Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.2.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka ALTP 4 (pro vsechny zavody)

Predem se chci omluvit za spozdeni s nastavenim serveru.

No a k závodu

Kvlada : no dal sem 4 kola 9. cas pohoda.

Závod: no pohoda race, jedna vetsi chyba - chodiny 7s ztráta ale pohoda.
tém?? celej závod sem se nahán?l na dálku a blízko s Vázlim a super souboje i když n?kdy z obou stran na han? ale parada. asi v 33 kolem když sem cht?l vázliho doklepnout sem strcil zadni kolo do travy a hodiny.ztráta 7s na nej a na motta za mnou naskok 14 s tak sem rek dojedu to v klidu.
No udržel sem woodbine za sebou takze spokojenost.


Výsledky se pokusim dát dohromady dnes az shledu replaye a dam dohromady vysledne casy tech co se znova pripojili do závodu.

Dale pak chci kluci rict ze ten chat behem rozrazovani, kvalifikace a zavodu me depta.V kvalde se jenda o tonyho a tusim pedropana.Priste ticho nikoho z jezdcu nezajia ze vam dosel benzin a ze si delate ***** a takovy!

Dále me nastval palo, který vlez na server a zustal tam priste bude kick nebo ban.Místo bylo ale každý zbyte?ný pripojeni na server na vic je k nicemu.


Tak tesim se na priste byly to dobry zavody
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default KxR - Miri - (4. misto)

Ahoj,

byl to opravdu skvelej zavod a moc jsem si ho uzival. Uz kvalifikace vysla lip, nez jsem doufal (4.). V zavode jsem v prvnim kole byl tak opatrnej az jsem pred sebe pustil Lukiho a kdyz jsem chtel zpatky tak se prede mne dostal jeste Vazli. Po krasnejch fer soubojich jsem se dostal zpet na 4. a pak i na 3. po vyletu Masterfula. Po pitstopu jsem si zopakoval souboj s Lukim a nasledne po nekolika malych chybach vicemene pustil Masterfula. Pak uz jsem jen krouzil a modlil se za palivo a gumy.

Gratulace TonyG (ten souboj prvnich dvou musim jeste jednou zkouknout).
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #3
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Dale pak chci kluci rict ze ten chat behem rozrazovani, kvalifikace a zavodu me depta.V kvalde se jenda o tonyho a tusim pedropana.Priste ticho nikoho z jezdcu nezajia ze vam dosel benzin a ze si delate ***** a takovy!
Omlouvam se, ale zustal jsem stat a kdyz za mnou kdosi zaparkoval a zatroubil, tak jsem jenom sdelil duvod, proc tam tak cucim...

Priste si pohlidam pocet ujetych kol a budu dodrzovat hovorovou kazen...:-))

Btw: Byl jsem jako prvnicka trochu roztekany...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

v pohode jen na to upozornuju :-) kdyz zustanes stat skoc hned do pozorovat nebo do garaze a je klid ale jak psal xedox v hlavnim vlaknu byly ste hondy zazili sme uz horsi vecery

edit:spis me stvali keci jezdcu co uz meli zavod za sebou UPOZORNUJU ZE DOKUD NEPROJEDE POSLEDNI ZAVODNIK CILEM JE ZAKAZAN JAKYKOLIV CHAT
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #5
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Chtel bych vsem podekovat za pekne zavody a hlavne za pekne souboje s Vazlim .Ale asi se budu muset omluvit z ostatnich zavodu kvuli nekvalitnimu pripojeni vcas dam jeste vedet
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #6
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Pro me to byl prvni velkej zavod a za cil jsem mel hlavne dojet, coz se mi bez vetsich problemu povedlo.
11 misto jsem ani necekal.
Diky vsem za vybornej zavod a budu se tesit na dalsi.

