Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.4.2011   #21
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by vladagt View Post
tak to vypadá, že papírov? firma zatím funguje , nicmén? m?j další postup byl takový, že jsem p?es banku požadal o vracení pen?z a storno bankovního p?evodu. A taky jsem pasal e-mail na oficiální czechlfs.net e-mail kde se píše, že mohou pomoci s vymáháním p?ípadn? - zatím 4 dny bez odpov?di.. tak mi tak p?íde jestli vlastn? Live for speed v ?eské republice ješt? n?jak funguje
nevíte n?kdo jestli je na Z28 crack n?kde ke stáhnutí? abych to mohl hrát aspon doma po síti s kámošem když už si nem?žu koupit tu licenci pro on-line hraní ?

toto je asi muj poslední p?ísp?vek, a te?ka za on-line hraním Live for speed. p?eji hodn? zdaru a zábavy t?m co m?li št?stí a mohli si po?ídit licenci.
Tvuj pripad je smutny a je fakt ze doporuceni na obchod ktery nefunguje na oficialnich ceskych strankach je opravdu problem... Ale na druhou stranu zas v dnesni dobe neni problem s tim zakoupit licenci primo na lfs.net. Roozhodne kazdy ma minimalne ve svem okoli nekoho s paypal a nebo platebni kartou schopnou plateb do zahranici. Tedy neni problem licenci sehnat... -Nedavno jsem ji porizoval znamemu a od chvile objednani do doruceni aktivacniho klice uplynula ca pulhodinka.

Jinak samozrejme drzim palce at se podari penizky dostat zpatky....

Last edited by ZABII; 10.4.2011 at 17:18.
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #22
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Každopádn? ptát se tu na crack nebo n?co podobnýho tu lidi moc rádi nemají
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

pro vsechny co maji problem s licenci>
ano, komunikovat by meli... to ze momentalne nekomunikuji, je mozna tim, ze maji jine starosti a prodej licenci, coz je spise zajmova cinnost, nez cokoli jineho, je na druhe koleji. Zisk na prodeji licenci je prakticky nulovy, v momente kdy nekdo dobirku neprevezme, dokonce minusovy... To ze tu je moznost nakupu pres Actual vzniklo jen na zaklade toho, ze stale jsou mezi nami taci, co nemaji kartu nebo neumi nakupovat pres internet...

Jak to tu ctu, tak by mozna bylo nejlepsi to zrusit, at si kazdej poradi jak chce.. Puvodni myslenka totiz byla pomoci temto lidem k licenci, ale kdyz to holt nejde (a nemusi to byt vina na strane ceskeho prodejce, pac komunikace s LFS devs je na dlouhy lokte a kdyz nejsou schopni za mesic poslat email s balickem licenci), tak asi bude nejlepsi se na to vykaslat a hotovo... Pac si nemyslim, ze Tairovi to za ty starosti a pak nasledne nadavky tu na foru stoji...

pokud ja vim, tak zatim kazdej kdo si licenci u Actualu objednal, ji taky dostal, nekdy sice po delsi dobe, ale to nebylo vinou Actualu...

Takze jak to chcete? Zrusit moznost nakupu licenci v CR at si kazdej poradi jak chce nebo zachovat stavajici stav?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #24
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Chápu, že když Actual nemá licence od devs, nem?že je rozesílat.
Tady je spíš problém, že Actual NEKOMUNIKUJE se zákazníky. A to máme 21. století .
V?bec se nedivím rozho??eným novým zájemc?m o licenci, protože jsou týdny (možná m?síce) v nejistot?.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #25
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Zdravím mám tu ?ešení koupit licenci od spole?nosti ANTIK stojí (cca 730K?) podle kurzu Eura.(když budete platit p?evodem licence(voucher kod),vám p?íde na e-mail do (cca 2dn?) záleží jak rychle bude p?evod (k? trvat..)Mám ov??eno že licence od Antiku dostanete (cca do 3dn? když jsou na sklad?).A když nemají budou vás ihned..kontaktovat.(ov??eno)
Zde je odkaz: Koupit licenci
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #26
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já bych ?ekl zkusit se domluvit s Tairem, jestli se mu poda?í dovolat a po dohod? to stáhnout ze stránek, protože to takhle je už dlouhodob? a ni?emu to nepomáhá.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2011   #27
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

