Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.1.2008   #1
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default Týmová bitva FBM @ FE green tiskovka

Na tento závod jsme poctiv? trénovali cca 150 kol, ale bohužel to nesta?ilo na elitu.

po shlédnutí replaye si dovolím pár poznámek.

kvali: 6. místo - moje maximum - spokojenost

sprint 1:
v 5. kole vylet?l za šikanou Krpas a bohužel mi p?i vyjižd?ní a p?ejížd?ní trat? vjel p?ímo do cesty. Vid?l jsem sice žlutou vlajku p?ed šikanou, ale bylo tam ješt? jedno auto a jakmile se doty?ný p?epnul do spectate, tak žlutá zmizela, tak jsem neubíral a když jsem uvid?l Krpase, tak jsem se snažil vyhnout zprava, kam mi bohužel najel. Z replaye je vid?t, že ses ani nerozhlídl. Stálo m? to n?kolik pozic a neplánovanou zastávku...
Holt sm?la.

sprint 2:
v prvním kole v nájezdu na most zasmykoval Megin a bohužel p?ímo do mne, jelikož jsem byl vedle n?ho. Hodiny a propad na chvost.
Holt sm?la

long:
postupn? jsem nechával p?edjížd?t rychlejší a snažil se neztrácet kontakt. Po zastávce jsem se dotáhl na ToFire o kolo zp?t, ale díky jeho stylu jízdy uprost?ed trati jsem ho nabral... O pár kol pozd?ji jsme se potkali podruhé a naposledy, kdy v šikan? p?edemnou rozrazil pneu a sebe, na?ež jsem už nem?l kam uhnout. Asi bych zvažoval protest, ale o kolo pozd?ji jsem se sám vy?adil.
Holt sm?la.

Dnes mám poprvé co jezdíme TB dost smíšené pocity, snad si píšt? zase fér zazávodím.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Trenink asi 15 kol :-) bez setu hh

Kvali se setem uz super pbcka a spokojenost na ufa nemam proste

1. Sprint sems woodem ukazali jaky sme lamy kdyz sme se pomalu na vzajem vyradili nakonec nekde na chvostu asi 8 tusim

2. uz byl lepsi a opet 8. misto

3. Long

No dal sem se dozadu pac bych nerad nekomu ublizil v sikane, prede mnou zluta kouknu do zrcatek estli neni nekdo vedel a najednou bac rozestoupili se auta a tam na storc Megin. Uz sem nic nestihl nic, jen pribrzdit.Katapultoval sem ho pul km do predu. Moc se omlouvam nestihl sem zareagovat.

Mel sem jen lehce poskozeny vuz a s taktikou hlavne dojet sem jel dal. Chvilky hotlapeni me zprijemnil prave Megin, pekne to bolo.Skoda tech hodin :-(

No a pak po problemech ostatni pomalu dopredu. Pak sem asi v 34 kole udelal hodiny u ty hrbitovni zdi a nekoho kdo jel za mno jsem asi hodne vydesil, neboj i sebe a mozna vic nez tebe. Pak trosku kazil Branislav a diky jeho vypadku sem se dostal na konecne 9. misto.

To Miri: protest za co? ze je nekdo pomalejsi a ze mel bouracku? Nebo tam bylo neco jineho?

Jako zavody jinak docela pekny ale malo sem si zabojoval sem zvedavej co bude priste.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #3
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
To Miri: protest za co? ze je nekdo pomalejsi a ze mel bouracku? Nebo tam bylo neco jineho?
jj asi máš pravdu, ale asi nebudu jediný kdo m?l problém p?edjet ToFire o kolo.

A s t?mi jeho nehodami, skouknul jsem všechny replaye a nutno podotknout, že byl snad víc venku, než na trati, n?kolikrát jen t?sn? n?koho minul, nebo se t?sn? ostatní vyhnuli a bylo jen otázkou ?asu, kdy na to n?kdo z ostatních doplatí...
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #4
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Moja premiera v tymove bitve horsie dopadnut ani nemohla.

Kvali: Uz v prvej polovici kvali pri jazde v sikane na istotu mi vyslo jedno pekne kolo. Bolo aj posledne, kedze v jednom z dalsich pokusov som sa pri vyhybani nejakej formulke poslal do strku. Nakoniec postavenie niekde v strede pola a velka spokojnost.

Sprint1: Pravdepodobne v druhom kole som trafil rozrazene pneumatiky, strecha a spectate.

Sprint2: Omylom son nasadil nespravny setup. Dost ma pretacalo, co znamenalo plno chyb v prvom kole, nasledne som zasiel do boxov nieco pomenil a uz to bolo lepsie. Zial to som uz bol o kolo pozadu, tak iba dojazd do ciela na poslednom mieste.

Long: V prvej sikane velmi tesno, doplatil som na to znicenimy zavesmi kolies a formulka bola brutalne nedotacava. Potom som uz jazdil znechuteny, kopil chyby az som sa poslal na strechu.

