Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.2.2008   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default Týmová bitva FO8 @ KY National - tiskovka

tak jak se Vám jelo?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
tak jak se Vám jelo?
dobre

Chtel jsem Vas trochu prekvapit, takze jsem domluvil start jednoho rychlika z anglie. Sice z jeho strany trochu vazla komunikace, ale nakonec dorazil a prinesl dokonaly setup.

Q: Za celou dobu od vydani Y se mi nepodarilo udelat dostatecne kvalitni setup na kyoto national, prestoze na ostatnich tratich jsem tento problem nemel. Vetsinu kvalifikace jsem se trapil. Pak jsem ale dostal set od mraka a na prvni pokus, tesne pred koncem, jsem se vyhoupl na 2.misto

S1: R2 nebyla zrovna nejlepsi volba. Ze zacatku jsem si dovoloval, ale potom mi to prestalo zatacet - LP 135 stupnu. Nakonec 5.misto

S2: Tvrdsi smes udelala z auta bestii. Pneumatiky jsem mohl zneuzivat pri brutalnich najezdech i vyjezdech ze zatacek aniz bych sel do cervene barvy. Kdyz ted ctu Ghostuv post, tak si matne vzpominam, ze mezi nami doslo ke kontaktu, ale vubec by me nenapadlo, ze jsem udelal neco spatne nebo neopatrne. Spis mi prislo, ze jsi tam sel za kazdou cenu ty - musim se kouknout na replay. Na trati jsem mel nekolik skvelych souboju. V cili 3.misto

L: TBA
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.2.2008 at 10:44.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Kdyz ted ctu Ghostuv post, tak si matne vzpominam, ze mezi nami doslo ke kontaktu, ale vubec by me nenapadlo, ze jsem udelal neco spatne nebo neopatrne. Spis mi prislo, ze jsi tam sel za kazdou cenu ty - musim se kouknout na replay.
Za každou cenu to rozhodn? nebylo, se podívej, d?lal jsem ti tam místo. Replay jsem si neuložil, stáhnul jsem si ho až te?. A tak hrozný to nebylo, b?žný závodní incident. 2 auta vedle sebe, já šel na výjezdu lehce do smyku a jak jsme byli blízko sebe, byl tam malinký kontakt (+ možná menší lag) a to m? odpinklo. P?es hranu kokpitu jsem v závod? moc nevid?l, ale z toho jak m? to odpinklo jsem si myslel že to byla v?tší rána.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #4
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Za každou cenu to rozhodn? nebylo, se podívej, d?lal jsem ti tam místo. Replay jsem si neuložil, stáhnul jsem si ho až te?. A tak hrozný to nebylo, b?žný závodní incident. 2 auta vedle sebe, já šel na výjezdu lehce do smyku a jak jsme byli blízko sebe, byl tam malinký kontakt (+ možná menší lag) a to m? odpinklo. P?es hranu kokpitu jsem v závod? moc nevid?l, ale z toho jak m? to odpinklo jsem si myslel že to byla v?tší rána.
Pravda formuloval jsem to dost ostre Me to taky spis pripadlo jako maly lag, protoze ja jen slysel zvuk aniz bych pocitil kontakt. Vedel jsem, ze tam jsi a pokusis se me dostat venkem, proto jsem se taky snazil udelat misto. Na replay kouknu doma.

EDIT: Tak jsem shledl replay a musim se omluvit Ghostovi. Nejels tam za kazdou cenu. Nikdo z nas vsak ocividne nechtel ustoupit. Ja mel jen vic stesti, ze me to v lagu neodpinklo jako tebe. A taky musim uznat, ze kolizi jsem musel pocitit vic nez jen zvukem, akorat jsem si to zapamatoval jinak To je asi tim, ze jsem tesne pred tim dostal stouchanec od tymoveho kolegy, ktery si pamatuju moc dobre
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.2.2008 at 21:45.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #5
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Na formuli jsem trochu vic potrenoval, ale stejne jsem zjistil, ze to bylo zbytecne, kdyz 1) foukal vitr, 2) ostatni i tak byli o vterinu rychlejsi.

Kvali: 6.

R1: Prvni kolo mensi pretahovana s Polym a Losem, potom par kol jizda ve skupine za Agem, Felixem a Attim. Pak jsem udelal par mensich chyb, tahle trojice mi poodjela a musel jsem odrazet Lose. Nakonec jsem to udrzel. 6.

R2: V T1 vylet ven, propad na 9. O kolo pozdej jsem pred druhym splitem marne slapal na brzdu, zase me zradil pedal na DFP. Vyletel jsem ven, vyjel jsem na poslednim miste. Do cile jsem to stihl dotahnout na 9. misto.

