Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2009   #1
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 5. závod

rozpravajte... Ospravedlnujem sa Radkovi, ale nemusel si to potom na mna za sikanou otocit :-/ ...sorry

Prosim replay 1.race dakujem
a samozrejme dakujem za uzasne suboje so Sonykom

Last edited by Francek; 22.11.2009 at 23:12.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2009   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

V kvald? sem vyho?el.

1. Race: super souboje s Radkem a Gepasem, ale p?edevším op?t s Franckem, oba ?ist? fér a na plechy. Oba umíme rozdávat i p?íjmat a všechno naprosto fér fakt super. Stejn? jako na Fe. V cíli 10. spokojenost. Protože co si budem nalhávat. XRT jsou rychlí jak kráva na Astonu a moje ?idi?ské um?ní LFS není moc dobré :-D

2. Race: super taky sposta souboj?, ale pak chyba v parabolice a dali m? t?i auta. Sry MPWR trošku sem vás tam asi vystrašil, ale byl sem rád že sem to ustál. Osud cht?l ale jinak a MPWR se pak navzájem vyndali takže v cíli 8. místo. Spokojenost. Škoda jen že my nevydrželo to nej kolo :-D

Strašn? sem se op?t tešil na souboje s 00Ja tak snad p?íšt? :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #3
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Když jsem vid?l, co ostatní jezdili za ?asy, tak jsem si moc velké nad?je ned?lal. Nakonec mi jedno kolo sedlo a tak jsem zajel stejný ?as jak hodn? lehký Superobo na pole position.

Race 1: Op?t jsem laboroval mezi 3 sety, což nev?stí nikdy nic dobrého. Dopadlo to tak, že jsem byl všude dlouhý. Postupn? se p?ese m? dostalo n?kolik leh?ích XRT, kterým jsem na výjezdech mohl akorát tak zamávat než zmizely. P?kné souboje s Keenem. V cíli 7. místo.

Race 2: Op?t start z druhé pozice a kv?li startu jsem dal jiný set. Polma mi trochu poodjel a tak jsem se soust?edil na svoji jízdu a na jezdce za mnou. Tam došlo k boura?ce a tak jsme s Polmou vyjeli n?kolikavte?inový náskok. Zkoušel jsem se na n?j dotáhnout, ale m?l lepší výjezdy z pomalých zatá?ek, zatímco já ho zase trochu dotahovat na výjezdech z t?ch rychlých. Sem tam ud?lal n?jakou drobnou chybku, ale tak max že jsem se na n?j dotáhnul. Jediná šance jak se p?es n?j dostat byla tedy v parabolice a tak jsem se rozhodl, že to zkusím až v posledním kole. Dostal jsem se pod n?j, ale pak jsme se o sebe trochu ot?eli, mn? se rozhodilo auto trochu víc než jemu a tak jsem na výjezdu ztratil.

Natrénováno a odlad?no jsem mnoho nem?l, takže ambice jsem si moc velké ned?lal. S kvalifikací a druhým závodem m?žu být tedy spokojený.

Last edited by TeeDee; 23.11.2009 at 11:46.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #4
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: lip nez jsem cekal, ale hur nez bych chtel

1. zavod: hned po startu jsem ve vracaku sejmul Babyho, za coz se omlouvam. Chtel jsem ho objet vnejskem, mista tam Baby nechal dost, ale ulitnul mi zadek a uz to bylo. Pak, aby toho nebylo malo, jsem do Babyho stouchnul podruhy, kdyz me ukazkove vybrzdil. Chtel jsem uplatnit tzv. Chaosovu fintu, ale nejsem Chaos, nepovedlo se a neprijemnost byla na svete. Opet velika omluva.
Pak nasledovalo osamoceny krouzeni az do cile.

2. zavod: zacatek vypadal zajimave, moc jsem se chtel dotahnout na Sonyka, ale posledni dobou zjistuju, ze na nej nemam- holt Sonyk trenuje celej tejden na liazce, tomu nemuzu konkurovat
Asi v pulce zavodu do me lechce strcil Kloucek a pac to bylo v rychlej zatacce, nezvladnul jsem to a roztocil se. Kloucek za mnou ze slusnosti chvili krouzil, ale prede me nesel, nevim proc Nekolikrat to zkusil, ale nepovedlo se. O par kol dyl jsem mu malem oplatil hodiny na tom samym miste- samozrejme ne schvalne Ale dopadlo to dobre.

Celkove pro me celkem nuda, tenhle okruh s timhle autem nemam moc rad.
Ale i tak jsem se po minulym fiasku s pripojenim rad svez.