Lutujem najma toho longu teraz uz predbehnut EGT v celkovom poradi, bude velmi tazke.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Muj vecer vypadal vcera asi nasledovne: V 19:33 jsem si rekl, ze asi nikdo teamovou bitvu z teamu ALeRT nepojede, takze jsem ladne vyrazil k PC s podvedomim ziskani par bodu. Jenze jsem se zdrzel a na server jsem se pripojil v 20:05 bez setu, bez zadnych najetych kol a naprosto nepripraven. Nasel jsem nejaky set na BL1, ktery jsem vyloudil kdysi online, rikal jsem si, ze snad jsou trate podobne... s nadeji jsem vyrazil na quali,...

Quali:

Vyrazel jsem posledni z pitu, par kol jsem se seznamoval s obrubaky a zajizdel smesne casy oproti elite. Nakonec se mi povedlo i pres krece v rukou zajet cas, se kterym jsem nebyl posledni

Sprint1:

Bal jsem se T1, kde jsem se celkem vyhnul crashi a pokracoval zdesen dal. Bohuzel pri prijezdu sikany v 2. kole se predemnou vznesl do vzduchu tusim Banislav, ktery mi prital primo pred autem, za coz rozhodne nemohl. Auto celkem drzelo dokud jsem ho pri boji nerozvesil o zed, nasledovaly 2 zastavky v boxech a dojeti asi 4. od konce o 2 kola pozdeji. V tu chvili jsem si rikal, ze to asi vzdam...

Sprint2:

Po predeslem zavodu jsem chtel jet na jistotu, T1 v klidu, motajicimu se hloucku aut jsem se vyhnul a pokracoval celkem slusne dal, zdrzel jsem se za Krpasem, ktery ale chyboval a ja se dostal na jeho 4. pozici, kterou jsem si i pres velky odpor Duukua udrzel. Bylo to sice o brzdy, ale podalo se to, tudiz 4. flek. Spokojenost, na netestovanem setu, kam jsem nahodil jen R2 sem vubec nehral.

Long:

Odstartoval jsem a opet cekal crash v T1, ale podarilo se mi zazracne predjet hodne zavodniku a drzel jsem celkem slusnou pozici. Pokracoval jsem po pitu na stalem 8. miste a pomalu se blizil Mirimu a delal si nadeje na 7. misto, jenze mam neco s HDD takze mi vse zamrzlo a ja musel natvrdo restartovat (novy HDD nutnost)


Celkove tedy na zadny trening slusne, alespon nejake body pro ALeRT...

Omlouvam se za mozne lagy, na ktere jsem byl upozornen, snad jsem nikomu nic nezpusobil....
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Pútnik View Post

Lutujem najma toho longu teraz uz predbehnut EGT v celkovom poradi, bude velmi tazke.
Neboj nic nerealneho. Mel jsi smulu a pokud my sneci lamy pojedeme jako prvni sprint vcera tak nas date s prstem v nose :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #7
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tak nas date s prstem v nose :-)
alebo s rukou v trenkach ci ako to tam spangler pisal

No a k pretekom:

Kvalda: taky moj standard, par miest od konca

Sprint1: na moje prekvapenie som nespravil nejaku vyraznu chybu, naopak som vyuzil chyby druhych a cielovu ciaru pretal na 5. mieste. Skoda posledneho kola ked som neodolal tlaku dakeho NRG ale tomu sa nie je co divit. Nebyt ToFireho asi by ma nedobehol ale nechcel som nic riskovat pri je ho predbiehani o kolo.

Sprint2: pravy opak prveho preteku. Kopec chyb. Sorry vsetkym komu som zavaril

Long: Neviem kde sa vsetci hrnuli. Ako som pozeral replay, bol som popostrkovany, jazdec zamnou tiez... a kedze som bol prvy postrkovany tak som logicky chytil okraj trate a tam ma smyklo. A po Sonykovom naraze som uz len lietal. Po dopade a dojazde na opravy som musel pustit cele pole. Koncentracia v prdeli.... ale neskor suboje so Sonykom boli pekne, ako vzdy sokoda ze to nebolo o poziciu, ale aj tak fajn. V poslednej stvrtine som spravil chybu poslednu - v sikane - takze out.

Putnik si preteky tiez moc neuzil, na debut v 'Timovej Bitve' to bolo dost krute kombo!

A este jeden postreh: vysvetli mi niekto preco minule Bigman nemohol ist z posledneho miesta a teraz Sonyk mohol? To je fakt zahada!
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 22.1.2008 at 14:45.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #8
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pro me dopadla premiera v TB celkem slusne. Treningu jsem par hodin venoval a diky Haradovu setupu se darily celkem slusny casy.

