Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.5.2013   #141
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

P?íští týden v úterý ve 20h bych dal na ALTP sraz, pak 40 min trénink, 20 min quali + cvi?ný závod na 2x15 kol. D?ív se k volantu bohužel nedostanu a v pátek jdu na zkoušku, takže st?eda/?tvrtek jsem out. Nebo pak až v pátek.

Podle hlasování s RAC v K1 specifikaci, dal bych to na Goldu, kde to dob?e známe a kde byl zatím set testován, myšálisti si mohou zm?nit sílu brzd + rejd. Pak uvidíme, jestli se vám na tom bude chtít jet a jestli to budeme dál ladit, nebo jestli pojedeme n?co bez omezení.
?asu je dost.

Pokud s K1 chtít jezdit nebudete, tak to vidím na (L)RF, hodn? z vás cht?lo otev?ený RAC nebo FZ5. Tady m? to už nechce nechat ud?lat novou anketu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #142
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak co vy na to?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #143
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Myslel jsem, ze zkusim ty Ronyho uterky, jak psal JackCY, ale prijdu potrenovat.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2013   #144
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

V Úterý p?ijdu až na kvalifikaci ve 20:40, nevidím d?vod tam 40min kroužit p?edem.

V p?íloze je m?j roadgoing setup, je to krotká bestie, plave to skoro jako civilní lo?. Není problém z toho ud?lat vysloven? lo? pouze zm?nou o 0.1 nebo 1 v jednom ?i druhém nastavení. S tím by ale nikdo asi moc nejezdil, je to potom taková vraždící bestie. P?ední kola dostávají nejvíce zabrat jako vždy, jak to má moc váhy vp?edu a není zadní stabilizátor. Ale tak n?jak jsem to dovážil (nastavením podvozku) aby se používali i zadní pneumatiky dostate?n?.

Pružiny: 1.92 - 2.02Hz
Tlumi?e: 1.58-1.72Hz bump a 1.1-1.17Hz rebound
(okolo 1.4 pom?r)

Odklony jsou tak že se mi p?edek h?eje skoro rovnom?rn? a zadní jsou menší nežli p?ední.
V zatá?kách tam jsou odklony typu +3 a více vp?edu, +2 a více vzadu. Dáno geometrí podvozku RAC, p?ední jsou na tom nedotá?iv? p?i zatížení.

Kdo chce si ho zkuste, je to rozhodn? ?iditelné.
Na b?ldovo nejedu, to to mohu rovnou v prvním kole poslat do písku cílen? protože m? to stejn? n?kde rozemele necílen? samo.

Funguje rozum? na FE3 i K34. Zbytek jsem nezkoušel.

Brzdy bych klidn? pro civilní auto ubral na 725-750Nm. A na K34 bych si je asi na 750Nm stejn? dal. Zatím tam je 780Nm což je na FE3 v po?ádku.

Pro m? je vcelku ok na tom jezdit, nedá se s tím jezdit jak s LX4 ale drží to rozum? aby se na tom každý nezabil. Zatá?í to a když se chce tak to i p?etá?í. Ale je to ?iditelné a nestalo se mi že by m? to krut? vytrestalo.

FE3: 1:33.43 ale auto by mohlo být asi kousek výše, jak je to m?kké tak to jde ob?as na dorazy, což není u civilního auta nic zvláštního na Fern Bay
K34: 4:25.26 né moc povedené kolo ale víc se mi jezdit nechce, dorazy ob?as jdou ale né tolik jako na FE
WE1R: 1:56.71 na tuto tra? mekký osobák a h?ejí se více p?ední (68-67-72), i když s kterým autem ne, maximální rychlost 235km/h na této trati, 237km/h bude asi maximum p?evod?.
SO4: 1:51.42 h?ejí se více zadní a probrž?uji levou p?ední.
A62: 3:08.32 na Astonu jsem tragický jako vždy, jede to rychleji, zah?ívání pneumatik rovnom?rné

Hmm tak na AS3R to maxuju p?i 237km/h, rychlejš to nejede, ale je to až ke konci kdy se pak brzdí. To? asi nejrychlejší rovinka v LFS.
B11R, 230km/h. Univerzální p?evody snad ok, m?li by sta?it na všechny trat? p?ípadn? sta?í kv?li AS3R prodloužit pátý p?evod na 240-245km/h, ale v?tšinou to jede t?ch 225-230km/h maximáln? na ostatních tratích.