hezky, nové p?ísp?vky a já už se lekl, že si tu píšu sám se sebou
moc si vážím všeho napsaného co tu nov? vidím, ale to jak píše administrátor, že je to pouze " distributor " tak to m? jako koncového objednavatele v?bec nezajímá p?eci, já spoléhám na to, že pokud je to tu doporu?ováno, respektive je to doporu?ováno všude že pro ?R je distributor Actual a ten nefunguje podle mého a reakcí dalších tak pak je tu n?co špatn?. absolutn? mi ned?lá problém ?ekat t?eba 3 týdny pokud mi n?kdo od nich odepíše, že se ?eká na licence ale to se nestalo, telefony mrtvé nebo nezvedaj ani pevná linka ani mobil, e-maily nereagují, Tairo nereaguje, czechLFS.net nereaguje, ICQ kontakt nereaguje - co si má ?lov?k o tom pomyslet ?
Jestli mohu za sebe tak ur?it? prodejce Actual bych z F.A.Q. stáhnul a nechal bych to pres lfs.net official a? si každý poradí jak chce. A nebo to tam n?kdo p?ipište, že je to p?es Actual zdlouhavé a? si lidi rad?ji objednávají jinak. Myslím, že už jsem tu toho napsal až až a že to asi sta?í. Jen chci timhle upozornit pro nov? nakupující a? nedopadnou jako já.

To FLAME: s tim crackem to byla tak trochu recese
To Petr.tuner.cz : moc díky za radu jestli ješt? bude síla a peníze se mi vrátí, tak bych tu možnost ur?it? zkusil využít.

Last edited by vladagt; 9.4.2011 at 20:28.
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by vladagt View Post
hezky, nové p?ísp?vky a já už se lekl, že si tu píšu sám se sebou
moc si vážím všeho napsaného co tu nov? vidím, ale to jak píše administrátor, že je to pouze " distributor " tak to m? jako koncového objednavatele v?bec nezajímá p?eci, já spoléhám na to, že pokud je to tu doporu?ováno, respektive je to doporu?ováno všude že pro ?R je distributor Actual a ten nefunguje podle mého a reakcí dalších tak pak je tu n?co špatn?. absolutn? mi ned?lá problém ?ekat t?eba 3 týdny pokud mi n?kdo od nich odepíše, že se ?eká na licence ale to se nestalo, telefony mrtvé nebo nezvedaj ani pevná linka ani mobil, e-maily nereagují, Tairo nereaguje, czechLFS.net nereaguje, ICQ kontakt nereaguje - co si má ?lov?k o tom pomyslet ?
Jestli mohu za sebe tak ur?it? prodejce Actual bych z F.A.Q. stáhnul a nechal bych to pres lfs.net official a? si každý poradí jak chce. A nebo to tam n?kdo p?ipište, že je to p?es Actual zdlouhavé a? si lidi rad?ji objednávají jinak. Myslím, že už jsem tu toho napsal až až a že to asi sta?í. Jen chci timhle upozornit pro nov? nakupující a? nedopadnou jako já.

To FLAME: s tim crackem to byla tak trochu recese
To Petr.tuner.cz : moc díky za radu jestli ješt? bude síla a peníze se mi vrátí, tak bych tu možnost ur?it? zkusil využít.
zkusim kontaktovat Taira, mam na nej jeste jine telefony nez jsou uvedeny a navedu ho sem, jelikoz to nikdo jinej nevyresi...
muj nazor na vec je, ze jestli mu to akorat pridelava praci a starosti, tak at se na to vykasle... za to co dela, vdek jen vyjimecne, zisk temer nula, jen problemy...
p.s. email czechLFS.net chodi me a mozna donovi, navic na tuto emailovku momentalne lezu jen narazove, jelikoz starani se o toto je u me na vedlejsi koleji, pac neni snadny se tomu venovat pri 12+ hod v praci + dojizdeni...
a czechLFS.net jsou da se rict vsichni zdejsi admini, mnozi moderatori a dalsi clenove komunity, takze bych rek, ze czechLFS.net docela reaguje a veci se nejlepe resi pres forum..
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2011   #29
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Psal jsem Tairovi hned 21.1. jak se tu ten thread objevil. Psal, že LFS devs na to rozesílání docela kašlou a má dost fofr v práci, takže ?asto p?ehlédne mail atd. Myslel jsem, že se sem vyjád?í sám a že to s tím p?ehlédnutím/nekomunikováním je spíš výjimka, no vypadá to, že se p?ípady množí Za t?chto okolností by se na to m?l vykašlat, protože to neprospívá ani jemu/Actualu ani lidem, co cht?jí hrát a kdyby v?d?li, jaký je stav, sehnali by si n?koho s kreditkou a už by to dávno m?li.

