Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.3.2009   #101
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

sluha a heslo v prvnim postu
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #102
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

peknej race ,prezil jsem ,ale vzal jsem si trouba 100% paliva a to je zahuba ,musel jsem jet na krev , skoda ze me nekdo nedal echo ze jsem blbej , protoze s XFG je na fe green hodne dobre ,ani jsem nepoznal ojete gumy ale je u nej kazdej 10% paliva kurevsky znat
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #103
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

No teda, na dnešný závod som sa tešil dva týždne, pretože toto kombo mám naozaj rád.
Pripojil som sa asi pol hodiny pred závodom, trochu sme krúžili, všetko bez problémov, zajazdil som dokonca celkom pekný ?as. Potom ale prišla kvalifikácia a môj net sa rozhodol protestova?. Lagovalo to, len ?o som sa opä? po odpojení pripojil, hne? ma to koplo. Kvalifikáciu ani šprint som teda nešiel. Už som sa takmer rozlú?il s celým závodom, vypol som PC a išiel som do poste?e k MacBooku. Opä? mi to nedalo a pripojil som sa z MacBooku, to akurát štartoval šprint. Chví?u som pozoroval, a vyzeralo to, že už nelaguje. Utekal som teda opä? k PC, zapol som ho a ?akal, kým sa skon?i šprint. Po skon?ení (OK, ešte pred, sorry Chaos) som sa spýtal ?i môžem ís?, lebo som si to vážne nechcel necha? ujs?. Chaos bol naš?astie za (pravdupovediac som ?akal, že ma pošle do prde*e) a tak som mohol ís? hlavný pretek.
Štartoval som tretí od konca, zo za?iatku všetko OK. Ale asi v druhom alebo tre?om kole sa stalo to, ?oho som sa bál - v prvej šikane silnejší náraz do zvodidiel a hádajte ?o ?alej. Áno, ?P tlmi? odfaj?ený a tak som to dotiahol do boxov. Nasledovala stíhacia jazda, po?as nej zopár pekných súbojov, v závere závodu som sa do?ahoval na reyca, ten ale nepod?ahol. V poslednom kole som bol na závere?nej rovinke rýchlejši a pravdepodobne by som ho i predbehol, ale doslova pár metrov pred cie?om mi došiel benzín. Nuž ?o, akosi som to nedobre vypo?ítal. Napokon 12. miesto.
Celkovo to mohol by? pekný závod, ?o mi ale pokazili po?iato?né lagy, ktoré ma poriadne vyviedli z miery.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #104
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

dneska paradni pozavodeni, moc diky vsem zucastnenym nejvic si pamatuju boj s Loukotou, od dob minulych se nic nezmenilo a stale jezdi perfektne defenzivu, predjet ho je fakt orisek a pote co jsem se dostal z pole, stahovani naskoku Radka, ale 8s bylo nad moje sily, nicmene stah jsem ho na necelou 1s

Replaye
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 30.3.2009 at 00:38.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #105
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Kvali vyšla, sprint taky. Hlavní závod byl super, resp. jeho prvních 12 kol. Super souboje, nemá cenu to komentovat, prost? paráda. Pak jsem se dostal na 3. místo za Chaose a dál už to nešlo. Jel jsem docela dob?e, akorát jsem trochu nevychytal setup. Levou zadní gumu jsem m?l nafouknout víc, takhle jsem jí docela drzy p?eh?ál a nemohl jsem tolik tla?it. Ale i tak, 3. místo po startu zezadu je super.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #106
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

podle me tezsi zavod nez na south city, nevim jestli diky celkem silnemu vetru i pneu dostaly vic zabrat.
kdo umi (a kdo tentokrat neprisel uplne nepripraveny, ze ghoste a chaosi ) se ukazalo.
defendery se nastesti podarilo objet celkem brzo, pak uz stridave s chybama krouzeni ve skupince s pagotakem a pollym, ktery v predposlednim kole vzletnul
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #107
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

vrtalo me v hlave proc jsem dal 45l ,koukal jsem ze to zere 1% na kolo a popletl jsem si pouze litry s % , tak nejsem zase tak blbej
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #108
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
kosmeticka - chaosi, v prvnim postu porad pises dalsi zavod FE2R

i link na prihlasky je stary
thx opraveno... resil jsem totiz s emylakem 301 veci a takhle to klasicky dopada, kdyz delam vic veci najednou