ALTP rulezzzz
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #7
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Thumbs up Dík

Tak já se samoz?ejm? p?idávám k pod?kovaní za perfektní závod.V?d?l sem,že na místa vp?edu mít nebudu a tak sem jel spíš na jistotu.Celkem v klidu a pohod? sem kroužil a úsp?šn? i uskute?nil zastávku v boxech a byl rád za dvanácté místo.K mému p?ekvapení se v 38 kole stalo to co sem ne?ekal,p?erušilo se p?ipojení,poda?ilo se mi znova p?ipojit a tak sem pár kol dojel,ale samoz?ejm? se ztrátou a tak z toho nakonec 14 místo.Kv?li LFS sem si nechal navýšit rychlost p?ipojení z 512 na 2048 a už z o2 ?eším pro? to p?erušilo takže do p?íštích závod? už to snad bude OK.
Takže ješt? jednou díky za super závod a t?šíme se na pokra?ování.
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky

Last edited by StandaCZ; 19.2.2007 at 13:45.
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #8
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

?au. Já bych cht?l taky pod?kovat za super závod a za to že jsem moh takhle zastoupit bráchu:-). Trošku jsem teda zazmatkoval a v kvald? si zapomn?l snížit množství paliva proto jsem sko?il rovno do garáže a startoval až ze zadu. Ale jinak to byl super závod, ikdyž jsem podniknul 4 výlety mimo tra? a díky tomu musel i 2krát do box?:-). V budoucnu bych se rád stal taky plnohodnotnym "závodníkem" a doufam teda že jsme se nevid?li naposled. Ješte bych se rád omluvil Vázlimu za to že jsem ho ve 26. kole ne?mysln? trochu zav?el a musel vyjet na trávu. Takže díky všem za férové a sportovní chování a hodn? zdaru. 4au, Véna...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pro VENA CZ: pokud muzes jezdit i kdyz jede 00Ja klidne se muzes pridat pokud teda luki opravdu odstoupi a i tak je vzdy moznost jet jak si videl i s nahradnikem nas bylo jen 19

to all: pokud vam selze pripojeni znova se pripojite a dojede to budevam secten cas a podletoho se zaradite
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Zatim bohužel neni možný abysme jeli z bráchou sou?asn?, což ale v blízký budoucnosti po?ešíme:-). Takže díky a zase n?kdy ?au. Véna.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #11
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

takze ja taky dekuju za paradni zavod a za pekny souboje. Necekal sem ze budu v kvalifikaci na 8. miste a v zavodu dokonce na 5. miste takze fakt diky vsem byl to paradni zavod i kdyz ke konci uz sem mel otlacenou prd...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #12
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

to all: pokud vam selze pripojeni znova se pripojite a dojede to budevam secten cas a podletoho se zaradite[/quote]


Tak možná p?íšt? .

Jinak moc hezkej závod a už se t?ším na další.
Díky po?adatel?m za zvládnutí té hordy kobyl,neposlušných divák? a jiných pobýhajících stvo?ení po trati.Až na ten muj internet to bylo super .
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #13
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

tak sem se prave ze statistik ze zavodu dozvedel ze sem aspon v necem prvni a to v top speed

EDIT: doufam ze nekdo udela nakej sestrih dulezitych a zajimavych okamziku
__________________
www.vyvonenakara.cz

Last edited by Vazli; 19.2.2007 at 17:58.
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #14
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Se vsema musim souhlasit,byli to opravdu perfekni zavody,na me sice trochu dlouhy ale zato pekelne dramaticky Par hodin sem na to trenoval a vyplatilo se,diky jetovymu uploadu na infernu sem mel k dispozici supr nastaveni takze stacilo jen par drobnych zmen a prvnim mistem v kvalifikaci sem si zadelel no dobrej vysledek.Start zavodu probehl bez problemu a hra nervu zacala.V prubehu prvnich 10 kol me v zrcatkach prudili Atti s Masterfulem ale pak sem si udelal mensi naskok.Nicmene asi delsi zastafka v boxech zpusobila ze po vyjeti z pitu se na me opet povesil Atti .. No a tak sem zacal na studenych pneu. chybovat a ztracet vterinky.V posl. fazi zavodu a po vycerpavajich bojich s Attim stalo stesti vic na me strane.. Timto bych chtel podekovat organizatorum! a jezdcum za ciste souboje a skvely sportovni zazitek!

