Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.1.2009   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Týmová bitva XFG@FE6R - tiskovka

Tak nejaké info (citaj vyhovorky) na zaciatok

> dnes poobede som sa dozvedel, ze pojdem, takze trening minimalny, o sete nehovoriac
> mal som po ruke len mys
> som chory jak svina :/ boli ma hlava, hrdlo a kazdu chvilu smrkam
> som rally negative, fakt to nemusim

Aby som to skratil, bola to rezba Prve 2 zavody som sa snazil ist cisto, ale kedze som tym len a len stracal, rozhodol som sa od 2. zavodu zvolit PRASA mode Vyzeralo to ze zabralo, 3. zavod sa mi podaril na 8. mieste a 4. dokonca na 2. Aj napriek vsetkemu som sa ale na okate zostrelovacky neznizil, len som sa nenechal tak lahko ako boli mnohi zvyknuti :P Najviac som sa bavil v 3. zavode kde sa isiel slusny strk-kros Ak som niekomu sposobil nejaku psychologicku ujmu, ospravedlnujem sa, ale to k RallyX asi patri.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by Agarash; 6.1.2009 at 09:54. Reason: oprava nadpisu
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #2
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Totalni masakr.
Rallycross na Blackwoodu byl tvrdej a vetsinou se se spatnym startovnim mistem dalo neco malo udelat. Tady to bylo naprosto beznadejne.
Priprava opet nulova, na coz jsem doplatil prvni zavod. Dalsi jsem se uz zacal chytat. Bohuzel nez jsem se rozjel tak jsem mel v zadech spicku. Nastesti jsem mi s nimi i docela darilo drzet krok. Nicmene stejne jsem koncil na poslednich mistech. Nevim, jestli jsem sam, ale zdalo se mi, ze nejzapeklitejsi protivni byl Houbon (nebo tak nejak). Casto si nelamal hlavnu s nicim.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #3
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

V takovym poctu lidi na tyhle prtavy draze je to fak reseto,ale kdyby to byly RB4 tak by bylo hur,takle se mi zdalo,ze to bylo celekem fer az na par strkancu.
Sice nevim proc po kvalde kdyz sem byl 3. sem jel az z chvostu,ale aspon sem si zazavodil.
Jinak sry Reyco zatu vsazovacku
...Rallycross muší bejt! Priste jedu zas,teda RB4 tohle je jak nakupni vozejk
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #4
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Masakr to teda byl... Prvni zavod jeste dobry, start z prvni rady uprostred neni spatny. S Radkem jsme ujeli zbytku pole a do cile uz se nic nezmenilo. V dalsich zavodech jsem vzdycky startoval nekde uprostred a cely zavod se pral o pozice. Nejhorsi pro me byla 3. rozjizdka, kde me v prvnim kole otocilo par zavodniku v zatacce pred najezdem do posledni sikany. Docela jsem to tam ucpal... Hned v dalsim kole se tocil Branislav na cilovce a ja se musel vyhybat brzdicimu Faraonovi, coz nakonec nejvic odnesl Pablo, ktereho naraz otocil do svodidel Promin, tam se fakt nedalo skoro nic delat.

Rallycross jsem si docela oblibil, jen skoda toho spatneho fyzikalniho modelu pri kontaktech. Priste by to taky chtelo trat kde se da trochu predjizdet. Ale ono jich vlastne ani moc neni, tak nic...

Quote:
Originally Posted by TonyG View Post
Sice nevim proc po kvalde kdyz sem byl 3. sem jel az z chvostu,ale aspon sem si zazavodil.
To proto, ze jsi byl pri restartu porad v garazi i presto, ze se nekolikrat hlasilo at se pripravime na restart.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 6.1.2009 at 13:12.
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #5
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
coz nakonec nejvic odnesl Pablo, ktereho naraz otocil do svodidel Promin, tam se fakt nedalo skoro nic delat.
Np, to k RX pat?í. Hned potom jsem podobn? doplatil na kolizi P@cho-Jendan, takže 3. rozjíž?ka pro m? byla smolná - no teda ostatní taky V?bec mi to nešlo, ale docela jsem se bavil (když nepo?ítám, že jsem si strhnul sluchátka p?i boji s volantem a jednou rukou mi šly blb? nasadit zp?t )
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #6
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Mno,co rict.Rally me nejak nebere,trate jsou kratke,ale nejvice mi vadi ty kontakty.Sice kontakty k rally patri,ale jak jiz zminil Poly,diky spatnemu fyzikalnimu modelu pri kontaktech je to o nicem
Od 3.zavodu uz me to pomalu prestavalo bavit,coz ve 4.zavode vyustilo v chybu a hodil jsem boudu...
Snad to priste bude lepsi
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 6.1.2009   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Masakr to byl, bavil jsem se jako už dlouho ne, i když se mi moc neda?ilo.
Povedla se mi snad jenom kvali, jinak to byla samá chyba nebo kolize, po který jsem to drtil tvrd? vp?ed. V poslední rozjíž?ce jsem na to ale dojel, když jsem si vzal moc velký sousto z Losa.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.