Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2006   #1
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak šup, do toho.

Ve stru?nosti k dnešnímu závodu pro (sado)masochisty: Kvalda v poho - dal jsem 40% nafty, aby to tak neposkakovalo, a vyplatilo se, pá? jsem zajel svoje pb. Což nebylo tak t?žký, když jsem p?edtím m?l p?es 1:10... Superpole jsme zvládli v rekordním ?ase. Svoje 8. místo z kvaldy jsem si udržel, takže spokojenost. Pak mi n?jakej š?oura p?enastavil po?et kol na sprint, takže jsme museli opakovat. Na 2. pokus už se zada?ilo a tak mohlo za?ít destruction derby. Ani nevím, komu všemu jsem utrhal kola, jenom vím, že vás bylo dost. Sry. Tak n?jak jsem dodriftil do cíle na 12. fleku.

Long se nes v duchu sprintu a já se v duchu svých posledních závod? propad hned na za?átku na konec. Teda to je v?ta. No, pro jistotu jsem to rozbil, párkrát o ze?, párkrát o soupe?e, takže jsem si dal jeden pitstop, abyste m?li náskok. Jenže jste m? p?evezli tím, že jste mojí mali?kost za?ali p?edjížd?t o kolo. Svojí výbordelnou a soust?ed?nou jízdou jsem se nakonec dokázal procpat do 1. desítky a dokonce jsem si p?i tom i zazávodil, dost ?asto i s lidma o kolo nap?ed. Takže ve výsledku to docela ušlo. Sice kombinace auto/tra? byla vražedná, ruce jsem si málem ukroutil, ale musím uznat, že sranda byla. A o to nám jde p?edevším, ne?

Na záv?r: Dneska jste kecali malinko víc než obvykle, ale ješt? to bylo v rámci mezí. No a ty letmý starty, to bylo n?co. ^^ Ve výsledku to bylo skoro horší než pevnej start. Prost? no comment.

And that's all folks!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2006   #2
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

oproti ocekavani to byl velmi prijemny zavod- aspon z me strany. treninku jsem moc nedal, ale kvalifikace a suprpol dopadly celkem dle moznosti- startovni misto 7.
sprint byl pro me zavod strachu,ale nastesti se to moc nemlelo, tak jsem postoupil o jedno misto dopredu na 6.

dlouhy zavod- toho jsem se obaval, ale nakonec to bylo skvele. po dlouhe dobe jsem si taky trochu zazavodil- nekteri si mozna pamatujete jak jsem dopadl minule. takze nejaka ta skrumaz. Pak na me dorazel Petr Mikez, velmi systematicky v zatacce pred najezdem na asfalt cilove roviny- jednou me trochu otocil, ale vpohode, jednou jsem mu radsi uhnul nakonec doletel Pavel Horak, chvili jsme jezdili v chumlu, az clovek nevedel ci je, a nakonec se do sebe zahakli a zustali nekde trcet. Pak uz jsem to jenom dokrouzil na skvele 3. misto.
fakt skvely zavod, nikdy bych nerekl ze si na blate s touhle buginou tak dobre zajezdim.

dik admin, blahoprani vitezum, cest porazenym
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2006   #3
Zanach
Newbie

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Brno
Posts: 6
Default

No, co dodat, pro me super zavod :-)

Kvalifikace katastrofa, dle ocekavani, sprint jeste horsi. V hodinovce jsem naprosto zneuzil prazdne trati a jezdil snad 10 minut na prvnim miste ale pak me zacli predjizdet nejrychlejsi, kterym se podarilo vymotat z masakru probihajiciho za mnou. Par drobnych chybicek probehlo, ale jinak super. Pokud vim, tak jsem snad ani moc nikoho neodrel :drive: Takze s patym mistem naprosta spokojenost.

Diky adminovi, slava vitezum, cest porazenym

//edit: Tairo predvedl moc peknyho lezaka, to se hned tak nevidi
__________________
lemra racing team.

Zanach, J. Zanaska

Opteron 144@2500, giga pameti, x800xl, MOMO
Zanach is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2006   #4
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default

ja som vcelku spokojny.
mal som strach, ale nakoniec som vedel udrzat auto v klude.
kval a superpole ok. 5. miesto na starte vyborne.

sprint - tairo urobil chybicku a skoncil som 4.

dlhy zavod - to je zahada. pametam ako som sa dostal z 13 na 7. ludia sa vykotili a ja som prefrcal okolo. ale nepametam sa ako som sa zrazu ocitol na 2. mieste. raz som pozrel hore a vidim 2. tak som nerobil chyby a skoncil som tak.


mam pripomienku k letnemu startu na long. bol som 13. ale jazdci pred a za mnou si vymenili miesta. zd3n3k mal ist za mna a bol predo mnou. tairo mal ist predo mna. robil som mu miesto, ale neobiehal ma. pozrite sa na to ujovia sportovi komisari.
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2006   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

ja byt spokojen..po tech problemech co jsem mel cely tyden jak v osobnim tak v LFS zivote se mi jeste po**** volant takze misto treniku jsem letoval...
qal: pohoda 2
superpole: opet 2
sprint: na jistotu 2
long: po drobnych problemech 7
zaver: miluju rallycross
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2006   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Netrénoval jsem v?bec, n?jak m? to nebavilo, o to víc m? pak p?ekvapil long, nebylo to tak špatný..