Priste si na WE s FXO proti XRT neskrtnem, ale doufam aspon v souboje mezi FXO a halvne WE mam rad.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #5
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
1. zavod: hned po startu jsem ve vracaku sejmul Babyho, za coz se omlouvam. Chtel jsem ho objet vnejskem, mista tam Baby nechal dost, ale ulitnul mi zadek a uz to bylo. Pak, aby toho nebylo malo, jsem do Babyho stouchnul podruhy, kdyz me ukazkove vybrzdil. Chtel jsem uplatnit tzv. Chaosovu fintu, ale nejsem Chaos, nepovedlo se a neprijemnost byla na svete. Opet velika omluva.
Neni se za co omlouvat.
Ja si nebyl vubec jistej jestli tam mas dost mista a popravde jsem si myslel, ze jsem sejmul ja tebe. Takze jsem cekal az me predjedes

Az ze zanamu jsem zjiztil, ze muj skaredy paln vysel, az na drobne ulitnuti zadku u tebe .

Plan byl: Uz za sikanou jsi vystrkoval ruzky, tak jsem jel defenzivne nerozhodnou stopu, spise na stred do zatacky a pocital, ze pojedes vnejskem. Ja ti necham "dost" mista na to, aby ses tam stezi vesel, ale musel jsi korigovat a alepon chvilku drncal jednim kolem po obrubniku, kdezto ja pojedu po asfaltu s plnyou trakci a ujedu

No a druhe predjeti?
Ba ne Ja jak jsem premital v hlave, co za skaredou vec jsem ti udelal a sejmul te druhe zatacce. Premejslel jestli radeji odstoupit. Tak jsem zapomenul brzdit vcas. No a protoze pri dopolednim treninku s Polmou a pak T.D. jsem vedel, ze jedina sance jak to ubrzdit a nevzit te s sebou (podruhe ) je jet na stred a vyhnout se tem hrbolum.

Takze jinak receno smykem se ti namcknout pred auto. Zbyvalo jen doufat, ze me uvidis v zrcatku a das dlesi oblouk No a pak jsem radeji dal spectate, neb jsem si rikal, ze te 2x sejmout za jeden zavod, je torchu moc

I kdyz je fakt ze v treninku to jako predjeti dostcastokrat vyslo Ale v zavode se to bojim aplikovat, neb bych nekoho mohl sejmot. No a to mluvi za vse = me zavodne, nezavodni "Babovske" jezdeni v zavodu. Ale treninky si uzivam a bojuji na krev ))
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 23.11.2009 at 15:07.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #6
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Chtel jsem uplatnit tzv. Chaosovu fintu, ale nejsem Chaos, nepovedlo se a neprijemnost byla na svete. Opet velika omluva.
Pak nasledovalo osamoceny krouzeni az do cile.
m?žu se zeptat, v ?em tato finta spo?ívá?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #7
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Myslim že to spo?íva v tom nechat n?koho probrzdit zatá?ku a vylet?t mimo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #8
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
m?žu se zeptat, v ?em tato finta spo?ívá?
Vsak pockej az se Chaos vrati z dovoleny, jdi si s nim zajezdit a urcite se to dozvis
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #9
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Vsak pockej az se Chaos vrati z dovoleny, jdi si s nim zajezdit a urcite se to dozvis
hehe, za?ínám mít strach
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #10
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
hehe, za?ínám mít strach
No ja mel vcera strach na konci cilovky.... Takze jsem radeji pred sikanou brzdil hoodne driv Musim zacit zavodit, ne jen se kochat Na WH smetu vsechny kolem
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #11
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Za?ínám se bát už i já
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

za 14 dni posledni zavod a ja pulku nejel to me tak se**. no nic budou dalsi.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Konecne jsem jaks taks vyuzil toho, ze mam oproti ostatnim ze spicky nizsi vahu. Tady to bylo sakra znat.

Q: Uz na zacatku jsem trefil skvele kolo a stacilo to na 4. flek na startu. Teoreticky jsem mel na vic, ale to bych nesmel udelat ani sebemensi chybku.

R1: TeeDeeho jsem vybrzdil uz v prvnim ostrem kole, pred 1. splitem, aniz by se nejak zvlast branil. Zato s Klouczechem jsem mel vic prace. Prvni sanci ho atakovat jsem mel az v 8. kole. Vyjel jsem ale z aeropytle pred T1 dost neopatrne, takze jsem pri naslednem ostrem brzdeni hned zablokoval kola. Nebyl jsem schopen poradne zpomalit, natoz zatocit. Divoce jsem proskocil kacirkem, ale nastesti to na stav podvozku nemelo zasadnejsi vliv. O dve kola pozdeji uz jsem to zvladl spravne a v cili jsem se mohl radovat z 2. pozice - paradni vysledek.