Ghost> ale jel jsi pekne, po ocku jsem sledoval jestli se mam zacit bat nebo ne
[d9]> tak lehka priprava byla obetoval jsem tomu patecni vecer, jak je videt na LFSW offline nejezdim, pac si myslim, ze je to zbytecny, takhle si to aspon moje pb a delku treninku "pamatuje" za me
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 29.3.2009 at 23:15.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #109
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
t
Ghost> ale jel jsi pekne, po ocku jsem sledoval jestli se mam zacit bat nebo ne
Jsem si tak kolem p?lky závodu myslel, že je to jasný - ta levá zadní se p?eh?ívala a tys mi ujel až na n?jakých 6 vte?in. Pak jsem to uklidnil, za?al mí? slidovat, stáhnul t? na n?jakých 1,5s. V posledních 5ti kolech jsem si ?ekl že nic nem?žu ztratit, tak jsem znova p?itvrdil. Jenže sta?ilo se 2x-3x sklouznout a ta levá zadní byla zas v háji, takže to m?lo opa?ný efekt.

[d9] - no tak pár kol jsem si dneska p?ed závodem dal, to nem?žu pop?ít. Ale dokonalá p?íprava to nebyla, viz ta p?eh?átá guma. Špatnej odhad
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #110
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

no me to bylo jasne po prvnich kolech kvaldy, panove. moje 3 dny se obratily v prach
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 29.3.2009   #111
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

nejak mi to neslo. Mozna to bylo tim, ze jsem spal dve hodiny.
Vysledek jsem si rozhodnul sam kdyz jsem v pulce zavodu zvednul telefon kamaradovi. Priste si mobil snad vypnu.
V hlavnim to po uklidneni vypadalo na pekny souboj s Runnigmanem. Obcas jsem chyboval a pneu jsem moc nesetril <= vyjezdy jsem mel hodne neefektivni. Takze jsem jenom cekal, kdy me dojede a zacne zavodeni.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #112
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

hmm, no a pri casnem ranu a veselem sledovani zaznamu - jak je to s dodrzovanim HLVC? zaujalo me to zejmena po shlednuti qual
a mam nutkani udelat animovane GIFy
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #113
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
hmm, no a pri casnem ranu a veselem sledovani zaznamu - jak je to s dodrzovanim HLVC? zaujalo me to zejmena po shlednuti qual
a mam nutkani udelat animovane GIFy
Prvá šikana ? Nj, ale inak sa nedalo. Dalo by sa, ale to by musel ís? každý tak ako sa patrí.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #114
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Moje casy byly vcera vic jak 0.5 s za tema, co jsem jezdil pri treninku
Q: Vykon i vysledny cas za ocekavanim (startoval z konce prvni desitky), ale i kdybych si zajel PB, tak se posunu nanejvys o 1 misto.
S: Par mist jsem vydelal na startu na ukor XFG. Uz ani nevim, jestli tam byly nejake souboje. Jen vim, ze sotva jsem se rozjel, byl zas hned konec
L: Start z chumlu ve druhe desitce mi delal trochu vrasky na cele, ale obeslo se to bez problemu. V prvnich kolech se nedalo dopredu dostat, protoze jsem v podstate jel za zastupem aut ve dvou radach a v jednu chvili jsem doplatil na to, ze jsem se na ne moc lepil. U zdi narku se to trosku postouchalo, ja ztratil rychlost a v jedine chvilce se preze mne prehnala cela ta smecka UFOnu. Pak bylo par souboju s GTR Gassem a hlavne s Jimikem behem objizdeni pomalejsich aut. S nim jsem pekne bojoval v dobe kolem puli zavodu. Po par kolech jsem mu ale ujel a zacal stihat skupinku vpredu, ktera byla v nedohlednu. Stahoval jsem je po desetinkach a byla to celkem nuda. Az kolem 35. kola jsem dojel M. Pavlika, ktery se od nich oddelil. Zacal jsem na nej tlacit, ale tech par desetin sekundy na kolo, o kolik jsem byl rychlejsi, jsem ziskaval na rovince diky rozdilu XRG vs. XFG. Proskakovaci sikanu jsem se bal projet tesne za nim a na zbytku rovinky uz nebylo dost casu se dostat na jeho uroven. Pokazde, kdyz uz jsem byl tesne za nim a chtel ho objet, perfektne vystihl nacasovani obranneho manevru.

