Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.3.2007   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Question Výb?r mobilu do 5000,-

Vybiram si mobil, jenze v teto siroke nabidce nemam uz prehled....

Videl bych to max. do 5000,-, od mobilu pozaduju pokud mozno slot na kartu, bluetooth, slusnejsi fotak, display 2XX XXX tisic barev (nevim presne cislo) java, dobry by byl i iRDA, moznost funkce mp3 prehravace, trosku bytelnejsi konstrukci, apod. veci, ktere se v teto kategorii daji najit...


Nejvic mi vyhovuje SE k750i, ale treba je zde i jiny konkurent...

Diky vsem za radu...


P.S. neblokovany, max. tak Voda****
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 20.3.2007 at 12:28.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #2
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Te? mám K750i, ale už v život? bych do n?j nešel, kone?ná cena telefonu s opravama je 13 500,-K? a ted už zase nejde joystick, takže cena tak 1500,-K?. Je to dobrý telefon, má dobré funkce, slušný fo?ák. Ale jak ?íkám, m?l jsem ho po?ád rozbitý a to jsem byl na n?j hodný.

Te? sem uvažoval o Samsungu D900, hodn? "nadupaný" mobil. (3Mpix foto, 262 000 barev, Mp3, Bluetooth, IrDa atd.), je to slide, asi nejdokonaleji ud?laný, jezdí fakt krásn?. Ale cena je kolem 9500,-K?, což je dost s ohledem, že to bude zase padat, jako d?ravý drak. Za rok bude tak na polovi?ní cen?, né li mén?. Proto uvažuju o Samsungu E250, což je o?ezaná verze D900, vypadá zcela totožn?, "jen" má nejhorší fo?ák (0,3Mpix) a displej "jen" 65 000 barev. Což ale není taková tragédie, když chci fotit, tak mám digitál a p?íležitostn? se s tím fotit dá, nic jiného mu oproti D900 nechybí, taky má bluetooth, Mp3, IrDa atd. ale cena je pouze 4000,-K? za nový kus!!!
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #3
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

JJ, jenze ja nechci vecko ani "slidera" chci proste klasiku, trochu mam strach u te k750i o joy, ma ho hodne znamych a zatim no problem, jen upozornuju ze mam moznost odpoctu dph, coz meni trochu situaci...

Pokud jsem to ale pochopil, tka v teto cenove relaci a s vybavou jako ma k750i se pravoplatny konkurent nenajde ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #4
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Pokud jsem to ale pochopil, tka v teto cenove relaci a s vybavou jako ma k750i se pravoplatny konkurent nenajde ?

Jako konkurent se považovala 6230i, ale takové "papírové" kvality jako K750i, nicmén? je to nejmén? poruchový mobil na trhu, nap?íklad v Praze se nedají ani sehnat náhr. díly, protože je nikdo nechce.

Jako další konkurenci samotné k750i bych vid?l walkmany od SE, což je ale vlastn? K750i v jiném kabátu s v?tší pam??ovkou v základu. Nov?jší už jsou v jiné cenové relaci.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP


Last edited by ThorR; 20.3.2007 at 13:51.
ThorR is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Pokud nejsi zaujatej proti nokiim a priplatil bys cca 2000k? tak nokia 6233

http://www.mobilmania.cz/Katalog-mob...6/default.aspx

jinak na www.mobilmania.cz si najdes co chces recenze porovnani atd

jinak SE k700i mam ted jako sluzebni mobil mam ho cca 2 roky ale uz po pulce roku zacal zlobit joystick a to sem byl hodnej to je nevyhoda si vsech SE.co vim tak spousta lidi si na to stezuje.oprava cca 500kc u 700i ale ja z nej jen volam takze ho ani moc nepotrebuju.

edit: vim ze se tu mluvi o 750i ale to je podobnej problem.kamarad ji ma chvilku a je nastvanej jak jen muze bejt
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 20.3.2007 at 14:23.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #6
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Proti Nokim uzaujatej nejsem, no i kdyz neco by se naslo, nicmene tahle co postoval Sonyk se mi designove fakt hnusi, to mi prijde lepsi i ten T230 co mam ted lol
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #7
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Ja proti nokiim zaujatej sem (jednu vlastnim) od telefonu ocekavam volani a sms a nektere funkce ma nokia asi z praveku.

