Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.11.2006   #21
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by umbro View Post
Ja na to vzdycky zapomenu, ale pritom je to skoro do nejdulezitejsi...

Diky atomicovi za adminovani. .)

(a kdo si mysli, ze to nic neni, tak si to nekdy zkuste...)
jj, admin... well done

Ted jsme parkrat zajeli SO town rev... no, to bude teprv strkanice 3 jsme zavodili a bylo malo mista
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2006   #22
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Ted jsme parkrat zajeli SO town rev... no, to bude teprv strkanice 3 jsme zavodili a bylo malo mista
Já jsem jezdil HL a bylo tam ob?as málo místa jen pro mne... v závod? to bude asi chtít jen trp?liv? ?ekat až se ten p?ed tebou n?jak ot?e o mantinel a rozhodí jej to pop? aspo? zpomalí p?i výjezdu na rovinku
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 22.11.2006 at 21:54.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2006   #23
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Tak se taky pridam..
Kdyz jsem do tohodle auta sedl poprve, rikal jsem si: "a jejej - to bude terno" a taky ze ten HotLap byl umorny, ale v posledni chvili se podarilo zajistit rozumny set a nakonec jsem v nedeli odpoledne podlezl cas 2:20 a nad me ocekavani to znamenalo start ve 3. DIV. Behem vecera ale ostatni piloti houfne uploadovali posledni zajete hotlapy a v pondeli jsem byl nakonec rad, ze jsem zustal v DIV 3, i kdyz ale posledni, s jednosetinovou ztratou na prvniho jezdce ze 4. DIV. Uff .. A aby toho nebylo malo, tak ten prede mnou ve 3.DIV mel zase o jednu setinku sekundy lepsi cas nez ja, takze docela vyrovnane poradi aspon teda na prelomu 3/4 DIV. Takze do kvalifikace jsem sel ze 16. mista.
V kvalifikaci to ostatnim nejak moc nejelo, takze jednu dobu to vypadalo i na superpole pro me, tusim ze z devateho mista.. Ale zazraky se nedeji a v kvalifikaci jsem si pro prvni CarDo zavod definitivne zajistil 12. pozici
Takze race1: predem se omlouvam, jeste jsem si nestihl prohlidnout replaye, ale co si pamatuju bylo, ze jsem se po nejake kolizi (ktera mi i krapet poskodila predni napravu) propadl na posledni misto a zacal stihaci zavod. Sice jsem delal "trosicku" chyby, ale jel jsem vicemene v klidu a podarilo se mi prede mnou jedouci piloty dojizdet a dokonce nebyla nouze i o vzajemna predjizdeni. Moc se mi to libilo a kdo neveri, ze i na chvostu pole se da krasne bojovat, tak at se na to koukne. Takze nakonec, suma sumarum, 12. misto a celkem spokojenost.
Race2 pro me probihal bohuzel v dost podobne rezii toho prvniho. To slovicko "bohuzel" pisu schvalne, nebot na to posledni misto jsem se propadl tusim z 8. mista, na ktere jsem se behem nekolika kol dostal. Nevim jak to tam bylo (nevidel jsem zaznamy a ted nejsem u sveho PC), ale byl jsem nekompromisne sestrelen z trate v jedne zatacce, do ktere se chtelo vejit asi presprilis jezdcu a jelikoz jsem jel uplnym vnejskek (misto na vnitrku jsem tam zamerne nechaval), tak uz jsem se nemel o koho zastavit jako ostatni a letel jsem do svodidel A myslite si, ze nekdo (vinik) aspon pockal ? Takze opet poskozena naprava a opet stihaci jizda z posledniho mista. Opet se podarilo dojet jezdce prede mnou a opet hezke souboje a svete div se, v cili opet 12. misto.
Nekdo se pri volnem treninku zeptal, jak vidime sva vystoupeni a jaka mista bychom si prali.. Ja se netajil tim, ze bych byl rad druhy, ovsemze ale od konce (vnimavejsi pochopi, ze jsem si pral nebyt posledni ). A kdo docetl az sem vi, ze se mi to jeste s rezervou povedlo, takze pres 3 x 12. misto sdilim velke nadseni z prvniho podniku a tesim se na dalsi vuni spalenych pneumatik v tesnych ulickach SouthCity.
PS: velke diky patri Nextovi a Galahetovi za set (nebo aspon za jeho zaklad)
PS2: Dalsi velke diky poradatelum, sponzorum, adminum a ostatnim zavodnikum

edit
PS3: Diky taky za statistiky, da se z nich dost vycist
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová

Last edited by Kurt_Kombajn; 22.11.2006 at 20:11.
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.