2vladagt: doporu?ováno to tu je proto, že d?íve prodej p?es Actual fungoval naprosto spolehliv? a tím, že Tairo zatím jasn? ne?ekl, že s prodejem kon?í, nikdo to asi necht?l sám odmáznout "za n?j".
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2011   #30
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

Tak jak jsem ocekaval penizky uz vratit nepujdou mi oznamila banka tak budu doufat ze to snad nekdy pošlou tu licenci
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2011   #31
vladagt
Newbie

 
Join Date: 7.4.2011
Posts: 12
Default

Tak jsem dnes ješt? zkusil zaslat smsku na mobilní ?íslo Acualu a hle, odpov?? : nejpozd?ji dnes nebo zítra odešleme nevy?ízené licence díky všem za podporu. už se t?ším až si budu moc s vámi zadriftovat on-line.
vladagt is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2011   #32
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Tak teda licence už chodijou jo? Kámoš e rozhod, že taky kupi licenci, tak teda doufam že to je už v poho
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2011   #33
LiarCz
Newbie

 
LiarCz's Avatar
 
Join Date: 21.1.2011
Posts: 7
Default

Quote:
Originally Posted by vladagt View Post
Tak jsem dnes ješt? zkusil zaslat smsku na mobilní ?íslo Acualu a hle, odpov?? : nejpozd?ji dnes nebo zítra odešleme nevy?ízené licence díky všem za podporu. už se t?ším až si budu moc s vámi zadriftovat on-line.
A p?išla ti teda nebo ne? Já sem byl mezi t?ma "nevy?ízenejma" taky a furt nic. Nevím jestli je týden málo ale jiné hry chodí do 2-3 dn?...
LiarCz is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2011   #34
JR001
Newbie

 
Join Date: 27.3.2011
Posts: 1
Default

Já též posílal objednávku i peníze na ú?et za?átkem b?ezna, po n?kolika emailech a mnoha voláních (bez odezvy) sem objednávku zrušil, bohužel, dodnes peníze nikde, komunikace rovná 0. Došla mi trp?livost a tak sem si objdednal p?ímo z Englandu - po odeslání pen?z p?es Moneybookers mi do 1 minuty došel voucher - bez problému, a to jsem objednával v 11 v noci. Že sem to neud?lal rovnou, taky sem m?l nejd?ív ?íst a pak konat. Jenže já cht?l podpo?it ?eskýho prodejce. Takhle mi nezbude, než je jet do tý firmi?ky podpo?it osobn?, p?i nejbližší návšt?v? západo?eský metropole. Plus na n? poštvu DASku, a? je neplatim pro nic za nic. Ne snad proto, že bych 800 n?jak postrádal, ale na ulici je jen tak ?lov?k nenajde a hlavn? mi jde o princip. Kdyby firma komunikovala, tak sem ochotnej ?ekat i n?kolik tejdn?, Blackwood v demu mi po?ád nejde, ale toto chování... Takže pro ty, kte?í cht?jí koupit licenci, tudy cesta nevede. P?eju všem hodn? št?stí - samoz?ejm? krom? t?ch vykuk? z týdle firmy.
JR001 is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2011   #35
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

kamoš taky ?eká už 3. tyden, a LFS furt nikde...dava tomu poslednich par dni, a pak kupuje Starcrafty...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 13.5.2011   #36
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Blood View Post
kamoš taky ?eká už 3. tyden, a LFS furt nikde...dava tomu poslednich par dni, a pak kupuje Starcrafty...
Taky dobra volba..
Ale pokud jsou porad ty same potize, chtelo by to opravdu dat na hlavni web varovani a pripadne stahnout. Chapu, ze anglani neposilaji license, ale bylo by dobre tam dat hlasku prodej pozastaven, pripadne license chodi s velkym zpozdenim. Doporucujeme primou koupi.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2011   #37
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Dneska jsem psal Victorovi a ten ?íkal, že u nich problém není, že prý Actual vouchery má a ihned po zaplacení m?že vouchery použít, takže nevím.

Ale jsem pro to, aby se to z lfs.net stáhlo.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2011   #38
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Dneska jsem psal Victorovi a ten ?íkal, že u nich problém není, že prý Actual vouchery má a ihned po zaplacení m?že vouchery použít, takže nevím.

Ale jsem pro to, aby se to z lfs.net stáhlo.
To jsem zv?dav, jak na to Tairo bude reagovat , z?ejm? nijak, rad?ji už na forum v?bec nechodí.
Na ?í stran? je chyba nevím, každopádn? Actual ztratil d?v?ru už tou svojí NEKOMUNIKACÍ .
Zrušte nabídku na http://www.czechlfs.net/showpage.php?name=koupit a hotovo!
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2011   #39
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Na úvodní stránce m? pobavilo toto:
Quote:
V žádném p?ípad? nekupujte licenci jinde, než ze stránek, které zde uvádíme. U ostatních prodejc?, kte?í nejsou uvedeni zde nebo na oficiálních stránkách nelze zaru?it, že licence bude skute?n? doru?ena...

Last edited by Zdenek CZE; 18.5.2011 at 17:32.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.5.2011   #40
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Na úvodní stránce m? pobavilo toto:
zaujimalo by ma, kto je autorom toho clanku
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.