Co mam jeste osobni skusenost tak co se tyce poruchovosti a funkcnosti je podle me favorit samsung. Jiz se tady zminoval jeden slide ?900 kamarad ma tusim ze to je D800 (nema karty) a po dvou letech jezdi jako novej zadnej vakl a provoz bez problemu. Ta 900stovka je podle nazoru nekterych dost odflaknuta (rychle chyta vakl).
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #8
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

S E250 jsou úpln? nový model, který jezdí ze všech samsung? zatím nejlépe. Osobn? jsem m?l v?tšinu slid? v ruce a E250 to vyhrává na plné ?á?e, ?ekl bych že v tom je o t?ídu výše p?ed vším ostatním dokonce i p?ed drahou devítístovkou.
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #9
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Zacinate me kua nejak ukecavat do toho slideru

Hledam na netu nejakou kvalitni recnezi, nemate nekde nejaky tip ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #10
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Zacinate me kua nejak ukecavat do toho slideru

Hledam na netu nejakou kvalitni recnezi, nemate nekde nejaky tip ?
Ja ne ale co vybrat je tezky, Nokie - ne dekuji, SE - taky sem mel tu cest a nikdy vic, LG- nemam zadne reference ani sem to nikdy nemel v ruce, Samsung - pritelkyne mela dva od znamych mam taky par poznatku, hlavne vecka (asi si u nich vyberu dalsi mob.), Motorola - kamarad ma jednu starsi a nerekne o ni nic dobreho.

Spich bych si vytipoval podle ceny a parametru a pak hledal recenze a cetl nazory lidi, kazdej model nemusi mit stejny nemoci jako predesly a naopak. U samsungu akorat pozor na nahravani java a pod. nevim jak aktualni modely ale u starsich na nahrani nejaky hry zapomen (krom wapu)
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #11
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Recenze E250 http://www.mobilmania.sk/Mobilnetele...R.asp?ARI=7792
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #12
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
Super, diky moc, nasel jsem jen nejaky nepodrobny...


EDIT: podle recenze me znepokojila slaba vydrz bateria a uz zminene JAVA aplikace, nema s tim nekdo zkusenosti, ted mam mobil bez JAVA a jestli nejakej tak jedine s plne funkci JAVA, coz mi samsung moc neprijde
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 20.3.2007 at 20:12.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

kazdy ma jiny vkus.v cerne ta nokie vypada jinak.ale kdybych mel brat mobil urcite slider od samsunga.bohuzel dostavam nokie za super ceny takze mam nokii:-)jinam melsem tu gumovou 5210 a nereknu na ni osklivi slovo ale to trochu ot.Samsung slider stylovej adobrej mobil.LG drahy a jak od vietnamcu.Motorola jen desing
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #14
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Nahodou jsem narazil na casopis o mobilech, stalo v nem ze E250 nepodporuje co se tyce aplikaci, her apod. cepovin vubec nic, proto od tohoto mobilu upoustim...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #15
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
kazdy ma jiny vkus.v cerne ta nokie vypada jinak.ale kdybych mel brat mobil urcite slider od samsunga.bohuzel dostavam nokie za super ceny takze mam nokii:-)jinam melsem tu gumovou 5210 a nereknu na ni osklivi slovo ale to trochu ot.Samsung slider stylovej adobrej mobil.LG drahy a jak od vietnamcu.Motorola jen desing
me nokie vyhovujou naprosto, kdyz jsem mel 5410i tak jsem byl naprosto spokojen. moh sem s tim zaloukat hrebiky, hazet o zem, psat zpravy pod vodou a nebyl s ni jedinej problem.
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #16
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
me nokie vyhovujou naprosto, kdyz jsem mel 5410i tak jsem byl naprosto spokojen. moh sem s tim zaloukat hrebiky, hazet o zem, psat zpravy pod vodou a nebyl s ni jedinej problem.
Co se tyce spolehlivosti tak muzu rict jen to dobre. Ale nektere funkce me tam vylozene se...
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #17
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Me posledni dobou prijde ze spracovani Nokii je dost "nedukladny" treba tat anejakou ma, nevim oznaceni, a je to kus plastu, vypada to jak hracka...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #18
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Nem?žete posuzovat zna?ku podle jednoho kusu, každý výrobce d?lá low-endy a pak high-endy.

Co se tý?e outdoorových telefon?, tak mám na CD test Nokii, Siemensu a ješt? jednoho a když ho pono?ili pod vodu, tak každý m?l pod krytem baterie mobilu par kapek vody, když s jedním hodily siln?ji o zem, tak se rzbil displey atd. Pak už tam t?eba bylo i že je p?ejel autobus, ale to už samoz?ejm? nem?že vydržet žádný
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #19
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
Nem?žete posuzovat zna?ku podle jednoho kusu, každý výrobce d?lá low-endy a pak high-endy.
Ja mam na mysli telefony okoo tech 5000,- coz je nejakej stred (snad) a proste tam mi Nokie prijdou jako hracky
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2007   #20
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Ja mam na mysli telefony okoo tech 5000,- coz je nejakej stred (snad) a proste tam mi Nokie prijdou jako hracky
M? osobn? 6230i nep?ijde moc jako hra?ka
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.