Last edited by ŠakaL; 19.2.2007 at 18:43.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #15
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Tak se mi poda?ilo rozluštit tu svoji "záhadu" ( http://forum.czechlfs.net/showpost.p...5&postcount=54 )
Ach jo, demence je v??ná - m?l jsem dva sety: Jeden byl pro krátké závody a druhý byl pro sout?žní ve?er. Až te? podle záznamu jsem si všiml, že jsem m?l ten na krátký závody a když jsem to v garáži kotroloval, tak jsem si ani neuv?domil, že to není ten správný. Mezitím jsem se trochu projel s FOXem na zlepšení nálady (i když to moc nepomohlo), takže když jsem potom znova zkoušel co bylo špatn?, tak jsem si musel znova volit set a samoz?ejm? jsem zvolil ten, co jsem m?l na ALTP

EDIT: Prosim n?koho, aby uploadnul replay ze závodu nebo mi ho poslal mailem (kdo.vi@centrum.cz) díky.
EDIT2: TonyG > díky, jsem si nevšiml
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org

Last edited by Kdo.vi; 19.2.2007 at 19:43.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #16
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Tak se mi poda?ilo rozluštit tu svoji "záhadu" ( http://forum.czechlfs.net/showpost.p...5&postcount=54 )
Ach jo, demence je v??ná - m?l jsem dva sety: Jeden byl pro krátké závody a druhý byl pro sout?žní ve?er. Až te? podle záznamu jsem si všiml, že jsem m?l ten na krátký závody a když jsem to v garáži kotroloval, tak jsem si ani neuv?domil, že to není ten správný. Mezitím jsem se trochu projel s FOXem na zlepšení nálady (i když to moc nepomohlo), takže když jsem potom znova zkoušel co bylo špatn?, tak jsem si musel znova volit set a samoz?ejm? jsem zvolil ten, co jsem m?l na ALTP

EDIT: Prosim n?koho, aby uploadnul replay ze závodu nebo mi ho poslal mailem (kdo.vi@centrum.cz) díky.
..replay nahodil Woodbine a mas ho v threadu.. Altp4 - Gtr Cup
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 19.2.2007   #17
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak noch einmal, aby to bylo i tady:

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Trocha statistik ješt? nikoho nezabila:

Kvalifikace
Závod

Replaye

Jinak teda závod to byl celkem vyda?enej, to se musí nechat. A ned?kujte za n?j organizátor?m, ale sob?, protože jakej si ten závod ud?láte, takovej budete mít.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2007   #18
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

První GTR závod v seriálu ALTP4 dopadl né dob?e ale super dob?e a to hlavn? pro KxR. Díky Mirimu jsme jako tým získaly dost bod? na to, aby jsme se bezpe?n? umístily na druhém míst? co se týká hodnocení tým?. Je opravdu škoda že jsme si s Mirim neužili více osobních souboju a myslel jsem, že to nebudu mít tak lehké, ale když už jsem zjistil že se k Mirimu p?ibližuji tak m? p?estávala opoušt?t vidina 4. místa a za?al jsem p?emýšlet o bedn?. Závod pro nás dopadl výborn? i z hledska statistik. Jinak se ješt? omlouvám za pár smajlíku v pr?b?hu závodu, ale opravdu jsem to bral jako mávnutí ruky a to Xedoxovi za prfektní sledování d?ní v zrcádku a následné pušt?ní rychlejšího soupe?e p?ed sebe. Xedoxi díky
PS: už se t?ším na druhý závod.

Last edited by masterful; 20.2.2007 at 12:50.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2007   #19
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
to all: pokud vam selze pripojeni znova se pripojite a dojede to budevam secten cas a podletoho se zaradite

Tak možná p?íšt? .

Jinak moc hezkej závod a už se t?ším na další.
Díky po?adatel?m za zvládnutí té hordy kobyl,neposlušných divák? a jiných pobýhajících stvo?ení po trati.Až na ten muj internet to bylo super .[/quote]

Jo, skoda Tveho odpojeni. Podstatnou cast prvni pulky zavodu jsem si te prohlizel zezadu, po zastavce a Tvem prujezdu PitLine jsme si to vymenili a tlacils na me hezky. V podstate jsem mel kliku, protoze dve kola pred cilem jsem neudrzel koncentraci, kdyz me vedouci dvojka nalozila kolo a rozrazil dvoje gumy. Kajak, ktery jsem z toho vyrobil, byl jen tezce riditelny a posledni dve kola jsem dobrouzdal do cile vyletnim tempem...:-))
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 20.2.2007   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pokud se nepletu tak týmy se nehodnotí :-)a první gtr to taky není :-) m?ly sme už kombinaci FZR ,XRR, FXR a jednu jen FXR
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.