To [d9]: Na tedle trati jet HLVC je skoro nemozne. Tady bych to moc neresil. Kdyby se chtelo predejit rezani sikan a zatacek, musel by se udelat layout a nafrkat vsude prekazky. To by ale uz v prvni ctvrtine zavodu vypadla vetsina ucastniku po divokych saltech a zbytek by mel plne ruce prace s vyhybanim se tem rozstrelenym objektum.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #115
GTR GASS
Newbie

 
GTR GASS's Avatar
 
Join Date: 13.12.2007
Posts: 10
Default

¨Pro m? to byla super ned?le.Po staru kvalifikace jsem si vzal omylem jinej setup misto FE2R jsem jel na ne?em co nejelo.Každopadn? jsem m?l problém držet kontakt s vedoucí skupinkou už od startu.Pár žduchancu a pár chyb se podepsalo na karoserii.A proto návšt?va boxu.Velká ztrata¨.Hlavn? jsem chtel dojet závod-32 kolo to ale zma?ilo,z?stávám po šikan? na st?eše.Pro m? konec závodu.škoda.

Ale hlavn? hodn? dobrejch souboju bez tragických konc?.Hlavn? s Jendanem,Lalou,dik kluci.byla to bomba.
GTR GASS is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #116
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Neuverite?ne sa teším na BL GP. To by sme si mohli da? aj dvojhodinkový závod .
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #117
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

neako som sa na tento pretek tesil ,lenze v mojom stave vycerpanosti s obcasnemu mikrospanku som sa nevedel poriadne ani pod 1.28 dostat ,v zavode som nato doplatil niekolkokrat. Jeden jazdec ma uz hned na zaciatku dost nastval a potom este tval aj dalsich. nebudem to riesit ,lebo ja som bol v polospanku . Zavod bol super ,len skoda ,ze s mojim stavom som nemohol trocha pozavodit s byvalim teamovyk kolegom a aj s polym a chaosom ,lenze dopadlo to tak ako to dopadlo. Na blackwood sa netesim ,skor ma laka neaka technicka trat ako bola prave tato. No sklamanie sameho seba a z casti aj timu. Slubujem polepsim sa.
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #118
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
Prvá šikana ? Nj, ale inak sa nedalo. Dalo by sa, ale to by musel ís? každý tak ako sa patrí.
no, to je tezky akrgument
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #119
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
no, to je tezky akrgument
No nie je, ale mne by ani nerobilo problém pekne spomali? a prejs? tak ako sa má, ale horšie by to bolo s tými za mnou. Na tých skokoch sa totiž dos? zle brzdí a tým pádom by sa to mohlo vypomsti? aj mne.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 30.3.2009   #120
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
To [d9]: Na tedle trati jet HLVC je skoro nemozne. Tady bych to moc neresil. Kdyby se chtelo predejit rezani sikan a zatacek, musel by se udelat layout a nafrkat vsude prekazky. To by ale uz v prvni ctvrtine zavodu vypadla vetsina ucastniku po divokych saltech a zbytek by mel plne ruce prace s vyhybanim se tem rozstrelenym objektum.
rozumim, bohuzel, stejne jako na ctra se tim, ze vetsina jede v sikane pres gumy, se z toho stava precedens.
v zavode je to jasne, kdyz jedu za nekym a spatne vidim, neda se nic delat.

mozna uz se to uz nekdy resilo, ale co s tim, kdyz je vysledek quali postaveny na vetsine hlvc invalid casu...?
kdyz je pak nekdo karan za to, ze nekde jede pres travu, co ten, ktery nekde tukne do gum? jsem divnej, kdyz radsi zpomalim a radsi se to snazim projet ciste?
layout? ty gumy tam snad uz jsou? to to budeme na bl1 taky strihat mimo trat, kdyz tam neni layout?
pokud muzu rict za sebe, kdyz zajedu takto necisty pb, mazu zaznam na lfsw...

Last edited by [d9]; 30.3.2009 at 14:06.
[d9] is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:53.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.