R2: Start se mi moc nepovedl (dlouhe prevody mi to neusnadnily). Hned v T1 jsem ztratil 3 pozice. Jednu jsem si v zapeti vzal zpet na ukor Gepase. Dalsi jsem pak ziskaval diky problemum souperu (pred 1. splitem se to nekolikrat pomlelo). Jinak jsem tusim Francka vybrzdil do T1 a naopak Radek mne snadno predjel na cilovce. Par peknych souboju jsem si uzil s
Vitrem. Pred nej jsem se nakonec dostal po jeho drobnem zavahani a to same plati i o Radkovi, ktery chyboval v uplne posledni zatacce zavodu. Dojel jsem na 3. miste - super vysledek.

Delal jsem zbytecne moc drobnych chyb. Hlavne v druhem zavode me to stalo drahoceny cas. Az v poslednim kole jsem se jich vyvaroval a hned z toho bylo nejrychlejsi kolo zavodu, coz mi, priznam se, udelalo nemalou radost

P.S.:
Uz se nemuzu dockat Westhillu. Tam zas bude maso se vubec udrzet na trati.


Sonyk: Podle propozic se WE1 jede uz za tyden a ne 14 dni - neprosvihni to
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #14
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak ja som sa na zavod tesil jak male decko...mal som mat 30kg a natrenovane som mal dost dobre by som povedal...race set vyborny...
pb: 2:07:14 ale na intraku mame obmedzenie internetu na 3GB/den...mne tam v sobotu zrazu pribudli 2GB uploadu co do dnes nechapem co som vtedy uploadoval a tak som dostal ban na tri dni a zavod som si nezajazdil...nie ze by ma to kombo bavilo len som si veril ze by som mohol fakt dobre skoncit...aspon ze ma (dost necakane) zaskocil v prvom race superobo ktoremu k vitazstvu gratulujem...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #15
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
...
2. Race: super taky sposta souboj?, ale pak chyba v parabolice a dali m? t?i auta. Sry MPWR trošku sem vás tam asi vystrašil, ale byl sem rád že sem to ustál. Osud cht?l ale jinak a MPWR se pak navzájem vyndali takže v cíli 8. místo. Spokojenost. Škoda jen že my nevydrželo to nej kolo :-D
...
M? tam vyndal Klouczech co jel p?edemnou, postavil se naštorc do 1. U?ka, orval jsem mu p?l auta a zni?il si nárazník, našt?stí kolo OK, ale jak jsem ho trefil tak m? to neskute?n? odhodilo do hodin a skon?il jsem v písku, nechápu pro? tam zastavil, chci se kouknout na replay práv?

pak jsem se snažil drát dop?edu a dohnal jsem propadajícího se Superoba, potom co jsem zase p?edjel Klouczecha hrabajícího se na konci paraboliky z písku, Superobo m? necht?l dát ani milimetr a zapomínal brzdit do 1. U?ka takže m? tam jednou rozsekal
ten tv?j návrat byl dobrej na tom samym míst? se vracel i Klouczech,
jsem ?ekal že tam z?staneš nebo pojedeš po tráv?, tak jsem to hnal furt plnej, pak koukam, nez?stal superobo t? bere zleva, což by pro m? znamenalo zpomalit a hodn? zato?it, tak jsem to risknul z prava v nejhoším že pojedu po tráv?, ale našt?stí tam bylo kupodivu dost místa to byl další p?knej moment na který se chci podívat znovu
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #16
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
M? tam vyndal Klouczech co jel p?edemnou, postavil se naštorc do 1. U?ka, orval jsem mu p?l auta a zni?il si nárazník, našt?stí kolo OK, ale jak jsem ho trefil tak m? to neskute?n? odhodilo do hodin a skon?il jsem v písku, nechápu pro? tam zastavil, chci se kouknout na replay práv?
Sorry ale neparkoval jsem tam schváln? a ne?ekal jsem, že pojedeš venkem, proto jsem cht?l rychle uhnout z trat?. Scukli jsme se tam s Keenem.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
M?


ten tv?j návrat byl dobrej na tom samym míst? se vracel i Klouczech,
jsem ?ekal že tam z?staneš nebo pojedeš po tráv?, tak jsem to hnal furt plnej, pak koukam, nez?stal superobo t? bere zleva, což by pro m? znamenalo zpomalit a hodn? zato?it, tak jsem to risknul z prava v nejhoším že pojedu po tráv?, ale našt?stí tam bylo kupodivu dost místa to byl další p?knej moment na který se chci podívat znovu

Ja se da se rict ani nevracel, nebyl sem mimo (jen pulkou auta a ve smyku :-D )ale mel sem plny ruce prace abych nedostal smyk, a kdyz sem zahlid ze se blizi auta snazil sem se to auto udrzet rovne aspon. Nastesti ste to zvladli dobre a ja mel na trenkach jen skrtatko :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.