Takze Q: Zpocatku nic moc ale po vymene pneu jsem se zacal chytat a jezdit casy pod 1:06, coz mi nakonec stacilo na poleposition. Maximalni spokojenost

S1: Do prvniho sprintu jsem nastoupil uz na setu s R2 vzadu. Nejprve jsem trosku podojel souperum ale nedokazal jsem se vyrovnat s ucinky vetru a nasledovalo par chyb a propad na 3. misto. No a nekdy v 5. kole prisla fatalni chyba kdy jsem si dost spatne najel do sikany a predvedl jsem paradni salto, ktere jsem zakoncil nekde v ochranem plote. Nastesti jsem vyvazl bez zraneni a mohl v nahradnim monopostu absolvovat dalsi rozjizdky...

S2: Start nekde ze zadnich pozic. Nejprve jsem predbehl par jezdcu pak ale prisly hodiny v te rychle zatacce za zdi a ja zustal stat uprostred trati. V tu chvili jsem nevedel kudy me budou ostatni predjizdet tak jsem radsi cekal az vsichni projedou. Po shlednuti zaznamu se omlouvam Putnikovi ktery si kvuli me hrabnul do travy a dostal taky hodiny. Pak jsem si jeste pekne zazavodil s par lidmi a nakonec dojel 7.

Long: Hned po startu za sikanou jsem se stretl s neovladatelnym vozem Megina a to hned nadvakrat. Podruhe po tom co ho Sonyk odpalil par metru prede me Takze zase propad az nekam na konec, ale prvni 3 kola jsem se zase dostaval dopredu a predjel jsem i kolegu Harada, jenze pak se pred nami objevil ToFire. Haradovi se ho podarilo po chvili predjet ale me uz nikoliv. Takze se tam utvorila asi ctyrclenna skupinka (myslim ze Los Woodbine a ToFire)a svadeli jsme moc pekne souboje. Poradi se porad menilo. Po par kolech se skupinka rozpadla a ja mel pred sebou jen Woodbina, ktery me po nekolika kolove zoufale snaze o predjeti pustil v T2 za coz mu dekuju (teda alespon to tak vypadalo ze me pousti). Po zastavce v boxech kdy se vyplatila strategie 3N (nemenit, nedoplnovat, neopravovat), jsem se dostal na 5. misto a snazil se maximalne soustredit abych nedelal chyby. Ze zadu se totiz priblizoval Duuku a jeho casy naznacovaly ze me bude chtit predjet. Takze jsem na to trochu slapnul a zase mu poodjel, ale rozestupy se porad menily podle toho jak kdo chyboval. Nakonec mi pomohl Lenny pres ktereho jsem se snadno dostal na cilove rovince zatimco Duukovi se to tak snadno nepoodarilo. Pak uz jen stacilo v klidu dokrouzit na 4. miste...

Celkova spokojenost s pocitem z jizdy a i s poctem tymovych bodu (i kdyz jeste nevim kolik jich vlastne bude ).
Poly is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
A este jeden postreh: vysvetli mi niekto preco minule Bigman nemohol ist z posledneho miesta a teraz Sonyk mohol? To je fakt zahada!
zahada? ono se to adminovani asi dela nejak samo od sebe a nikdo nevi proc... protoze to neni nikde pevne dano a co neni pevne dano je na adminovi a ten jedna dle momentalniho uvazeni...
a bigman mel Polepos, ktere je hodne bezpecne> bud se start povede a jezdec vede cele pole, vidi vsude, kdyz se nepovede a jezdec se chce vyhnout kolizim, muze v klidu zajet ke kraji trati... sonyk byl uprostred pole a to je krapet obtiznejsi pozice...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 22.1.2008 at 15:29.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #10
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Po par kolech se skupinka rozpadla a ja mel pred sebou jen Woodbina, ktery me po nekolika kolove zoufale snaze o predjeti pustil v T2 za coz mu dekuju (teda alespon to tak vypadalo ze me pousti).
Tak jako poušt?ní bych to asi nebral... Bylo mi jasný, že jsi rychlejší, ale dát ti to zadarmo jsem taky necht?l, takže jsem t? pár kol zlobil. Pak ses ale p?ihnal jako vítr, takže jsem ti radši nechal místo (p?íšt? to zkusím ud?lat mí? okat?, abys m?l ten dobrej pocit z p?edjetí).

A pro rejpaly tady místop?ísežn? prohlašuju, že do formule už nesednu (vyjma p?ípad? krajní nouze, což te? bylo).
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2008   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Tak jako poušt?ní bych to asi nebral... Bylo mi jasný, že jsi rychlejší, ale dát ti to zadarmo jsem taky necht?l, takže jsem t? pár kol zlobil. Pak ses ale p?ihnal jako vítr, takže jsem ti radši nechal místo (p?íšt? to zkusím ud?lat mí? okat?, abys m?l ten dobrej pocit z p?edjetí).

A pro rejpaly tady místop?ísežn? prohlašuju, že do formule už nesednu (vyjma p?ípad? krajní nouze, což te? bylo).
sednes F08 a Kyoto te jeste ceka pak uz nebudes potreba
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:15.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.