---

Na B?lovo se dá jezdit také ale spíše tak kvalifikace na 3 kola. Na FE3 spálím ihned zadní a nemá to žádný grip, ne že by ho to nemohlo mít, ale je to nevybalancované. N?kdy to nedotá?í a ?asto to zbyte?n? p?etá?í. S tím že se s tím dá jezdit lehce rally smykem a to pneumatiky odpíše už úpln?. Je samoz?ejm? tvrdší a tím pádem lépe ovladatelný co se tý?e podvozku logicky, zbytek chce ale doladit a vybalancovat. P?evody na v?tšin? tratí sta?it nebudou.

FE3: 1:33.51 ale je to fuška docela a zbyte?ná
K34: 4:23.90 tady je ten tvrdší podvozek a p?etá?ivost k nezaplacení, h?eje se to dost vzadu i tak

Na malých tratích/zatá?kách skoro nepoužitelné, na v?tších je to už lepší.
Attached Files
File Type: set RAC_K1_^1K1R2.set‎ (132 Bytes, 7 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_FE3_RAC_K1R2.spr‎ (216.2 KB, 1 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_K34_RAC_K1R2.spr‎ (266.2 KB, 1 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_WE1R_RAC_K1R2.spr‎ (245.4 KB, 1 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_SO4_RAC_K1R2.spr‎ (307.6 KB, 0 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_A62_RAC_K1R2.spr‎ (290.0 KB, 0 views)
File Type: spr 10 J.^E?erný_FE3_RAC_K1A-2Ca.spr‎ (289.4 KB, 0 views)
File Type: set RAC_K1 ^1Attack2 Ca.set‎ (132 Bytes, 1 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 19.5.2013 at 14:56.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2013   #145
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Tak já s nejv?tší pravd?podobností zítra nem?žu. P?ítelkyn? má svátek a nenechá m? asi jezdit . Takže bych byl pro pátek
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2013   #146
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Rád bych si to dal, ale úterý a ?tvrtky mám vždy zabitý. Jestli se to pojede jako obvykle v ned?li/pond?lí, nebudu s tím mít p?íšt? problém.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2013   #147
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Skusky ....a aj ked lfs som nemal zapnute od posledneho lx zavodu a mam uz dlho chut si zajazdit tak sa asi nemozem zucastnit...ibazeby vramci prokrastinacie pridem na par minut pozriet ako vam to ide
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2013   #148
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Hoši já jsem taky v pytli, simulátory jsou uv?zn?ný v kamionu Vekra racing, posralo se jim hydraulický ?elo a nem?žem to vyndat....
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2013   #149
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

To je pech, ale tady je reseni
Attached Images
File Type: jpg CanOpener.jpg‎ (57.5 KB, 14 views)
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #150
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #151
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Hoši já jsem taky v pytli, simulátory jsou uv?zn?ný v kamionu Vekra racing, posralo se jim hydraulický ?elo a nem?žem to vyndat....
LOL

Vypus?te písty a stla?te vrata dol?

Tak doma no, nemusíš mít p?ece celou klec se vší parádou.
Ruší se nebo ne? M? to je vcelku fuk, online se toho jezdí dost ve?er aby si každý vybral a zazávodil jinde.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #152
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ruší se nebo ne? M? to je vcelku fuk, online se toho jezdí dost ve?er aby si každý vybral a zazávodil jinde.
ty si sa zabudol styri roky dozadu? to uz neplati
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #153
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
LOL

Vypus?te písty a stla?te vrata dol?

