Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.4.2007   #1
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Question V?tší obtížnost AI, PRO je málo...

Jde n?jak nastavit po?íta?ové oponenty na ješt? v?tší obtížnost než je PRO? Vím že se u?í z toho jak jezdí, ale nemám ?as nechat je týden jezdit jednu tra? abych je nep?edjížd?l p?i startu z poslední pozice, všechny je dam, za první zatá?kou jsem první a pak si jezídm sám :-(

Nastavuju jim i sv?j setup s kterým jedu, ale nic...


Neexistuje n?co jako SUPER AI? Oni v?bec totiž nazah?ejou pneumatiky do konce závodu, kdežto já tam mam 60 °C.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2007   #2
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nejde. zapomen na offline, go online!
jet is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2007   #3
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Asi nejsem zrovna ten pravej abych ti tu vykladal nejaky moudra, ale zadny 'super' AI opravdu nejsou...leda bys je, jak si rikal, nechal se natrenovat... Ale i tak to nebude ono pac pravidla zavodeni je nenaucis stejne takze trebas vnitrni/vnejsi stopa ee...

edit: kua, Jet byl rychlejsi ale to vlastne neni nic neobvykleho...
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2007   #4
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

to je sakra škoda, protože to jsou fakt lamy, stopu maj asi dobrou, ale ta rychlost pr?jezdu zatá?ek je klidn? o 2500rpm pomalejší LOL

takže já jedu drift a oni race :-D já ale spálim po 2kolech gumy a konec závodu...

nehledal to n?kdo t?eba na ENG fóru?
online je hroznej (demo) a plná... to se musej ješt? trošku snažit a pár v?cí dod?lat abych si to koupil, navíc m?j p?ístup k netu je jen když jsem ve škole...

no uvidíme, t?eba si n?jaký SUPER AI jednou napíšu :-D nebo jim ho zedituju...
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2007   #5
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
online je hroznej (demo) a plná... to se musej ješt? trošku snažit a pár v?cí dod?lat abych si to koupil, navíc m?j p?ístup k netu je jen když jsem ve škole...

no uvidíme, t?eba si n?jaký SUPER AI jednou napíšu :-D nebo jim ho zedituju...
pan je zrejme "suvenyr"
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2007   #6
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
to je sakra škoda, protože to jsou fakt lamy, stopu maj asi dobrou, ale ta rychlost pr?jezdu zatá?ek je klidn? o 2500rpm pomalejší LOL

takže já jedu drift a oni race :-D já ale spálim po 2kolech gumy a konec závodu...

nehledal to n?kdo t?eba na ENG fóru?
online je hroznej (demo) a plná... to se musej ješt? trošku snažit a pár v?cí dod?lat abych si to koupil, navíc m?j p?ístup k netu je jen když jsem ve škole...

no uvidíme, t?eba si n?jaký SUPER AI jednou napíšu :-D nebo jim ho zedituju...
1. lfs je primárn? o online ježd?ní
2. lfs není primárn? o driftu (a?koli je to jediný sim -> ?ili dá se zde driftovat tém?? jako ve skute?nosti)
3. scawen victor a eric budou mít tento m?síc vážné finan?ní problémy, protože nestihnou "dod?lat" lfs do stavu aby sis ho koupil a zachránil je
4. zedituj (lol rofl lol)

mám jen dotaz, regnul jsi se na foru za ú?elem slabomyslného pruzení, nebo v tom máš n?jaký hlubší zám?r? flamewars se tu nevedou, na to jsou jina fora plná podobných pupyk? a jiných jedin??ných osob s bystrou myslí, silnými svaly a skillem jako schumi v nejlepších letech.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2007   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

AIci jsou slepy tupouni... vyssi obtiznost neni a asi hnedtak nebude, protoze LFS je o online zavodeni a Scawen nebude ztracet cas vymejslenim lepsiho AI kodu, kdyz tu jsou prednejsi veci na dodelani...

jinak souhlas v demu je to o nervy... chce to mit kliku na server kde nejsou wreckeri nebo se ucastnit nejakejch organizovanejch zavodu, tam se tihle blbouni nevyskytujou...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2007   #8
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