R3: Ohledne kolize v T1: Pustil jsem to pred Miriho moc pozde,navic jsem musel jsem dobrzdovat za Reycem, zablokovaly se mi predni kola, nemohl jsem zatacet, takze jsem do Miriho narazil. Na to doplatil i Ghost. Sorry za to. Od toho momentu si vzpominam jenom na pit, klouzavy studeny zadni gumy a souboj s obema EGT, kdyz jsem mel co delat, abych to vubec udrzel na trati. Ani nevim jak, ale v cili jsem nakonec byl 7.

Celkove zklamani, mel jsem smulu a nedarilo se. Setup nakonec nebyl tak dobry, jak se zdal. Nasekal jsem hodne chyb a zradila me brzda.
Let's forget.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #6
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

q: tušim 9 miesto oboznamoval som sa s Ghostovým výborným setíkom

1 sprint - set sedel, takže tuším 4 miesto v cieli

2 sprint - 5 miesto s miernymi úpravami setu a po ?om som si doladil set ešte trochu

3 zavod long - set bol vyladený skvele, sedel mi ako pribitý po štarte som mal š?astie a viviazol som bez kolízie po T1 som bol na 3 mieste a za chvilku už na 1 mieste, trochu som ostatným ušiel ale potom ma za?ali dobieha? Poly s Agarashom, prišlo 15 kolo a predo mnou sa nachádzal o kolo pomalší Tairo, ktorý z nepochopite?ných dôvodov predo mnou ubral v pravoto?ivej zákrute (žeby pokazený pedál?) pri rýchlosti cca 200km/h som to už nestihol ubrzdi? ani vyhnú? sa mu a navyše do m?a následne narazil Agarash alebo Ghost, hodiny a strata cenných sekund, kým som sa rozbehol predbehol ma Ghost, ktorý hned zamieril do boxov, ja som sa rozhodol odís? ešte jedno kolo aby som zistil ako set drží, na konci 16 kola som zamieril do boxov a zvolil som neopravova? voz, ?o sa mi oplatilo a vrátil som sa spä? na 1 miesto a po pár kolách katastrofa - zase som sa chystal predbehnu? o kolo pomalších, ktorý medzi sebou bojovali, nakoniec pri výjazde na oval ma jeden z nich asi Insert Bigman knockoutoval z prvého miesta takže mu ?akujem za dokonale pokazený závod, sry za moje vyjadrenie v roz?úlení
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2008   #7
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali: 1

Sprint1: Start -> cíl

Sprint2: Za?ínal jsem z p?lky, snažil jsem se jet opatrn?. Prodral jsme se až na 4. flek, když jsem p?ed sebou vid?l Aqarashe v n?jakých problémech. Na p?edjetí jsem m?l, ale najel jsem si p?ed 2. splitem na vn?jší stopu, necht?l jsme zbyte?n? tla?it. Brzdil jsem úpln? akorát, ale Aqarash to prost? musel za každou cenu udržet, takže jsem zatá?ku projel na vn?jším oblouku. Výjezd bok po boku, jenže pak do m? Aqarash str?il, putoval jsem ven a bylo po umíst?ní. Propadl jsem se n?kam do p?lky a pak se dokázal dostat zp?t jen na 5. místo.

Long: Jel jsem opatrn?, na p?ejížd?ní v T1 jsem v?bec nemyslel. Jenže Miri a Kid se srazili a vzali m? taky... Sice jsem byl bez poškození, ale zase beznad?jn? poslední a v protism?ru. Pak jsem m?l v dalším kole problém a vyjel jsme mimo tra?, takže na 1. místo jsem m?l 15 vte?in. Ale copa to je 15 vte?in... V 14 kole jsem už byl 3., necelou vte?inu za vedoucím Attim. Když pak op?t prokletí... Jel jsem kousek za dvojicí Aqarash - Atti, když najednou Atti dostal smyk a šel ven. Pokra?oval jsem dál, ale druhý jezdec Alert teamu tam za záhadných d?vod? skoro zastavil. Jel jsem p?es 200 a vte?inová vzdálenost se zkrátila moc rychle, takže jsem to do nich narval a odrazil se do bariéry. Auto na kaši, pit stop, opravy na p?l minuty, pak navíc ješt? trest pr?jezdu boxovou uli?kou. Ale copa to je... Jel jsem jak to šlo, stahoval n?kolik vte?in na kolo a nakonec se dostal až na 4. místo v cíli.

Záv?r: Minule m? sejmul v T1 Felix, v?era jsem prod?lal na kolizi Kid - Miri, v RB4 bitv? m? n?kdo taky rozto?il, v MRTkách jsem šel 2x ne vlastní vinou na boudu (+ možná další?)... To už Obzvláš? v?erejší závod m? mrzí, ne?eknu kdybych jel špatn?, ale v?era jsem jel dob?e, o víc jak vte?inu na kolo rychleji než zbytek pole. No co, 3. jsme udrželi, takže ok.

Díky Chaosovi za organizaci a taky všem soupe??m.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.