Tak doma no, nemusíš mít p?ece celou klec se vší parádou.
Ruší se nebo ne? M? to je vcelku fuk, online se toho jezdí dost ve?er aby si každý vybral a zazávodil jinde.
Tak ur?it?, ono odešlo n?co na elektrice a budem vypoušt?t písty...nebudu nikomu hrabat na kamion, ješt? bych n?co zmrvil a musel bych to zaplatit.

Doma u jedný 20ky s Momem (svoje G?ko mám v práci) jezdit nebudu, na to jsem už trochu rozmlsanej a dám si radši film.

Nechal bych to na pátek t?ebas, jak budete moct.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #154
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ty si sa zabudol styri roky dozadu? to uz neplati
Nnjn, moc toho nejezdím, ale v?era jsem si zajezdil dob?e s LX4.


Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Doma u jedný 20ky s Momem (svoje G?ko mám v práci) jezdit nebudu, na to jsem už trochu rozmlsanej a dám si radši film.

Nechal bych to na pátek t?ebas, jak budete moct.
Když budu v?d?t kdy a kde tak tam rád p?ijdu n?co pojezdit a pozkoušet.
Fórum asi p?estanu op?t sledovat po LX cupu tak mi bavorák musí dát kdyžtak echo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2013   #155
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Navrhujem dat vecer stretko o 20:00 na ALTP serveri a podla poctu ludi uvidime co dalej. Dame si par kratsich pretekov pre zabavu Dufam ze to nepotrebuje ziadnu silnu organizovanost, ze sme kazdi uvedomeli a dohodneme sa.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #156
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak kde dra?íš Novajs?

PS: Dneska op?t p?ijel "opravený" Vekra kamion a op?t jsme nevyložili, tak nevím no už..... Fulínovi to asi budem muset naú?tovat jako další pronájem.

Edit: Koukám, že Novajs drtí Cargame S1 a Jack S2, zajímavé.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 22.5.2013 at 00:16.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #157
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Edit: Koukám, že Novajs drtí Cargame S1 a Jack S2, zajímavé.
jj.. dneska cely vecer... XRT som potrapil par novych PB bola dobra bitka medzi TBO
Na 20:00 sa ukazal iba HonzaNB a tak som to nechal tak...
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #158
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

A kdes to trápil? Musím na to slavmé cargame taky n?kdy zavítat, ješt? jsem tam nikdy nebyl, krom LX CUPu jsme jezdil tém?? výhradn? jen s jedním dv?ma kamarády vždy nebo hotlapil, abych nabral rychlost, než se n?kde ukážu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #159
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
A kdes to trápil? Musím na to slavmé cargame taky n?kdy zavítat, ješt? jsem tam nikdy nebyl, krom LX CUPu jsme jezdil tém?? výhradn? jen s jedním dv?ma kamarády vždy nebo hotlapil, abych nabral rychlost, než se n?kde ukážu.
Na cargame to chce hlavn? pevné nervy a chladnou hlavu. Po?ítat s tím kam se auta pohybují v p?ípad? boura?ky nebo p?est?elení zatá?ky atd. To je na startovním po?ádku.

Na S2 se jezdí více mén? GT2, ob?as je více lidí i na nižších vozidlech. V pond?lí je TB4 tak to za?ádím s LX4. atd.
Na S1 se jezdí starší vozy/trat? S1 licence a kolikrát je to lepší jak na S2 pokud tam ale je n?kdo rychlý, jinak tam budeš hotlapit.

Nevšimnul jsme si že jste cht?li ješt? dneska od 20. Jsem si to rovnou smazal když to B?lda odvolal.


Alespo? s tím kamionem ješt? nezmizeli úpln? a nebo zmizeli a jenom vás tahají za nos že tam jsou uvnit? ješt? a nejdou vyložit
Necht?l bych být v situaci ani jednoho.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2013   #160
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Nestraš, co stály naše simy dá Fulda jen za opravu svého rozst?eleného ETTC 320Si na Salzburgringu - cca 15 tisíc euro. Tak snad nemá zapot?ebí nám krást trenažéry. Stejn? by je nemohl nikdo od n?j obsluhovat, není to pr?a ob?as dát po sestavení do kupy. Je to jako živé a d?lá si to co chce ob?as.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.