Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 22.9.2011   #1
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default Situacia trhu simulatorov

Tuto temu zakladam ako pokracovanie debaty z temy o nkpro, aby sme to tam nezahlcovali: http://forum.czechlfs.net/showthread...&postcount=442

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Tak urcite nkPro nedkoze ponuknut tolko co iRacing, len bohuzial cenovo sa to taktiez neda porovnavat... iR je dost velky bussines, a nkPro presne na opacnej strane...

Ondrejko, rad by som si precital tvoje porovnanie prave iR a nkPro (aspon fyziku), a pripadne aj preco teda s nim koncis... ale to bude asi jasne, iR ti ponuka podstatne viac, ak teda nemas len zakladny balik ale aj dalsie masinky a trate...

Update: jedna vec ma este napadla, iRacing je zmojho pohladu dost US orientovany, staci si pozriet vyber trati... hlavne US na vyber...
iR som skusal tiez a fyzika ako taka bola velmi prijemna, bohuzial tam nejakym sposobom chybal dojem z rychlosti + mi velmi vadilo ze v oficialnych pretekoch (tych kde sa da zvysit licencia) sa az prilis prisne postihovali kontakty s druhymi autami, takze to s realnymi pretekmi plechacov nemalo vela spolocneho.
A hlavne mi este ako studentovi vadilo pravidelne platenie, pretoze v tej dobe som uz na jazdenie nemal vela casu, ale mozno ked si konecne najdem trvalu pracu, tak sa to zmeni a tych par dolarov ma nebude tak stvat
A ano, iR je dost americky orientovany, ale nastastie si tie ovaly a ovalove auta nemusis kupovat, zaroven tam pribudaju aj europske trate, takze to by som uz ako negativum nebral, kazdy si tam najde svoje a hlavne je zarucena kvalita, co je dost velka vyhoda.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 22.9.2011 at 20:16.
GothaR is offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.