quali: nechápu, že jsem se vešel do superpole
superpole: poslední místo, asi o 2s horší ?as než devátý ?lov?k, holt jsem lama
sprint: tak na to si v?bec nepamatuju B)
long: po?ád jsem d?lal místo Silverovi, který m?l jet p?edemnou, ale n?jak se mu do toho necht?lo.. p?ed cílovkou m? ale p?edjel, takže jsem vlastn? žádný místo nezískal
P?edjelo m? víc lidí, ale chybama ostatních jsem se pom?rn? rychle dostal na 3. místo. Jen co jsem si pomyslel, že sta?í neud?lat zásadní chybu a dojedu t?etí, byl jsem v hodinách ^^
Pak jsem ud?lal snad jedinou vyložen? ?u?árnu, p?i návratu na trat jsem nevid?l/neodhadl vzdálenost R. Exnera a zk?ížil jsem mu cestu, sorry :bang:
Ostatní š?ouchance byly bych ?ekl v norm?, ob?as jsem dal, ob?as dostal, asi jako všichni.

A te? ješt? specialita: zapom?l jsem si sehnat p?vodní dustalpha.dds, mám ho siln? upravený, kou?ilo to šílen?.. No a nem?l jsem blb?jší nápad, než ho smazat v dom?ní, že bych to mohl mít bez kou?e - ne abych zrychlil, spíš abych nikoho zbyte?n? nevysekal. No takže výsledek byl, že jsem jel oba závody do skoro nepr?hledných ?tverc?, jakmile jsem nejel sám, jel jsem skoro úpln? poslepu.. Kdybych to blbec aspo? nechal jak to bylo prve

díky adminovi a gratulace všem co dojeli, vítezi zvláš?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2006   #7
Zd3n3k
Newbie
 
Join Date: 22.12.2005
Posts: 5
Default

Nejprve gratuluju vitezi ... adminovi za velmi slusnou praci !!!
Sprint fakt bezva koukal sem na replay a skoro zadne strkance apod.
takze vsem dik ... Long !!! nekolikrat sem si pustil zaznam letmeho startu a videl sem to co predeslal puga ... omlouvam se mu za to !!! ale jak si zpomalil a videl sem ze tairo nejede
a byla vytvorena vetsi mezera ... proste sem tam vjel a tim sem chtel predejit nejakym problemum ... vim ze ted za to budu potrestan... ale start se diky tomu povedl ...
samozrejme vsem moc sry za nejake strceni nebo pusinkovani narazniku ... videl sem vse takze vazne sry ... ale z druhe strany bezva zavod teda aspon sem si ho uzil ... fun musi byt a myslim ze tenhle zavod byl very fun .. DIK za opet zavodni atmosferu atd ... a dik Woodbinovy za fair jizdu .. jak si cekal me fakt dojalo :up: !!!
Zd3n3k is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2006   #8
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Takže lx4 a rallycross - no des a hrúza! Radšej som to ani netrénoval aby som si šetril svoj staru?ký volant, nakoniec sa mi podarilo dosta? do superpol, kde som sa umiestnil asi na 6. mieste.
Sprint: keby nebol letmý tak je istotne ?ervená zástava, no proste rallycross a dostal som asi dvakrát kamarátsku facku a raz mi aj stena vrátila , nevadí pekné 11. miesto nakoniec.
Long race: Ondrej Stehlík alias Sith za?al závod asi v zavádzacom kole ke? ma predbehol ako aj Woodbina, a chudák Silver sa z toho nevedel spamäta?, že kde mu tak rýchlo Sith zmizol tak zostal vysie? za Pablo. Potom prišla zelená vlajka a zase sa to všetko premiešalo ešte pred cielovou ?airou, no proste som si pomyslel funny race, tak som sa modlil aby som nedostal zase nejaký bo?ný náraz.
Išlo sa mi s Vami ve?mi dobre a ?akujemza snahu o CLEAN race, organizátorom za super zvládnutý race. PS: Rallycross s lx4 je kontaktný šport :lol:
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2006   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Zd3n3k -> Holt na sebe máme št?stí. Když jsem n?komu trhal kolo, tak jsem si v?tšinou nestih všimnout, kdo to je, takže jsem pak radši poušt?l celej chumel, co jel za mnou, aby si n?kdo nest?žoval. Takže se ješt? jednou omlouvám všem, kterým jsem dal crosscheck.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2006   #10
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Mel jsem pocitac 14 dni v oprave, takze tak tak jsem zajel hot lap, s tim ze to da na 3. div. Nakonec jelo jen 37 lidi, takze div. 2. Jsem rad , ze jsem mohl s vama jet, protoze jsem se narame bavil, obvzlast, kdyz z nejakeho mrtveho uhlu me kryzoval, snad metr prede mnou muj teamovy kolega, jeste zadni casti auta napred, stacil jsem si vsimnout sramu na boku jeho kary, to uz jsem nevydrzel a dostal zachvat smichu. Zabavna trat, dobry zavod, skvely pro spestreni. Jo abych nezapomel, diky za setup, byl vybornej.
Peet is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.