Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.11.2006   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Angry Blbne mi net, kdo mi poradi?

Zdravim, uz od reinstalovani PC jsem si vsimal divneho zamrznuti, ktere se projevilo asi tak, ze jsem sice mohl na net, ale nesla mi miranda, skype, icq 5.1 (2003 pro jde), nesel update NODu apod ale hlavne se mi LFS nepripoji k hl. serveru Prisel jsem na to, ze se tento HUGE LAG stane vzdypo restartu serveru, ktery mam vzdy v 20:00 a trva minutu max. dve (pry kvuli mazani cache nebo co) tento problem mi zacina opravdu vadit, nekdy to vypadne, nekdy to bezi, kdyz pri restartu serveru vypnu PC a zapnu ho po restartu, je vse OK (ale pochopte ze me to nebavi a PC to nedela dobre porad vypinat a zapinat )
Proto jsem se pustil do providera, jestli by mi neporadil, pry ze to je chyba nekde u me (coz se zatim nepotvrdilo). Nevite nekdo jak se tomuto problemu vyvarovat nebo co je spatne ? moje sitova karta je Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC... kdyby bylo potreba

P.S. Treba po nekolika hodinach obcas i dnech (1-2) se vse vrati do normalu, jakoby se nic nestalo. Jednou mi to zase neslo a najednou odpoledne spadnul server, jako by se restartoval, vse pak nabehlo zase ok, takze opravdu nevim.

Diky vsem
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2006   #2
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

no neviem, vidim to na problem na strane providera... zisti, ci tento problem maju aj ostatni zakaznici...

co mozes urobit na svojom PC >
stiahni si TuneUP utilities (inak vyborny program, kopa utilit, ktore skutocne zrychlia system a vyciastia registry)

a mas tam nieco ako Tune-up System optimizer, v ktorom si mozes zoptimalizovat nastavenie tvojho netu vo windowse podla pripojenia... fakt to pomaha a je mozne(hoci malo pravdepodobne), ze to vyriesi aj tvoj problem
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 6.11.2006 at 22:16. Reason: upraveny preklep
eraser007 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.