Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.10.2015   #1
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Jeden soft, bt adapter , magneticka fish eye lens a telefon.

Jednu kvalitnejsi cocku jsem si kdysi kupoval pro jednu kamerku do modelu. Diky sirsimu sklu se do ni dostavalo vice svetla a trochu mene sumela.

Ukazka softu. Tady to uz s ukazkou trosku prehnali
https://play.google.com/store/apps/d...recorder&hl=cs

Bohuzel servery Kickstarter, Indiego a podobne jsou bohuzel prolezle podvodniky.
Nebo zkresluji zkutecnost aby to vypadalo lepe.

Treba laserovej strojek na holeni. http://hackaday.com/2015/10/13/skarp...-to-indiegogo/

Sony ma sice nejake nove kvalitni snimace pro video. Ale jeste jsem je nevidel nikde pouzite. A levne nebudou.

Poslednich par let sleduju kamerky (hlavne cinskou produkci) a docela se vylepsujou. V tom videu vidim pro me nerealny skok ve kvalite pokud nepouzijes velky drahy cip a odpovidajici optiku.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.10.2015   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

No ty softy na tel. když se koukneš do hodnocení kolika lidem to i na top modelech blbne.. Prost? n?kdo chce bezproblémový ?ešení, ale chápu, já taky nahrávám mobilem. Ale u softu co mi vyhovuje nedostanu do obrazu obd info, nem?žu d?lat GPS záznam 10 Hz atd, to jsem myslel t?mi víc softy. Kdybych to cht?l ve kvalit? a jednoduchosti toho Kickstarterovýho, asi bych to jen tak mobilem nepokryl. Samoz?ejm? otázka je, jestli nekecají. Ale zrovna Sony sníma? to má, velikost 1/1,8", Hero4 Black má 1/2,3" a velikost pixel? na chipu má Hero Black 1,55 um a ten Sony senzor 2,4 um. Takže ?ist? teoreticky kecat nemusí.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.