No ja zacal demo omylem jezdit na servru PINK. A muzu jen doporucit. Jsou tam rozumni lide (kolem 21-22 hod), poradi jak jet, kde delas chyby a casy jezdi kolem 1:23:xx. Proste kdybych nahodou narazil na jiny. A pokazde me nekdo v 1 ztacce sestrelil, asi bych vahal dele s licenci. Takhle jsem dlouho neuvazoval a rozhodne penez nelituji
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2007   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

toz hodilo by se u AI ze by dotankovali treba a i ta vetsi btiznost.pac kdyz me treba nejde net a chci trenvat. s nima se trenuje predjizdeni jedna basen.jedou si svou neuhnou a neuberou.takhle sem si natrenoval jizdu s formuli za nekym bez pritlaku a docela mi to pomohlo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2007   #10
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
toz hodilo by se u AI ze by dotankovali treba ...
Tak zrovna predevcirem jsem si taky rikal ze jsou AIcka pekny trubky, kdyz vidi(vidi?) ze nema v nadrzi dost na to aby to kolo dojel ... a misto pitstopu si to vesele masiruje dal po draze :-)
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2007   #11
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

vyvolavate duchy?ozivovaci mrtvejch threadu

rostreet is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2007   #12
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by kmarty View Post
Tak zrovna predevcirem jsem si taky rikal ze jsou AIcka pekny trubky, kdyz vidi(vidi?) ze nema v nadrzi dost na to aby to kolo dojel ... a misto pitstopu si to vesele masiruje dal po draze :-)
Oni AIci nemaji naprogramovano, jak zajet do pitu, takze holt zustanou viset na trati.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2007   #13
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
vyvolavate duchy?ozivovaci mrtvejch threadu
Mne se to celkem hodi, protoze jsem na toto tema chtel sam zacit novy topic :-)
Takhle je pulka (3/4? 4/4?) veci vyrizena.
Nebo ses radeji kdyz je skrz to same vytvoreno 30, 40, 50 novych topiku? :-P
Nehlede na to ze prvni post je pred ctrnacti dny, takze jaky mrtvy duchy (kdyby rok a podobne, to by byla jia. Ale i tak. Radeji pridam post do rok stareho topicu nez vytvaret novy se stejnym nebo hodne podobnym tematem).

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Oni AIci nemaji naprogramovano, jak zajet do pitu, takze holt zustanou viset na trati.
No to uz jsem taky zjistil :-).

Last edited by kmarty; 14.5.2007 at 17:55.
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #14
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ale musi se jim nechat (AIkum) ze se snima dobre trenuje predjizdeni mimo optimalni stopu, predjizdeni kdyzvam to nidko neda zadarmo pac oni vas v klidu sestreli a dobre se mi trenuje zkouseni jizdy v vzduchovim pytli bez pritlaku za nekym (formulky) i kdyz na fern bay jedou hroznou haluz teda
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #15
kmarty
Member

 
kmarty's Avatar
 
Join Date: 15.12.2006
Posts: 136
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ale musi se jim nechat (AIkum) ze se snima dobre trenuje predjizdeni mimo optimalni stopu ...
To jo, ale je to takovy ... nereal :-)
Zatimco u AIcek si v klidu dam k snidani polovinu aut povetsinou v prvni zatacce, pri online jezdeni to mivam naopak - v prvni zatacce si mne da k snidani polovina jezdcu :-)
Ono to klidne teda muze byt tim, ze AIcka jezdeji hrozne citelne, kdezto u real hracu nikdy nevim, takze jedu opatrnejc abych do nikoho nedrcl ... a to je moment kdy mne predjede kdekdo.
kmarty is offline   Reply With Quote
Old 18.5.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by kmarty View Post
To jo, ale je to takovy ... nereal :-)
Zatimco u AIcek si v klidu dam k snidani polovinu aut povetsinou v prvni zatacce, pri online jezdeni to mivam naopak - v prvni zatacce si mne da k snidani polovina jezdcu :-)
Ono to klidne teda muze byt tim, ze AIcka jezdeji hrozne citelne, kdezto u real hracu nikdy nevim, takze jedu opatrnejc abych do nikoho nedrcl ... a to je moment kdy mne predjede kdekdo.
jasne ndaj se predjet v prvnim kole ale da se dobre trenovat kde predjizdet atd a hlavne ta ztrata pritllaku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.