl problém projet vracák t?eba na 4ku. Bylo t?žký formuli zkrotit na tak mokrý trati s kalužema, takže jsem plnej plyn dával až na trojku. Byl jsem p?ekvapen, jak se krásn? a p?edvídateln? ovládala. Rozhodn? lépe, než Formule Renault 1400, co byla ve finále Formula Star na této trati za skoro stejných podmínek p?ed rokem. Po dvou kolech byl povinný pit pro kontrolu a pak už jsem jezdil celou dobu. M?l jsem n?kolik moment?, kdy jsem ?ekal, že už n?kam z trat? vylítnu, ale vždycky jsem vyšlápl spojku a formule chytla trakci, zamávala se mnou, ale jela po?ád kup?edu. Zariskoval jsem a p?i pit-in kole a ud?lal hodiny. Cht?l jsem se rozjet ale nev?d?l jsem, co mám za?azeno, takže to vyšlo až na t?etí pokus. Byl to opravdu zážitek a musím ?íct, že za ty peníze to stálo.
Jinak vždy druhou p?lhodinu testovali týmový jezdci dvoulitrový formule Renault, takže bylo po?ád na co koukat. Vládla p?átelská atmosféra, ?lov?k se mohl podívat na odkrytou formuli (plnou kamení po p?edchozích jezdcích) a mohl se zeptat na cokoli. P?ijel za námi i Chaos a byla pohoda. Poslední jízdu jeden kluk poslal formuli do st?ny z pneumatik a ohnul dv? kola (ramena), k?ídlo a n?jaký lamináty a karbon.
Já jsem jel p?esn? v této formuli:
http://www.youtube.com/watch?v=ULHsimUGvHk
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #294
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Pozrel som video a veru uff, to by mohlo by? super! Len neviem ?i existuje taká formu?a aj pre mamuta ako som ja. :-) A ešte že kde sú tie autá celý rok, koho sú? A predpokladám, že boli poistené a piloti tiež, keby sa stala ujma na majetku ?i zdraví.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #295
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pozrel som video a veru uff, to by mohlo by? super! Len neviem ?i existuje taká formu?a aj pre mamuta ako som ja. :-) A ešte že kde sú tie autá celý rok, koho sú? A predpokladám, že boli poistené a piloti tiež, keby sa stala ujma na majetku ?i zdraví.
Bohužel, pro tak velký lidi jako ty moc formulí nebude
http://pdfcast.org/pdf/formula
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno

Last edited by Klouczech; 18.11.2010 at 22:24.
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2010   #296
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pozrel som video a veru uff, to by mohlo by? super! Len neviem ?i existuje taká formu?a aj pre mamuta ako som ja. :-) A ešte že kde sú tie autá celý rok, koho sú? A predpokladám, že boli poistené a piloti tiež, keby sa stala ujma na majetku ?i zdraví.
Ty auta jsou týmu K?enek Motorsport a jezdí v mistrovství ?R formulí. Jestli jsou pojišt?ný, tak to nevím, ale myslím si, že pojišt?ný nebudou, protože pojišt?ní závodního auta se nevyplatí.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2010   #297
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
?lov?k se mohl podívat na odkrytou formuli (plnou kamení po p?edchozích jezdcích)
Tak toto ma rozsekalo Ale inak pekny report, len skoda toho pocasia, zelal som vam pekne pocasie, aby ste si to viac uzili, ale vidim, ze ty si to ani nepotreboval
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2010   #298
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Ty auta jsou týmu K?enek Motorsport a jezdí v mistrovství ?R formulí. Jestli jsou pojišt?ný, tak to nevím, ale myslím si, že pojišt?ný nebudou, protože pojišt?ní závodního auta se nevyplatí.
S tim bych uplne tak nesouhlasil, protoze napr. v rally je pojisteni souteznich aut ve vetsine pripadu samozrejmosti. Myslim si, ze u okruhu to bude podobne.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 19.11.2010 at 12:29.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2010   #299
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Na závody mají nebo musejí mít formule pojišt?ný, ale p?e?ti si to to pdf, co jsem poslal, tam je vše o podmínkách testování napsaný.
http://pdfcast.org/pdf/formula
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2010   #300
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

s tim pojišt?ním, mám znamýho Zají?ka co jezdil škoda Octavia cup, a ptal sem se ho prave na to ale dodavam ze je to asi 6 let zpatky takze nevim jestli ty cifry pamatuju zcela spravne, vim ze rikal ze to moc lidi nema ze to vychazi na cca 200 000,-, ale ted prave nevim jestli rikal za zavodni vikend nebo mesic, kazdopadne tak jako tak je to velkej lupen, ale pamatuju ze zrovna ten vikend trknul do kolegy a rozbil blatnik s povinnou samolepou ?P myslim, a musel nechat nalepit novou za necelejch 20 000,- takze docela levna zabava
Rodo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.